Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 247 — Axel Foley
Imádom az indexes cikkek alatt a commentelőket:

"Ennek most örülni kéne? Mi lesz Faragó Ricsivel, Sankóval, Márkkal?"
"Az NFL közvetítéseket nem csak a meccsek, hanem a Sport1 műsorvezetői miatt is nézik a szurkolók..."
"Lehet még ennél is rosszabb 2020? Persze... Megoldjuk... És íme!... Ricsi nélkül nem lenne ugyanaz... 😭😭😭"
"Mi lesz ìgy Ricsivel,Màrkkal,Sanyival? 😕 😯 Mennyi meccset làthatunk majd ? 😬😔"
tenorx
Ha valakik nem fognak hiányozni.....
zekeffron
Én Ricsit és Márkot sajnálnám, ha nem közvetítenének.
bergerdani
Márk, Höri, Zoli

De azt adom, hogy borzasztóan elkényelmesedett a sporttv, lehet ez egy picit felébreszti őket.
NB2
Höri mondjuk igen, de ő meg azért nem volt túl sokat tolva. Ráadásul nem hiszem, hogy ne lehetne bevetni a másikon is.

Az Arénán ott van Maka, sztem színvonalban nem kérdés, hogy köröket ver Ricsire. Az meg, hogy a Gyula szintű "szakértelem" nem lesz többet az meg számomra felbecsülhetetlen. NCAA-nél Bálint azért minden volt csak rossz nem, sőt. Nagyon remélem ő (is) csatlakozik a stábhoz.

Ahogy előttem is írtak, hamarosan minden nagy szolgáltatónál fogható lesz a csatorna 😉
zekeffron
Azért lehet Ricsit szidni de ezen nagyot nevettem.
Bazzani
ricsi mit feljlődött szakmailag az elmúlt 16 évben?
ugyanazt tolja mint első mecccseken, amikor az ember még hajlamos volt szemet hunyni sok dolog felett. És most mi van? 3&17 5 yardos futás középen és ordibálás hogy Elliot megindul Elliott megindul
briareos
Miben ver Maka köröket rá?

több mint 5 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Imádom az indexes cikkek alatt a commentelőket:

"Ennek most örülni kéne? Mi lesz Faragó Ricsivel, Sankóval, Márkkal?"
"Az NFL közvetítéseket nem csak a meccsek, hanem a Sport1 műsorvezetői miatt is nézik a szurkolók..."
"Lehet még ennél is rosszabb 2020? Persze... Megoldjuk... És íme!... Ricsi nélkül nem lenne ugyanaz... 😭😭😭"
"Mi lesz ìgy Ricsivel,Màrkkal,Sanyival? 😕 😯 Mennyi meccset làthatunk majd ? 😬😔"
tenorx
Ha valakik nem fognak hiányozni.....
zekeffron
Én Ricsit és Márkot sajnálnám, ha nem közvetítenének.
bergerdani
Márk, Höri, Zoli

De azt adom, hogy borzasztóan elkényelmesedett a sporttv, lehet ez egy picit felébreszti őket.
NB2
Höri mondjuk igen, de ő meg azért nem volt túl sokat tolva. Ráadásul nem hiszem, hogy ne lehetne bevetni a másikon is.

Az Arénán ott van Maka, sztem színvonalban nem kérdés, hogy köröket ver Ricsire. Az meg, hogy a Gyula szintű "szakértelem" nem lesz többet az meg számomra felbecsülhetetlen. NCAA-nél Bálint azért minden volt csak rossz nem, sőt. Nagyon remélem ő (is) csatlakozik a stábhoz.

Ahogy előttem is írtak, hamarosan minden nagy szolgáltatónál fogható lesz a csatorna 😉
zekeffron
Azért lehet Ricsit szidni de ezen nagyot nevettem.
Bazzani
ricsi mit feljlődött szakmailag az elmúlt 16 évben?
ugyanazt tolja mint első mecccseken, amikor az ember még hajlamos volt szemet hunyni sok dolog felett. És most mi van? 3&17 5 yardos futás középen és ordibálás hogy Elliot megindul Elliott megindul

több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Mert az jobb lesz, hogy átkerül egy másik adóra, ami gondolom nagyon sok szolgáltatótól fog hiányozni?

Amúgy se volt sok baj a sport tv-s közvetítésekkel. Ja, Márk és Ricsi nekem kifejezetten hiányozni fog, ha nem lesznek.
dugo93
De az eredménykövetőben azért stabilan ment Ricsi fikázása. Most meg hogy lesz valami változás 16 év után, egyből megy a sajnálkozás. Gondolom ha marad a sporttvn, akkor meg az lenne a baj, a magyaroknak valahogy éppen pont az nem jó sosem, ami van.

Kérlek ne csak fröcsögjetek, hanem olvassátok is, amiket írunk. A többi szolgáltatónál is ott lesz szezonkezdetre a csati, lesz HD és a kommentárotok se random arcok lesznek a semmiből. Nyugi.
shawnka
Nem siránkozásból írtam. Engem amúgy is idegesített az, hogy minden héten a sport tv és az aktuális kommentátorok ekézése ment. Lehet berögződött a klasszikus PL szindróma, hogy 2 évente máshoz kerülnek a jogok, pont mire bekerül a csatornalistájába az embernek. 😀
Ha tényleg elérhető lesz kb mindenkinél akkor hajrá, nyomjátok.

több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 247 — Axel Foley
Gondolom komoly összegeket áldoztak rá, nyilván nem akarják, hogy csak a lakosság 20%-a által legyen elérhető. Nem hinném, hogy rosszabb lesz, mint a sporttv-n, ahol néha mute üzemmódban kellett menjen a háttérben, miközben streamen néztem másik meccset.

Szóval én pozitívan várom 😊
gabokocka
Én sokszor Makát némítottam és több haverom is.
Nincs vele emberileg semmi bajom, csak nem szeretem hallgatni.
Régen mikor az NBA podcasteket hallgattam akkor sem tetszett már ahogy elnyomta a többieket és kb kinevette állandóan a véleményüket.

több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 247 — Axel Foley
Imádom az indexes cikkek alatt a commentelőket:

"Ennek most örülni kéne? Mi lesz Faragó Ricsivel, Sankóval, Márkkal?"
"Az NFL közvetítéseket nem csak a meccsek, hanem a Sport1 műsorvezetői miatt is nézik a szurkolók..."
"Lehet még ennél is rosszabb 2020? Persze... Megoldjuk... És íme!... Ricsi nélkül nem lenne ugyanaz... 😭😭😭"
"Mi lesz ìgy Ricsivel,Màrkkal,Sanyival? 😕 😯 Mennyi meccset làthatunk majd ? 😬😔"
tenorx
Ha valakik nem fognak hiányozni.....
zekeffron
Én Ricsit és Márkot sajnálnám, ha nem közvetítenének.
bergerdani
Márk, Höri, Zoli

De azt adom, hogy borzasztóan elkényelmesedett a sporttv, lehet ez egy picit felébreszti őket.
NB2
Höri mondjuk igen, de ő meg azért nem volt túl sokat tolva. Ráadásul nem hiszem, hogy ne lehetne bevetni a másikon is.

Az Arénán ott van Maka, sztem színvonalban nem kérdés, hogy köröket ver Ricsire. Az meg, hogy a Gyula szintű "szakértelem" nem lesz többet az meg számomra felbecsülhetetlen. NCAA-nél Bálint azért minden volt csak rossz nem, sőt. Nagyon remélem ő (is) csatlakozik a stábhoz.

Ahogy előttem is írtak, hamarosan minden nagy szolgáltatónál fogható lesz a csatorna 😉
zekeffron
Azért lehet Ricsit szidni de ezen nagyot nevettem.

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 960 — The only discipline that lasts, is self discipline
Imádom az indexes cikkek alatt a commentelőket:

"Ennek most örülni kéne? Mi lesz Faragó Ricsivel, Sankóval, Márkkal?"
"Az NFL közvetítéseket nem csak a meccsek, hanem a Sport1 műsorvezetői miatt is nézik a szurkolók..."
"Lehet még ennél is rosszabb 2020? Persze... Megoldjuk... És íme!... Ricsi nélkül nem lenne ugyanaz... 😭😭😭"
"Mi lesz ìgy Ricsivel,Màrkkal,Sanyival? 😕 😯 Mennyi meccset làthatunk majd ? 😬😔"
tenorx
Nevethetsz rajta, de ha ezek a kommentek vannak ott, az azt jelenti, hogy az egyszeri NFL rajongónak ez szempont. Azaz van rá kereslet. Úgyhogy annyira nem lepődnék meg, ha ősszel Ricsi feltűnne az új TV-ben.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 247 — Axel Foley
Vehetek akkor majd megint GamePass azért, hogy HD-ban nézhessem a meccseket mert hát Arena 4 meg ilyenek nincsenek HD-ban a tv-ben és még a DigiOnlineban nem elérhetőek ahol meg mindig néztem gépen, nagyon jó....
mcm4a1
Ugyan, minden meccset 150 streamen lehet nezni, nehol 4K-ban is.
Borbinho
Tudom, hogy lehet mindent streamen nézni de azért sokkal kényelmesebb TV-ben és magyarul még ha néha jobb is eredeti közvetítés.
mcm4a1
gamepasst is ki lehet tenni tv-re, főleg okostévével nem bonyolult
Löfli
Van Chromecastem azzal sokszor szoktam kirakni, de a Gamepass meg majdnem annyiba kerül mostmár majdnem mint az egész éves TV+Internet előfizetésem és akkor még az NCAA-ről ne is beszéljünk..
mcm4a1
Na látod ezentúl csak vodafone kell és az nfl+ncaa, net, telefon egyben letudva 😊 ja és először fog 16 év után előfordulni itthon, hogy a kinti tv-társaságok cfb-s cross promojánál nem síri csend vagy offolás megy, hanem beszélnek is róla 8)


 index.hu/kultur/media/2020/07/06/breaking_az_arena4_elvitte_az_nfl-t_a_sport1_elol/
shawnka
Fogalmam sincs hogy ez jó e.
Majd ha kiderül kik szakértenek akkor megmondom.
Bazzani
Ricsi legalább a csúcson hagyhatná abba 😊
de mivel Maka kommentált ott is (vagyis a galaxy4-en, a testvércsatornán), óriási szerepcserére gondolom nem kell számítani
r.baggio
Jól gondolom, hogy Szaniszló Csabi a felelős ott a jogokért?
Bazzani
A linkedIn profilja alapján nem, ő a sport tv-nél volt, hollai váltotta 2017-ben
r.baggio
De most visszatért az AMC-hez.
A Karanténcastban volt róla szó.

több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 122 — no es importante
Vehetek akkor majd megint GamePass azért, hogy HD-ban nézhessem a meccseket mert hát Arena 4 meg ilyenek nincsenek HD-ban a tv-ben és még a DigiOnlineban nem elérhetőek ahol meg mindig néztem gépen, nagyon jó....
mcm4a1
Ugyan, minden meccset 150 streamen lehet nezni, nehol 4K-ban is.
Borbinho
Tudom, hogy lehet mindent streamen nézni de azért sokkal kényelmesebb TV-ben és magyarul még ha néha jobb is eredeti közvetítés.
mcm4a1
gamepasst is ki lehet tenni tv-re, főleg okostévével nem bonyolult
Löfli
Van Chromecastem azzal sokszor szoktam kirakni, de a Gamepass meg majdnem annyiba kerül mostmár majdnem mint az egész éves TV+Internet előfizetésem és akkor még az NCAA-ről ne is beszéljünk..
mcm4a1
Na látod ezentúl csak vodafone kell és az nfl+ncaa, net, telefon egyben letudva 😊 ja és először fog 16 év után előfordulni itthon, hogy a kinti tv-társaságok cfb-s cross promojánál nem síri csend vagy offolás megy, hanem beszélnek is róla 8)


 index.hu/kultur/media/2020/07/06/breaking_az_arena4_elvitte_az_nfl-t_a_sport1_elol/
shawnka
Fogalmam sincs hogy ez jó e.
Majd ha kiderül kik szakértenek akkor megmondom.
Bazzani
Ricsi legalább a csúcson hagyhatná abba 😊
de mivel Maka kommentált ott is (vagyis a galaxy4-en, a testvércsatornán), óriási szerepcserére gondolom nem kell számítani
r.baggio
Jól gondolom, hogy Szaniszló Csabi a felelős ott a jogokért?
Bazzani
A linkedIn profilja alapján nem, ő a sport tv-nél volt, hollai váltotta 2017-ben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Mert az jobb lesz, hogy átkerül egy másik adóra, ami gondolom nagyon sok szolgáltatótól fog hiányozni?

Amúgy se volt sok baj a sport tv-s közvetítésekkel. Ja, Márk és Ricsi nekem kifejezetten hiányozni fog, ha nem lesznek.
dugo93
De az eredménykövetőben azért stabilan ment Ricsi fikázása. Most meg hogy lesz valami változás 16 év után, egyből megy a sajnálkozás. Gondolom ha marad a sporttvn, akkor meg az lenne a baj, a magyaroknak valahogy éppen pont az nem jó sosem, ami van.

Kérlek ne csak fröcsögjetek, hanem olvassátok is, amiket írunk. A többi szolgáltatónál is ott lesz szezonkezdetre a csati, lesz HD és a kommentárotok se random arcok lesznek a semmiből. Nyugi.
shawnka
Sorry én annyira nem ismerlek csak innen, akkor neked van közöd az Arena4-hez? Vagy infó, hogy tuti lesz HD és a többi szolgáltatónál vagy csak tárgyalások vannak aztán reménykednek az emberek?
NB2
shawnka maga az arena4.
több mint 5 éve
Cubehor Los Angeles Rams 328
Mert az jobb lesz, hogy átkerül egy másik adóra, ami gondolom nagyon sok szolgáltatótól fog hiányozni?
dugo93
A többi szolgáltatónál is ott lesz szezonkezdetre a csati, lesz HD és a kommentárotok se random arcok lesznek a semmiből. Nyugi.
shawnka
Maka féle vernyákolásnál lehet jobban járnának valami random arccal a nézők.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
Mert az jobb lesz, hogy átkerül egy másik adóra, ami gondolom nagyon sok szolgáltatótól fog hiányozni?

Amúgy se volt sok baj a sport tv-s közvetítésekkel. Ja, Márk és Ricsi nekem kifejezetten hiányozni fog, ha nem lesznek.
dugo93
De az eredménykövetőben azért stabilan ment Ricsi fikázása. Most meg hogy lesz valami változás 16 év után, egyből megy a sajnálkozás. Gondolom ha marad a sporttvn, akkor meg az lenne a baj, a magyaroknak valahogy éppen pont az nem jó sosem, ami van.

Kérlek ne csak fröcsögjetek, hanem olvassátok is, amiket írunk. A többi szolgáltatónál is ott lesz szezonkezdetre a csati, lesz HD és a kommentárotok se random arcok lesznek a semmiből. Nyugi.
shawnka
Sorry én annyira nem ismerlek csak innen, akkor neked van közöd az Arena4-hez? Vagy infó, hogy tuti lesz HD és a többi szolgáltatónál vagy csak tárgyalások vannak aztán reménykednek az emberek?
több mint 5 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Höri mèg a végén kénytelen lesz visszajönni kommentelni.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 530 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Mert az jobb lesz, hogy átkerül egy másik adóra, ami gondolom nagyon sok szolgáltatótól fog hiányozni?

Amúgy se volt sok baj a sport tv-s közvetítésekkel. Ja, Márk és Ricsi nekem kifejezetten hiányozni fog, ha nem lesznek.
dugo93
De az eredménykövetőben azért stabilan ment Ricsi fikázása. Most meg hogy lesz valami változás 16 év után, egyből megy a sajnálkozás. Gondolom ha marad a sporttvn, akkor meg az lenne a baj, a magyaroknak valahogy éppen pont az nem jó sosem, ami van.

Kérlek ne csak fröcsögjetek, hanem olvassátok is, amiket írunk. A többi szolgáltatónál is ott lesz szezonkezdetre a csati, lesz HD és a kommentárotok se random arcok lesznek a semmiből. Nyugi.
shawnka
Jé itt egy hunyó 😉 😛

Nekem csak annyi a bajom, hogy streammel kell e szenvedni vagy sem. Még angolul is elnézném, de magyrnál sem érdekelt kb, hogy ki közvetíti. S valóban ez a bosszantó, hogy semmi garancia nincs a szolgáltatás biztonságra lassan. Pont a sportnál megy ez az állandó jog háború, ki közvetít mit stb...és lassan évente változik valami....meglepődnék, ha a helyi szolgáltatónk pl berakná a csatornátokat a kínálatba..........mint ahogy spíler sincs......
dande
Már évek óta van HD stream a meccsekre. Még keresni sem kell, az eredménykövetőbe belinkelik. A TV kényelmes volt, de nem nélkülözhetetlen egyáltalán. Ha lesz a Diginél fogom nézni, ha nem akkor stream (vagy alvás, az se rossz 😊)

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mert az jobb lesz, hogy átkerül egy másik adóra, ami gondolom nagyon sok szolgáltatótól fog hiányozni?

Amúgy se volt sok baj a sport tv-s közvetítésekkel. Ja, Márk és Ricsi nekem kifejezetten hiányozni fog, ha nem lesznek.
dugo93
De az eredménykövetőben azért stabilan ment Ricsi fikázása. Most meg hogy lesz valami változás 16 év után, egyből megy a sajnálkozás. Gondolom ha marad a sporttvn, akkor meg az lenne a baj, a magyaroknak valahogy éppen pont az nem jó sosem, ami van.

Kérlek ne csak fröcsögjetek, hanem olvassátok is, amiket írunk. A többi szolgáltatónál is ott lesz szezonkezdetre a csati, lesz HD és a kommentárotok se random arcok lesznek a semmiből. Nyugi.
shawnka
Jé itt egy hunyó 😉 😛

Nekem csak annyi a bajom, hogy streammel kell e szenvedni vagy sem. Még angolul is elnézném, de magyrnál sem érdekelt kb, hogy ki közvetíti. S valóban ez a bosszantó, hogy semmi garancia nincs a szolgáltatás biztonságra lassan. Pont a sportnál megy ez az állandó jog háború, ki közvetít mit stb...és lassan évente változik valami....meglepődnék, ha a helyi szolgáltatónk pl berakná a csatornátokat a kínálatba..........mint ahogy spíler sincs......
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Gondolom komoly összegeket áldoztak rá, nyilván nem akarják, hogy csak a lakosság 20%-a által legyen elérhető. Nem hinném, hogy rosszabb lesz, mint a sporttv-n, ahol néha mute üzemmódban kellett menjen a háttérben, miközben streamen néztem másik meccset.

Szóval én pozitívan várom 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
zekeffron Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 316 — Rider
Imádom az indexes cikkek alatt a commentelőket:

"Ennek most örülni kéne? Mi lesz Faragó Ricsivel, Sankóval, Márkkal?"
"Az NFL közvetítéseket nem csak a meccsek, hanem a Sport1 műsorvezetői miatt is nézik a szurkolók..."
"Lehet még ennél is rosszabb 2020? Persze... Megoldjuk... És íme!... Ricsi nélkül nem lenne ugyanaz... 😭😭😭"
"Mi lesz ìgy Ricsivel,Màrkkal,Sanyival? 😕 😯 Mennyi meccset làthatunk majd ? 😬😔"
tenorx
Ha valakik nem fognak hiányozni.....
zekeffron
Én Ricsit és Márkot sajnálnám, ha nem közvetítenének.
bergerdani
Márk, Höri, Zoli

De azt adom, hogy borzasztóan elkényelmesedett a sporttv, lehet ez egy picit felébreszti őket.
NB2
Höri mondjuk igen, de ő meg azért nem volt túl sokat tolva. Ráadásul nem hiszem, hogy ne lehetne bevetni a másikon is.

Az Arénán ott van Maka, sztem színvonalban nem kérdés, hogy köröket ver Ricsire. Az meg, hogy a Gyula szintű "szakértelem" nem lesz többet az meg számomra felbecsülhetetlen. NCAA-nél Bálint azért minden volt csak rossz nem, sőt. Nagyon remélem ő (is) csatlakozik a stábhoz.

Ahogy előttem is írtak, hamarosan minden nagy szolgáltatónál fogható lesz a csatorna 😉
több mint 5 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Mert az jobb lesz, hogy átkerül egy másik adóra, ami gondolom nagyon sok szolgáltatótól fog hiányozni?

Amúgy se volt sok baj a sport tv-s közvetítésekkel. Ja, Márk és Ricsi nekem kifejezetten hiányozni fog, ha nem lesznek.
dugo93
De az eredménykövetőben azért stabilan ment Ricsi fikázása. Most meg hogy lesz valami változás 16 év után, egyből megy a sajnálkozás. Gondolom ha marad a sporttvn, akkor meg az lenne a baj, a magyaroknak valahogy éppen pont az nem jó sosem, ami van.

Kérlek ne csak fröcsögjetek, hanem olvassátok is, amiket írunk. A többi szolgáltatónál is ott lesz szezonkezdetre a csati, lesz HD és a kommentárotok se random arcok lesznek a semmiből. Nyugi.
több mint 5 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
Imádom az indexes cikkek alatt a commentelőket:

"Ennek most örülni kéne? Mi lesz Faragó Ricsivel, Sankóval, Márkkal?"
"Az NFL közvetítéseket nem csak a meccsek, hanem a Sport1 műsorvezetői miatt is nézik a szurkolók..."
"Lehet még ennél is rosszabb 2020? Persze... Megoldjuk... És íme!... Ricsi nélkül nem lenne ugyanaz... 😭😭😭"
"Mi lesz ìgy Ricsivel,Màrkkal,Sanyival? 😕 😯 Mennyi meccset làthatunk majd ? 😬😔"
tenorx
Ha valakik nem fognak hiányozni.....
zekeffron
Én Ricsit és Márkot sajnálnám, ha nem közvetítenének.
bergerdani
Mi lesz Gyulával, az érdekel a legjobban!😊
zavi27
alszik tovább mi lenne

több mint 5 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Imádom az indexes cikkek alatt a commentelőket:

"Ennek most örülni kéne? Mi lesz Faragó Ricsivel, Sankóval, Márkkal?"
"Az NFL közvetítéseket nem csak a meccsek, hanem a Sport1 műsorvezetői miatt is nézik a szurkolók..."
"Lehet még ennél is rosszabb 2020? Persze... Megoldjuk... És íme!... Ricsi nélkül nem lenne ugyanaz... 😭😭😭"
"Mi lesz ìgy Ricsivel,Màrkkal,Sanyival? 😕 😯 Mennyi meccset làthatunk majd ? 😬😔"
tenorx
Ha valakik nem fognak hiányozni.....
zekeffron
Én Ricsit és Márkot sajnálnám, ha nem közvetítenének.
bergerdani
Mi lesz Gyulával, az érdekel a legjobban!😊
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
Imádom az indexes cikkek alatt a commentelőket:

"Ennek most örülni kéne? Mi lesz Faragó Ricsivel, Sankóval, Márkkal?"
"Az NFL közvetítéseket nem csak a meccsek, hanem a Sport1 műsorvezetői miatt is nézik a szurkolók..."
"Lehet még ennél is rosszabb 2020? Persze... Megoldjuk... És íme!... Ricsi nélkül nem lenne ugyanaz... 😭😭😭"
"Mi lesz ìgy Ricsivel,Màrkkal,Sanyival? 😕 😯 Mennyi meccset làthatunk majd ? 😬😔"
tenorx
Ha valakik nem fognak hiányozni.....
zekeffron
Én Ricsit és Márkot sajnálnám, ha nem közvetítenének.
bergerdani
Márk, Höri, Zoli

De azt adom, hogy borzasztóan elkényelmesedett a sporttv, lehet ez egy picit felébreszti őket.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Van még idő addig. Meg fognak egyezni. Az Arena nem a Voda sajátja. Engem is az érdekel, hogy milyen szakértő/kommentátor csapat lesz. A tavalyi NCAA csapat amúgy fiatal és új volt az nem volt rossz Maka vezetésével.
Nekem se Vodám van de nem aggódik. Ha a csatorna áldozott nem keveset az NFL jogaira akkor nekik is erdekük hogy minden szolgáltatatóval leszerződjenek, hisz így tudnak ők is egy befektetésből profitot csinálni.

A kövi karanténcastot mindenesetre várom, kíváncsi vagyok Csabi, Galuska, Moncz mit mond, hogy csúszott ez ki a kezükből.


Liverpool Fc
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Mert az jobb lesz, hogy átkerül egy másik adóra, ami gondolom nagyon sok szolgáltatótól fog hiányozni?

Amúgy se volt sok baj a sport tv-s közvetítésekkel. Ja, Márk és Ricsi nekem kifejezetten hiányozni fog, ha nem lesznek.

több mint 5 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
Imádom az indexes cikkek alatt a commentelőket:

"Ennek most örülni kéne? Mi lesz Faragó Ricsivel, Sankóval, Márkkal?"
"Az NFL közvetítéseket nem csak a meccsek, hanem a Sport1 műsorvezetői miatt is nézik a szurkolók..."
"Lehet még ennél is rosszabb 2020? Persze... Megoldjuk... És íme!... Ricsi nélkül nem lenne ugyanaz... 😭😭😭"
"Mi lesz ìgy Ricsivel,Màrkkal,Sanyival? 😕 😯 Mennyi meccset làthatunk majd ? 😬😔"
tenorx
Ha valakik nem fognak hiányozni.....
zekeffron
Én Ricsit és Márkot sajnálnám, ha nem közvetítenének.

Mindig jövőre
több mint 5 éve
zekeffron Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 316 — Rider
Imádom az indexes cikkek alatt a commentelőket:

"Ennek most örülni kéne? Mi lesz Faragó Ricsivel, Sankóval, Márkkal?"
"Az NFL közvetítéseket nem csak a meccsek, hanem a Sport1 műsorvezetői miatt is nézik a szurkolók..."
"Lehet még ennél is rosszabb 2020? Persze... Megoldjuk... És íme!... Ricsi nélkül nem lenne ugyanaz... 😭😭😭"
"Mi lesz ìgy Ricsivel,Màrkkal,Sanyival? 😕 😯 Mennyi meccset làthatunk majd ? 😬😔"
tenorx
Ha valakik nem fognak hiányozni.....
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Imádom az indexes cikkek alatt a commentelőket:

"Ennek most örülni kéne? Mi lesz Faragó Ricsivel, Sankóval, Márkkal?"
"Az NFL közvetítéseket nem csak a meccsek, hanem a Sport1 műsorvezetői miatt is nézik a szurkolók..."
"Lehet még ennél is rosszabb 2020? Persze... Megoldjuk... És íme!... Ricsi nélkül nem lenne ugyanaz... 😭😭😭"
"Mi lesz ìgy Ricsivel,Màrkkal,Sanyival? 😕 😯 Mennyi meccset làthatunk majd ? 😬😔"