Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 379 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kicsit túlpörgitek ezt a dolgot szalmabáb érvelésekkel, főleg a posztod Kampman.
A Redskins tényleg olyasmi mint a nigger, most nektek miért fáj, ha ezt megváltoztatják valami nem offenzívre?

Hozzáteszem én ilyen liberális korcs vagyok.
tenorx
A redskin egyáltalán nem olyan, mint a nigger, számtalan cikk bizonyítja, hogy az indiánoknak ez egyáltalán nem sértő, sőt.
warr_b
A redskin inkább olyan, mint amikor ázsiaiakra mondják hogy sárga.
Jan
Vagy mint amikir az európaiakra mondják, hogy fehér. Ja, azzal valahogy senkinek nincs problémája... hülye egy világot élünk.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 696 — Steelers fan
Kicsit túlpörgitek ezt a dolgot szalmabáb érvelésekkel, főleg a posztod Kampman.
A Redskins tényleg olyasmi mint a nigger, most nektek miért fáj, ha ezt megváltoztatják valami nem offenzívre?

Hozzáteszem én ilyen liberális korcs vagyok.
tenorx
A redskin egyáltalán nem olyan, mint a nigger, számtalan cikk bizonyítja, hogy az indiánoknak ez egyáltalán nem sértő, sőt.
warr_b
A redskin inkább olyan, mint amikor ázsiaiakra mondják hogy sárga.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 379 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kicsit túlpörgitek ezt a dolgot szalmabáb érvelésekkel, főleg a posztod Kampman.
A Redskins tényleg olyasmi mint a nigger, most nektek miért fáj, ha ezt megváltoztatják valami nem offenzívre?

Hozzáteszem én ilyen liberális korcs vagyok.
tenorx
A redskin egyáltalán nem olyan, mint a nigger, számtalan cikk bizonyítja, hogy az indiánoknak ez egyáltalán nem sértő, sőt.
warr_b
olyat pont nem olvastam, de számtalan cikk hivatkozik a csapatnévre úgy hogy "blatantly racist", nem véletlen protestálnak ellene egy ideje kb minden évben, és nem véletlen, hogy nem a többi csapat névváltoztatása van terítéken (akármilyen vicces is a korábbi hozzászólás), hanem csak a Washington Redskins.
Attól, hogy nálunk a "rézbőrű" a Karl May könyvekből ismert, gyakran morális fölényben lévő indiánokat jelenti, attól még odaát lehet pejoratív felhangja a névnek. Mármint nem lehet hanem van, ezért van megint a cirkusz körülötte, meg ezért van már legalább 5 éve de lehet régebbtől.
Persze a csapatnévben a redskins szó, nem rossz szándékú, de attól még ezekszerint "rosszul öregedett". Nem tudom miért és nem is próbálom megérteni, hogy miért, de az hogy maga a redskins kifejezés, kontextus nélkül, sértő az őslakosokra, az jól dokumentált tény.
Black_Adder
Nincs egy éves cikk, a híresen jobboldali, fasisztoid Washington Posttól 😁

 www.google.com/amp/s/www.washingtonpost.com/local/a-survey-explores-how-native-americans-feel-about-the-name-washington-redskins-no-its-not-that-survey-this-one-is-new/2019/08/09/e38553bc-b581-11e9-8949-5f36ff92706e_story.html%3foutputType=amp

Nyilván vannak, akiket zavar, vagy bánt az elnevezés, de a többségnek nem gond, vagy még büszke is rá.

Szerkesztette: warr_b


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Kicsit túlpörgitek ezt a dolgot szalmabáb érvelésekkel, főleg a posztod Kampman.
A Redskins tényleg olyasmi mint a nigger, most nektek miért fáj, ha ezt megváltoztatják valami nem offenzívre?

Hozzáteszem én ilyen liberális korcs vagyok.
tenorx
A redskin egyáltalán nem olyan, mint a nigger, számtalan cikk bizonyítja, hogy az indiánoknak ez egyáltalán nem sértő, sőt.
warr_b
olyat pont nem olvastam, de számtalan cikk hivatkozik a csapatnévre úgy hogy "blatantly racist", nem véletlen protestálnak ellene egy ideje kb minden évben, és nem véletlen, hogy nem a többi csapat névváltoztatása van terítéken (akármilyen vicces is a korábbi hozzászólás), hanem csak a Washington Redskins.
Attól, hogy nálunk a "rézbőrű" a Karl May könyvekből ismert, gyakran morális fölényben lévő indiánokat jelenti, attól még odaát lehet pejoratív felhangja a névnek. Mármint nem lehet hanem van, ezért van megint a cirkusz körülötte, meg ezért van már legalább 5 éve de lehet régebbtől.
Persze a csapatnévben a redskins szó, nem rossz szándékú, de attól még ezekszerint "rosszul öregedett". Nem tudom miért és nem is próbálom megérteni, hogy miért, de az hogy maga a redskins kifejezés, kontextus nélkül, sértő az őslakosokra, az jól dokumentált tény.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 379 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kicsit túlpörgitek ezt a dolgot szalmabáb érvelésekkel, főleg a posztod Kampman.
A Redskins tényleg olyasmi mint a nigger, most nektek miért fáj, ha ezt megváltoztatják valami nem offenzívre?

Hozzáteszem én ilyen liberális korcs vagyok.
tenorx
A redskin egyáltalán nem olyan, mint a nigger, számtalan cikk bizonyítja, hogy az indiánoknak ez egyáltalán nem sértő, sőt.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
YoungZeeZee 9 845
Sztem legyen az ossze csapat neveben F.C. pl new england football club 🤣
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hogy legyen szó a Washingtonról, de témát is váltsak. A Sports Illustrated 10 legnagyobb "mi lett volna ha?" sztorija az elmúlt 10 évből:
 www.si.com/nfl/2020/07/03/10-what-ifs-patrick-mahomes-robert-griffin-chip-kelly
Köztük az egyik: Mi lett volna, ha RGIII nem sérül le?
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Kicsit túlpörgitek ezt a dolgot szalmabáb érvelésekkel, főleg a posztod Kampman.
A Redskins tényleg olyasmi mint a nigger, most nektek miért fáj, ha ezt megváltoztatják valami nem offenzívre?

Hozzáteszem én ilyen liberális korcs vagyok.
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
hát elvileg a redskins olyan név volt, mintha mondjuk niggas lenne. De ehhez jobban kéne ismerni az amerikai kultúrát, szerintem hagyjuk rájuk, hogy elbohóckodjanak vele, nekünk elég lesz a 100 tagú cigány zenekarnak új nevet találni.
Black_Adder
Amerikai kultúrát... Mire gondolsz? Mark Twain? Hemingway a hímsoviniszta? Mind megy a lecsóba hamarosan... 😊

Noch dazu bármibe be lehet magyarázni ezt a hülyeséget. Holnap jön a Blackhawks, aztán a Florida Seminoles. Aztán az Atlanta Braves. Aztán kitalálják, hogy a Steelers meg a Packers név a prolik lenézése, ezért meg kell változtatni. Aztán el lehet mondani, hogy a Patriots név hímsoviniszta, azt közli, hogy az USA csak férfiaknak köszönheti a megszületését, a Saints pedig kirekeszti a nem keresztény vallási kisebbségeket, különösen a muszlim négereket. És a sort a végtelenségig lehet folytatni.

Sosem tartottam társadalomként nagyra az Egyesült Államokat - pontosabban elismertem gazdasági és katonai erejét, de semmilyen vonatkozásban nem néztem fel rájuk - de ez, ahogy az a soványka kis történelmüket saját maguk tiporják a sárba, egyszerűen hihetetlen. A jog,erkölcs, hagyományok római hármasságából az organikus fejlődés hiányában meg nem jelenő két utóbbi társadalomvezérlő elv hiánya ehhez vezet.
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
hát elvileg a redskins olyan név volt, mintha mondjuk niggas lenne. De ehhez jobban kéne ismerni az amerikai kultúrát, szerintem hagyjuk rájuk, hogy elbohóckodjanak vele, nekünk elég lesz a 100 tagú cigány zenekarnak új nevet találni.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Állítólag max 20%-os kapacitásban engednek majd be nézőket a szezon során a stadionokba. Bejelentés a jövő héten.
 twitter.com/NFLDraftBites/status/1278871979727171586
Szóval minden meccs úgy néz majd ki(HLSZ), mint a floridai NFL csapatok hazai meccsei decemberben...
iktriad
Hangulatos lesz a kongó stadion. Majd a DJ-k nyomják mint a német meg a spanyol bajnokikon.
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Legalább valamilyen indián kötődésű nevet találjanak ki, ha már a rézbőrű kifejezés sértő, ne legyen totálisan más az asszociáció.
ZERO_L
De az indián (indián?????? őslakos, te rasszista állat!!!!!) kötődésű névvel az lesz a baj, hogy még mindig fajilag szenzitív, megsértődhet rajta akármelyik őslakos, illetve az ő nevükben kéretlenül fellépő aktivista.

De akkor már menjünk végig a neveken, mert majdnem mindenkivel lesz probléma:

Bills, Dolphins, Ravens, Bengals, Jags, Colts, Broncos, Eagles, Lions, Bears, Falcons, Panthers, Cardinals, Seahawks, Rams: Visszaélés az állatok méltóságával, esetleg a Panthers maradhat, ha sikerül az identitást a Fekete Párducokat dicsőítő módon átalakítani

Patriots: politikai állásfoglalás, üldözendő

Jets: A 9/11 trauma szempontjából problémás

Browns, Redskins, Chiefs: Rasszista képzettársításokra adhat lehetőséget. Persze erre lehetne mondani, hogy rossz az, aki rosszra gondol, de mindegy.

Texans: Egykori rabszolgatartó állam, elfogadhatatlan

Cowboys: Vadnyugati nosztalgia a faji megkülönböztetés idejéből

Titans, Giants, Vikings: ókori-középkori európai mítoszokra visszautaló nevek, egyértelműen kolonialista

Buccaneers, Raiders: Erőszakot dicsőítő nevek

49ers
: Visszautal 1849-re, amikor még volt rabszolgatartás az USÁ-ban (Kaliforniában mondjuk pont nem, de mindegy).

Saints: Keresztény szimbolika, fúj

Végeredményben, tehát csak a Packers-Steelers-Chargers hármas van biztonságban, az ő nevük nekem legalábbis PC-biztosnak tűnik, a többi csapat drukkerei kezdhetnek brainstormingolni az új neveken, illetve megbarátkozni az új nevek gondolatával.
Kampman
A Sajtfejűek? Megőrültél? Az szimpla gúny a sárgák irányába...
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Legalább valamilyen indián kötődésű nevet találjanak ki, ha már a rézbőrű kifejezés sértő, ne legyen totálisan más az asszociáció.
ZERO_L
De az indián (indián?????? őslakos, te rasszista állat!!!!!) kötődésű névvel az lesz a baj, hogy még mindig fajilag szenzitív, megsértődhet rajta akármelyik őslakos, illetve az ő nevükben kéretlenül fellépő aktivista.

De akkor már menjünk végig a neveken, mert majdnem mindenkivel lesz probléma:

Bills, Dolphins, Ravens, Bengals, Jags, Colts, Broncos, Eagles, Lions, Bears, Falcons, Panthers, Cardinals, Seahawks, Rams: Visszaélés az állatok méltóságával, esetleg a Panthers maradhat, ha sikerül az identitást a Fekete Párducokat dicsőítő módon átalakítani

Patriots: politikai állásfoglalás, üldözendő

Jets: A 9/11 trauma szempontjából problémás

Browns, Redskins, Chiefs: Rasszista képzettársításokra adhat lehetőséget. Persze erre lehetne mondani, hogy rossz az, aki rosszra gondol, de mindegy.

Texans: Egykori rabszolgatartó állam, elfogadhatatlan

Cowboys: Vadnyugati nosztalgia a faji megkülönböztetés idejéből

Titans, Giants, Vikings: ókori-középkori európai mítoszokra visszautaló nevek, egyértelműen kolonialista

Buccaneers, Raiders: Erőszakot dicsőítő nevek

49ers
: Visszautal 1849-re, amikor még volt rabszolgatartás az USÁ-ban (Kaliforniában mondjuk pont nem, de mindegy).

Saints: Keresztény szimbolika, fúj

Végeredményben tehát csak a Packers-Steelers-Chargers hármas van biztonságban, az ő nevük nekem legalábbis PC-biztosnak tűnik, a többi csapat drukkerei kezdhetnek brainstormingolni az új neveken, illetve megbarátkozni az új nevek gondolatával.

Szerkesztette: Kampman
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 379 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Nem tudom, szerintem ideje volt.
tenorx
Miért is?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Nem tudom, szerintem ideje volt.
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 215 — situational football
Legalább valamilyen indián kötődésű nevet találjanak ki, ha már a rézbőrű kifejezés sértő, ne legyen totálisan más az asszociáció.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Kibaszott vicc az egész!
Bocs, de nincs kedvem kifejteni.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 015 — "Montoya por favor!"
Nfl game pass-on jártasabbak tudnának segíteni?
Hogy lehet leiratkozni az automatikus megújításról? Vagy akár törölni a kurva accountot?
A game pass oldalon az account beállításoknál kéne legyen valami gomb elvileg az autómatikus megújulás kikapcsolásáról, csakhogy se telefonról se gépről rohadtul nem találom. (Se a profile törlő hivatkozást...)

Csak a draftra rendeltem elő és nem örülnék ha a szezonra is lerántanának.
alatriste
Kaptál emailt róla elvileg.
"Should you prefer not to return for the 2020 NFL season, you will be able to do so. We will be sending further information detailing the steps to amend or cancel your auto-renewal preferences by email on July 9, 2020. Changes can be made upto and including August 9, 2020."
Beki
Jaaa, a gond hogy nem a fő mail címemmel regisztráltam be és így nyilván nem kaptam ilyen üzenetet. El is felejtettem, hogy másik fiókomat kell megnézni.

Akkor minden rendben köszi. 1 hónap csak elég lesz majd visszavonni! 😊
alatriste
Aztán levonják a pénzt, majd egyből kapod is vissza mert elmarad a szezon 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nfl game pass-on jártasabbak tudnának segíteni?
Hogy lehet leiratkozni az automatikus megújításról? Vagy akár törölni a kurva accountot?
A game pass oldalon az account beállításoknál kéne legyen valami gomb elvileg az autómatikus megújulás kikapcsolásáról, csakhogy se telefonról se gépről rohadtul nem találom. (Se a profile törlő hivatkozást...)

Csak a draftra rendeltem elő és nem örülnék ha a szezonra is lerántanának.
alatriste
Kaptál emailt róla elvileg.
"Should you prefer not to return for the 2020 NFL season, you will be able to do so. We will be sending further information detailing the steps to amend or cancel your auto-renewal preferences by email on July 9, 2020. Changes can be made upto and including August 9, 2020."
Beki
Jaaa, a gond hogy nem a fő mail címemmel regisztráltam be és így nyilván nem kaptam ilyen üzenetet. El is felejtettem, hogy másik fiókomat kell megnézni.

Akkor minden rendben köszi. 1 hónap csak elég lesz majd visszavonni! 😊


Liverpool Fc
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Nfl game pass-on jártasabbak tudnának segíteni?
Hogy lehet leiratkozni az automatikus megújításról? Vagy akár törölni a kurva accountot?
A game pass oldalon az account beállításoknál kéne legyen valami gomb elvileg az autómatikus megújulás kikapcsolásáról, csakhogy se telefonról se gépről rohadtul nem találom. (Se a profile törlő hivatkozást...)

Csak a draftra rendeltem elő és nem örülnék ha a szezonra is lerántanának.
alatriste
Kaptál emailt róla elvileg.
"Should you prefer not to return for the 2020 NFL season, you will be able to do so. We will be sending further information detailing the steps to amend or cancel your auto-renewal preferences by email on July 9, 2020. Changes can be made upto and including August 9, 2020."
több mint 5 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Nfl game pass-on jártasabbak tudnának segíteni?
Hogy lehet leiratkozni az automatikus megújításról? Vagy akár törölni a kurva accountot?
A game pass oldalon az account beállításoknál kéne legyen valami gomb elvileg az autómatikus megújulás kikapcsolásáról, csakhogy se telefonról se gépről rohadtul nem találom. (Se a profile törlő hivatkozást...)

Csak a draftra rendeltem elő és nem örülnék ha a szezonra is lerántanának.
alatriste
Ugy emlekszem a gamepass supportnak kellett irni.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nfl game pass-on jártasabbak tudnának segíteni?
Hogy lehet leiratkozni az automatikus megújításról? Vagy akár törölni a kurva accountot?
A game pass oldalon az account beállításoknál kéne legyen valami gomb elvileg az autómatikus megújulás kikapcsolásáról, csakhogy se telefonról se gépről rohadtul nem találom. (Se a profile törlő hivatkozást...)

Csak a draftra rendeltem elő és nem örülnék ha a szezonra is lerántanának.


Liverpool Fc
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Állítólag max 20%-os kapacitásban engednek majd be nézőket a szezon során a stadionokba. Bejelentés a jövő héten.
 twitter.com/NFLDraftBites/status/1278871979727171586
Szóval minden meccs úgy néz majd ki(HLSZ), mint a floridai NFL csapatok hazai meccsei decemberben...

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az előszezon félbe lett vágva, nem lesz 1. és 4. heti meccs (utóbbiért hála az égnek). Az UDFA rookiek viszont így nagyot szívhatnak. Lásd még:
 twitter.com/danielrpopper/status/1278423189358428160