NFL csevegő
82 feliratkozó
több mint 6 éve
Így nézne ki a csapatod kezdő QB-ja, ha nő lenne. NFC South
Tammy Brady - Bucs
Meg Ryan - Falcons
Drew Brees (a Drew lehet női név is lásd Barrymore😊 ) - Saints
Debbie Bridgewater (Panthers)
NFC East
Deb Prescott - Cowboys
Carly Wentz - Eagles
Daliah Haskins - Redskins
Daniela Jones - Giants
NFC North
Erin Rogers - Packers
Kim Cousins - Vikings
Meg Stafford - Lions
NFC West
Rosie Wilson - Seahawks
Jenny Garoppolo - 49ers
Janet Goff - Rams
Kylie Murray - Cardinals
AFC South
Philippa Rivers - Colts
DeShauna Watson - Texans
Gardenia Minshew - Jaguars
Ryann Tannahill - Titans
AFC East
Samantha Darnold - Jets
Janet Stidham - Pats
Joan Allen - Bills
Tula Tagovailoa - Dolphins
AFC North
Gwen Roethlisberger - Steelers
Layla Jackson - Ravens
Joan Burrow - Bengals
Becky Mayfield - Browns
AFC West
Patricia Mahomes - Chiefs
Drew Lock (lásd Brees) - Broncos
Justine Herbert - Chargers
Dereka Carr - Raiders
Bónusznak:
Cameron Newton - Patriots
Nicky Foles - Bears
Daenerys Winston - Saints
Margaret Mariota - Raiders
Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Ez az feketebűnözés/PC terror ami most épp odaát megy, melyik topicban van kibeszélve? Mert itt nincs. Hova menjek?Politika.
akdestroyer
több mint 6 éve
Ez az feketebűnözés/PC terror ami most épp odaát megy, melyik topicban van kibeszélve? Mert itt nincs. Hova menjek?
több mint 6 éve
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Vannak aggályaim nekem is.Bennem az merült fel, hogy oké, ügyes PR-al el lehet adni üres stadionokkal is a sportot. És ilyen sportban pénz van bőven, nem gond hogy akár naponta teszteljenek mindenkit, az utolsó labdaszedőig is akár. De mi lesz, ha mondjuk a 4. héten kidől egy csapat irányítója, meg négy falember egyszerre? Ez a sport pont olyan, hogy az egyes csapatrészek játékosai vannak a legtöbbet egymással, legközelebb egymáshoz. Ha valahol elszabadul a vírus, az valószínűleg nem random fog egy RB-t meg egy LB-t meg egy WR-t kilőni néhány hétre, hanem egy teljes elkapó sort, secondary-t, falat fog ledönteni...Szerintem se lesz szezon.
peterk2005
Sobri Jóska
több mint 6 éve
😀
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
több mint 6 éve
Ja vili, nekem már csak a 14 rémlettNem ment vissza, idén nőtt 12-re, jövőre nőtt volna 14-re.Lehet hogy nem 12, hanem 16 emberes practice squadok lesznek idén a COVID miatt.Alapból 14-ről volt szó, most hogy ment ez vissza 12-re? Amúgy simán jó ötlet, több játékos kaphat esélyt/munkát
twitter.com/MikeGarafolo/status/1273417264604332032
iktriad
Wyatt
Borbinho

több mint 6 éve
Nem ment vissza, idén nőtt 12-re, jövőre nőtt volna 14-re.Lehet hogy nem 12, hanem 16 emberes practice squadok lesznek idén a COVID miatt.Alapból 14-ről volt szó, most hogy ment ez vissza 12-re? Amúgy simán jó ötlet, több játékos kaphat esélyt/munkát
twitter.com/MikeGarafolo/status/1273417264604332032
iktriad
Wyatt
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Lehet hogy nem 12, hanem 16 emberes practice squadok lesznek idén a COVID miatt.Alapból 14-ről volt szó, most hogy ment ez vissza 12-re? Amúgy simán jó ötlet, több játékos kaphat esélyt/munkát
twitter.com/MikeGarafolo/status/1273417264604332032
iktriad

több mint 6 éve
Lehet hogy nem 12, hanem 16 emberes practice squadok lesznek idén a COVID miatt. több mint 6 éve
Bennem az merült fel, hogy oké, ügyes PR-al el lehet adni üres stadionokkal is a sportot. És ilyen sportban pénz van bőven, nem gond hogy akár naponta teszteljenek mindenkit, az utolsó labdaszedőig is akár. De mi lesz, ha mondjuk a 4. héten kidől egy csapat irányítója, meg négy falember egyszerre? Ez a sport pont olyan, hogy az egyes csapatrészek játékosai vannak a legtöbbet egymással, legközelebb egymáshoz. Ha valahol elszabadul a vírus, az valószínűleg nem random fog egy RB-t meg egy LB-t meg egy WR-t kilőni néhány hétre, hanem egy teljes elkapó sort, secondary-t, falat fog ledönteni...Szerintem se lesz szezon.
peterk2005
több mint 6 éve
Bennem az merült fel, hogy oké, ügyes PR-al el lehet adni üres stadionokkal is a sportot. És ilyen sportban pénz van bőven, nem gond hogy akár naponta teszteljenek mindenkit, az utolsó labdaszedőig is akár. De mi lesz, ha mondjuk a 4. héten kidől egy csapat irányítója, meg négy falember egyszerre? Ez a sport pont olyan, hogy az egyes csapatrészek játékosai vannak a legtöbbet egymással, legközelebb egymáshoz. Ha valahol elszabadul a vírus, az valószínűleg nem random fog egy RB-t meg egy LB-t meg egy WR-t kilőni néhány hétre, hanem egy teljes elkapó sort, secondary-t, falat fog ledönteni...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Several #Cowboys players & several #Texans players have tested positive for COVID-19 recently, sources tell me & @TomPelissero. None of the players are believed to have been in their team facilities. The teams followed proper health protocols.
Remelem ugy alakitottak az uj CBA-t h a fel keretet PUP-ra lehet rakni 😀
Szerkesztette: Borbinho
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Gyenge másolata ez Saandor sztorijának, az az igazság.Sobri a spori meg mindig vezeto posztot tolt be?Amúgy megint hihetetlen, ami történt hajnalban, amikor fumble volt a 2. negyed végén. Mert, hogy az volt. Akinek legalább egy szeme van a fején, vagy bárhol, az láthatta, hogy a labda megmozdult, ráadásul bőven még a könyök leérése előtt. A közvetítésben elhangzott, hogy ezt "ide is, oda is" lehet ítélni... könyörgöm, ekkora butaságot már...ez nem a gurulós foci, hogy a véleményes tizit bírói felfogás szerint ítélik meg, vagy piros lapos kiállítást, stb... ugyanis erre volt videó bizonyíték! És az pont vérlázító, hogy ez alapján, ami alapján megerősödött a fumble...ez alapján vették el. Ez ugyan az volt majdnem, mint amikor Harvin tisztán kilépett, mégis megadták a TD-t videózás után is. Az is ellenünk volt. 2 ilyen eset, ami nagy százalékban meccset befolyásolt. Erre jó úgy látszik a NY-i visszanézős központ, hogy majd ők eldöntik, kinek kedvezzenek...Chargers LTA húgom (kint él az USA-ban) pasijának van egy unokatestvére, aki egy back judge-t kefél, és ő mondta, hogy el van döntve, hogy a Chargers nem nyerhet SB-t amíg Rivers náluk van.
A gyökere 2002-ig nyúik vissza, amikoris Rivers még egyetemista volt, és Raleigh-ben, kissé betintázva, egy egyetemi buliban többek elött kötött egy ezer dolláros 1:1000-hez fogadást egy felsőbbévessel, hogy ő egyszer Super Bowl-t fog nyerni, és SB MVP lesz a következő 2 évtizedben. Tudjuk milyen a természete, akkor biztos jó ötletnek tűnt számára ez az arcoskodás.
Na ennek a srácnak, akivel fogadott, a nagybátyja az egyik vezető referee az NFL-ben, és ugye 1 millió dollárt kéne kifizetnie, ha Riversnek összejönne a győzelem.
No, ez van a háttérben, és bár megígértem a srácnak, hogy nem verem nagydobra a sztorit, de megsajnáltalak, és így remélem nem idegeskeded majd magad össze a következő 8 évben.
Sobri Jóska
Csak h ne idegeskedjek a kovi 2 evert meg 😀
Borbinho
több mint 6 éve
Sobri a spori meg mindig vezeto posztot tolt be?Amúgy megint hihetetlen, ami történt hajnalban, amikor fumble volt a 2. negyed végén. Mert, hogy az volt. Akinek legalább egy szeme van a fején, vagy bárhol, az láthatta, hogy a labda megmozdult, ráadásul bőven még a könyök leérése előtt. A közvetítésben elhangzott, hogy ezt "ide is, oda is" lehet ítélni... könyörgöm, ekkora butaságot már...ez nem a gurulós foci, hogy a véleményes tizit bírói felfogás szerint ítélik meg, vagy piros lapos kiállítást, stb... ugyanis erre volt videó bizonyíték! És az pont vérlázító, hogy ez alapján, ami alapján megerősödött a fumble...ez alapján vették el. Ez ugyan az volt majdnem, mint amikor Harvin tisztán kilépett, mégis megadták a TD-t videózás után is. Az is ellenünk volt. 2 ilyen eset, ami nagy százalékban meccset befolyásolt. Erre jó úgy látszik a NY-i visszanézős központ, hogy majd ők eldöntik, kinek kedvezzenek...Chargers LTA húgom (kint él az USA-ban) pasijának van egy unokatestvére, aki egy back judge-t kefél, és ő mondta, hogy el van döntve, hogy a Chargers nem nyerhet SB-t amíg Rivers náluk van.
A gyökere 2002-ig nyúik vissza, amikoris Rivers még egyetemista volt, és Raleigh-ben, kissé betintázva, egy egyetemi buliban többek elött kötött egy ezer dolláros 1:1000-hez fogadást egy felsőbbévessel, hogy ő egyszer Super Bowl-t fog nyerni, és SB MVP lesz a következő 2 évtizedben. Tudjuk milyen a természete, akkor biztos jó ötletnek tűnt számára ez az arcoskodás.
Na ennek a srácnak, akivel fogadott, a nagybátyja az egyik vezető referee az NFL-ben, és ugye 1 millió dollárt kéne kifizetnie, ha Riversnek összejönne a győzelem.
No, ez van a háttérben, és bár megígértem a srácnak, hogy nem verem nagydobra a sztorit, de megsajnáltalak, és így remélem nem idegeskeded majd magad össze a következő 8 évben.
Sobri Jóska
Csak h ne idegeskedjek a kovi 2 evert meg 😀
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Saban miért nem próbálja vagy próbálta ki magát az NFL-ben mint HC? Nagyon megnézném a palit.Van egy HBO riportfilm, amiben a két jóbarát edzõlegenda, Belichick és Saban átbeszélik a múltjukat. Ajánlom megtekintésre. Nem akkora durranás, de a kérdésedre sztem megralálod a választ.
RA7RA7

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
4:30van, Vasárnap, tessék aludni vagy afterozni.Saban miért nem próbálja vagy próbálta ki magát az NFL-ben mint HC? Nagyon megnézném a palit.9-7es és 6-10es szezonja volt 2005-ben és 2006-ban a Miamival, amit sokan nagy csalódásként tartanak számon a ligában, aztán ment a Bamahoz, pedig sokáig mondta ott is hogy abból se lesz semmi.
RA7RA7
Heisman Trophy
több mint 6 éve
Saban miért nem próbálja vagy próbálta ki magát az NFL-ben mint HC? Nagyon megnézném a palit.9-7es és 6-10es szezonja volt 2005-ben és 2006-ban a Miamival, amit sokan nagy csalódásként tartanak számon a ligában, aztán ment a Bamahoz, pedig sokáig mondta ott is hogy abból se lesz semmi.
RA7RA7
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Saban miért nem próbálja vagy próbálta ki magát az NFL-ben mint HC? Nagyon megnézném a palit.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
több mint 6 éve
Az a baj, hogy - statot nem kaptam róla, de érzésre - legalább ennyi coaches filmet is megnézek 😊 Úgy meg már tényleg sok.Megjött a gamepass összefoglalóm:Mondjuk nem tudom, hogy Sport Tv-t nézel-e mellette, vagy csak ez, de most a 10 óra az nem olyan vészesen sok, elég egy vasárnap estének nekiülni, és 19-től a három idősáv ki is adja kb. Ha olyan csapatnak szurkolsz, aminek 5 éjszakai meccse is van az idényben, és ha mást nem, de legalább ezeket nézed, az is hozzácsap szépen. Igaz, ha ehhez hozzáraksz még kb ennyit ismétlésekkel, akkor az már mindjárt másabb képet ad 😀
"You watched 9,252 minutes of live games in 2019, catching 94 live games in total - a 10% increase on last season!"
Kíváncsi leszek 2020-ban leverem-e a Wizz-Air-t visszaesésben...
Mondjuk valamennyi visszaesés nem is ártana, a majdnem 10 óra heti foci nézés elég sok. És ezek csak a live meccsek voltak.
peterk2005
Wyatt


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Nekem harmadannyi idő jött ki, nem értem miért csak az élőt számolja, én élőben RZ-t meg a Denvert nézem, utána a jó meccseket felvételről főleg ha hajnalban voltak + amikor Sport TV-n néztem pár meccset. Szóval nem is rossz ez a szám 😊Megjött a gamepass összefoglalóm:Mondjuk nem tudom, hogy Sport Tv-t nézel-e mellette, vagy csak ez, de most a 10 óra az nem olyan vészesen sok, elég egy vasárnap estének nekiülni, és 19-től a három idősáv ki is adja kb. Ha olyan csapatnak szurkolsz, aminek 5 éjszakai meccse is van az idényben, és ha mást nem, de legalább ezeket nézed, az is hozzácsap szépen. Igaz, ha ehhez hozzáraksz még kb ennyit ismétlésekkel, akkor az már mindjárt másabb képet ad 😀
"You watched 9,252 minutes of live games in 2019, catching 94 live games in total - a 10% increase on last season!"
Kíváncsi leszek 2020-ban leverem-e a Wizz-Air-t visszaesésben...
Mondjuk valamennyi visszaesés nem is ártana, a majdnem 10 óra heti foci nézés elég sok. És ezek csak a live meccsek voltak.
peterk2005
Wyatt
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Megjött a gamepass összefoglalóm:Mondjuk nem tudom, hogy Sport Tv-t nézel-e mellette, vagy csak ez, de most a 10 óra az nem olyan vészesen sok, elég egy vasárnap estének nekiülni, és 19-től a három idősáv ki is adja kb. Ha olyan csapatnak szurkolsz, aminek 5 éjszakai meccse is van az idényben, és ha mást nem, de legalább ezeket nézed, az is hozzácsap szépen. Igaz, ha ehhez hozzáraksz még kb ennyit ismétlésekkel, akkor az már mindjárt másabb képet ad 😀
"You watched 9,252 minutes of live games in 2019, catching 94 live games in total - a 10% increase on last season!"
Kíváncsi leszek 2020-ban leverem-e a Wizz-Air-t visszaesésben...
Mondjuk valamennyi visszaesés nem is ártana, a majdnem 10 óra heti foci nézés elég sok. És ezek csak a live meccsek voltak.
peterk2005

több mint 6 éve
Megjött a gamepass összefoglalóm:"You watched 9,252 minutes of live games in 2019, catching 94 live games in total - a 10% increase on last season!"
Kíváncsi leszek 2020-ban leverem-e a Wizz-Air-t visszaesésben...
Mondjuk valamennyi visszaesés nem is ártana, a majdnem 10 óra heti foci nézés elég sok. És ezek csak a live meccsek voltak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)