Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Sziasztok! Egy új témát felvetve szerintetek Antonio Brownt látjuk még pályán vagy az ő karrierjének vége?
Vass49ers
Szűk egy év alatt 3 csapatnál égetett fel maga mögött minden hidat.
Szerintem vége van.
több mint 6 éve
Vass49ers San Francisco 49ers Clemson Tigers 37
Sziasztok! Egy új témát felvetve szerintetek Antonio Brownt látjuk még pályán vagy az ő karrierjének vége?
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
 www.espn.com/nfl/story/_/id/29252012/when-2020-nfl-season-start-answering-biggest-questions-100-days-out


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Cubehor Los Angeles Rams 328
 twitter.com/itsjazmarie/status/1266860310717181953?s=21
ZERO_L
nincs sok összefüggés a "párhuzamod" között
Adirotor
Ilyenkor furcsa módon senki le sem szarja az NFL ilyen súlyos képmutatását.
ZERO_L
Attól még a példád elég szar.
Én azért nézem az NFL-t mert kikapcsolódás. Ha elcsalják a Vikings meccset akkor felháborodok. Nyilván nem küldöm el az NFLt a faszba csak ha mondjuk azt látom már zsinórban tolják.
Toca
Ha egy ilyen horderejű ügyben is csak egy utolsó szar szemét pénzközpontú szemléletet tudnak folytatni, akkor mégis mit várunk olyan piszlicsáré ügyekben mint egy meccs kimenetele, bírói tévedések kezelése, játékos/csapatok büntetésének mértéke.

Utóbbiak kiverik a biztosítékot és a bojkottra sarkalja a szurkolót előbbit meg le se szarja senki, ez a kettőség zavar.
ZERO_L
Goodell inkább azzal foglalkozzon a pincéjében, hogy olyan uniform policy-t vezessen be, hogy kötelező legyen minden meccsen markánsan eltérő színű felszerelést viselni a csapatoknak, meg ne lehessen mindkét csapat ugyanolyan színű nadrágban.

Például a Cowboys-Ramst se csak a mutatott játék miatt volt kínszenvedés nézni.
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 015 — "Montoya por favor!"
Remélem ilyenkor is felfordul 1-2 szurkoló gyomra és nem csak akkor mikor kedvenc csapatát szánalmasan nevetséges bírói csalások hibák sújtják, esetleg bizonyos csapatok túlságosan dominálnak...

 twitter.com/itsjazmarie/status/1266860310717181953?s=21
ZERO_L
nincs sok összefüggés a "párhuzamod" között
Adirotor
Mikor vélt vagy valós sérelmek érik egyes szurkolókat (a saját vagy más csapatok eredményei miatt), akkor hirtelen szinte mindenkinek az az első reakciója, hogy bojkottálni akarja az NFL-t stb.
Most pedig, mikor ténylegesen kézzelfoghatóan !!! nem kicsit nagyobb horderejű ügyben!!! beigazolódik mennyire egy utolsó képmutató suttyó banda az NFL vezetése (tulajokat beleértve), akkor valahogy nem látom azon embereket, akik mindenáron az igazságosság és helyes cselekedett felkent papjaiként szoktak megszólalni más ügyek esetén.

Ilyenkor furcsa módon senki le sem szarja az NFL ilyen súlyos képmutatását.


Nem azt mondom, hogy az NFL tehet arról az egészről, ami most Amerikában történik, de lehetősége lett volna, hogy TEGYEN VALAMIT, legalább megpróbálni, ehelyett fogták az egészet és erővel(!) elsöpörték.

 twitter.com/AdamSchefter/status/1267137023003025409
ZERO_L
Attól még a példád elég szar.
Én azért nézem az NFL-t mert kikapcsolódás. Ha elcsalják a Vikings meccset akkor felháborodok. Nyilván nem küldöm el az NFLt a faszba csak ha mondjuk azt látom már zsinórban tolják.
Az, hogy a himnusz alatt törökülnek vagy integetnek vagy makukát köpködnek meg leszarom, mert nem az én hazám. Elkönyvelem őket sutyónak vagy élharcosnak egy ügy mellett és ennyi. Majd kint eldöntik mit csinálnak.
A kettőnek nincs semmi köze egymáshoz.
NFL meg egy pénzen alapuló szervezet amit mindkét oldal táplál, mindig próbál oylan lépést tenni ami neki jó vagy legalábbis legkevésbé rossz. Erre rácsodálkozni olyan, mint mikor 10 év után csodálkozol rá, hogy Vitya mennyit migránsozik és nem kéne.
Toca
Nem csodálkoztam rá semmire. Azok szemét szerettem volna felnyitni, akik állandón igazságosságot meg egyenlő fair elbánást várnak el a ligától vagy azzal hitegetik magukat, hogy ez bármilyen módon jelen van. (Akinek nem inge...)

Ha egy ilyen horderejű ügyben is csak egy utolsó szar szemét pénzközpontú szemléletet tudnak folytatni, akkor mégis mit várunk olyan piszlicsáré ügyekben mint egy meccs kimenetele, bírói tévedések kezelése, játékos/csapatok büntetésének mértéke.

Utóbbiak kiverik a biztosítékot és a bojkottra sarkalja a szurkolót előbbit meg le se szarja senki, ez a kettőség zavar.
ZERO_L
Továbbra se értem, hogy ha valaki bojkottra hívja fel az embereket mert a liga megint elcsalt valamit egy adott csapatnak vagy a saját csapata ellen.
Akkor miért kéne zavarja, az is, hogy egy USA-beli faji kérdésre, hogy reagál a liga.

Pl. Ha a Bayern ellen fújnának véletlenül a BL-ben mondjuk a Realt favorizalva, tuti évekig menni a hiszti rajta, hogy csaló UEFA és akar a bojkott.
Az, hogy az UEFA mennyire korrupt és képmutató mert mondjuk megbüntetnek valakit korrupcioért, ők meg az EB rendezést sikálják el. Senkit nem fog érdekelni és bojkottálni a BL nézést.
Pedig tudod melyik a durvább gondolom ( kivétel ha Bayern drukker vagy.)
Toca
Igazad van Toca. Emellett még kiemelném hogy én nem azért szeretem az NFL-t például, hogy Goodell miket nyilatkozik, milyen statementek jönnek ki a ligától. Mi köze van ahhoz hogy sokan nem szeretik a Patriots-ot, és ha csalnak (mert csalnak) akkor az ellen felháborodnak ahhoz, ami most történt. A kontextus elvesztette az értékét kb. És ha most ezt támadásnak vélnéd, hogy a Patriots ellen szól, Astros drukker vagyok (nem szeretem ha letépik a ruhát rólam 😀). A lényeg az hogy a sport részén felháborodok, mert a sportot nézem, a politikai részét meg szeretném teljesen máshogy megítélni és nem az NFL-től példát venni alapból.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Remélem ilyenkor is felfordul 1-2 szurkoló gyomra és nem csak akkor mikor kedvenc csapatát szánalmasan nevetséges bírói csalások hibák sújtják, esetleg bizonyos csapatok túlságosan dominálnak...

 twitter.com/itsjazmarie/status/1266860310717181953?s=21
ZERO_L
nincs sok összefüggés a "párhuzamod" között
Adirotor
Mikor vélt vagy valós sérelmek érik egyes szurkolókat (a saját vagy más csapatok eredményei miatt), akkor hirtelen szinte mindenkinek az az első reakciója, hogy bojkottálni akarja az NFL-t stb.
Most pedig, mikor ténylegesen kézzelfoghatóan !!! nem kicsit nagyobb horderejű ügyben!!! beigazolódik mennyire egy utolsó képmutató suttyó banda az NFL vezetése (tulajokat beleértve), akkor valahogy nem látom azon embereket, akik mindenáron az igazságosság és helyes cselekedett felkent papjaiként szoktak megszólalni más ügyek esetén.

Ilyenkor furcsa módon senki le sem szarja az NFL ilyen súlyos képmutatását.


Nem azt mondom, hogy az NFL tehet arról az egészről, ami most Amerikában történik, de lehetősége lett volna, hogy TEGYEN VALAMIT, legalább megpróbálni, ehelyett fogták az egészet és erővel(!) elsöpörték.

 twitter.com/AdamSchefter/status/1267137023003025409
ZERO_L
Attól még a példád elég szar.
Én azért nézem az NFL-t mert kikapcsolódás. Ha elcsalják a Vikings meccset akkor felháborodok. Nyilván nem küldöm el az NFLt a faszba csak ha mondjuk azt látom már zsinórban tolják.
Az, hogy a himnusz alatt törökülnek vagy integetnek vagy makukát köpködnek meg leszarom, mert nem az én hazám. Elkönyvelem őket sutyónak vagy élharcosnak egy ügy mellett és ennyi. Majd kint eldöntik mit csinálnak.
A kettőnek nincs semmi köze egymáshoz.
NFL meg egy pénzen alapuló szervezet amit mindkét oldal táplál, mindig próbál oylan lépést tenni ami neki jó vagy legalábbis legkevésbé rossz. Erre rácsodálkozni olyan, mint mikor 10 év után csodálkozol rá, hogy Vitya mennyit migránsozik és nem kéne.
Toca
Nem csodálkoztam rá semmire. Azok szemét szerettem volna felnyitni, akik állandón igazságosságot meg egyenlő fair elbánást várnak el a ligától vagy azzal hitegetik magukat, hogy ez bármilyen módon jelen van. (Akinek nem inge...)

Ha egy ilyen horderejű ügyben is csak egy utolsó szar szemét pénzközpontú szemléletet tudnak folytatni, akkor mégis mit várunk olyan piszlicsáré ügyekben mint egy meccs kimenetele, bírói tévedések kezelése, játékos/csapatok büntetésének mértéke.

Utóbbiak kiverik a biztosítékot és a bojkottra sarkalja a szurkolót előbbit meg le se szarja senki, ez a kettőség zavar.
ZERO_L
Továbbra se értem, hogy ha valaki bojkottra hívja fel az embereket mert a liga megint elcsalt valamit egy adott csapatnak vagy a saját csapata ellen.
Akkor miért kéne zavarja, az is, hogy egy USA-beli faji kérdésre, hogy reagál a liga.

Pl. Ha a Bayern ellen fújnának véletlenül a BL-ben mondjuk a Realt favorizalva, tuti évekig menni a hiszti rajta, hogy csaló UEFA és akar a bojkott.
Az, hogy az UEFA mennyire korrupt és képmutató mert mondjuk megbüntetnek valakit korrupcioért, ők meg az EB rendezést sikálják el. Senkit nem fog érdekelni és bojkottálni a BL nézést.
Pedig tudod melyik a durvább gondolom ( kivétel ha Bayern drukker vagy.)
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man




Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 216 — situational football
Remélem ilyenkor is felfordul 1-2 szurkoló gyomra és nem csak akkor mikor kedvenc csapatát szánalmasan nevetséges bírói csalások hibák sújtják, esetleg bizonyos csapatok túlságosan dominálnak...

 twitter.com/itsjazmarie/status/1266860310717181953?s=21
ZERO_L
nincs sok összefüggés a "párhuzamod" között
Adirotor
Mikor vélt vagy valós sérelmek érik egyes szurkolókat (a saját vagy más csapatok eredményei miatt), akkor hirtelen szinte mindenkinek az az első reakciója, hogy bojkottálni akarja az NFL-t stb.
Most pedig, mikor ténylegesen kézzelfoghatóan !!! nem kicsit nagyobb horderejű ügyben!!! beigazolódik mennyire egy utolsó képmutató suttyó banda az NFL vezetése (tulajokat beleértve), akkor valahogy nem látom azon embereket, akik mindenáron az igazságosság és helyes cselekedett felkent papjaiként szoktak megszólalni más ügyek esetén.

Ilyenkor furcsa módon senki le sem szarja az NFL ilyen súlyos képmutatását.


Nem azt mondom, hogy az NFL tehet arról az egészről, ami most Amerikában történik, de lehetősége lett volna, hogy TEGYEN VALAMIT, legalább megpróbálni, ehelyett fogták az egészet és erővel(!) elsöpörték.

 twitter.com/AdamSchefter/status/1267137023003025409
ZERO_L
Attól még a példád elég szar.
Én azért nézem az NFL-t mert kikapcsolódás. Ha elcsalják a Vikings meccset akkor felháborodok. Nyilván nem küldöm el az NFLt a faszba csak ha mondjuk azt látom már zsinórban tolják.
Az, hogy a himnusz alatt törökülnek vagy integetnek vagy makukát köpködnek meg leszarom, mert nem az én hazám. Elkönyvelem őket sutyónak vagy élharcosnak egy ügy mellett és ennyi. Majd kint eldöntik mit csinálnak.
A kettőnek nincs semmi köze egymáshoz.
NFL meg egy pénzen alapuló szervezet amit mindkét oldal táplál, mindig próbál oylan lépést tenni ami neki jó vagy legalábbis legkevésbé rossz. Erre rácsodálkozni olyan, mint mikor 10 év után csodálkozol rá, hogy Vitya mennyit migránsozik és nem kéne.
Toca
Nem csodálkoztam rá semmire. Azok szemét szerettem volna felnyitni, akik állandón igazságosságot meg egyenlő fair elbánást várnak el a ligától vagy azzal hitegetik magukat, hogy ez bármilyen módon jelen van. (Akinek nem inge...)

Ha egy ilyen horderejű ügyben is csak egy utolsó szar szemét pénzközpontú szemléletet tudnak folytatni, akkor mégis mit várunk olyan piszlicsáré ügyekben mint egy meccs kimenetele, bírói tévedések kezelése, játékos/csapatok büntetésének mértéke.

Utóbbiak kiverik a biztosítékot és a bojkottra sarkalja a szurkolót előbbit meg le se szarja senki, ez a kettőség zavar.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Remélem ilyenkor is felfordul 1-2 szurkoló gyomra és nem csak akkor mikor kedvenc csapatát szánalmasan nevetséges bírói csalások hibák sújtják, esetleg bizonyos csapatok túlságosan dominálnak...

 twitter.com/itsjazmarie/status/1266860310717181953?s=21
ZERO_L
nincs sok összefüggés a "párhuzamod" között
Adirotor
Mikor vélt vagy valós sérelmek érik egyes szurkolókat (a saját vagy más csapatok eredményei miatt), akkor hirtelen szinte mindenkinek az az első reakciója, hogy bojkottálni akarja az NFL-t stb.
Most pedig, mikor ténylegesen kézzelfoghatóan !!! nem kicsit nagyobb horderejű ügyben!!! beigazolódik mennyire egy utolsó képmutató suttyó banda az NFL vezetése (tulajokat beleértve), akkor valahogy nem látom azon embereket, akik mindenáron az igazságosság és helyes cselekedett felkent papjaiként szoktak megszólalni más ügyek esetén.

Ilyenkor furcsa módon senki le sem szarja az NFL ilyen súlyos képmutatását.


Nem azt mondom, hogy az NFL tehet arról az egészről, ami most Amerikában történik, de lehetősége lett volna, hogy TEGYEN VALAMIT, legalább megpróbálni, ehelyett fogták az egészet és erővel(!) elsöpörték.

 twitter.com/AdamSchefter/status/1267137023003025409
ZERO_L
És ez mitől olyan óriási horderejű ügy? Aki eddig térdelni akart, ezután is fog, nem hinném hogy hogy pár ezer dollárnál nagyobb büntetést kapna valaki.
kapitnono
Nem lehet, hogy arra gondolt, hogy Kaepernicket ezt követően kigolyózták a ligából? Mondjuk arról most ne nyissunk vitát, ha jó irányító lenne, lenne-e még most is állása az NFL-ben vagy sem

több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Nem azt mondom, hogy az NFL tehet arról az egészről, ami most Amerikában történik, de lehetősége lett volna, hogy TEGYEN VALAMIT, legalább megpróbálni, ehelyett fogták az egészet és erővel(!) elsöpörték.
ZERO_L
Tettek ők, volt kb. egy hét, amikor a liga, az edzők, a tulajdonosok, sőt még a meccsek kommentátorai is kiálltak a térdelők mellett. Csak aztán jöttek a nézettségi számok, és látták, hogy bizony sok embernek ez annyira nem jön be. Az NFL pedig elsősorban egy profitorientált szervezet, nem pedig polgárjogi.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Remélem ilyenkor is felfordul 1-2 szurkoló gyomra és nem csak akkor mikor kedvenc csapatát szánalmasan nevetséges bírói csalások hibák sújtják, esetleg bizonyos csapatok túlságosan dominálnak...

 twitter.com/itsjazmarie/status/1266860310717181953?s=21
ZERO_L
nincs sok összefüggés a "párhuzamod" között
Adirotor
Mikor vélt vagy valós sérelmek érik egyes szurkolókat (a saját vagy más csapatok eredményei miatt), akkor hirtelen szinte mindenkinek az az első reakciója, hogy bojkottálni akarja az NFL-t stb.
Most pedig, mikor ténylegesen kézzelfoghatóan !!! nem kicsit nagyobb horderejű ügyben!!! beigazolódik mennyire egy utolsó képmutató suttyó banda az NFL vezetése (tulajokat beleértve), akkor valahogy nem látom azon embereket, akik mindenáron az igazságosság és helyes cselekedett felkent papjaiként szoktak megszólalni más ügyek esetén.

Ilyenkor furcsa módon senki le sem szarja az NFL ilyen súlyos képmutatását.


Nem azt mondom, hogy az NFL tehet arról az egészről, ami most Amerikában történik, de lehetősége lett volna, hogy TEGYEN VALAMIT, legalább megpróbálni, ehelyett fogták az egészet és erővel(!) elsöpörték.

 twitter.com/AdamSchefter/status/1267137023003025409
ZERO_L
Attól még a példád elég szar.
Én azért nézem az NFL-t mert kikapcsolódás. Ha elcsalják a Vikings meccset akkor felháborodok. Nyilván nem küldöm el az NFLt a faszba csak ha mondjuk azt látom már zsinórban tolják.
Az, hogy a himnusz alatt törökülnek vagy integetnek vagy makukát köpködnek meg leszarom, mert nem az én hazám. Elkönyvelem őket sutyónak vagy élharcosnak egy ügy mellett és ennyi. Majd kint eldöntik mit csinálnak.
A kettőnek nincs semmi köze egymáshoz.
NFL meg egy pénzen alapuló szervezet amit mindkét oldal táplál, mindig próbál oylan lépést tenni ami neki jó vagy legalábbis legkevésbé rossz. Erre rácsodálkozni olyan, mint mikor 10 év után csodálkozol rá, hogy Vitya mennyit migránsozik és nem kéne.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 356 — WHO DAT!!!!
Remélem ilyenkor is felfordul 1-2 szurkoló gyomra és nem csak akkor mikor kedvenc csapatát szánalmasan nevetséges bírói csalások hibák sújtják, esetleg bizonyos csapatok túlságosan dominálnak...

 twitter.com/itsjazmarie/status/1266860310717181953?s=21
ZERO_L
nincs sok összefüggés a "párhuzamod" között
Adirotor
Mikor vélt vagy valós sérelmek érik egyes szurkolókat (a saját vagy más csapatok eredményei miatt), akkor hirtelen szinte mindenkinek az az első reakciója, hogy bojkottálni akarja az NFL-t stb.
Most pedig, mikor ténylegesen kézzelfoghatóan !!! nem kicsit nagyobb horderejű ügyben!!! beigazolódik mennyire egy utolsó képmutató suttyó banda az NFL vezetése (tulajokat beleértve), akkor valahogy nem látom azon embereket, akik mindenáron az igazságosság és helyes cselekedett felkent papjaiként szoktak megszólalni más ügyek esetén.

Ilyenkor furcsa módon senki le sem szarja az NFL ilyen súlyos képmutatását.


Nem azt mondom, hogy az NFL tehet arról az egészről, ami most Amerikában történik, de lehetősége lett volna, hogy TEGYEN VALAMIT, legalább megpróbálni, ehelyett fogták az egészet és erővel(!) elsöpörték.

 twitter.com/AdamSchefter/status/1267137023003025409
ZERO_L
És ez mitől olyan óriási horderejű ügy? Aki eddig térdelni akart, ezután is fog, nem hinném hogy hogy pár ezer dollárnál nagyobb büntetést kapna valaki.


több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 015 — "Montoya por favor!"
Remélem ilyenkor is felfordul 1-2 szurkoló gyomra és nem csak akkor mikor kedvenc csapatát szánalmasan nevetséges bírói csalások hibák sújtják, esetleg bizonyos csapatok túlságosan dominálnak...

 twitter.com/itsjazmarie/status/1266860310717181953?s=21
ZERO_L
nincs sok összefüggés a "párhuzamod" között
Adirotor
Igaza van, Go Patriots Bucs

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 376 — #NoStress
Ilyenkor furcsa módon senki le sem szarja az NFL ilyen súlyos képmutatását.
ZERO_L
Ha ez megnyugtat, én teljesen leszarom.

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 216 — situational football
Remélem ilyenkor is felfordul 1-2 szurkoló gyomra és nem csak akkor mikor kedvenc csapatát szánalmasan nevetséges bírói csalások hibák sújtják, esetleg bizonyos csapatok túlságosan dominálnak...

 twitter.com/itsjazmarie/status/1266860310717181953?s=21
ZERO_L
nincs sok összefüggés a "párhuzamod" között
Adirotor
Mikor vélt vagy valós sérelmek érik egyes szurkolókat (a saját vagy más csapatok eredményei miatt), akkor hirtelen szinte mindenkinek az az első reakciója, hogy bojkottálni akarja az NFL-t stb.
Most pedig, mikor ténylegesen kézzelfoghatóan !!! nem kicsit nagyobb horderejű ügyben!!! beigazolódik mennyire egy utolsó képmutató suttyó banda az NFL vezetése (tulajokat beleértve), akkor valahogy nem látom azon embereket, akik mindenáron az igazságosság és helyes cselekedett felkent papjaiként szoktak megszólalni más ügyek esetén.

Ilyenkor furcsa módon senki le sem szarja az NFL ilyen súlyos képmutatását.


Nem azt mondom, hogy az NFL tehet arról az egészről, ami most Amerikában történik, de lehetősége lett volna, hogy TEGYEN VALAMIT, legalább megpróbálni, ehelyett fogták az egészet és erővel(!) elsöpörték.




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Remélem ilyenkor is felfordul 1-2 szurkoló gyomra és nem csak akkor mikor kedvenc csapatát szánalmasan nevetséges bírói csalások hibák sújtják, esetleg bizonyos csapatok túlságosan dominálnak...

 twitter.com/itsjazmarie/status/1266860310717181953?s=21
ZERO_L
nincs sok összefüggés a "párhuzamod" között
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 216 — situational football
Remélem ilyenkor is felfordul 1-2 szurkoló gyomra és nem csak akkor mikor kedvenc csapatát szánalmasan nevetséges bírói csalások hibák sújtják, esetleg bizonyos csapatok túlságosan dominálnak...




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
NFL 2000-2019
- Regular Season record (sorted by)
- Division Titles
- Playoffs reached
- #1 Conference Seed
- #2 Conference Seed
- 1st Round Bye
- Playoff Record
- Super Bowl Record
- AFC / NFC Championship Game Record
- Divisional Rd Record
- Wild Card Rd Record


Gabesz92
Már el is felejtettem mennyire chockerek vagyunk kösz!
több mint 6 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
NFL 2000-2019
- Regular Season record (sorted by)
- Division Titles
- Playoffs reached
- #1 Conference Seed
- #2 Conference Seed
- 1st Round Bye
- Playoff Record
- Super Bowl Record
- AFC / NFC Championship Game Record
- Divisional Rd Record
- Wild Card Rd Record


több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
 pbs.twimg.com/media/EY9PGkhWoAMb9Mt?format=jpg&name=large
dande
De hol van Fitzpatrick? 🤔
steelwolf
Ő mindegyik kategóriában több mint $15. így, minthogy megfizethetetlen, inkább fel se tették.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 pbs.twimg.com/media/EY9PGkhWoAMb9Mt?format=jpg&name=large
dande
De hol van Fitzpatrick? 🤔
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 505
 pbs.twimg.com/media/EY9PGkhWoAMb9Mt?format=jpg&name=large
dande
Túl sok az a 15 dollár...esetleg még oda lehetne csapni a főedző személyét...

Arm: Rodgers, 3
Acc: Brees, 5
Rush: Watson, 3
Clutch: Brady, 4 (vicc, hogy Mahomes van a toppon...)

Amúgy ennyi pénzből vagy kevesebből is kurvajó irányítót össze lehetne rakni ezekből.
Kicsit ki kéne bővíteni.

Vagy csak nem értem a poént...
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 pbs.twimg.com/media/EY9PGkhWoAMb9Mt?format=jpg&name=large
dande
😀

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
 sports.yahoo.com/sources-nfl-head-coaches-may-return-to-facilities-next-week-with-minicamps-to-potentially-follow-in-june-161706749.html