NFL csevegő
82 feliratkozó
több mint 6 éve
Akarsz fogadni?ezt csak így itthagyomSzezon biztosan nem lesz, szeptemberben örül Amerika, hogy él. Ha meg nem lesz szezon, akkor minek lenne most tavasszal draft?Valaki majd ezt elmagyarázza neki, és nem lesz se draft, se szezon.Draft szerintem lesz, főleg ha Goodell ennyire akarja. Ez jó nagy (reklám)bevétel lenne neki és a ligának, mindezt minimális fertőzéskockázat mellett.
Sobri Jóska
A szezont meg majd meglátjuk.
iktriad
Sobri Jóska
Adirotor
Még mindig 1:1-ben benne vagyok, hogy nem lesz.
Ha akarsz, írj PM-et.
több mint 6 éve
ezt csak így itthagyomSzezon biztosan nem lesz, szeptemberben örül Amerika, hogy él. Ha meg nem lesz szezon, akkor minek lenne most tavasszal draft?Valaki majd ezt elmagyarázza neki, és nem lesz se draft, se szezon.Draft szerintem lesz, főleg ha Goodell ennyire akarja. Ez jó nagy (reklám)bevétel lenne neki és a ligának, mindezt minimális fertőzéskockázat mellett.
Sobri Jóska
A szezont meg majd meglátjuk.
iktriad
Sobri Jóska
Szerkesztette: Adirotor
több mint 6 éve
Sobri megjövendölte. Nem lesz NFL szezon | se meg MLB se. |Dehogy jövendöltem. Ne vagyok vajákos. Erre következtettem, következtetek
Matthew99
több mint 6 éve
Tökéletesen megértem, igazából csak azt akartam ezzel mondani, hogy most is ezt csinálják azzal, hogy erőltetik, csak nem mondja ki senki. 😊Nekem már az is eszembe jutott, hogy nem lenne "egyszerűbb" direkt megfertőzni a játékosokat? Úgy értem hogy persze nem nem hatalmi szóval, hanem önkéntes alapon. Aki akarja, áteshet a betegségen még az idény előtt. Ilyen fiatal és ennyire erős szervezettel bíró embereknél szinte nulla az esélye, hogy komoly baja lenne bárkinek. Háromnegyedük észre se vennék, negyedük meg legfeljebb köhögne egy hetet. Szerintem sok játékos bevállalná, ennél jóval nagyobb rizikókat is bevállalnak a sikerért.Most képzeld el a jelenlegi helyzetben azt a javaslatot, hogy a többségében fehér NFL tisztviselők tanácsára, nagyrészt fehér orvosok beoltanak többségében fekete játékosokat egy jelen pillanatban gyógyíthatatlan kórral, pusztán azért, hogy a lemenjen a szezon, a fehér tulajdonosoknak meglegyen a profit, a többségében fehér közönség pedig tudjon szórakozni 😀
Persze tudom, PR szempontból kb. eladhatatlan a megoldás, de egyébként nem nagyobb rizikó, mint 5 hónapon keresztül nap mint nap egy légtérben öltözni, zuhanyozni, izzadni ötvenvalahány másik emberrel.
peterk2005
Kampman


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Továbbra se tudok leakadni erről, hogy mi lesz ha teljes sorok fertőződnek majd meg az idényben? Komolytalanná teheti az egészet, ha több csapatnál is előfordul.Von Miller bő 2 hónapja esett át rajta (3 hétig volt beteg), de még 1.5 hónappal az után is h negatív lett az eredménye is nagyon szaron volt (éjszaka arra ébredt, h nem kapott levegőt, napközben random nem kapott levegőt, meg mozogni se tudott).
Nekem már az is eszembe jutott, hogy nem lenne "egyszerűbb" direkt megfertőzni a játékosokat? Úgy értem hogy persze nem nem hatalmi szóval, hanem önkéntes alapon. Aki akarja, áteshet a betegségen még az idény előtt. Ilyen fiatal és ennyire erős szervezettel bíró embereknél szinte nulla az esélye, hogy komoly baja lenne bárkinek. Háromnegyedük észre se vennék, negyedük meg legfeljebb köhögne egy hetet. Szerintem sok játékos bevállalná, ennél jóval nagyobb rizikókat is bevállalnak a sikerért.
Persze tudom, PR szempontból kb. eladhatatlan a megoldás, de egyébként nem nagyobb rizikó, mint 5 hónapon keresztül nap mint nap egy légtérben öltözni, zuhanyozni, izzadni ötvenvalahány másik emberrel.
peterk2005
Ő asztmás, ami jelentős tényező, de kérdés, hányan vannak még az NFL-ben asztmások.
Olvastam olyan véleményeket is, hogy ha vki elkapja és nem a legjobban reagál a szervezete, akkor a karrierje is rámehet (ha tartósan sérül pl a tüdeje).
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Sobri megjövendölte. Nem lesz NFL szezon | se meg MLB se. |

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Továbbra se tudok leakadni erről, hogy mi lesz ha teljes sorok fertőződnek majd meg az idényben? Komolytalanná teheti az egészet, ha több csapatnál is előfordul.Az is érdekelne h mi a tervük a TC kezdése előtt...arról olvastunk már h HOU, DAL és TB-nél voltak pozitív esetek, de TC előtt le akarják tesztelni az egész rostert? Ha igen, akk hogyan oldják meg? Odahívnak mindenkit és míg eredmények lesznek külön szobában tartják embereinket h ne legyen contact? Na meg aztán, szezon közben oda mennek, ahova akarnak és bárhol összeszedhetik. :/
Nekem már az is eszembe jutott, hogy nem lenne "egyszerűbb" direkt megfertőzni a játékosokat? Úgy értem hogy persze nem nem hatalmi szóval, hanem önkéntes alapon. Aki akarja, áteshet a betegségen még az idény előtt. Ilyen fiatal és ennyire erős szervezettel bíró embereknél szinte nulla az esélye, hogy komoly baja lenne bárkinek. Háromnegyedük észre se vennék, negyedük meg legfeljebb köhögne egy hetet. Szerintem sok játékos bevállalná, ennél jóval nagyobb rizikókat is bevállalnak a sikerért.
Persze tudom, PR szempontból kb. eladhatatlan a megoldás, de egyébként nem nagyobb rizikó, mint 5 hónapon keresztül nap mint nap egy légtérben öltözni, zuhanyozni, izzadni ötvenvalahány másik emberrel.
peterk2005
LSU-nál is 30 emberke csücsül karanténban vmi nightclub-os gócpontból beszedett víruskával.
több mint 6 éve
Továbbra se tudok leakadni erről, hogy mi lesz ha teljes sorok fertőződnek majd meg az idényben? Komolytalanná teheti az egészet, ha több csapatnál is előfordul.Én most kocsit házat tennék rá hogy minden csapatnál a Pats elleni meccsük előtt produkálnának tömegesen pozitív teszteket 😀
Nekem már az is eszembe jutott, hogy nem lenne "egyszerűbb" direkt megfertőzni a játékosokat? Úgy értem hogy persze nem nem hatalmi szóval, hanem önkéntes alapon. Aki akarja, áteshet a betegségen még az idény előtt. Ilyen fiatal és ennyire erős szervezettel bíró embereknél szinte nulla az esélye, hogy komoly baja lenne bárkinek. Háromnegyedük észre se vennék, negyedük meg legfeljebb köhögne egy hetet. Szerintem sok játékos bevállalná, ennél jóval nagyobb rizikókat is bevállalnak a sikerért.
Persze tudom, PR szempontból kb. eladhatatlan a megoldás, de egyébként nem nagyobb rizikó, mint 5 hónapon keresztül nap mint nap egy légtérben öltözni, zuhanyozni, izzadni ötvenvalahány másik emberrel.
peterk2005
több mint 6 éve
Nekem már az is eszembe jutott, hogy nem lenne "egyszerűbb" direkt megfertőzni a játékosokat? Úgy értem hogy persze nem nem hatalmi szóval, hanem önkéntes alapon. Aki akarja, áteshet a betegségen még az idény előtt. Ilyen fiatal és ennyire erős szervezettel bíró embereknél szinte nulla az esélye, hogy komoly baja lenne bárkinek. Háromnegyedük észre se vennék, negyedük meg legfeljebb köhögne egy hetet. Szerintem sok játékos bevállalná, ennél jóval nagyobb rizikókat is bevállalnak a sikerért.Most képzeld el a jelenlegi helyzetben azt a javaslatot, hogy a többségében fehér NFL tisztviselők tanácsára, nagyrészt fehér orvosok beoltanak többségében fekete játékosokat egy jelen pillanatban gyógyíthatatlan kórral, pusztán azért, hogy a lemenjen a szezon, a fehér tulajdonosoknak meglegyen a profit, a többségében fehér közönség pedig tudjon szórakozni 😀
Persze tudom, PR szempontból kb. eladhatatlan a megoldás, de egyébként nem nagyobb rizikó, mint 5 hónapon keresztül nap mint nap egy légtérben öltözni, zuhanyozni, izzadni ötvenvalahány másik emberrel.
peterk2005
több mint 6 éve
Továbbra se tudok leakadni erről, hogy mi lesz ha teljes sorok fertőződnek majd meg az idényben? Komolytalanná teheti az egészet, ha több csapatnál is előfordul.Nekem már az is eszembe jutott, hogy nem lenne "egyszerűbb" direkt megfertőzni a játékosokat? Úgy értem hogy persze nem nem hatalmi szóval, hanem önkéntes alapon. Aki akarja, áteshet a betegségen még az idény előtt. Ilyen fiatal és ennyire erős szervezettel bíró embereknél szinte nulla az esélye, hogy komoly baja lenne bárkinek. Háromnegyedük észre se vennék, negyedük meg legfeljebb köhögne egy hetet. Szerintem sok játékos bevállalná, ennél jóval nagyobb rizikókat is bevállalnak a sikerért.
Persze tudom, PR szempontból kb. eladhatatlan a megoldás, de egyébként nem nagyobb rizikó, mint 5 hónapon keresztül nap mint nap egy légtérben öltözni, zuhanyozni, izzadni ötvenvalahány másik emberrel.
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Szerintem a Trubisky csaj is jó. Legalábbis sokkal jobb mint amilyen irányító. 😀 Amúgy ügyes a grafikus, nagyon sok arcon felfedezni az eredetije vonásait. 😊Jenny, esetleg Deb 😊Így nézne ki a csapatod kezdő QB-ja, ha nő lenne.Most őszintén: Kinek melyik arc az, akire 6 feles után a legnagyobb eséllyel "ráfutna" egy thai klubban? 😀
iktriad
akdestroyer
A többi rusnya
warr_b


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
A Mixon-csaj úgy lenne autentikus, ha lenne monoklijaItt vannak a RB csajok is:Ez már sokkal ijesztőbb 😳
mobile.twitter.com/PFF/status/1273981854371196929
Matthew99
warr_b
több mint 6 éve
twitter.com/pff_seth/status/1274165030053961730that's the spirit! 😀
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Itt vannak a RB csajok is:Ez már sokkal ijesztőbb 😳
mobile.twitter.com/PFF/status/1273981854371196929
Matthew99

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Itt vannak a RB csajok is:
A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Következő playoff eredménykövetőben már transzik lesznek, ha így haladunk
több mint 6 éve
dumb és dumber jut eszembe...Meg a noi verzioja se rossz amit Ik linkelt 😊Garoppolo szerintem jól néz kiÍgy nézne ki a csapatod kezdő QB-ja, ha nő lenne.Most őszintén: Kinek melyik arc az, akire 6 feles után a legnagyobb eséllyel "ráfutna" egy thai klubban? 😀
iktriad
akdestroyer
NB2
Borbinho
hmmm micsoda fenék
jah, de a csajé se gyenge 😊
több mint 6 éve
Meg a noi verzioja se rossz amit Ik linkelt 😊Garoppolo szerintem jól néz kiÍgy nézne ki a csapatod kezdő QB-ja, ha nő lenne.Most őszintén: Kinek melyik arc az, akire 6 feles után a legnagyobb eséllyel "ráfutna" egy thai klubban? 😀
iktriad
akdestroyer
NB2
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Én csak a neveket találtam ki (a képeket egy twitter threadben találtam). Ryané adta magát, de párral megszenvedtem rendesen (Haskins, Carr, vagy Csodabajusz női Mása), de így is 30 perc alatt megvoltam az egész hsszel.Így nézne ki a csapatod kezdő QB-ja, ha nő lenne.Baszki, túl sok ideje van egyeseknek XD
iktriad
Meg Ryan, sírok 😀
warr_b
több mint 6 éve
Megszavazták a veszélyhelyzet végét, most már még egy kicsit tartsatok ki!Hol volt veszélyhelyzet?
Black_Adder
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Megszavazták a veszélyhelyzet végét, most már még egy kicsit tartsatok ki!
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 6 éve
Jenny, esetleg Deb 😊Így nézne ki a csapatod kezdő QB-ja, ha nő lenne.Most őszintén: Kinek melyik arc az, akire 6 feles után a legnagyobb eséllyel "ráfutna" egy thai klubban? 😀
iktriad
akdestroyer
A többi rusnya

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Garoppolo szerintem jól néz kiÍgy nézne ki a csapatod kezdő QB-ja, ha nő lenne.Most őszintén: Kinek melyik arc az, akire 6 feles után a legnagyobb eséllyel "ráfutna" egy thai klubban? 😀
iktriad
akdestroyer
több mint 6 éve
Így nézne ki a csapatod kezdő QB-ja, ha nő lenne.Most őszintén: Kinek melyik arc az, akire 6 feles után a legnagyobb eséllyel "ráfutna" egy thai klubban? 😀
iktriad
több mint 6 éve
Így nézne ki a csapatod kezdő QB-ja, ha nő lenne.Baszki, túl sok ideje van egyeseknek XD
iktriad
Meg Ryan, sírok 😀

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"