Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 376 — #NoStress
Valaki majd ezt elmagyarázza neki, és nem lesz se draft, se szezon.
Sobri Jóska
Draft szerintem lesz, főleg ha Goodell ennyire akarja. Ez jó nagy (reklám)bevétel lenne neki és a ligának, mindezt minimális fertőzéskockázat mellett.
A szezont meg majd meglátjuk.
iktriad
Szezon biztosan nem lesz, szeptemberben örül Amerika, hogy él. Ha meg nem lesz szezon, akkor minek lenne most tavasszal draft?
Sobri Jóska
ezt csak így itthagyom
Adirotor
Akarsz fogadni?
Még mindig 1:1-ben benne vagyok, hogy nem lesz.
Ha akarsz, írj PM-et.

több mint 6 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Valaki majd ezt elmagyarázza neki, és nem lesz se draft, se szezon.
Sobri Jóska
Draft szerintem lesz, főleg ha Goodell ennyire akarja. Ez jó nagy (reklám)bevétel lenne neki és a ligának, mindezt minimális fertőzéskockázat mellett.
A szezont meg majd meglátjuk.
iktriad
Szezon biztosan nem lesz, szeptemberben örül Amerika, hogy él. Ha meg nem lesz szezon, akkor minek lenne most tavasszal draft?
Sobri Jóska
ezt csak így itthagyom

Szerkesztette: Adirotor
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 376 — #NoStress
Sobri megjövendölte. Nem lesz NFL szezon | se meg MLB se. |
Matthew99
Dehogy jövendöltem. Ne vagyok vajákos. Erre következtettem, következtetek

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 961 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem már az is eszembe jutott, hogy nem lenne "egyszerűbb" direkt megfertőzni a játékosokat? Úgy értem hogy persze nem nem hatalmi szóval, hanem önkéntes alapon. Aki akarja, áteshet a betegségen még az idény előtt. Ilyen fiatal és ennyire erős szervezettel bíró embereknél szinte nulla az esélye, hogy komoly baja lenne bárkinek. Háromnegyedük észre se vennék, negyedük meg legfeljebb köhögne egy hetet. Szerintem sok játékos bevállalná, ennél jóval nagyobb rizikókat is bevállalnak a sikerért.

Persze tudom, PR szempontból kb. eladhatatlan a megoldás, de egyébként nem nagyobb rizikó, mint 5 hónapon keresztül nap mint nap egy légtérben öltözni, zuhanyozni, izzadni ötvenvalahány másik emberrel.
peterk2005
Most képzeld el a jelenlegi helyzetben azt a javaslatot, hogy a többségében fehér NFL tisztviselők tanácsára, nagyrészt fehér orvosok beoltanak többségében fekete játékosokat egy jelen pillanatban gyógyíthatatlan kórral, pusztán azért, hogy a lemenjen a szezon, a fehér tulajdonosoknak meglegyen a profit, a többségében fehér közönség pedig tudjon szórakozni 😀
Kampman
Tökéletesen megértem, igazából csak azt akartam ezzel mondani, hogy most is ezt csinálják azzal, hogy erőltetik, csak nem mondja ki senki. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Továbbra se tudok leakadni erről, hogy mi lesz ha teljes sorok fertőződnek majd meg az idényben? Komolytalanná teheti az egészet, ha több csapatnál is előfordul.

Nekem már az is eszembe jutott, hogy nem lenne "egyszerűbb" direkt megfertőzni a játékosokat? Úgy értem hogy persze nem nem hatalmi szóval, hanem önkéntes alapon. Aki akarja, áteshet a betegségen még az idény előtt. Ilyen fiatal és ennyire erős szervezettel bíró embereknél szinte nulla az esélye, hogy komoly baja lenne bárkinek. Háromnegyedük észre se vennék, negyedük meg legfeljebb köhögne egy hetet. Szerintem sok játékos bevállalná, ennél jóval nagyobb rizikókat is bevállalnak a sikerért.

Persze tudom, PR szempontból kb. eladhatatlan a megoldás, de egyébként nem nagyobb rizikó, mint 5 hónapon keresztül nap mint nap egy légtérben öltözni, zuhanyozni, izzadni ötvenvalahány másik emberrel.
peterk2005
Von Miller bő 2 hónapja esett át rajta (3 hétig volt beteg), de még 1.5 hónappal az után is h negatív lett az eredménye is nagyon szaron volt (éjszaka arra ébredt, h nem kapott levegőt, napközben random nem kapott levegőt, meg mozogni se tudott).
Ő asztmás, ami jelentős tényező, de kérdés, hányan vannak még az NFL-ben asztmások.

Olvastam olyan véleményeket is, hogy ha vki elkapja és nem a legjobban reagál a szervezete, akkor a karrierje is rámehet (ha tartósan sérül pl a tüdeje).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Sobri megjövendölte. Nem lesz NFL szezon | se meg MLB se. |


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Továbbra se tudok leakadni erről, hogy mi lesz ha teljes sorok fertőződnek majd meg az idényben? Komolytalanná teheti az egészet, ha több csapatnál is előfordul.

Nekem már az is eszembe jutott, hogy nem lenne "egyszerűbb" direkt megfertőzni a játékosokat? Úgy értem hogy persze nem nem hatalmi szóval, hanem önkéntes alapon. Aki akarja, áteshet a betegségen még az idény előtt. Ilyen fiatal és ennyire erős szervezettel bíró embereknél szinte nulla az esélye, hogy komoly baja lenne bárkinek. Háromnegyedük észre se vennék, negyedük meg legfeljebb köhögne egy hetet. Szerintem sok játékos bevállalná, ennél jóval nagyobb rizikókat is bevállalnak a sikerért.

Persze tudom, PR szempontból kb. eladhatatlan a megoldás, de egyébként nem nagyobb rizikó, mint 5 hónapon keresztül nap mint nap egy légtérben öltözni, zuhanyozni, izzadni ötvenvalahány másik emberrel.
peterk2005
Az is érdekelne h mi a tervük a TC kezdése előtt...arról olvastunk már h HOU, DAL és TB-nél voltak pozitív esetek, de TC előtt le akarják tesztelni az egész rostert? Ha igen, akk hogyan oldják meg? Odahívnak mindenkit és míg eredmények lesznek külön szobában tartják embereinket h ne legyen contact? Na meg aztán, szezon közben oda mennek, ahova akarnak és bárhol összeszedhetik. :/
LSU-nál is 30 emberke csücsül karanténban vmi nightclub-os gócpontból beszedett víruskával.
több mint 6 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 666 — I like the Texans, I like who we are
Továbbra se tudok leakadni erről, hogy mi lesz ha teljes sorok fertőződnek majd meg az idényben? Komolytalanná teheti az egészet, ha több csapatnál is előfordul.

Nekem már az is eszembe jutott, hogy nem lenne "egyszerűbb" direkt megfertőzni a játékosokat? Úgy értem hogy persze nem nem hatalmi szóval, hanem önkéntes alapon. Aki akarja, áteshet a betegségen még az idény előtt. Ilyen fiatal és ennyire erős szervezettel bíró embereknél szinte nulla az esélye, hogy komoly baja lenne bárkinek. Háromnegyedük észre se vennék, negyedük meg legfeljebb köhögne egy hetet. Szerintem sok játékos bevállalná, ennél jóval nagyobb rizikókat is bevállalnak a sikerért.

Persze tudom, PR szempontból kb. eladhatatlan a megoldás, de egyébként nem nagyobb rizikó, mint 5 hónapon keresztül nap mint nap egy légtérben öltözni, zuhanyozni, izzadni ötvenvalahány másik emberrel.
peterk2005
Én most kocsit házat tennék rá hogy minden csapatnál a Pats elleni meccsük előtt produkálnának tömegesen pozitív teszteket 😀
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Nekem már az is eszembe jutott, hogy nem lenne "egyszerűbb" direkt megfertőzni a játékosokat? Úgy értem hogy persze nem nem hatalmi szóval, hanem önkéntes alapon. Aki akarja, áteshet a betegségen még az idény előtt. Ilyen fiatal és ennyire erős szervezettel bíró embereknél szinte nulla az esélye, hogy komoly baja lenne bárkinek. Háromnegyedük észre se vennék, negyedük meg legfeljebb köhögne egy hetet. Szerintem sok játékos bevállalná, ennél jóval nagyobb rizikókat is bevállalnak a sikerért.

Persze tudom, PR szempontból kb. eladhatatlan a megoldás, de egyébként nem nagyobb rizikó, mint 5 hónapon keresztül nap mint nap egy légtérben öltözni, zuhanyozni, izzadni ötvenvalahány másik emberrel.
peterk2005
Most képzeld el a jelenlegi helyzetben azt a javaslatot, hogy a többségében fehér NFL tisztviselők tanácsára, nagyrészt fehér orvosok beoltanak többségében fekete játékosokat egy jelen pillanatban gyógyíthatatlan kórral, pusztán azért, hogy a lemenjen a szezon, a fehér tulajdonosoknak meglegyen a profit, a többségében fehér közönség pedig tudjon szórakozni 😀
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 961 — The only discipline that lasts, is self discipline
Továbbra se tudok leakadni erről, hogy mi lesz ha teljes sorok fertőződnek majd meg az idényben? Komolytalanná teheti az egészet, ha több csapatnál is előfordul.

Nekem már az is eszembe jutott, hogy nem lenne "egyszerűbb" direkt megfertőzni a játékosokat? Úgy értem hogy persze nem nem hatalmi szóval, hanem önkéntes alapon. Aki akarja, áteshet a betegségen még az idény előtt. Ilyen fiatal és ennyire erős szervezettel bíró embereknél szinte nulla az esélye, hogy komoly baja lenne bárkinek. Háromnegyedük észre se vennék, negyedük meg legfeljebb köhögne egy hetet. Szerintem sok játékos bevállalná, ennél jóval nagyobb rizikókat is bevállalnak a sikerért.

Persze tudom, PR szempontból kb. eladhatatlan a megoldás, de egyébként nem nagyobb rizikó, mint 5 hónapon keresztül nap mint nap egy légtérben öltözni, zuhanyozni, izzadni ötvenvalahány másik emberrel.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 961 — The only discipline that lasts, is self discipline
Így nézne ki a csapatod kezdő QB-ja, ha nő lenne.
iktriad
Most őszintén: Kinek melyik arc az, akire 6 feles után a legnagyobb eséllyel "ráfutna" egy thai klubban? 😀
akdestroyer
Jenny, esetleg Deb 😊
A többi rusnya
warr_b
Szerintem a Trubisky csaj is jó. Legalábbis sokkal jobb mint amilyen irányító. 😀 Amúgy ügyes a grafikus, nagyon sok arcon felfedezni az eredetije vonásait. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Itt vannak a RB csajok is:
 mobile.twitter.com/PFF/status/1273981854371196929
Matthew99
Ez már sokkal ijesztőbb 😳
warr_b
A Mixon-csaj úgy lenne autentikus, ha lenne monoklija
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/pff_seth/status/1274165030053961730

that's the spirit! 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 379 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Itt vannak a RB csajok is:
 mobile.twitter.com/PFF/status/1273981854371196929
Matthew99
Ez már sokkal ijesztőbb 😳


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Itt vannak a RB csajok is:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Következő playoff eredménykövetőben már transzik lesznek, ha így haladunk
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
Így nézne ki a csapatod kezdő QB-ja, ha nő lenne.
iktriad
Most őszintén: Kinek melyik arc az, akire 6 feles után a legnagyobb eséllyel "ráfutna" egy thai klubban? 😀
akdestroyer
Garoppolo szerintem jól néz ki
NB2
Meg a noi verzioja se rossz amit Ik linkelt 😊
Borbinho
dumb és dumber jut eszembe...
hmmm micsoda fenék
jah, de a csajé se gyenge 😊
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Így nézne ki a csapatod kezdő QB-ja, ha nő lenne.
iktriad
Most őszintén: Kinek melyik arc az, akire 6 feles után a legnagyobb eséllyel "ráfutna" egy thai klubban? 😀
akdestroyer
Garoppolo szerintem jól néz ki
NB2
Meg a noi verzioja se rossz amit Ik linkelt 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Így nézne ki a csapatod kezdő QB-ja, ha nő lenne.


iktriad
Baszki, túl sok ideje van egyeseknek XD
Meg Ryan, sírok 😀
warr_b
Én csak a neveket találtam ki (a képeket egy twitter threadben találtam). Ryané adta magát, de párral megszenvedtem rendesen (Haskins, Carr, vagy Csodabajusz női Mása), de így is 30 perc alatt megvoltam az egész hsszel.
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Megszavazták a veszélyhelyzet végét, most már még egy kicsit tartsatok ki!
Black_Adder
Hol volt veszélyhelyzet?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Megszavazták a veszélyhelyzet végét, most már még egy kicsit tartsatok ki!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 379 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Így nézne ki a csapatod kezdő QB-ja, ha nő lenne.
iktriad
Most őszintén: Kinek melyik arc az, akire 6 feles után a legnagyobb eséllyel "ráfutna" egy thai klubban? 😀
akdestroyer
Jenny, esetleg Deb 😊
A többi rusnya


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
Így nézne ki a csapatod kezdő QB-ja, ha nő lenne.
iktriad
Most őszintén: Kinek melyik arc az, akire 6 feles után a legnagyobb eséllyel "ráfutna" egy thai klubban? 😀
akdestroyer
Garoppolo szerintem jól néz ki
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Így nézne ki a csapatod kezdő QB-ja, ha nő lenne.
iktriad
Most őszintén: Kinek melyik arc az, akire 6 feles után a legnagyobb eséllyel "ráfutna" egy thai klubban? 😀

több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 379 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Így nézne ki a csapatod kezdő QB-ja, ha nő lenne.


iktriad
Baszki, túl sok ideje van egyeseknek XD
Meg Ryan, sírok 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"