NFL csevegő
82 feliratkozó
több mint 6 éve
Na igen, az a meglepett fej :/A 2000-es évek egyik ikonikus NFL mémje voltAz egykori Chargers-, Patriots, Redskins-elkapót, Reche Caldwellt lelötték Tampában. 41 éves volt 😕Ő a szempilla nélküli srác ugye? Szomorú 😕
empty taxi
peterk2005
Kampman

több mint 6 éve
A 2000-es évek egyik ikonikus NFL mémje voltAz egykori Chargers-, Patriots, Redskins-elkapót, Reche Caldwellt lelötték Tampában. 41 éves volt 😕Ő a szempilla nélküli srác ugye? Szomorú 😕
empty taxi
peterk2005
több mint 6 éve
Ő az itt fekete pólóban.Az egykori Chargers-, Patriots, Redskins-elkapót, Reche Caldwellt lelötték Tampában. 41 éves volt 😕Ő a szempilla nélküli srác ugye? Szomorú 😕
empty taxi
peterk2005
Szerkesztette: empty taxi

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Az egykori Chargers-, Patriots, Redskins-elkapót, Reche Caldwellt lelötték Tampában. 41 éves volt 😕Ő a szempilla nélküli srác ugye? Szomorú 😕
empty taxi
Gondolom ők nem fosztogatnak meg gyújtogatnak.A játékosok? Én is azt gondolom, hogy ők nem fosztogatnak.
A véleményét meg most is mindenki hangoztatja. Ez amolyan divat féle.
🤘gaben🤘
A vélemény meg ilyen. Elmondják. Sőt a véleményt is véleményezik. Ők is Breesét, te is az övékét és én is a tiédet. Divatolunk. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Azt tudod ugye, hogy most kb. lecigányoztad az NFL játékosok úgy kétharmadát, és azt mondtad többek között Anthony Lynn és Brian Flores NFL főedzőkre, hogy csak hőbörögnek. Tudniillik ezek is megszólaltak, ezek is kint vannak az utcán, stb. Meg a fehér edzők egy részére is, akik szintén. Már, ha az egyetértő vélemény hőbörgés. (Ha nem, akkor meg mi is a baj?)Gondolom ők nem fosztogatnak meg gyújtogatnak.
Szerintem rossz irány. Szerintem a liga inkább csak próbálja legközelebbi "térdelős" történetet - akármi is lesz az - a legutóbbinál jobban megoldani majd. Az is elég nehéz lesz...
peterk2005
A véleményét meg most is mindenki hangoztatja. Ez amolyan divat féle.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Az egykori Chargers-, Patriots, Redskins-elkapót, Reche Caldwellt lelötték Tampában. 41 éves volt 😕RIP
www.cbssports.com/college-football/news/former-florida-star-wide-receiver-reche-caldwell-dies-at-41-after-shooting-in-tampa/

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Lejjebb vesznek az igényekből és hipp-hopp beférünk a cap-ba...
több mint 6 éve
Elképzelhetetlennek tartom, hogy (40M-val) csökkenjen jövőre a cap. A fél liga mínuszba menne a jelenlegi szerződésekkel, ez csak rengeteg paycuttal és cuttal menne (ami mindenkit érintene, a nem rookie dealen lévő nem sztároknak kb fixen cut, a sztároknak paycut), amibe kizárt, hogy belemegy az NFLPA. Ha abba belegondolunk, h évi 40M ami 55 (nem tudom most pontosan h hány ember fizuja számít bele, a PS külön van az fix) playa közt oszlana, nem egy nagy összeg egy NFL tulajnak, hogy belerakja saját zsebből. Főleg h a következő években várhatóan brutálisan megnőnek a bevételek.
Hogy nézne ki, h 2020-ban ~200M salary cap, 2021-ben 160, 2022-ben 240? (sőt, nagyobb emelkedést is jósoltak a vírus előtt). ~1800-2000 játékos fizetését vágják meg, vagy 32 milliárdos tulajét?
mindezt azok után hogy épp hogy átvitték az új CBA-t.
Szerkesztette: Borbinho
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Azért az NFL csapattulajoknak maga a csapat egy a sok vállalkozásuk közül. Nem dőlnek be ha kicsit kevesebb della folyik be. Attól, hogy kevesebb lesz a cap, csak a fizetésekre megy kevesebb lóvé aminek a tulajok talán örülnek is. Nyilván lesz ennek hozadéka, csapatok elengednek sztárokat mert nem lehet nagy fizut adni kevesebb mezeladás stb. De a csődtől messze lesznek.Igen, ezen gondolkodtam én is, hogy csak nem fogják hagyni, hogy a csapatok bedőljenek, biztos kitalálnak valami módit, bár az NFL pénzügyeivel nem vagyok tisztában.Na ez érdekes lesz:És akkor a Saints, Eagles, Falcons és társaik csődöt jelentenek, vagy kirakják a fél keretet és tolnak egy teljes rebuildet 35 udfa-val?
www.nfl.com/videos/rapoport-on-salary-cap-negotiations-for-2021
40 millió dollárral csökkenhet a salary cap 2021-ben...
Solymi
Nem nagyon hiszek ebben (főleg egy olyan ligában, ahol dollár milliárdos minden tulaj). Max kapnak vmi segélyt Trumpéktól. De már szó van extrém reklámdíjakról is az idei szezonra, több megoldás is adja magát (akár pl eladnak majd a Mixernek v más oldalnak pár meccset kurva drágán, mint a Facebooknak, hasonlók).
Jövőre lejár az ESPN deal, 2022-ben meg a CBS, FOX, NBC trió is, és az ezekből származó évi 7-8 milliárd dolláros bevételek a duplájára fognak nőni várhatóan. Azzal lehet majd pótolni az idén kieső ~5.5 milliárdot (bár május elején még csapatonkénti ~100M-t jósoltak, mint kiesés, azóta nem tudom miért nőtt 170%-ra....)
Borbinho
A szerződésekkel is mókolhatnak akár, ez is benne van gondolom.
Meg valszeg a következő évekről csoportosítanának át lóvét, kvázi hitelt adva saját maguknak vagy hitelt vesznek fel...
Mindenesetre érdekes lesz és kérdés, hogy ez csökkentheti-e a növekvő fizetéseket és visszavetheti-e a garantált tartalom növekedését.
Solymi
több mint 6 éve
Igen, ezen gondolkodtam én is, hogy csak nem fogják hagyni, hogy a csapatok bedőljenek, biztos kitalálnak valami módit, bár az NFL pénzügyeivel nem vagyok tisztában.Na ez érdekes lesz:És akkor a Saints, Eagles, Falcons és társaik csődöt jelentenek, vagy kirakják a fél keretet és tolnak egy teljes rebuildet 35 udfa-val?
www.nfl.com/videos/rapoport-on-salary-cap-negotiations-for-2021
40 millió dollárral csökkenhet a salary cap 2021-ben...
Solymi
Nem nagyon hiszek ebben (főleg egy olyan ligában, ahol dollár milliárdos minden tulaj). Max kapnak vmi segélyt Trumpéktól. De már szó van extrém reklámdíjakról is az idei szezonra, több megoldás is adja magát (akár pl eladnak majd a Mixernek v más oldalnak pár meccset kurva drágán, mint a Facebooknak, hasonlók).
Jövőre lejár az ESPN deal, 2022-ben meg a CBS, FOX, NBC trió is, és az ezekből származó évi 7-8 milliárd dolláros bevételek a duplájára fognak nőni várhatóan. Azzal lehet majd pótolni az idén kieső ~5.5 milliárdot (bár május elején még csapatonkénti ~100M-t jósoltak, mint kiesés, azóta nem tudom miért nőtt 170%-ra....)
Borbinho
A szerződésekkel is mókolhatnak akár, ez is benne van gondolom.
Meg valszeg a következő évekről csoportosítanának át lóvét, kvázi hitelt adva saját maguknak vagy hitelt vesznek fel...
Mindenesetre érdekes lesz és kérdés, hogy ez csökkentheti-e a növekvő fizetéseket és visszavetheti-e a garantált tartalom növekedését.
több mint 6 éve
Na ez érdekes lesz:És akkor a Saints, Eagles, Falcons és társaik csődöt jelentenek, vagy kirakják a fél keretet és tolnak egy teljes rebuildet 35 udfa-val?
www.nfl.com/videos/rapoport-on-salary-cap-negotiations-for-2021
40 millió dollárral csökkenhet a salary cap 2021-ben...
Solymi
Nem nagyon hiszek ebben (főleg egy olyan ligában, ahol dollár milliárdos minden tulaj). Max kapnak vmi segélyt Trumpéktól. De már szó van extrém reklámdíjakról is az idei szezonra, több megoldás is adja magát (akár pl eladnak majd a Mixernek v más oldalnak pár meccset kurva drágán, mint a Facebooknak, hasonlók).
Jövőre lejár az ESPN deal, 2022-ben meg a CBS, FOX, NBC trió is, és az ezekből származó évi 7-8 milliárd dolláros bevételek a duplájára fognak nőni várhatóan. Azzal lehet majd pótolni az idén kieső ~5.5 milliárdot (bár május elején még csapatonkénti ~100M-t jósoltak, mint kiesés, azóta nem tudom miért nőtt 170%-ra....)
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Na ez érdekes lesz:40 millió dollárral csökkenhet a salary cap 2021-ben...
több mint 6 éve
több mint 6 éve
Komoly, az Arizona State puntere visszaterhet az egyetemre, miutan nem kelt el a drafton. Azert, mert a virushelyzet miatt nem talalkozhatott csapatokkal es amiatt nem kelt el. 😀
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Van bizony, hőbörgés nélkül is.Na jo ilyen a vilagon nincs.
profootballtalk.nbcsports.com/2020/06/04/report-five-alabama-players-test-positive-for-covid-19-after-workouts/
Egy edzés, 5 covidos. Mi lesz veled NFL?
peterk2005
"The workout included nearly 50 players. They were tested Tuesday, practiced together Wednesday, and received the test results today."
Remelem ma is csinalnak tesztet, holnap edzenek, szombaton meg megjon a fel keret pozitiv eredmenye...
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Van bizony, hőbörgés nélkül is.profootballtalk.nbcsports.com/2020/06/04/report-five-alabama-players-test-positive-for-covid-19-after-workouts/
Egy edzés, 5 covidos. Mi lesz veled NFL?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Ha fehér ember térdelne (és nem egy ilyen feltűnőségi viszketegségben szenvedő ex-focista) akkor persze lehetne ellent mondani neki.Van baj...
🤘gaben🤘
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Azt tudod ugye, hogy most kb. lecigányoztad az NFL játékosok úgy kétharmadát, és azt mondtad többek között Anthony Lynn és Brian Flores NFL főedzőkre, hogy csak hőbörögnek. Tudniillik ezek is megszólaltak, ezek is kint vannak az utcán, stb. Meg a fehér edzők egy részére is, akik szintén. Már, ha az egyetértő vélemény hőbörgés. (Ha nem, akkor meg mi is a baj?)Szerintem rossz irány. Szerintem a liga inkább csak próbálja legközelebbi "térdelős" történetet - akármi is lesz az - a legutóbbinál jobban megoldani majd. Az is elég nehéz lesz...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Breesnek meg úgy tűnik sikerült a szobrának felét ledöntenie.....Mint a hazai cigányok. Ők a kisebbség, őket mindenki bántja (nem alaptalanul), őket segíteni kell (alanyi jogon persze), őket cigányozzák (tekintve, hogy azok és 100 éve ez még inkább pozitív jelző volt).
Ha jól értettem megkérdezték a Colin féle térdeléssel kapcsolatban, és ő azt találta mondani, hogy nem tudja elfogadni, ha vki nem tiszteli az USA zászlóját.
Ez persze mindjárt úgy értelmezni mindenki hogy egyetért a rasszizmussal, és ejnye bejnye, meg határolódnak el tőle....
Lesz mit rendbe rakni....
dande
Ha fehér ember térdelne (és nem egy ilyen feltűnőségi viszketegségben szenvedő ex-focista) akkor persze lehetne ellent mondani neki.
Túl sok a kettős probléma ebben a szituban.Ez az egész ügy megint csak egy kurva jó indok, hogy lehessen hőbörögni, fosztogatni, kedvezményeket kiharcolni, ismertséget szerezni.
Ez már közel sem a George Floyd féle, “emlékezés”, erre nem lehet mondani azt. Főleg nem, miközben meggyújtja valaki az adott épületet, vagy éppen viszi a sok cuccot kifele a boltból..”Hé te mit csinálsz haver?..Ja, csak megemlékezek Floydról!”
Most elégelte meg a fekete társadalom az elnyomást, ami szerintem azért nem volt már akkora mint az elődjeinknél, de lehet nincs igazam!
Ugyanakkor meg a Trump is, meg a bagázsa is egy hatalmas dildo ahogyan kezelik ezt az egészet. Abszolút nem gerinces, gyerekes az a faszi, rengetegen mondják hogy neki befellegzett, vége.
Jól is csinálja a főnök pozit, meg nem is.
Hogy ez az NFL-t mint szervezetet mennyire fogja bekalibrálni?. Szerintem semennyire.
Breesnél meg valaki kifogja magyarázni úgy is, de az hogy hatalmas szankciója legyen, mind magára mind a csapattársaira, csapatra nézve, az egyenesen lehetetlen. Max egy kis pénzbünti.
Lehet tolni Májkölnek továbbra is a hányós emojit, ha már más nem megy.
Coolearie
Ez egy tragédia (mellesleg gondatlanságból elkövetett emberölés), a szerint kellene kezelni.
Vannak olyan körzetek ahol a néger rendőr szívatja a vidéki, fehér tahót!
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Túl sok a kettős probléma ebben a szituban.Ez már közel sem a George Floyd féle, “emlékezés”, erre nem lehet mondani azt. Főleg nem, miközben meggyújtja valaki az adott épületet, vagy éppen viszi a sok cuccot kifele a boltból..”Hé te mit csinálsz haver?..Ja, csak megemlékezek Floydról!”
Most elégelte meg a fekete társadalom az elnyomást, ami szerintem azért nem volt már akkora mint az elődjeinknél, de lehet nincs igazam!
Ugyanakkor meg a Trump is, meg a bagázsa is egy hatalmas dildo ahogyan kezelik ezt az egészet. Abszolút nem gerinces, gyerekes az a faszi, rengetegen mondják hogy neki befellegzett, vége.
Jól is csinálja a főnök pozit, meg nem is.
Hogy ez az NFL-t mint szervezetet mennyire fogja bekalibrálni?. Szerintem semennyire.
Breesnél meg valaki kifogja magyarázni úgy is, de az hogy hatalmas szankciója legyen, mind magára mind a csapattársaira, csapatra nézve, az egyenesen lehetetlen. Max egy kis pénzbünti.
Lehet tolni Májkölnek továbbra is a hányós emojit, ha már más nem megy.
több mint 6 éve
😀😀😀
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Breesnek meg úgy tűnik sikerült a szobrának felét ledöntenie.....Brees ugyanezt vallotta amikor CK még aktív játékosként térdelgetett. Csak most forróbb lett a téma.
Ha jól értettem megkérdezték a Colin féle térdeléssel kapcsolatban, és ő azt találta mondani, hogy nem tudja elfogadni, ha vki nem tiszteli az USA zászlóját.
Ez persze mindjárt úgy értelmezni mindenki hogy egyetért a rasszizmussal, és ejnye bejnye, meg határolódnak el tőle....
Lesz mit rendbe rakni....
dande
több mint 6 éve
Breesnek meg úgy tűnik sikerült a szobrának felét ledöntenie.....Kezdje majd Malcolm Jenkinsszel rendbe rakni ezeket a bizonyos dolgokat.
Ha jól értettem megkérdezték a Colin féle térdeléssel kapcsolatban, és ő azt találta mondani, hogy nem tudja elfogadni, ha vki nem tiszteli az USA zászlóját.
Ez persze mindjárt úgy értelmezni mindenki hogy egyetért a rasszizmussal, és ejnye bejnye, meg határolódnak el tőle....
Lesz mit rendbe rakni....
dande
Mindeközben Bill O'Brien meg gyűjti a jó pontokat hasonló témakörben!
twitter.com/NFLOnTexans/status/1268259265027936270.
Látszik, hogy offszezon van: Brees magyarázkodhat, míg BoB-t (n)agyon dicsérik. 😊
Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Breesnek meg úgy tűnik sikerült a szobrának felét ledöntenie.....Ha jól értettem megkérdezték a Colin féle térdeléssel kapcsolatban, és ő azt találta mondani, hogy nem tudja elfogadni, ha vki nem tiszteli az USA zászlóját.
Ez persze mindjárt úgy értelmezni mindenki hogy egyetért a rasszizmussal, és ejnye bejnye, meg határolódnak el tőle....
Lesz mit rendbe rakni....
