NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
TOM SAVAGE MEGHÍVÓT KAPOTT NEW YORKBA

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Reidről Mayock azt jósolta a Seniorbowlon, hogy ő lehet a valaha legmagasabban draftolt prospect az Ivy Leagueből.iktriad
nem tom most ki az, de Marcellus Wiley 2. körös volt anno, oda meg nem hiszem, hogy eljut Reid

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
felraktam Fortt és Caraun Reid ismertetőjét, utóbbi nagy eséllyel a draft legokosabb embere.Höri
Alulról kell kezdeni az építkezést ha én is celebbé akarok válni 😛 Komolyra fordítva csak gondoltam hasznossá teszem magam, kevés mostanában a dizájn meló 😊 Ja amúgy meg azt hittem hogy a szerkesztői topicban vagyunk 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sportszaknyelvben nem vagyok jó, meg úgy fordításban se, de tömeges képgyártást tudok vállalni ha ezzel több időtök marad más projectekre (vagy fordításra 😊 )Rataxes
egy héten egyszer nem vagyok gépnél pár órára és máris az utódlásom a téma, nagyszerű :p

felraktam Fortt és Caraun Reid ismertetőjét, utóbbi nagy eséllyel a draft legokosabb embere.Höri
Reidről Mayock azt jósolta a Seniorbowlon, hogy ő lehet a valaha legmagasabban draftolt prospect az Ivy Leagueből.
több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
S Calvin Pryor, Louisville:  insidehandoff.com/2014/04/17/the-coachs-view-calvin-pryor/

Mindenkinek ajánlom a cikkben található videót, de ha valakinek nincs sok ideje akkor az első playt is elég megnézni.zolika26
Inkább az utolsó kérdésre adott választ elolvasni, végre valami unikum 😊baggio
Annyira nem unikum, több edző is mondta ezt, pl. Derek Carr és Marqise Lee edzője, illetve több edző is olyan játékosokból indul ki akiket korábban edzett pl. Kony Ealy vagy Khalil Mack edzője.


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
S Calvin Pryor, Louisville:  insidehandoff.com/2014/04/17/the-coachs-view-calvin-pryor/

Mindenkinek ajánlom a cikkben található videót, de ha valakinek nincs sok ideje akkor az első playt is elég megnézni.zolika26
Inkább az utolsó kérdésre adott választ elolvasni, végre valami unikum 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sportszaknyelvben nem vagyok jó, meg úgy fordításban se, de tömeges képgyártást tudok vállalni ha ezzel több időtök marad más projectekre (vagy fordításra 😊 )Rataxes
egy héten egyszer nem vagyok gépnél pár órára és máris az utódlásom a téma, nagyszerű :p

felraktam Fortt és Caraun Reid ismertetőjét, utóbbi nagy eséllyel a draft legokosabb embere.

több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
S Calvin Pryor, Louisville:  insidehandoff.com/2014/04/17/the-coachs-view-calvin-pryor/

Mindenkinek ajánlom a cikkben található videót, de ha valakinek nincs sok ideje akkor az első playt is elég megnézni.zolika26
15 000
több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
S Calvin Pryor, Louisville:  insidehandoff.com/2014/04/17/the-coachs-view-calvin-pryor/

Mindenkinek ajánlom a cikkben található videót, de ha valakinek nincs sok ideje akkor az első playt is elég megnézni.


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Sportszaknyelvben nem vagyok jó, meg úgy fordításban se, de tömeges képgyártást tudok vállalni ha ezzel több időtök marad más projectekre (vagy fordításra 😊 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Ryan Groy (OG) scouting reportja is felkerült.
Khairi Fortt (LB) ismertetőjét is megírtam, amint gyárt hozzá Höri képet kirakom őt is. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha már a tight endeknél tartunk: Arthur Lynch és Richard Rodgers ismertetője is elérhető nálunk.empty taxi
én pedig feltettem Cody Latimer (WR) és Jackson Jeffcoat (OLB) adatlapját

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 521
Itt többen látják... Eagles draft tippjáték nem csak Eagles fanoknak:
 philly.blog.hu/2014/04/16/draft_tippjatekRataxes
na és mit fogok nyerni?Höri
Megbecsülést 😀 Shawn szokott intézni USASportsfan utalványokat, de szerintem kifogyott a keretünk 😊Rataxes
Csak szezon tippjátékra és Fantasy ligára szoktunk adni. Ott lesz idén is.
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Itt többen látják... Eagles draft tippjáték nem csak Eagles fanoknak:
 philly.blog.hu/2014/04/16/draft_tippjatekRataxes
na és mit fogok nyerni?Höri
Megbecsülést 😀 Shawn szokott intézni USASportsfan utalványokat, de szerintem kifogyott a keretünk 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Itt többen látják... Eagles draft tippjáték nem csak Eagles fanoknak:
 philly.blog.hu/2014/04/16/draft_tippjatekRataxes
na és mit fogok nyerni?

több mint 10 éve
MarioAna 1 997
QB Derek Carr, Fresno State:  insidehandoff.com/2014/04/15/the-coachs-view-derek-carr/zolika26
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24527847/derek-carr-says-hes-absolutely-best-qb-in-draft-turn-the-film-on
Legnagyobb bust lesz idén, ezt tipszmikszelni lehet!MarioAna
Derek Carr ‏@derekcarrqb 20h

Lol what am I suppose to say? "I think others should be picked instead of me?" Who is going to follow that guy?

De mondjuk ebben igaza voltWester
túlságosan nagy önbizalom, plusz én amit láttam tőle videókon....semmivel sem jobb prospect mint Murray vagy a felhypeolt Savage.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Itt többen látják... Eagles draft tippjáték nem csak Eagles fanoknak:
 philly.blog.hu/2014/04/16/draft_tippjatek

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
TE Austin Seferian-Jenkins, Washington:  insidehandoff.com/2014/04/16/the-coachs-view-austin-seferian-jenkins/


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 223 — Jó ötletnek tűnt!
QB Derek Carr, Fresno State:  insidehandoff.com/2014/04/15/the-coachs-view-derek-carr/zolika26
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24527847/derek-carr-says-hes-absolutely-best-qb-in-draft-turn-the-film-on
Legnagyobb bust lesz idén, ezt tipszmikszelni lehet!MarioAna
Derek Carr ‏@derekcarrqb 20h

Lol what am I suppose to say? "I think others should be picked instead of me?" Who is going to follow that guy?

De mondjuk ebben igaza volt

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
QB Derek Carr, Fresno State:  insidehandoff.com/2014/04/15/the-coachs-view-derek-carr/zolika26
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24527847/derek-carr-says-hes-absolutely-best-qb-in-draft-turn-the-film-on
Legnagyobb bust lesz idén, ezt tipszmikszelni lehet!

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Logan hova várható? 6-7-udfa?Amadeus91
Logant kb. az a csapat fogja draftolni, amelyik látja benne a tight endet.
Ha már a tight endeknél tartunk: Arthur Lynch és Richard Rodgers ismertetője is elérhető nálunk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
Ez a nagy Tom Savage hype meg mire fel van mostanság?iktriad
Louis Riddick (2008-2013 Eagles scout meg director of pro personnel, 2001-2007 között a Redskins-nél ugyanez) ezt mondta róla:

"Pittsburgh QB Tom Savage "should be getting much more attention," believes ESPN's Louis Riddick.
Riddick thinks the circumstances surrounding Savage -- "background, play history, character, scheme, talent played with" -- have contributed to his lack of hype. "He makes some serious big-time throws," Riddick tweeted. "No QB in this draft class making the 18-22 yard opposite 'college' hash corner and comeback throws like Savage can. ... And doing it all within the structure of an NFL-style passing game that he started in just one season." The 6-foot-4, 228-pound quarterback with intriguing tools could be a late-round riser. Savage has an impressive blend of size and arm strength, but needs to improve his reaction to pressure and throwing accuracy. "

Valamint még ugyanúgy Riddick róla:
"See a QB take a vicious hit on a scramble for 1st down, complete 2 consecutive immediately after, and finish the same drive with a TD pass......the kinds of things that score big in a positive way with coaches when evaluating QB's."
Ez Savage volt a Notre Dame ellen.Bébé
"@LRiddickESPN: Two best QB combine interviews as far as how positively authentic they seemed: Aaron Murray & Logan Thomas."

ahambaggio
Logan hova várható? 6-7-udfa?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
kihallgatták a rendőrök Kelcy Quarles-t és Victor Hamptont miután egy new yorki night club VIP egységében valaki pofánvert egy ott dolgozó manust. Senkit se vettek őrizetbe egyelőre.

Gamecocks powaHöri
Csak nem az old buddy Stephen Garciával buliztak? 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kihallgatták a rendőrök Kelcy Quarles-t és Victor Hamptont miután egy new yorki night club VIP egységében valaki pofánvert egy ott dolgozó manust. Senkit se vettek őrizetbe egyelőre.

Gamecocks powa

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
positively authentic = bevallották, hogy nem jók? 😀