NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2014

25 feliratkozó

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Trivia question következik:
- Mi a közös Lamarcus Joynerben, Marcus Robersonban, Dezmen Southwardban, James White-ban és Brandon Linderben?
| - Mindannyian a floridai St. Aquinas HS-ba (egyik legnagyobb NFL-gyár középsuli) jártak és mindannyiuk ismertetője megtalálható a bowl.hu-n.
|
Jah és Aaron Murray scouting reportját is megírtam.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
wonderlic: Manziel 32, Bortles 28, Bridgewater 20Höri
nem igaz hogy nem tud dobni a hídvíz, de még hülye is, pfffffffff
*irónia mód off*BigBen7
még Tibó is tudott 22-őt!sutianap
Sobri súgott nekiAsbee
Akkor kicsit több lett volna.Sobri Jóska
Ezen mondat után elolvastam a bal oldali (paradoxon rulez) sigedet és hangosan felröhögtem 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 008 — #NoStress
wonderlic: Manziel 32, Bortles 28, Bridgewater 20Höri
nem igaz hogy nem tud dobni a hídvíz, de még hülye is, pfffffffff
*irónia mód off*BigBen7
még Tibó is tudott 22-őt!sutianap
Sobri súgott nekiAsbee
Akkor kicsit több lett volna.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
DE Stephon Tuitt, Notre Dame:  insidehandoff.com/2014/04/11/the-coachs-view-stephon-tuitt/
Hétvégén újabb pihenő, aztán hétfőn egy olyan játékos jön, akiről a Blind Side 2-t forgathatnák (csak más címmel)zolika26
Hageman! Idiot Side 1Höri
Need for Shede!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
DE Stephon Tuitt, Notre Dame:  insidehandoff.com/2014/04/11/the-coachs-view-stephon-tuitt/
Hétvégén újabb pihenő, aztán hétfőn egy olyan játékos jön, akiről a Blind Side 2-t forgathatnák (csak más címmel)zolika26
Hageman! Idiot Side 1

több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
DE Stephon Tuitt, Notre Dame:  insidehandoff.com/2014/04/11/the-coachs-view-stephon-tuitt/
Hétvégén újabb pihenő, aztán hétfőn egy olyan játékos jön, akiről a Blind Side 2-t forgathatnák (csak más címmel)


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Az EXOS edzőközpontban pár combine-ra készülő prospecttel (Matthews, Nix, Boyd) készültek jó kis videók Path to Greatness címmel.
A Nix fanoknak itt van az a két rész, amiben ő van a központban:
Path to Greatness -- Episode 4: High Repetition
Path to Greatness: Episode 7 - Regeneration
Eszméletlen jó arc a pali.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
kolok1972 New England Patriots 2 467 — Pats fan
ezek ilyen idióták? azért hagyja abba a gyerek az edzést mert elfáradt? jó, magyarországon ezen nem lepődik meg az ember, de ezek az nfl-be készülnek.Zolee23
Fáradtan hogyan tegyen le az asztalra kimagasló teljesítményt? Én is abbahagyom ha elfáradok.Sobri Jóska
Azt hívják küzdeni akarásnak...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 617 — a new hope (again)
vagy isten



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
wonderlic: Manziel 32, Bortles 28, Bridgewater 20Höri
nem igaz hogy nem tud dobni a hídvíz, de még hülye is, pfffffffff
*irónia mód off*BigBen7
még Tibó is tudott 22-őt!sutianap
Sobri súgott neki


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
wonderlic: Manziel 32, Bortles 28, Bridgewater 20Höri
nem igaz hogy nem tud dobni a hídvíz, de még hülye is, pfffffffff
*irónia mód off*BigBen7
még Tibó is tudott 22-őt!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
wonderlic: Manziel 32, Bortles 28, Bridgewater 20Höri
nem igaz hogy nem tud dobni a hídvíz, de még hülye is, pfffffffff
*irónia mód off*
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
wonderlic: Manziel 32, Bortles 28, Bridgewater 20

több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Én miért nem találom a szétbontott prospect ismertetőket a fórumon?Janek
Kikerültek a főoldalra
 bowl.hu/draft_prospect_ismertetok
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 739 — Apu ökölbeszorított keze
Én miért nem találom a szétbontott prospect ismertetőket a fórumon?

több mint 10 éve
Hendrix California Golden Bears 1 462
nem vagyunk egyformák, de szerintem az lenne a normális, hogy újoncként egy nfl edzésen/felmérőn addig megy az ember amíg össze nem szarja magát. engem zavarna ha úgy vonulnék le a pályáról hogy nem adtam bele a maximumot.

egy adrian peterson mikor mondaná azt hogy "gyerekek elfáradtam, hagyjuk abba". 9 hónap után vissza is tért acl szakadásból, és nyomott egy mvp szezont.

de értem amit írsz, manapság azért néhány kivételtől eltekintve kevesekbe szorult igazán profi mentalitás. a legtöbben ha nem lennének elit atléták, vagy nem nőttek volna nagyra, mehetnének a mezőre kapálni.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ezek ilyen idióták? azért hagyja abba a gyerek az edzést mert elfáradt? jó, magyarországon ezen nem lepődik meg az ember, de ezek az nfl-be készülnek.Zolee23
nem minden esetben igaz az, hogy meg kell dögleni a pályán, hogy az NFL-be jusson az ember. A játékosok mondjuk 90-95%-a odaadóan dolgozik érte, de egy ilyen Seantrel Henderson-szintű szörnyszülöttnek egész életében könnyedén jött minden, végig fele akkora gyerekeket kellett lökdösnie (különösen egy gyenge minnesotai középiskolai bajnokságban), és lényegében 15 éves korában eldőlt, hogy NFL játékos lesz ha le nem csukják. Csak azért mert bazi nagy. Ő nem azért kezdett focizni mert profi akart lenni, hanem ránéztek és természetes volt, hogy a nagy Seantrel focista lesz. Ilyen embereknél kár várni elhivatottságot. Ha elfárad, leül. A méretet nem lehet tanítani ugye. Ettől nem draftolják majd? Dehogynem. Jó lesz az NFL-ben? Hell no, Miamiben se volt az.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 008 — #NoStress
ezek ilyen idióták? azért hagyja abba a gyerek az edzést mert elfáradt? jó, magyarországon ezen nem lepődik meg az ember, de ezek az nfl-be készülnek.Zolee23
Fáradtan hogyan tegyen le az asztalra kimagasló teljesítményt? Én is abbahagyom ha elfáradok.

több mint 10 éve
Hendrix California Golden Bears 1 462
ezek ilyen idióták? azért hagyja abba a gyerek az edzést mert elfáradt? jó, magyarországon ezen nem lepődik meg az ember, de ezek az nfl-be készülnek.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
új ismertetők fent
Dakota Dozier, OG, Furman - akkora sleeper, hogy iktriad még az FCS top prospect cikkjébe se írta be, pedig!
Höri
😀😀 😀😀 😀😀
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
új ismertetők fent

Brandon Coleman, bust WR, Patriots Rutgers
Dakota Dozier, OG, Furman - akkora sleeper, hogy iktriad még az FCS top prospect cikkjébe se írta be, pedig!
Adrian Hubbard, Alabama OLB,a csapata mindent elmond

több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 571
FSU WR Kelvin Benjamin "blew off" a workout with an NFL coach who made a "special trip" for the visit, according to NFL.com's Gil Brandt.

choose life
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
RB Ka'Deem Carey, Arizona:  insidehandoff.com/2014/04/10/the-coachs-view-kadeem-carey/zolika26
remek jellem 😀  www.cbssports.com/collegefootball/eye-on-college-football/21623156/report-arizona-rb-kadeem-carey-in-trouble-again

több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
RB Ka'Deem Carey, Arizona:  insidehandoff.com/2014/04/10/the-coachs-view-kadeem-carey/


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Kvinszi Ehunvan nem is versenyez az elkapóbrigádban?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak