NFL Draft 2015

27 feliratkozó

több mint 9 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Bowl.hu Draftközvetítés:

1. nap -  www.youtube.com/watch?v=B5K9BCPo7nc
2. nap -  www.youtube.com/watch?v=IqyRG0pcYtA
3. nap -  www.youtube.com/watch?v=csQKRzEcac0
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 681 — no es importante
ha már Abdullah



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 681 — no es importante
ilyen nincs, egész végig arra vártam, hogy Tyler Varga futását láthassam, erre kiderül, hogy bokasérülés miatt nem vesz részt a drillekben.deyell
De, vajon anyu-apu mit szólt a 23 ismétléshez bench pressben? Főleg annak fényében, hogy Abdullah 24-et tolt.balentin
nem erőemelők voltak, hanem body builderek, nem ugyanaz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
ilyen nincs, egész végig arra vártam, hogy Tyler Varga futását láthassam, erre kiderül, hogy bokasérülés miatt nem vesz részt a drillekben.deyell
De, vajon anyu-apu mit szólt a 23 ismétléshez bench pressben? Főleg annak fényében, hogy Abdullah 24-et tolt.
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
 www.nfl.com/videos/nfl-combine-total-access/0ap3000000473191/Winston-and-Mooch-simulate-a-draft-interview

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ma magyar ido szerint mikor kezdodnek az esemenyek es kb. meddig tartanak?Beki
15-24

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nyilvàn egy "noname" Chris Conley milliòkat nyerhet egy olyan nappal mint a tegnapi de az elit prospecteknél nem lett tehetségesebb.Höri
Az ilyen eseteknél (váratlanul jó mért eredményeket produkáló prospect, akit game tape alapján egyébként nem tartottak sokra) megszokott "we have to go back to the tape" kezdetű maszlag már elhangzott a közvetítés során, ha jól emlékszem talán Charles Davis szájából. A CBS például 7. kör - undrafted besorolást adott Conley-nak a combine előtt, gyanítom pár napon belül már második napos prospect lesz náluk.vassadi
Sérülések hàtràltattàk!

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Ma magyar ido szerint mikor kezdodnek az esemenyek es kb. meddig tartanak?
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Nyilvàn egy "noname" Chris Conley milliòkat nyerhet egy olyan nappal mint a tegnapi de az elit prospecteknél nem lett tehetségesebb.Höri
Az ilyen eseteknél (váratlanul jó mért eredményeket produkáló prospect, akit game tape alapján egyébként nem tartottak sokra) megszokott "we have to go back to the tape" kezdetű maszlag már elhangzott a közvetítés során, ha jól emlékszem talán Charles Davis szájából. A CBS például 7. kör - undrafted besorolást adott Conley-nak a combine előtt, gyanítom pár napon belül már második napos prospect lesz náluk.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Leveon Bell ujabb remek példa hogy a combine mennyit ér 😊 nem véletlen emlegették õt TJ Yeldon visszafogott eredmênyeinêl.

Nyilvàn egy "noname" Chris Conley milliòkat nyerhet egy olyan nappal mint a tegnapi de az elit prospecteknél nem lett tehetségesebb.

több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 443 — situational football
2015 NFL Combine Results and Data

 docs.google.com/spreadsheets/d/1RGHSyEaTSfI_V6-yzBT3Ln4MWZtwIRX2EzDnfqU7n_c/edit#gid=169831712

via @NEPD_Loyko



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Ezek a kérdések a kép alján, hogy ki ellen versenyezzen Luck meg Bell, ez mi lesz?Newman
Semmi, összevágták Luck 40 yard dash videóját Mariotáéval és Winstonéval, valamint Bellét a mostani top prospect futókkal, mintha egymás ellen sprintelnének. Rohadt izgalmas volt #nem
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gordon meg 60 yard shuttleben lett #1 2006 òta.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
20 yard shuttleben és 3cone drillben is Abdullah lett az első.
Az elsőben 9 éve nem volt ilyen jò eredmény.

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Funchess? mai bénázása után hol kelhet el? es milyen poszton? 😀braxa88
Ha kell egy új Jon Baldwin, õ az embered.

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Marshall de csúnyákat dobott. Viszont ő nyomja hétfőn a DB drilleket is, kíváncsi vagyok hova viszik minek.shawnka
Nah jah Marshall tipikusan az a játékos akit le lehet draftolni, de minek?

Btw. lehet jelentkezni:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Mock Draft Game - Egyéb játékok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 041 — Chalk Dawk fan
ilyen nincs, egész végig arra vártam, hogy Tyler Varga futását láthassam, erre kiderül, hogy bokasérülés miatt nem vesz részt a drillekben.deyell
Gurley sem futott?sorozatjunkie
ACL szakadással nehéz futkározni

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
wonderlic teszt:
 www.colts.com/news/article-1/Take-A-Sample-Wonderlic-Test-That-Prospects-Will-Face-At-The-NFL-Combine/31438bd2-ecc1-4c67-9066-e3aefea52506?campaign=social_20150221_40902746&adbid=569236412769247232&adbpl=tw&adbpr=180884045
kedvenc kérdés?:
0.12 : 1 = ?
😀braxa88
 bowl.hu/az_i_magyar_wonderlic-tesztbaggio
33 pont. 😀 A matekos feladatok valami borzasztóak, egyből blokkol az agyam tőle, mint mindig, nem is lett jó egy sem. 😀

ON
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 443 — situational football
wonderlic teszt:
 www.colts.com/news/article-1/Take-A-Sample-Wonderlic-Test-That-Prospects-Will-Face-At-The-NFL-Combine/31438bd2-ecc1-4c67-9066-e3aefea52506?campaign=social_20150221_40902746&adbid=569236412769247232&adbpl=tw&adbpr=180884045
kedvenc kérdés?:
0.12 : 1 = ?
😀braxa88
"Which number is largest?" és van olyan, hogy melyik a kisebb 😀 😀

alapfokú angol tesztnek sem utolsó


Dénes Szilárd! Greetings from Hungary 😊baggio
és a kérdésére mi volt a válasz? (sajna nem tudom követni a közvetítést és nem tudom beleteszik-e az összefoglalókba)ZERO_L
4:55:53
Leonard Williams, Winston/Mariotabaggio
ezt a QB választ nem nagyon értem, egy olyan csapatban ahol min egy Alex Smith dobál(=nem beszélhetünk QB needről), oda én nem feltétlen húznék Winstont v Mariotat, ha enyém lehet a draft legjobb DL-je/pass rushere, de lehet én látom rosszul



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 681 — no es importante
Dénes Szilárd! Greetings from Hungary 😊baggio
és a kérdésére mi volt a válasz? (sajna nem tudom követni a közvetítést és nem tudom beleteszik-e az összefoglalókba)ZERO_L
4:55:53
Leonard Williams, Winston/Mariota


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 681 — no es importante
wonderlic teszt:
 www.colts.com/news/article-1/Take-A-Sample-Wonderlic-Test-That-Prospects-Will-Face-At-The-NFL-Combine/31438bd2-ecc1-4c67-9066-e3aefea52506?campaign=social_20150221_40902746&adbid=569236412769247232&adbpl=tw&adbpr=180884045
kedvenc kérdés?:
0.12 : 1 = ?
😀braxa88
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Az I. magyar Wonderlic-teszt | Bowl.hu
Papírt, ceruzát és stoppert elő, mivel ma kezdődik az NFL Combine, a bowl.hu a híres-hírhedt Wonderlic kitöltésére invitálja olvasóit!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
sorozatjunkie Pittsburgh Steelers 269
ilyen nincs, egész végig arra vártam, hogy Tyler Varga futását láthassam, erre kiderül, hogy bokasérülés miatt nem vesz részt a drillekben.deyell
Gurley sem futott?
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
wonderlic teszt:
 www.colts.com/news/article-1/Take-A-Sample-Wonderlic-Test-That-Prospects-Will-Face-At-The-NFL-Combine/31438bd2-ecc1-4c67-9066-e3aefea52506?campaign=social_20150221_40902746&adbid=569236412769247232&adbpl=tw&adbpr=180884045
kedvenc kérdés?:
0.12 : 1 = ?
😀
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 571
ilyen nincs, egész végig arra vártam, hogy Tyler Varga futását láthassam, erre kiderül, hogy bokasérülés miatt nem vesz részt a drillekben.

choose life
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
Cobb-nak annyi mára...kár
több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 385 — . . .
Catalon órája 4.01-nél megállt egy pillanatra, na mondom csoda történt 😀Klaci79
Én is hirtelen megijedtem..😀