NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2016

30 feliratkozó

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
Minden egy helyen:
 docs.google.com/spreadsheets/d/1MhmzWDgIqCIoYL0K1c8MG43W1djmSw5trl5-oJfe24Q/edit#gid=0

Szerkesztette: Klaci79
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Még annyit tennék hozzá,hogy az általam olvasott "hírt" is bedobhatta pl az ügynöke egy remélt jobb draftpozíció miatt.a lényeg,hogy majd kiderül.már ha engedi majd magát megvizsgálni.

több mint 8 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
azert ap felgyogyulasat en nem vennem standardnak. gore v mcgahee vigan elfutkosott a ligaban igen eredmenyesen, pl lattimore palyara sem kerult, akikrol pedig nem tudsz, azok vannak a legtobben es egyik sem profi jatekos, csak valaha modfelett tehetsegesnek velte oket a kornyezetuk. aztan jott egy szerencsetlen kimenetelu drill/play es szevasz az egesznek.
MMMS
nem vettm standardnak, csak átlagosan 6-9 hónap a felépülési idő ebből a sérülésből. Van akinek ez hamarabb jön össze, van akinek később, és van olyan is ahogy írtad, hogy sose lesz képes újból pályára lépni.
kapitnono
acl+lcl v csak acl sztem hulla mindegy. belebasznak mindenkepp 1 bicskat a terdebe, ez a legnagyobb danger, a reki ugyanugy mehet attolmeg. kiveve, ha rojtosra szakadt a berendezes, v tortenik vmi hasonlo komplikacio, egybol nem lesz "rutinmutet". lehet en fosok tulzottan a terdcuccoktol, de a kozel- es tavmultban eleg sokan korulottem sportagat valtottak acl, pcl v lcl mutet utan. es akkor azt ide se vettem, aki ugy szetbaszta a meniscusat, h mindenfele sportra elete vegeig retire eleg fiatalon :/
mit veszel am 6-9 honapnak ? h onnet full zuzda edzeseken nyomja, a csucsformajaban ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
azert ap felgyogyulasat en nem vennem standardnak. gore v mcgahee vigan elfutkosott a ligaban igen eredmenyesen, pl lattimore palyara sem kerult, akikrol pedig nem tudsz, azok vannak a legtobben es egyik sem profi jatekos, csak valaha modfelett tehetsegesnek velte oket a kornyezetuk. aztan jott egy szerencsetlen kimenetelu drill/play es szevasz az egesznek.
MMMS
nem vettm standardnak, csak átlagosan 6-9 hónap a felépülési idő ebből a sérülésből. Van akinek ez hamarabb jön össze, van akinek később, és van olyan is ahogy írtad, hogy sose lesz képes újból pályára lépni.


több mint 8 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
azert ap felgyogyulasat en nem vennem standardnak. gore v mcgahee vigan elfutkosott a ligaban igen eredmenyesen, pl lattimore palyara sem kerult, akikrol pedig nem tudsz, azok vannak a legtobben es egyik sem profi jatekos, csak valaha modfelett tehetsegesnek velte oket a kornyezetuk. aztan jott egy szerencsetlen kimenetelu drill/play es szevasz az egesznek.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
legutóbb azt olvastam,hogy Jaylon Smith szeptemberben harcra kész lesz.egyébként más a sérülése mint AP-nek. ACL+LCL vs ACL
Peter
ha jól tudom mind a kettőnek elszakdt az első-hátsó szalag egyaránt. Annyiban igazad van, hogy Smith-nek Acl+Lcl, Ap nek pedig Acl+Mcl szakadása volt/van.

Szerkesztette: kapitnono


több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
legutóbb azt olvastam,hogy Jaylon Smith szeptemberben harcra kész lesz.egyébként más a sérülése mint AP-nek. ACL+LCL vs ACL

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
igaz, de Jaylen nagy eséllyel nem focizik idén. Lásd Fowler, Perriman, Kevin White.
Ragland engem nem győzött meg még, de Lee és Jack hatalmas királyok

Decemberben szakadt el a szalagja,sztem van rá esély hogy szeptemberben a 6.hét körül visszatérjen, 9 hónap általában elég szokott lenni a felépülésre. Lásd Pl.: AP-t.


több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
list alapján jutott eszembe h a senior bowl közvetítésben is említett, h melyik poszt erős most a drafton, és beugortt h az off-ball LB sztem az utóbbi 6-7évben biztos msot a legjobb. Jack, Ragland, Smith, Lee. 4 db elsőkörös nemnagyon szokott lenni, ráadásul ritkanagy tehetség is van köztük.
braxa88
igaz, de Jaylen nagy eséllyel nem focizik idén. Lásd Fowler, Perriman, Kevin White.
Ragland engem nem győzött meg még, de Lee és Jack hatalmas királyok

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Mayock friss top5 listája, Wentz már az első QB 😮
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ezdptvpismawytujerib
Mike Mayock's 2016 NFL Draft position rankings
With the NFL Scouting Combine just around the corner, NFL Media draft analyst Mike Mayock unveils his initial position-by-position rankings for the 2016 NFL Draft.

list alapján jutott eszembe h a senior bowl közvetítésben is említett, h melyik poszt erős most a drafton, és beugortt h az off-ball LB sztem az utóbbi 6-7évben biztos msot a legjobb. Jack, Ragland, Smith, Lee. 4 db elsőkörös nemnagyon szokott lenni, ráadásul ritkanagy tehetség is van köztük.

Szerkesztette: braxa88
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Mondjuk Poe nem tul jó példa ő nem a kombajn miatt lett első körös főleg nem hátha draftolnak kategoria...
Janek
pedig nekem pont az rémlik, akkoriban már követtem is az offseasont, hogy Poe a combine után mászott nagyon sokat felfele, de akkor valszeg rosszul emlékszek 😀
Borbinho
1. kör vége - 2. kör volt a prekombájn értéke, aztán kúszott fel minden boardon a TOP15-be.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mondjuk Poe nem tul jó példa ő nem a kombajn miatt lett első körös főleg nem hátha draftolnak kategoria...
Janek
pedig nekem pont az rémlik, akkoriban már követtem is az offseasont, hogy Poe a combine után mászott nagyon sokat felfele, de akkor valszeg rosszul emlékszek 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Mondjuk Poe nem tul jó példa ő nem a kombajn miatt lett első körös főleg nem hátha draftolnak kategoria...

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
az egyetemre kerülő újonc srácok is 25-26 évesnek néznek ki, szóval akkor pont annyit öregednek az egyetemen, mint amennyit kell 😊
Habi
Ezzel igazából csak alátámasztottad a mondandóját. Profi focistáknál is meg lehet nézni, hogy néz ki egyik másik 30 évesen. (Nyilván nem Beckham aki inkább modell mint focista) Megviseli az éveken át tartó sportolás a testet elég keményen, az arcukon a leglátványosabb ugye. De érdemes lenne megnézni egyik másik nagyobb darab NFL játékos lábát (főleg a térdet). Éveken át 120-140 kilókat mozgatni relatíve gyorsan, csoda, hogy bírnak még járni. A különböző teljesítményfokozók nélkül szerintem elérhetetlen lenne ilyen színvonalú játék a ligában. Persze vannak freakek, akiknek csak a spangli kell a "drogok" közül, az is csak a lazuláshoz. De a legtöbb játékosnak nem (csak) a napi konditól akkora a csöcse/bicepsze, amekkora. Legalábbis szerintem.
Aztán az is igaz, hogy az NFL-be tényleg csak a krém jut be, a legjobbak legjobbjai, a leggyorsabbak, legerősebbek. Ettől függetlenül futhatsz 4.20at ha nem tudsz elkapni/szerelni, vagy 150 centi vagy. Egyik másik játékosnak meg, aki nem produkált sokat egyetemen, marad a kombájn, aztán hátha elviszik (Poe-nak bejött, aztán ő NFL-ben is királykodik azóta is), nem csoda, ha próbálkoznak vmivel.

Egy szó mint száz: szerintem kb minden létező élsportoló tol valamit, sportágtól függetlenül, ne legyünk naívak.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Közben az adidas 1millió dollárt ajánlott fel annak aki idén a Combine-on meg tudja dönteni CJ2K 40 yardos idejét.
kapitnono
És ez hány olyan okosnak nyitja meg a lehetőséget aki nem számít nagy karrierre, így inkább némi kis doppinggal rámegy a rekordra meg az egy milkóra, amiből reményei szerint élete végéig királykodhat? 😀
peach
Így is tele vannak a srácok szvsz.
BalintBaba
Mielőtt még aláírták újoncszerződésüket?
Csak nagyon kevesen.
empty taxi
Attól függ mi számít az újoncszerződés előtti időszaknak nálad. Combinon már lehet, hogy szinte mindenki tiszta, nem nagyon halottam mostanában olyanról Gregoryn kívűl aki megbukott volna rajta.
Ez itt talán kicsit off, de én nem gondolom azt, hogy ilyen 250 kilós guggolások egy 110 kg-s atlétának elérhetőek lennének. Hiába beszélünk itt szupertehetségekről, az emberi testnek megvannak a határai. Egy ilyen sportban, ahol ennyi a pénz és hatalmas a konkurencia, ki ne kockáztatna meg egy kis kémiát.
Egyébként figyeljétek meg jó néhány frissen egyetemről kikerülő srác arcát, olyan mint egy 30 évesé. Senki ne gondolja azt, hogy ez csak a 10 év kemény sport következménye.
Az élsport erről szól. Aki azt hiszi hazánk legjobb úszónője is csak a csirke-rizs miatt olyan sikeres az tévúton jár. Szerintem.
BalintBaba
az egyetemre kerülő újonc srácok is 25-26 évesnek néznek ki, szóval akkor pont annyit öregednek az egyetemen, mint amennyit kell 😊


JT Daniels fan
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Közben az adidas 1millió dollárt ajánlott fel annak aki idén a Combine-on meg tudja dönteni CJ2K 40 yardos idejét.
kapitnono
És ez hány olyan okosnak nyitja meg a lehetőséget aki nem számít nagy karrierre, így inkább némi kis doppinggal rámegy a rekordra meg az egy milkóra, amiből reményei szerint élete végéig királykodhat? 😀
peach
Így is tele vannak a srácok szvsz.
BalintBaba
Mielőtt még aláírták újoncszerződésüket?
Csak nagyon kevesen.
empty taxi
Attól függ mi számít az újoncszerződés előtti időszaknak nálad. Combinon már lehet, hogy szinte mindenki tiszta, nem nagyon hallottam mostanában olyanról Gregoryn kívűl aki megbukott volna rajta.
Ez itt talán kicsit off, de én nem gondolom azt, hogy ilyen 250 kilós guggolások egy 110 kg-s atlétának elérhetőek lennének. Hiába beszélünk itt szupertehetségekről, az emberi testnek megvannak a határai. Egy ilyen sportban, ahol ennyi a pénz és hatalmas a konkurencia, ki ne kockáztatna meg egy kis kémiát.
Egyébként figyeljétek meg jó néhány frissen egyetemről kikerülő srác arcát, olyan mint egy 30 évesé. Senki ne gondolja azt, hogy ez csak a 10 év kemény sport következménye.
Az élsport erről szól. Aki azt hiszi hazánk legjobb úszónője is csak a csirke-rizs miatt olyan sikeres az tévúton jár. Szerintem.
BalintBaba
Bocs, félreértettem a hsz-t, úgy jött le, hogy tele vannak lóvéval, ezért nem fognak szterózni, meg rápörögni a rekordra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Közben az adidas 1millió dollárt ajánlott fel annak aki idén a Combine-on meg tudja dönteni CJ2K 40 yardos idejét.
kapitnono
És ez hány olyan okosnak nyitja meg a lehetőséget aki nem számít nagy karrierre, így inkább némi kis doppinggal rámegy a rekordra meg az egy milkóra, amiből reményei szerint élete végéig királykodhat? 😀
peach
Így is tele vannak a srácok szvsz.
BalintBaba
Mielőtt még aláírták újoncszerződésüket?
Csak nagyon kevesen.
empty taxi
Attól függ mi számít az újoncszerződés előtti időszaknak nálad. Combinon már lehet, hogy szinte mindenki tiszta, nem nagyon hallottam mostanában olyanról Gregoryn kívűl aki megbukott volna rajta.
Ez itt talán kicsit off, de én nem gondolom azt, hogy ilyen 250 kilós guggolások egy 110 kg-s atlétának elérhetőek lennének. Hiába beszélünk itt szupertehetségekről, az emberi testnek megvannak a határai. Egy ilyen sportban, ahol ennyi a pénz és hatalmas a konkurencia, ki ne kockáztatna meg egy kis kémiát.
Egyébként figyeljétek meg jó néhány frissen egyetemről kikerülő srác arcát, olyan mint egy 30 évesé. Senki ne gondolja azt, hogy ez csak a 10 év kemény sport következménye.
Az élsport erről szól. Aki azt hiszi hazánk legjobb úszónője is csak a csirke-rizs miatt olyan sikeres az tévúton jár. Szerintem.

Szerkesztette: balintbaba

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Közben az adidas 1millió dollárt ajánlott fel annak aki idén a Combine-on meg tudja dönteni CJ2K 40 yardos idejét.
kapitnono
És ez hány olyan okosnak nyitja meg a lehetőséget aki nem számít nagy karrierre, így inkább némi kis doppinggal rámegy a rekordra meg az egy milkóra, amiből reményei szerint élete végéig királykodhat? 😀
peach
Így is tele vannak a srácok szvsz.
BalintBaba
Mielőtt még aláírták újoncszerződésüket?
Csak nagyon kevesen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Közben az adidas 1millió dollárt ajánlott fel annak aki idén a Combine-on meg tudja dönteni CJ2K 40 yardos idejét.
kapitnono
És ez hány olyan okosnak nyitja meg a lehetőséget aki nem számít nagy karrierre, így inkább némi kis doppinggal rámegy a rekordra meg az egy milkóra, amiből reményei szerint élete végéig királykodhat? 😀
peach
Így is tele vannak a srácok szvsz.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Nézzétek el nekem, hogy türelmetlen vagyok. de ami egyeseknek az alapszakasz és rájátszás, az nekem a prospeckt ismertetők és a draft. #MoreJax


Giowa
már 40 kész van kb, de nem akarjuk a fórumba nyomni. Reméljük valentinxx megszán bennünket egy frissítéssel
yovalentinx
Höri
Nem győzök hálálkodni 😍

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nézzétek el nekem, hogy türelmetlen vagyok. de ami egyeseknek az alapszakasz és rájátszás, az nekem a prospeckt ismertetők és a draft. #MoreJax


Giowa
már 40 kész van kb, de nem akarjuk a fórumba nyomni. Reméljük valentinxx megszán bennünket egy frissítéssel
yovalentinx

több mint 8 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Nézzétek el nekem, hogy türelmetlen vagyok. de ami egyeseknek az alapszakasz és rájátszás, az nekem a prospeckt ismertetők és a draft. #MoreJax



Szerkesztette: Giowa

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Közben az adidas 1millió dollárt ajánlott fel annak aki idén a Combine-on meg tudja dönteni CJ2K 40 yardos idejét.
kapitnono
És ez hány olyan okosnak nyitja meg a lehetőséget aki nem számít nagy karrierre, így inkább némi kis doppinggal rámegy a rekordra meg az egy milkóra, amiből reményei szerint élete végéig királykodhat? 😀
peach
+adidas ajánlotta fel szal egy szerződés is esélyes
Siman rámennék, inkább mint az agyrázkódások 😀
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Közben az adidas 1millió dollárt ajánlott fel annak aki idén a Combine-on meg tudja dönteni CJ2K 40 yardos idejét.
kapitnono
És ez hány olyan okosnak nyitja meg a lehetőséget aki nem számít nagy karrierre, így inkább némi kis doppinggal rámegy a rekordra meg az egy milkóra, amiből reményei szerint élete végéig királykodhat? 😀

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Közben az adidas 1millió dollárt ajánlott fel annak aki idén a Combine-on meg tudja dönteni CJ2K 40 yardos idejét.


több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 336 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Én Bucknernek drukkolok leginkább a DE-k közül, persze mert Duck 😃

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz