NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nem tudom, hogy álltok DT poszton jelenleg, megnézve a depthet, nem olyan jól, pláne hosszútávon.
Jarrett pofátlan nagy steal, én őszintén szólva 1.kör vége/legkésőbb 2.közepe-végére vártam.
Annyit elárulok, hogy a Clemson szurkolók nagy része (köztük én is) nem Beasleyt fogja hiányolni az idei védelemből, hanem őt. (ő volt ugyanis a legfontosabb láncszem az egységben)
Remélem itt is megkapja a lehetőséget, mert, ha igen, kétségem sincs afelől, hogy élni fog vele és a liga top UT-i között lesz záros határidőn belül.

több mint 9 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Collins OT bent maradhatna, nagyon nem látok mást TE szerintem már nem lesz.
több mint 9 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Ez durva, ha igaz.
Falcons DT Grady Jarrett's family home went up in flames as he waited to be drafted last night.
iktriad
Túl nagy lett a buli!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 436 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez durva, ha igaz.
Falcons DT Grady Jarrett's family home went up in flames as he waited to be drafted last night.
több mint 9 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Harrisont még ha be tudnánk húzni kehet jó is lenne a buli6atos
Maradt Collins
több mint 9 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
 www.youtube.com/watch?v=5aLPtrAluYU
Na most már többet tudok. 😀 Kicsit atletikus a srác és van labdaérzéke is.deadmike
Olyan Döglesz forma a srác ha azt meg hozza akkor ez is tuti húzás! Az egy kezesek tetszenek! 😊
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 436 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez eddig A++++ os draft srácok.
több mint 9 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Harrisont még ha be tudnánk húzni kehet jó is lenne a buli
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
 www.baltimoreravens.com/news/article-1/Prospect-Grady-Jarrett-Calls-Ray-Lewis-His-Uncle/613018e6-ac7f-42b3-92d7-e5136e5262c5
több mint 9 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Maradt egy 7/225 és 7/249 itt már csak töltelék várható szerinetm
több mint 9 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Már Hardy kiválasztása után is akartam írni, Jarrett szerintem hatalmas stealnek számító ötödik körös behúzását követően pedig már muszáj: maximálisan elégedettek lehettek az átszervezett rezsim munkájával, parádés ez a draft.vassadi
Úgy tűnik nagyon felépített munka folyik eddig A+
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Már Hardy kiválasztása után is akartam írni, Jarrett szerintem hatalmas stealnek számító ötödik körös behúzását követően pedig már muszáj: maximálisan elégedettek lehettek az átszervezett rezsim munkájával, parádés ez a draft.
több mint 9 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
grady DT
több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
Nem SB a cél idéndeadmike
Minden évben SB a cél.
több mint 9 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
TE poszton szerintem a Tamme, Moeaki, Toilolo hármassal idén el lehet karistolni. Nem SB a cél idén, úgyhogy ezzel a "lyukkal" együtt tudok élni.deadmike
Az első kettőből szerintem csak az egyik fogja megélni a rostert.Mindkettőben benne van a potenciális IR,szerintem ekkora kockázatot nem fognak vállalni.Kenny
Igen, ez valóban megfontolandó szempont. Akkor úgy fogalmazom, hogy az 5. körben már nem biztos, hogy ezeknél potenciálisan jobb játékost tudunk hozni (vagyis a sérülékenységi faktort kiküszöbölve) se lesz sokkal jobb ez a pozíció; talent-level szempontból semmiképp.
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
TE poszton szerintem a Tamme, Moeaki, Toilolo hármassal idén el lehet karistolni. Nem SB a cél idén, úgyhogy ezzel a "lyukkal" együtt tudok élni.deadmike
Az első kettőből szerintem csak az egyik fogja megélni a rostert.Mindkettőben benne van a potenciális IR,szerintem ekkora kockázatot nem fognak vállalni.

több mint 9 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
TE poszton szerintem a Tamme, Moeaki, Toilolo hármassal idén el lehet karistolni. Nem SB a cél idén, úgyhogy ezzel a "lyukkal" együtt tudok élni.
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Eddig 1 pickbe sem lehet belekötni.Kész van egy durva secondary.Offense is kezd alakulni,már csak egy TE kell.A fal a kérdés,így hogy nem húztunk értelmes helyen G-t valószínű Stone megkapja az esélyt,mondjuk megérdemli abszolút.

több mint 9 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Hardy ráadásul PR-ként is funkcionált. Hát ez tényleg nagyon jó picknek tűnik.
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
még mindig A+
több mint 9 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
 www.youtube.com/watch?v=5aLPtrAluYU
Na most már többet tudok. 😀 Kicsit atletikus a srác és van labdaérzéke is.
több mint 9 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Meg is jött az a slot wr, bár Justin Hardy-ról nem sokat tudok.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 310 — Lájkold a zsűrit!
Collins pickkel nincs baj, ha a Tru-Alfie-Collins trióból vmelyik jó lesz belül, ha nem hoztunk volna a senkit akk a bivalyerős Ricardo Allen vs. Phillip Adams position battle ment volna a nickelback helyért.

Szerk. tán Daryl Williams egyébként még jó lehet guardnak


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Amúgy nekem a collins pick is tetszik, sztem BPA volt, alford meg tavaly többször volt szar mint jó, tetszik, hogy próbáljuk javítani a sec.-et. Nagyon jól néz ki eddig ez a draft. 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 310 — Lájkold a zsűrit!
Az a baj h guardban már nem igazán látok olyat aki day 1 starter tudna lenni, oda inkább lehet cserélnék vmi veteránért, vagy megnézzük Stone-t/Bakert LG-ben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...