Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Nah meg kéne guard is, én azzal kezdenék a 4.ben



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 310 — Lájkold a zsűrit!
Azért ma várok egy TE-t,én egy Pruitt-ra rápróbálnék.Kenny
Akár Pruitt, akár Jesse James jó ötlet, nekem kellene vmi slot WR még (Rashad Greene, Stefon Diggs, Tre McBride azok akiknek legink örülnék). Ha ezt összehozza Dimmy, ez biza egy A-s draft.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!


Egyre jobban tetszik ez a pick.

Azért ma várok egy TE-t,én egy Pruitt-ra rápróbálnék.

több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
De, magával Funchessel van gond, nem az árával, a csávó egy rakás szar, használhatatlan.
A feltrade bőven belefért volna, ha értelmes emberért tesszük, még van 5 pickünk, nekik sem lesz könnyű rosterre kerülni.

A Falcons pickjei faszák, én egyedül Collinst nem érzem jó megoldásnak, de benne is látom az elképzelést, Beasley és Coleman pedig nem szorul magyarázatra.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 034 — Egyéb témák lakó
A csoporttársak pickjeivel is elégedettek lehetünk. Devin Funchess 😀😀Szamár
Magával a Funchess pickkel nem lenne gond, az árával van. Lehet belőle egy szörnyeteg, ilyen Jimmy-féle matchup nightmare, de bőven bent lett volna később is.

A TB ez eddigi bénázásokat megszégyenítően jó pickeket szed össze, Ali Marpet egy picit drága volt, de nagyot fog szólni a srác.

Nálunk meg nagyon nincs min meglepődni, ez már bőven a post-Brees korszakról szól. Felszedtünk két olyan LB-t és egy CB-t, akik instant impactot jelentenek, plusz egy franchise (R)T prospectet. Grayson pedig stílusban, alap skill setben egy-az-egyben Brees, csak kicsivel (6 cm-vel 😀) magasabb.

több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
A csoporttársak pickjeivel is elégedettek lehetünk. Devin Funchess 😀😀
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Elégedettek lehetünk a mai nappal is.

több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
Nem rossz pick.
több mint 9 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
hánykor lesz Beasley sajtótájékoztató? a Falcons honlapján nem találtam semmit ezzel kapcsolatban.Sugar611
- Coach Q
- Thanks D 😀 😀
több mint 9 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
hánykor lesz Beasley sajtótájékoztató? a Falcons honlapján nem találtam semmit ezzel kapcsolatban.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 310 — Lájkold a zsűrit!
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/11188759_10152944707817842_702392884_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=aaTkdGcRqSwQ7kNvgFZCc_I&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=Amrnl7-p_4E7JVGU_zvRpED&oh=00_AYBKvQJTBtwUd3tzg1c57lUYy60uocxzIyxX9QlcogfAtg&oe=6711A1AF
134.936 Aufrufe · 4.817 Reaktionen | Listen in as Thomas Dimitroff and Dan Quinn call Vic Beasley to make him the Falcons' first-round pick. | By Atlanta Falcons | Facebook
Listen in as Thomas Dimitroff and Dan Quinn call Vic Beasley to make him the Falcons' first-round pick.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
eddig A+
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 907 — Omar's Coming Yo!
Sok jó játékos van még bent,szóval gyakorlatilag nem húzhatunk rosszat a második körben,emiatt én még egy feltrade-t sem tartok elképzelhetetlennek a második körben.

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 310 — Lájkold a zsűrit!
Hi!
Arról hír van-e már, h SLB vagy LEO lesz Beasley?Rolni
Az SLB ha minden igaz Brooks Reed lesz, így gondolom RDE lesz Beasley.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Hi!
Arról hír van-e már, h SLB vagy LEO lesz Beasley?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Én a 2. körben RBt, Maxx Will-t vagy OL-t várok, esetleg kendrickset ha lecsúszik addig.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Tökéletes scenario, azt hittem fel kell majd mennünk érte vagy fowlerért.peach
Jaja, ez így hibátlan. Nem kellett mozdulnunk sehova és megvan Beasley.

És még bent van 2. körre:
Randy Gregory (nem hiszem, hogy kéne még egy pass rusher, nyilván jól jönne, de nagyobb needek is vannak)
Landon Collins (egy safety ráférne a csapatra, de talán nem ilyen magasan, kisebb prioritás; meg aztán inkább free safety kellene mintsem strong safety)
Eli Harold (lásd: Gregory)
T.J. Clemmings (egy right tackle nem lenne rossz, de van nagyobb need)
La'el Collins (tőle távol maradnék a történtek miatt, 2. körben mindenképp)
Jalen Collins (CB poszton is tudnánk erősíteni, de biztos a 2. körben kellene?)
Jaelen Strong (WR majd kelleni fog Roddy pótlására, de nekem nem tetszik a pick. Betölthetünk egy leendő lyukat, vagy egy mostanit. Én inkább az utóbbira szavazok, mert jövőre akár free agentek között is lehet megint szemezgetni)
Dorial Green-Beckham (lásd: Strong)
A.J. Cann (Guard nagy need, nem lenne rossz pick, nem tudom, hogy csúszna-e a 3. körig)
Maxx Williams (tetszik a pick ismét, csak megint a kérdés: nem-e túl korai?)
Derron Smith (na, ő kell nekünk FS posztra, de ő a 2. körben biztos korai lenne)
Tevin Coleman (nem lenne rossz pick, nem tudom Freeman mennyire tudna starter lenni, bár biztató volt tavaly, Antone Smith nekem csak 3rd stringként működik, de 2. körben csak kezdőbe érdemes húzni szvsz, úgyhogy talán nem RB-t kéne)

A lényeg, hogy van sok jó opció, de nem tudom melyiket kéne választani. 😊Szamár
a Randy Gregorys dologgal én is eljátszottam! 😊
több mint 9 éve
Szamár Atlanta Falcons 219 — Falcons fan
Tökéletes scenario, azt hittem fel kell majd mennünk érte vagy fowlerért.peach
Jaja, ez így hibátlan. Nem kellett mozdulnunk sehova és megvan Beasley.

És még bent van 2. körre:
Randy Gregory (nem hiszem, hogy kéne még egy pass rusher, nyilván jól jönne, de nagyobb needek is vannak)
Landon Collins (egy safety ráférne a csapatra, de talán nem ilyen magasan, kisebb prioritás; meg aztán inkább free safety kellene mintsem strong safety)
Eli Harold (lásd: Gregory)
T.J. Clemmings (egy right tackle nem lenne rossz, de van nagyobb need)
La'el Collins (tőle távol maradnék a történtek miatt, 2. körben mindenképp)
Jalen Collins (CB poszton is tudnánk erősíteni, de biztos a 2. körben kellene?)
Jaelen Strong (WR majd kelleni fog Roddy pótlására, de nekem nem tetszik a pick. Betölthetünk egy leendő lyukat, vagy egy mostanit. Én inkább az utóbbira szavazok, mert jövőre akár free agentek között is lehet megint szemezgetni)
Dorial Green-Beckham (lásd: Strong)
A.J. Cann (Guard nagy need, nem lenne rossz pick, nem tudom, hogy csúszna-e a 3. körig)
Maxx Williams (tetszik a pick ismét, csak megint a kérdés: nem-e túl korai?)
Derron Smith (na, ő kell nekünk FS posztra, de ő a 2. körben biztos korai lenne)
Tevin Coleman (nem lenne rossz pick, nem tudom Freeman mennyire tudna starter lenni, bár biztató volt tavaly, Antone Smith nekem csak 3rd stringként működik, de 2. körben csak kezdőbe érdemes húzni szvsz, úgyhogy talán nem RB-t kéne)

A lényeg, hogy van sok jó opció, de nem tudom melyiket kéne választani. 😊
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Tökéletes scenario, azt hittem fel kell majd mennünk érte vagy fowlerért.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 310 — Lájkold a zsűrit!
Nekem egyedül a 4. körös RB nem tetszik, tavaly már hoztunk ott egyet. Ha nem bízunk benne akk. vagy hamarabb hozzunk rb-t, vagy szedjünk fel vmi használható veteránt. Amúgy aláírnám irl. 😉peach
Komoly gondolkodás volt h a 3. körben Cann jöjjön vagy Abdullah.
Azért döntöttem Cann mellett mert a kezdő LG-t nem látom a keretben, míg Freeman mellé csak egy kiegészítő arc kell. Az ugyanis számomra eléggé gyanús, hogy nem fogunk úgy nekifutni a szezonnak h van Freeman meg Antone utánuk meg senki.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Nekem egyedül a 4. körös RB nem tetszik, tavaly már hoztunk ott egyet. Ha nem bízunk benne akk. vagy hamarabb hozzunk rb-t, vagy szedjünk fel vmi használható veteránt. Amúgy aláírnám irl. 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 310 — Lájkold a zsűrit!
Játszottam a Fanspeakes combinált big boarddal, ez lett a vége:
8: R1P8
DE ALVIN DUPREE
KENTUCKY
42: R2P10
WR NELSON AGHOLOR
USC
73: R3P9
G A.J. CANN
SOUTH CAROLINA
107: R4P8
RB JEREMY LANGFORD
MICHIGAN STATE
146: R5P10
TE TYLER KROFT
RUTGERS
185: R6P9
WR STEFON DIGGS
MARYLAND
225: R7P8
OLB FRANK CLARK
MICHIGAN
249: R7P32
OLB XZAVIER DICKSON
ALABAMA


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
A legfrissebb pletykák egy újabb traderól árulkodnak. Bruce Irvin (Seahawks) jöhet egy draft alatti cserével. Bár TD-re nem jellemző a lefelé mozgás, úgyhogy meglepődnék, ha ez igaz lenne.
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Toilolo nagyon nagy király Maddenban 😀
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Hót leszarom a hátsó köröseinket, kb udfa volomenű semmire sem való embereket szoktunk ott draftolni...peach
Ez kiváló hsz az Ishmael siggel! 😕) 8-)Höri
😀 nyílván vak tyúk is talál szemet, de az utóbbi évekből max rodgers, kemal, schraederer, bosher és sörös jut eszembe mint értelmes ember ami valljuk be nem sok. ( toilolo,maponga és társaik nálam nem a "normális" szint ) szóval egy szó mint száz, bántóan kevés ember válik be nálunk az aljából.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...