Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Mondjuj ez érdekes mert mind a panthers,seattle és frisco ellen is az első félidőben kitűnően működött a D, aztán a 2. félidőben jött a totális melt down. Szóval nemtom azt mennyire lehet megtanulni h meccs közben ne cumiztasson le az ellenfél coach staffja.... :/ mindenesetre örvendetes h próbálkozunk szintet lépni 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 950 — no es importante
 www.myajc.com/news/sports/falcons-have-started-breaking-down-the-pistol-read/nXh7D/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Sajnos nagy meglepetés nincs benne...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
"John Abraham Is Not Coming Back"

😕😕Kenny
ezt ki mondta? hol olvastad??Sugar611
 www.thefalcoholic.com/2013/5/6/4133038/2013-nfl-free-agency-john-abraham-returns-to-falcons

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
"John Abraham Is Not Coming Back"

😕😕Kenny
ezt ki mondta? hol olvastad??
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
"John Abraham Is Not Coming Back"

😕😕

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
https://bowl.hu/images/cache/uploads/c80ac7bacafbfaa4ceada0b5f0018f7d.jpg
Draft értékelő IV. - NFC South | Bowl.hu
A Buccaneers, a Falcons, a Panthers és a Saints draftjának értékelése.
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 www.atlantafalcons.com/media-lounge/videos/Best_of_Feed_AJ/ea823bdc-b61f-40aa-b2d6-b9cdffb87c26
imádom a palit😀Kenny
beszarás milyen jó kaják vannak 😀
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
 www.atlantafalcons.com/media-lounge/videos/Best_of_Feed_AJ/ea823bdc-b61f-40aa-b2d6-b9cdffb87c26
imádom a palit😀

több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Bocs,Petersont akartam írni,nem Robinsont.Köszi a válaszokat!
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Abraham:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/iwbroesbnplydx6zs7v1
John Abraham not retiring despite two cryptic tweets
John Abraham's two Saturday tweets could be interpreted as his message that he's ready to retire after 13 NFL seasons. A source close to the free-agent defensive end says that's not the case.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
peterson és 3at kellett vna visszaolvasni 😛



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Az lenne a kérdésem, hogy az UDFA játékosok közül ki lett szerződtetve /milyen posztra/?
Mi van Schillerel és Banks-al, maradnak a keretben?/gondolom csereként/
Mi van Robinsonnal? Eddig az övé volt az 53-as mez, most meg Banks kapta. Esetleg elküldték, mert nem olvastam sehol, vagy visszavonult?zsozso79
Ezen a hétvégén tesztelték őket,még senki sincs leszerződtetve.
Peterson a veteránokkal távozott idény végén(Abraham,Peterson,Turner).

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Clabo aláírt Miamiban.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
Mi van Robinsonnal? Eddig az övé volt az 53-as mez, most meg Banks kapta. Esetleg elküldték, mert nem olvastam sehol, vagy visszavonult?zsozso79
Peterson volt az 53-as, és tavaly egy éves szerződést kapott, ami lejárt, és így FA lett, és még mindig az.
Hivatalos UDFA-lista:  www.atlantafalcons.com/news/article-1/Falcons-Add-24-College-Free-Agents/bd4b6f3e-05d9-4fff-9faa-a50606fea115empty taxi

több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Az lenne a kérdésem, hogy az UDFA játékosok közül ki lett szerződtetve /milyen posztra/?
Mi van Schillerel és Banks-al, maradnak a keretben?/gondolom csereként/
Mi van Robinsonnal? Eddig az övé volt az 53-as mez, most meg Banks kapta. Esetleg elküldték, mert nem olvastam sehol, vagy visszavonult?
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Schiller helyére a backup LB posztra az UDFA-n felkapott srácok közül Bartu,Clancy és Worrilow harcol.Na meg persze Banks.
Én személy szerint Bartu-t és Clancy-t is szerződtetném,de Clancy-t tenném rosterre.

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
2 hír:
- Abraham meglátogatta a Titans-t

- a Bengals lesz a tréning parterünk augusztusban
több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Ma néztem meg a draft 2. körétől az egészet, mivel 1 hétig vidéken voltam.(kurva hosszú volt a várakozás). Őszintén mondom, hogy csalódtam a draft pickeinkben, többet vártam. Három játékost szerettem volna, v. legalább egyet belőlük,de senki nem jött (Werner, Jesse W. és Okafor). Remélem rám cáfolnak az év folyamán, de nekem ez így gyenge. Szerintem a Trufan trade felesleges volt, és ez a TE húzás ahelyett, hogy J W.-t hoztuk volna, nem értem. Valamint ezt az OT dolgot én sem értem, miért nem lehetett egyet húzni a 7. körben, mert mi van, ha nem lesz pénz FA OT-ra. Matti derekát tördelni fogják és akkor majd lehet siránkozni. Ebből nem lesz SB run, bár az tény, hogy a DB sor nagyon jó lesz.

A stadion tervnél nekem is az első rohadtul tetszik, remélem ez lesz, v. valami hasonló.
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Ez a körcsillagizé szerintem kurvajó, akarom.kaszo
Mármint a stadion? Nekem is tetszik (bár én cyber fánknak neveztem el).ulpianus
ja az, alap.
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Ez a körcsillagizé szerintem kurvajó, akarom.kaszo
Mármint a stadion? Nekem is tetszik (bár én cyber fánknak neveztem el).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Power Rankings:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/dthis8mespwkslgc51ut
Power Rankings: 49ers, Seahawks top list after 2013 NFL Draft
Elliot Harrison updates his Power Rankings after the draft, with NFC West rivals claiming the top two spots. Who's No. 1: Colin Kaepernick's San Francisco 49ers or Russell Wilson's Seattle Seahawks?
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Ez a körcsillagizé szerintem kurvajó, akarom.
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
A Pantheon stadion tervet imádom, zseniális. Csak éppen 1 mrd USD lenne. 😀
De persze ez csak mind parasztvakítás. Jövő tavaszra lesz végleges vázlat a stadionról. Az első és legfontosabb, hogy az építési terület melyik részére kapják meg az építési engedélyt. Az egyiken nagyobb placc áll rendelkezésre (talán az északi oldalon). A déli oldalon kompaktabb stadionnak lenne csak helye. Szóval a 360 csak ötletel, hogy megnézze, mire vevő a közönség. De úgy látom nem egy tucatstadiont fog kapni a csapat és a város. 😊
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
2014es Mock Draft: 😊
 nfl.si.com/2013/04/30/2014-nfl-mock-draft/