Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Én is jobban örültem volna Wernernek,DE lássuk be a corner nagyobb needünk volt mint a DE.Szóval ilyen aspektusból nézve tökéletes pick.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Nekem nincs bajom a Trufant pickkel, jó érték ő, csak a feltrade-et nem értem, hasonló jellegű corner, ha nem is ő, de jutott volna 1/30-ra is.empty taxi
nah jah, csak gondolom kifejezetten rá voltak felizgulva dimmiék, féltek h valaki kiviszi előlünk... biztos nagyon elől volt a boardon másra nem tudok gondolni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Nekem nincs bajom a Trufant pickkel, jó érték ő, csak a feltrade-et nem értem, hasonló jellegű corner, ha nem is ő, de jutott volna 1/30-ra is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Jonathan Jenkins sem lenne rossz pick.Én benne reménykedem.
Hunt-nak is örülnék,de nem hiszem hogy bentmarad 2/30ig.

 www.atlantafalcons.com/media-lounge/videos/Making_the_War_Room_Call/ea8fea06-b16e-4d2d-9311-fadcc0dd9ddeKenny
nah bmeg, trufant hangja kb olyan volt, mint akit a sírás kerülget csalódottságában... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
Nekem sem a szívem csücske ez a pick és nem Trufan miatt, hanem azért, mert itt inkább Wernert kellett volna elhozni. Szerintem Dimi ezt jól elkúrta, mert kidobott egy csomó picket ezért a tradert. Remélem a második körben legalább Okafort elhozzuk, mert lehet őt szidni, de akkor is a legjobb DE a bent maradtak közül, sőt...
Csak azt a 3. körös picket sajnálom, ott lehetett volna egy OT-t, vagy még egy CB-t húzni. Én akkor is jobban örültem volna, ha Rhodes jön, de remélem Trufant beváltja a reményeket.(csak az a 3. kör...)
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Gondolkozva a dolgon félre értés ne essék semmi bajom a trufant pickkel, fe 1/22-n werner is elérhető lett volna.... :-/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
tudom-tudom h highlight, de brutál rugói vannak és az interceptionoket is szépen húzza le. playmakernek tűnik, pont illik a koncepcióba. + nem seggig érő hosszú haja van 😀




...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Jonathan Jenkins sem lenne rossz pick.Én benne reménykedem.
Hunt-nak is örülnék,de nem hiszem hogy bentmarad 2/30ig.

 www.atlantafalcons.com/media-lounge/videos/Making_the_War_Room_Call/ea8fea06-b16e-4d2d-9311-fadcc0dd9dde

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Jesse Williams! Jesse Williams! Jesse Williams!
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Elég valószìnű h igen. Vagy dt/nt



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
szerintetek DE-t húzunk a 2. körben?? a jók közül benn van még: Cornellius Carradine, Margus Hunt, Damontre Moore, Alex Okafor
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Des twitteren feltett egy érdekes kérdést, amire én sem tudom a választ. Mit jelent a piros-fekete színválasztás a csapatnál?

Desmond Trufant ‏@DesmondTrufant

Dreams do become reality, time to #RiseUp! What do the red and black represent @Atlanta_Falcons? @Tide #AboutOurColors #Spon
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
minő meglepi, Trufant is csapatkapitány volt 😀
a még bent maradt játékosok közül ki kéne szűrni, hogy ki volt csk az egyetemen és már megvan a potenciális választottak szűkített köre
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
azt sosem vettem komolyan. bizonyítson először ellenetek, Brees ellen a lehető legjobb alkalom erősen bekezdeni 😊berger90
Nyilván, mindenkinek az álma, hogy az első meccsen 350 yardot kapjon 😛

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Örülünk Desmond?! Örülünk! 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
ha megnézitek mit adott a Vikes Pattersonért, akkor ez szotyi.

másrészt meg Des kurvajó lesz, én mondom.shawnka
legyen igazad, engem szeptember 8-án tud először meggyőzni. addig szkeptikus vagyok.berger90
szerintem már a preseasonban is nézheted 😉Gyurma Pappa
azt sosem vettem komolyan. bizonyítson először ellenetek, Brees ellen a lehető legjobb alkalom erősen bekezdeni 😊

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 029 — Egyéb témák lakó
ha megnézitek mit adott a Vikes Pattersonért, akkor ez szotyi.

másrészt meg Des kurvajó lesz, én mondom.shawnka
legyen igazad, engem szeptember 8-án tud először meggyőzni. addig szkeptikus vagyok.berger90
szerintem már a preseasonban is nézheted 😉

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
ha megnézitek mit adott a Vikes Pattersonért, akkor ez szotyi.

másrészt meg Des kurvajó lesz, én mondom.shawnka
legyen igazad, engem szeptember 8-án tud először meggyőzni. addig szkeptikus vagyok.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
ha megnézitek mit adott a Vikes Pattersonért, akkor ez szotyi.

másrészt meg Des kurvajó lesz, én mondom.
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Azért ez így egy kicsit soknak tűnik.deadmike
Van egy ház kompenzációs pickünk is.Szerintem teljesen reális ár volt.Ha meg beválik akkor meg mindegy mennyit adtunk érte.Kenny
persze, 1 kivételével a 7. körben... az arra jó, hogy undrafted FA-kat draftolttá varázsoljunk. 😊

Kétség nem fér hozzá, Trufant kellett. Reméljük beválik és akkor nem érheti szó a ház elejét.deadmike
Tudom.De arra tökéletes hogy feltöltsük a keretet.Kenny
Annak fényében tartom soknak, hogy a SF 18. pickért csak egy 3. köröst adott (meg ugye az elsőt). De ennyi elég volt az első körből. 😊
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Azért ez így egy kicsit soknak tűnik.deadmike
Van egy ház kompenzációs pickünk is.Szerintem teljesen reális ár volt.Ha meg beválik akkor meg mindegy mennyit adtunk érte.Kenny
persze, 1 kivételével a 7. körben... az arra jó, hogy undrafted FA-kat draftolttá varázsoljunk. 😊

Kétség nem fér hozzá, Trufant kellett. Reméljük beválik és akkor nem érheti szó a ház elejét.deadmike
Tudom.De arra tökéletes hogy feltöltsük a keretet.

több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Azért ez így egy kicsit soknak tűnik.deadmike
Van egy ház kompenzációs pickünk is.Szerintem teljesen reális ár volt.Ha meg beválik akkor meg mindegy mennyit adtunk érte.Kenny
persze, 1 kivételével a 7. körben... az arra jó, hogy undrafted FA-kat draftolttá varázsoljunk. 😊

Kétség nem fér hozzá, Trufant kellett. Reméljük beválik és akkor nem érheti szó a ház elejét.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Azért ez így egy kicsit soknak tűnik.deadmike
Van egy ház kompenzációs pickünk is.Szerintem teljesen reális ár volt.Ha meg beválik akkor meg mindegy mennyit adtunk érte.

több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
Azért ez így egy kicsit soknak tűnik.
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
According to the Rams, the Falcons surrendered picks Nos. 30 (Round One), 92 (Round Three) and No. 198 (Round Six). St. Louis also included a conditional 2015 seventh-rounder in the deal.