Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
na, elment a nagy kedvenc BWdeadmike
Sajnálom én is.Kedvencem volt az idei draft classon...😕

több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
na, elment a nagy kedvenc BW
több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
The Falcons trade their third for this move up to get @DesmondTrufant, but they hang on to that 2nd. #atldraft #desmondtruffant

Annyira így nem tetszik a dolog, jobb lett volna, ha egy 4+6. körért meg lehetett volna oldani, de mindegy. 4 éves kezdő játékos, instant kezdő lesz nálunk. Örülök neki, de bíztam benne, hogy menni fog csere nélkül is.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
a 30. pick nincs már meg 😀 nem ingyen adták a 22.-et

min, ind, ne mind rámentek volna a CB-re, én MIN cserét vártam, de STL-nél van Les Snead, mint GM. Talán olcsó csere volt, remélem csak a 4. köröset dobtuk be az 1. mellédeadmike
Igen?Azt hittem a jövő évit adtunk érte.Mindegy igy is jó pick abszolút.
1+3+6 ennyit adtunk érte.

több mint 11 éve
deadmike Atlanta Falcons 488 — dirty bird
a 30. pick nincs már meg 😀 nem ingyen adták a 22.-et

min, ind, ne mind rámentek volna a CB-re, én MIN cserét vártam, de STL-nél van Les Snead, mint GM. Talán olcsó csere volt, remélem csak a 4. köröset dobtuk be az 1. mellé

na jó, lehet, hogy jövő évi 2. köröst adtunk, de kétlem 😊 perceken belül kiderül az ár
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Jó pick,de meglepett,hogy felmentünk érte.
30-ra húzzuk be Wernert,vagy BPA DE-t és remek első nap.

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Atlanta Falcons 1/22: Bjoern Werner
 sportsillustrated.cnn.com/-nfl-draft/news/20130425/2013-nfl-mock-draft-7/?sct=hp_t11_a2&eref=sihp

ha a 49ers elviszi Dee Millinert akkor megőrülök!! náluk kb csak a CB-k voltak szarok a D-ből, erre megszerzik Nnamdi Asomugha-t meg mondjuk Dee-t! jó lesz velük játszani az alapszakaszban meg remélhetőleg a PO-ban...
több mint 11 éve
zsozso79 Atlanta Falcons 118
DE VÁROM MÁR!!!!!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
valahol ez a vergődés, már nekem kezd kellemetlen lenni. az sem túl hízelgő, hogy (legalábbis a teljesítményed alapján) semmit nem sikerült felfognod abból, amit múltkor oly remekül megfogalmaztam, elsősorban neked.

ha legközelebb csinálsz még egy felhasználót, akkor legalább figyeljél oda arra, hogy a két karakter különbözzön valamiben. mondjuk kezdd azzal, hogy nem az e-mail címed nevét adod oda az új userednek. az sem árt, ha nem tűnik el a régi karaktered, aki minő véletlen, ugyanannyira ismeri az írásjeleket, mint jómagad, illetve a fogalmazási készségei is kimerülnek a google fordító indonézről magyarra történő nevetséges próbálkozásaiban.

újra elmondom: nem azzal van baj, amit mondasz, hanem ahogy előadod magadat. most szóltam másodszorra.
több mint 11 éve
Asura Atlanta Falcons 19
Ne hagyd magad töki xDGoFalconsGo
NoPara Run DMC :-P
több mint 11 éve
Animarum Atlanta Falcons 83
Ne hagyd magad töki xD
több mint 11 éve
Asura Atlanta Falcons 19
Mondjuk ez igaz és ahogy észre vettem egyre jobban teljesít. Csak annyira túl volt dicsérve hogy azt hittem sokkal ki emelkedőbett mutatt. De még fiatal és ha így folytatja elit lesz


Sonka ezt csak neked xD
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Nem azt mondtam hogy menő ha nem hogy jó pofa.

Nekem se nagyon sok ugrik be bár PJ - től kicsit többet vártamAsura
jó, sztem mindenki. de ő ott teljesen korrekt pick volt, a 2. legjobb dt a classban...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Asura Atlanta Falcons 19
Nem azt mondtam hogy menő ha nem hogy jó pofa.

Nekem se nagyon sok ugrik be bár PJ - től kicsit többet vártam
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Polian nem véletlen nevezte TOP6 talent evaluatornek Dimmyt, tényleg jó draftokat szokott összerakni.
Volt 1-2 olyan pick ami reachnek tűnt (Peters, Holmes, Dent). Ugyanakkor ha megnézzük kiket hozott az 1-3 körben mióta itt van, azért korrekt névsort kapunk:
2008: Ryan, Baker, Chevis Jackson (lol), Douglas, DeCoud
2009: Jerry, WillyMo, Owens
2010: Spoon, Peters, Mike Johnson (lol2)
2011: Julio, Dent
2012: Konz, Holmes


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
tényleg nem zavar, de az xD sztem a tini lányoknál menő... 😀

am. nem is emléxem, dimmmi éra alatt volt e olyan pickünk első 3 körben akinél a fejünket fogtuk? sztem max dent volt ilyen, ő kicsit reach volt...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Asura Atlanta Falcons 19
Nekem mindegy hogy ki csak olyan helyre ami need és teljesítsen jól a jövőben. Tőlem lehet 7. körös CB vagy NT csak váljon elitté xDAsura
ezért egyébként felesleges volt egy másik felhasználót gyártani. szívesen átírtam volna a régit is.shawnka
???Asura
Nem véled érdekesnek,hogy egy-két felhasználó itt a topicban folyamatosan,szinte mindig a mondatnak ugyanazon részén xD-zik?(hozzáteszem életemben nem láttam még xD-t ebben a topicban ezelőtt)Kenny
Nem. Mi haverokkal elég sokat xD ünk és van másik fel használó is aki xD ik szerintem jó pofa. De akkor se értem hogy mért csináltam új felhasználót???
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!

Falcoholic mock draft,pirossal a már DC-ban szereplő játékosokkal.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Ha a CB, pass rusher, NT hármasból hozunk vkit, aki nem eszement reach én elégedett leszek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Nekem mindegy hogy ki csak olyan helyre ami need és teljesítsen jól a jövőben. Tőlem lehet 7. körös CB vagy NT csak váljon elitté xDAsura
ezért egyébként felesleges volt egy másik felhasználót gyártani. szívesen átírtam volna a régit is.shawnka
???Asura
Nem véled érdekesnek,hogy egy-két felhasználó itt a topicban folyamatosan,szinte mindig a mondatnak ugyanazon részén xD-zik?(hozzáteszem életemben nem láttam még xD-t ebben a topicban ezelőtt)

több mint 11 éve
Asura Atlanta Falcons 19
Nekem mindegy hogy ki csak olyan helyre ami need és teljesítsen jól a jövőben. Tőlem lehet 7. körös CB vagy NT csak váljon elitté xDAsura
ezért egyébként felesleges volt egy másik felhasználót gyártani. szívesen átírtam volna a régit is.shawnka
???
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Nekem mindegy hogy ki csak olyan helyre ami need és teljesítsen jól a jövőben. Tőlem lehet 7. körös CB vagy NT csak váljon elitté xDAsura
ezért egyébként felesleges volt egy másik felhasználót gyártani. szívesen átírtam volna a régit is.shawnka
ez az ügy egyre misztikusabbá válik.... 😀

nekem az a megérzésem, hogy olyan ember fog jönni akire kb szinte senki sem számít.... ( persze csak ha megyünk fel vkiért )

én spec már ott tartok, hogy arthur brownnak is örülnék, legalább futni nem tudnának ellenünk...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Nekem mindegy hogy ki csak olyan helyre ami need és teljesítsen jól a jövőben. Tőlem lehet 7. körös CB vagy NT csak váljon elitté xDAsura
ezért egyébként felesleges volt egy másik felhasználót gyártani. szívesen átírtam volna a régit is.
több mint 11 éve
Asura Atlanta Falcons 19
Nekem mindegy hogy ki csak olyan helyre ami need és teljesítsen jól a jövőben. Tőlem lehet 7. körös CB vagy NT csak váljon elitté xD
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Nos,akkor az én hármasom amiből szerintem kikerül az első körben draftolt játékos.Werner,Milliner(értelemszerűen feltrade esetén),Trufant.
Mindhárommal jól járnánk szerintem.Bár én Wernernek örülnék a legjobban,mint azt hetek óta hangoztatom😛
szerk: egyébként Rhodes is jó lenne,de ha nem tradelünk fel akkor max Trufant lehet bent,esetleg egy Isteni csoda folytán Werner.