Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Boldog Karácsonyt Falconsos pajterek!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
nem csalódtam a sporttv-ben... az egész meccs arról szólt, hogy mekkora szarok vagyunk 😀 Buga
miért, nem? 😀shawnka
amíg nem Favre, Manning, Rodgers irányít nálunk, le se szarják. 😀berger90

Remélem a SB-on meg majd nem győzik hangsúlyozni...hogy ők megmondták, hogy a Falcons-al számolni kell....😊
Keano
Már-már nevetséges amit művelnek az úgynevezett szakértők.Kenny
Látszik h idén nem volt olyan meccsünk, ahol Billick volt a szakkomm, ő már korábban is felült a bandwagonunkra 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 025 — Egyéb témák lakó
nem csalódtam a sporttv-ben... az egész meccs arról szólt, hogy mekkora szarok vagyunk 😀 Buga
miért, nem? 😀shawnka
amíg nem Favre, Manning, Rodgers irányít nálunk, le se szarják. 😀berger90

Remélem a SB-on meg majd nem győzik hangsúlyozni...hogy ők megmondták, hogy a Falcons-al számolni kell....😊
Keano
Már-már nevetséges amit művelnek az úgynevezett szakértők.Kenny
Nem értek egyet velük, de megértem őket: egyik sem meri a múltbéli tapasztalatok alapján felvállalni, hogy ha megint 1&done lesz a Falcons, akkor ne mondhassák, hogy "ugye megmondtam". Nagyobb a kockázat a másik oldalban.

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
nem csalódtam a sporttv-ben... az egész meccs arról szólt, hogy mekkora szarok vagyunk 😀 Buga
miért, nem? 😀shawnka
amíg nem Favre, Manning, Rodgers irányít nálunk, le se szarják. 😀berger90

Remélem a SB-on meg majd nem győzik hangsúlyozni...hogy ők megmondták, hogy a Falcons-al számolni kell....😊
Keano
Már-már nevetséges amit művelnek az úgynevezett szakértők.

több mint 11 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
nem csalódtam a sporttv-ben... az egész meccs arról szólt, hogy mekkora szarok vagyunk 😀 Buga
miért, nem? 😀shawnka
amíg nem Favre, Manning, Rodgers irányít nálunk, le se szarják. 😀berger90

Remélem a SB-on meg majd nem győzik hangsúlyozni...hogy ők megmondták, hogy a Falcons-al számolni kell....😊


több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Atlanta becomes first NFC team to earn No. 1 seed 2x in three seasons since Eagles in 2002-04.

Roddy surpassed 80 catches last night to join Harrison, Holt, Rice, Brown, and Wayne, as only WRs to have 6 straight yrs of 80 + 1,000 yds.
White's 153 receiving yards marked his 7th 100+ game this season, tying his own franchise record.

Ryan's QB rating is 100.2 & he's on pace to become just 2nd #Falcons QB to ever top 100.0 (C.Chandler in '98). Went to SB in '98.
On the road, #Falcons were 6-2, Ryan's QBR was 111.3, completed 72 %, threw for 2,566 yards and tossed 21 touchdowns to just five INTs.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
A kis marakodás után egy kicsit más irány.

A csapattal kapcsolatosan a statisztikákat nézve amik foglalkoztatnak és ha teljesülne annak nagyon örülnék:

Matty 4202-on áll..
Lesz-e legalább 4800yrd?4481
32TD?31

Snelling eléri egy idény alatt a 100yrd-t? 😕😕😕 változatlan 55yrd

2 elkapónk WR/TE 1000yrd felett van RW, JJ
TONY GONZALEZ 880yrd áll
Lesz 3 elkapónk 1000YRD felett???????? 889

John Abraham 10 sck-kel áll
Mennyi lesz a vége?

Az össz INT 18.
20 fölé tudunk menni? 19

Szerzünk még az 1db INT TD-K mellé még egyet?



6atos
További változás:


NFC#1...13-2
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
jó kis meccs volt! Ryan és Roddy brutálok voltak! 😀 kár, hogy Gonzonak csak 1 elkapása volt, így a Tampa ellen 111 yard kellene az 1000hez. ami elég fasza lenne, hogy 3 játékosunk is 1000 fölé jutott! 😊

ha Matty végig játszani fog a Bucs ellen, akkor meg is lehet a 4800 yard, de TD rekord mindenképp!

RISE UP!
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
nem csalódtam a sporttv-ben... az egész meccs arról szólt, hogy mekkora szarok vagyunk 😀 Buga
miért, nem? 😀shawnka
amíg nem Favre, Manning, Rodgers irányít nálunk, le se szarják. 😀

Mindig jövőre
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
nem csalódtam a sporttv-ben... az egész meccs arról szólt, hogy mekkora szarok vagyunk 😀 Buga
miért, nem? 😀
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
nem csalódtam a sporttv-ben... az egész meccs arról szólt, hogy mekkora szarok vagyunk 😀

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Roddy White is ACTIVE and will play tonight after being listed as questionable. William Moore is inactive for the third straight game.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Kis gameplan jósolgatás NFL Network módra:  www.atlantafalcons.com/media-lounge/videos/Playbook-Falcons-at-Lions/29e71e5f-9301-463a-8708-3d10f6c21b46

Szerk.
Roddy White has been a perennial pass-drop artist, but this year has dropped just 4, and has the 4th best drop-rate among WRs

Asante Samuel once again has the league's worst tackling efficiency for CBs, missing a tackle every 2.5 attempts. Megatron is 235lbs...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
sok sikert a virrasztóknak, nekivágtam egy hnap reggelig tartó italozós mulattságnak, a meccset majd holnap rehab módban, ingerszegény környezetben igyekszem pótolni! 😀 (hacsak bele nem dög*ök a fesztiválba )



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
estére lesz körkép. örüljetek velem, hogy vége a vizsgáknak :pshawnka
Irigyellek 😀

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Meg is van, ahogy ígértem.
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
estére lesz körkép. örüljetek velem, hogy vége a vizsgáknak :pshawnka
😀😀😀
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
estére lesz körkép. örüljetek velem, hogy vége a vizsgáknak :p
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Injuries for Week 16
Name Position Injury Practice Status Game Status
No injuries to report. N/A N/A N/A N/A
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 025 — Egyéb témák lakó
jó!
 www.thefalcoholic.com/2012/12/18/3781510/atlanta-falcons-what-we-learned-week-15Sugar611
de PR első helyhez még a bajnok lenullázása sem volt elég a Höri-féle listán sem, máshol meg láttam magunkat hatodik helyen is 😊kaszo
No offense, de a hivatalosan is rajongói oldal pozitív véleményében semmi meglepő nincs, az hogy fanyalognak mások, szintén érthető. A 14-2-es két évvel ezelőtti szezon után a Falcons volt a "hottest" team, és szép nagyot koppantak is a későbbi bajnok ellen.

Másrészről ezt a "bajnok lenullázását" kicsit túlértékelitek. A "bajnok" jelenleg 8-6-tal álló csapat, akit a csoportjában jelenleg megelőz egy olyan csapat, amelyik tavaly 5-11-gyel végzett, és jelenleg nincs is PO-t érő helyen. Tavaly a Giants úgy lett bajnok, hogy 9-7-tel nyerte a csoportját. És hol végzett 13-3-mal a Saints? És 14-2-vel a 49ers? És 15-1-gyel a Packers?

A Giants néha-néha került csak top10-be a legtöbb PR-ben idén, sőt év elején sok helyen nem volt az első bajnokként, ami azért nem gyakori.

A fanyalgók szemszögéből nézve a dolgok úgy állnak, hogy most sikerült idén a 4. olyan csapatot megverni, aki abban a pillanatban, amikor ellenetek játszott, pozitív mérleggel áll. A meccseitek felét egy pontszerzésnyi különbséggel nyertétek meg, top10-es védelem ellen csak egyszer játszottatok (Denver), igaz ott a D remeklése miatt nyerni tudtatok.

(Már többször írtam, én csak simán nem szeretem a Falconst, de elismerem, hogy idén elég kemény a szitu.)

Ha meg lesz az első győzelem a PO-ban, nagyot fog fordulni a világ, majd meglátjátok. Akkor meg az lesz a baj 😊

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Sose baj ha under the radar repülünk, minél ink esélyesnek kiáltanak ki, annál nagyobbat lehet koppanni a rájátszásban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
jó!
 www.thefalcoholic.com/2012/12/18/3781510/atlanta-falcons-what-we-learned-week-15Sugar611
de PR első helyhez még a bajnok lenullázása sem volt elég a Höri-féle listán sem, máshol meg láttam magunkat hatodik helyen is 😊
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
jó!
 www.thefalcoholic.com/2012/12/18/3781510/atlanta-falcons-what-we-learned-week-15
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Minden játékban résztvevő megnézheti a PO meccsünket otthon..... 😀


nem lesz 4800
snelling eléri! wow!
gonzonak is meglesz az 1000 yard
abraham 13 sack
sztem int is lesz még legalább kettő
nem

mi jár a helyesen tippelőknek? 😛 😊

(csak az alapszakaszra értve)peach
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
- szerintem a 4800 és a 32 TD is attól függ, hogy játszik-e a Tampa ellen. de amúgy ha játszik is szerintem akkor se lesz meg! a yard talán, de a TD nem.

- Snellingnek meglesz!

- Tony G megcsinálja

- Abraham: 11 zsák

- 20 meglesz

- pick six nem lesz már