Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
DT csak akkor kell sztem ha átállnánk 3-4re. jelenlegi rendszerhez sztem megvan a megfelelő emberanyag. gonzo meg egy ilyen én után sztem bevállal majd legalább még egyet. legalábbis vmiért erre számítok, kicsit olyan az ő visszavonulása mint annó favré. a projekt DEkkel meg tele a f*szom, az elmúlt pár évben senki nem jött be, sztem azonnal konstans kezdő kell arra a posztra. az LB és sec. kérdéssel tök egyetértek, willymo meg nem fog elmenni szvsz az ő megtartása prioritást fog élvezni...peach
PFF szerint (néha vannak hülyeségeik, de kiindulásnak nem rossz) futás ellen Walker, Peters és Jerry is a liga 10 legszarabb DT-je közt van, ez gond, pláne úgy h nincs már Lofton, Gonzo szvsz max egy elvesztett SB v egy hosszabbításos PO-vereség, v vmi ehhez hasonló dráma esetén vállal még 1 évet, Willy Mo megtartása mindenkinél fontosabb sztem is, DL-ben meg ritka h vki már rookie évében istencsászár legyen, ha ilyet akarsz akk ink FA, amire nincs nagyon zseton, bár jut eszembe cutoltuk Edwardsot aki azért nem keresett keveset...

A 7végével kapcsolatban: Per @AJCFalcons Matt Ryan has never lost back-to-back games in his career when one of those games is at home. Lost 2-straight 2x but on rd.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
DT csak akkor kell sztem ha átállnánk 3-4re. jelenlegi rendszerhez sztem megvan a megfelelő emberanyag. gonzo meg egy ilyen én után sztem bevállal majd legalább még egyet. legalábbis vmiért erre számítok, kicsit olyan az ő visszavonulása mint annó favré. a projekt DEkkel meg tele a f*szom, az elmúlt pár évben senki nem jött be, sztem azonnal konstans kezdő kell arra a posztra. az LB és sec. kérdéssel tök egyetértek, willymo meg nem fog elmenni szvsz az ő megtartása prioritást fog élvezni...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
sziasztok,
vasárnap gyertek:  www.facebook.com/events/175373869272301/
és már itt sem vagyok (:
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Tudom hogy korán van még,de van már arról valami susmus,hogy kiket figyelünk,kik jöhetnek szóba a drafton?Kenny
Needekről van értelme beszélni, meg arról h jelenleg ki képvisel olyan értéket h az adott körben kiválasszuk, h konkrétan ki melyik meccsen volt scoutolni azt nem igazán hozzák nyilvánosságra.
Ha már belekezdtem akk egy offseason preview:
Ugye a cap alá nem volt könnyű beférni tavaly sem, idén is szvsz javarészt újraigazolások lesznek, nagy nevű FA-ra nincs lóvé.
UFA lesz:
- Gonzo gyanúsan visszavonul keletkezik egy TE need.
- Az OL-ből FA lesz McClure, ő nem fog elmenni más csapathoz ebben biztos vagyok v hosszabbít 1 évet v visszavonul. Konz/Hawley személyében helyettese is van. Továbbá Baker és Svitek. Baker idén brutál jó, pass happy játékkal nyelt be eddig összesen 3 sacket és még nem dobtak rá zászlót. Ő egy ilyen szezon után sajna mocskos drága lesz, a probléma az h az IR-en lévő cseréje Svitek is FA, ő s jó volt tavaly mikor játszott, kérdés h mennyire épül fel, mit gondol róla a stáb h képes lesz-e hozni a korábbi színvonalat, ha igen, sztem ő marad. Ugye tavaly draftoltuk Holmes-t belőle még nem sokat láttunk. Sok-sok LT-ként is használható playa lesz UFA idén Bushrod, Clady, Jake Long, Vollmer, Branden Albert, Starks. Csak ugye ez egy olyan poszt, amit ha kell tag árán is, de megtartják a jó játékost (szvsz a QB után a legfontosabb az offense-ben). Szal LT needünk szvsz nem lesz, ha mégis lesz akk instant erre megy el az 1. körösünk ez kb. fix.
- Grimes, jövőre már 30 éves Achilles-szakadás után van, ez talán csökkenti iránta a keresletet, de ne legyen kétségünk afelől h ő oda ír alá ahol a legtöbb lóvét kapja. Mondjuk az nem baj h nem a több mint 10 misis tag-fizetéssel terheli a capet. Tavalyi FA-ból kiindulva szvsz nem fog senkitől Carr/Finnegan szintű 5 év 50 milliós szerződést kapni, egy Carlos Rogers-féle 4 év 29,3 misis szerződést ha eléteszünk sztem az kb. korrekt ha elfogadja spóroltunk 3 milliót az idei fizujához képest, ha nem akk sincs nagy baj hisz a CB-részlegünk kellően mély.
- Még kurva drága UFA lesz: Willy Mo. Ink Grimes menjen kettőjük közül.
- A secondaryből még UFA Owens és Franks is, nem hinném h vki elvinné őket kezdőnek, backup pénzt meg itt is kapnak.
- További UFA-k: Coffman (harmadik számú TE-t UDFA-n is lehet találni), Cox és Polite (nem drága FB-k, a rendszerbe passzolnak, vmelyik biztos marad), Drew Davis és Tim Toone (Davis 4. számú WR-nek OK, Toone max ST-er, pótolhatóak), Hope (kezdő tapasztalattal rendelkező csere-S, ő v vki hasonló nem árt a csapatba), McCown (backup QB pénzért maradhat), Peterson (szvsz visszavonul, LB depth kell a draftról feltétlen) és Sidbury (mehet, nem jött be)
Az RFA-k sztem maradnak, nekünk hasznos depth, picket nem igazán érnek másik csapatnak: McClain, Antone Smith, Palmer és Vance Walker.
Draft szvsz legfontosabb needek:
- TE kell.
- Jó run stuffer DT kell, aki 3-4 NT-t is eljátszik, hisz amíg Nolan a DC szvsz az átállás minden offseasonben téma lesz.
- Turner utód kell.
- Abrahammel 3 éves szerződést kötöttünk tavaly, ezért nem számolok azzal, hogy visszavonul, oda ink vmi projekt arcot képzelek el most, aki 3-4 OLB-ként is játszhat.
- LB depth kell
Kb. ez lenne az első 5 kör nálam aztán jöhet backup QB, S, OL azokkal most nem foglalkoznék, mert az nagyban függ az újraigazolásoktól.

Egy számomra szimpatikus szcenárió:
1. kör: Tyler Eifert TE, Notre Dame
2. kör: Sylvester Williams DT, North Carolina vagy Eddie Lacy RB, Alabama vagy Giovani Bernard RB, North Carolina
3. kör: Daniel McCullers DT, Tennessee vagy Stepfan Taylor RB, Stanford vagy Mike Gillislee RB, Florida
4. kör: Cornellius Carradine DE/OLB, Florida State
5. kör: DeVonte Holloman LB, South Carolina vagy Lerentee McCray LB, Florida vagy Kevin Reddick LB, North Carolina


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
gondolom RB, DE első sorban...legalábbis remélem.

szerk: ezt höri írta a draftolós topicban.
"kemény év lesz ez, 7. körben ugyanolyan futót tudsz draftolni mint a 2. végén."

sztem ez nekünk jó hír, akkor mehetünk vmi jóféle endre az első körben. + ha van rá sansz vhol hátul én behúznám lattimoret is a másik RB mellé, aztán 2 év múlva hátha bejön....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Tudom hogy korán van még,de van már arról valami susmus,hogy kiket figyelünk,kik jöhetnek szóba a drafton?

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Az 1970-es 1. körös választottunk John Small LB hétfőn elhunyt. Nyugodjon békében!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 sportsillustrated.cnn.com/nfl/news/20121212/nfl-week-14-power-rankings/?eref=sihp&sct=hp_t11_a0
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Tonight Matt Bosher was named the Falcons' 2012 Walter Payton Man of the Year for his community service work!

gratula!
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
egy kis Trash Talk:
 link.brightcove.com/services/player/bcpid836827756001?bckey=AQ~~%2CAAAAFIvhljk~%2CNz7UFI321EYSAUsYGYx5WAk9m9XiXaY8&bctid=2025068385001&ref=nf

Bryant kurva nagy arc!! 😀 😀 "you gonna be watching us in January got to love it!"Sugar611
Azt az egy meccset túléljük valahogy 😛gabokocka
Ú,ez nagyon csúnya mélyütés volt 😀

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
egy kis Trash Talk:
 link.brightcove.com/services/player/bcpid836827756001?bckey=AQ~~%2CAAAAFIvhljk~%2CNz7UFI321EYSAUsYGYx5WAk9m9XiXaY8&bctid=2025068385001&ref=nf

Bryant kurva nagy arc!! 😀 😀 "you gonna be watching us in January got to love it!"Sugar611
Azt az egy meccset túléljük valahogy 😛

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Some notes from the playing time percentages from Sunday:

RB Jacquizz Rodgers was on the field for 30 offensive snaps, which came out to 46 percent of the total offensive snaps taken. Turner took 20 snaps for 31 percent. Jason Snelling had 15 snaps for 23 percent and Antone Smith had one for two percent.

Cornerback Robert McClain played 67 of the 69 defensive snaps for 97 percent playing time. He also played 11 snaps on special teams. With Asante Samuel not getting any snaps despite being active, CB Chris Owens played 37 snaps for 54 percent.

In relief of William Moore, who was inactive Sunday, Chris Hope played all 69 defensive snaps and 13 special teams snaps.

DT Corey Peters played 60 snaps Sunday, which was 87 percent of the defensive snaps. DT Peria Jerry, in his return from a thigh injury that kept him out two games, played just 28 snaps for 41 percent.

Middle linebacker Akeem Dent, whose snaps fluctuate week-to-week depending on if the Falcons spend more time in base or nickel, played 32 snaps for 46 percent of the defense.

DT Jonathan Babineaux left the game in the first half due to a rib injury but ended up returning to the game in the third quarter. Usually the leader of the DTs in playing time percentage, Babs played just 28 snaps for 41 percent.
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
egy kis Trash Talk:
 link.brightcove.com/services/player/bcpid836827756001?bckey=AQ~~%2CAAAAFIvhljk~%2CNz7UFI321EYSAUsYGYx5WAk9m9XiXaY8&bctid=2025068385001&ref=nf

Bryant kurva nagy arc!! 😀 😀 "you gonna be watching us in January got to love it!"
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
ha ma nyer a Giants akkor szerintem minket is megvernek jövő héten!
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
jó lenne a teljes első félidei játékot úgy ahogy van kitörölni a playbookból...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
a sikeres 3rd down eff arány megmutatta, hogy nekünk mennyire volt fontos ez a meccs.
ez mos simán belefért főleg, hogy régen kaptunk már ki a Pantherstől. jó lenne ezektől a pofonoktól erősebbé válni, mert jelenleg nem vagyunk azok...

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
tippek estére? sima lesz, vagy megint szoros meccset játszunk?Sugar611
szoros lesz, és szerintem a második L (ami jó, mert ahányszor vereséget tippeltem, behúztuk, kopkop)

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Willy Mo inaktív...empty taxi
reméljük nem érezzük meg a hiányát! amúgy azt nem értem, hogy Samut megint, hogy drótozták össze! 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Willy Mo inaktív...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
tippek estére? sima lesz, vagy megint szoros meccset játszunk?
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Új D Block videó😀
Rosszul megy a srácoknak.Kenny
ki a kék adidas-os??
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Új D Block videó😀
Rosszul megy a srácoknak.

több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Michael Turner RB Elbow Limited Participation in Practice Questionable
Asante Samuel CB Shoulder Did Not Participate In Practice Questionable
William Moore S Hamstring Did Not Participate In Practice Questionable
Peria Jerry DT Quadricep Limited Participation in Practice Questionable
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
State Farm Player of the week: Peter Konz
 www.atlantafalcons.com/media-lounge/videos/State-Farm-Player-of-the-Week-Peter-Konz/32f65157-0275-4a64-8f7f-24280ed779d1


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
most megmondtam vagy megmondtam előre? 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...