Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Mi is tudjuk, hogy döcög a szekér és mégis mindig nyerünk (1 kivétellel)
Felteszem a kérdést: Nem ez az igazi bajnokcsapatok erénye?csizizoli
Nem, ez az elit csapatok erénye. 😊 Azt pedig senki nem vonja kétségbe, hogy a Falcons elit csapat. De az elit csapat még nem bajnok csapat.peterk2005
Igaz! Az elit csapat jobb szó arra, amit írni akartam. 😉

GO FALCONS!
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Amíg nem nyerünk PO-meccset nem változik a közvélemény álláspontja rólunk.empty taxi
Ezt aláírom.De talán mégis lehetne nagyobb tisztelettel beszélni egy ligaelső csapatról,pláne a TV-ben.Kenny
Ezt már baromi sokszor kielemeztük a Saints topikban. Ha a Giants vagy a Packers lenne a liga első: agyonajnároznák. A Saints-szel kapcsolatban 2006-ban kb. ugyanez volt a médiavisszhang, pedig már volt akkor PO győzelmük. 2009-ben is inkább a Coltsról és a Vikesról szólt a média, a Saints-szel kapcsolatban pedig inkább Drewról beszéltek, mint az egész csapatról.

Nem kell ezzel foglalkozni. 2010-ben is 13-3-as szezonban sokkal több figyelmet kapott a Falcons, de akkor elég lehangoló vereséget szenvedett el a Falcons, tavaly már óvatosabb volt a média, és igazuk is lett. Ha megnyeritek az első meccset, akkor már ugye Conf döntő, és ha ott jól játszik a csapat, megint menni fog a "red hot" stb.Gyurma Pappa
Semmi bajom nem lenne az egésszel, ha ki lenne ez egyensúlyozva Ricsi részéről. Nem véletlenül hoztam fel a Broncos elleni MNF-et, az a meccs ugyanis minden szurkolóban kiverte volna a biztosítékot, ahogy még három pick után is Manninget emelték az égbe "hááát mindenkinek mehet rosszul", stb. (Fordított esetben, ha Ricsi közvetítette volna a Cards elleni meccsünket, egészen biztos a föld alá húzta volna Mattyt) Ugyanígy említhettem volna Favre utolsó szezonját, ahol hiába játszott rettenetesen, Ricsi nem látott tovább a múltnál.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 023 — Egyéb témák lakó
Amíg nem nyerünk PO-meccset nem változik a közvélemény álláspontja rólunk.empty taxi
Ezt aláírom.De talán mégis lehetne nagyobb tisztelettel beszélni egy ligaelső csapatról,pláne a TV-ben.Kenny
Ezt már baromi sokszor kielemeztük a Saints topikban. Ha a Giants vagy a Packers lenne a liga első: agyonajnároznák. A Saints-szel kapcsolatban 2006-ban kb. ugyanez volt a médiavisszhang, pedig már volt akkor PO győzelmük. 2009-ben is inkább a Coltsról és a Vikesról szólt a média, a Saints-szel kapcsolatban pedig inkább Drewról beszéltek, mint az egész csapatról.

Nem kell ezzel foglalkozni. 2010-ben is 13-3-as szezonban sokkal több figyelmet kapott a Falcons, de akkor elég lehangoló vereséget szenvedett el a Falcons, tavaly már óvatosabb volt a média, és igazuk is lett. Ha megnyeritek az első meccset, akkor már ugye Conf döntő, és ha ott jól játszik a csapat, megint menni fog a "red hot" stb.

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Amíg nem nyerünk PO-meccset nem változik a közvélemény álláspontja rólunk.empty taxi
Ezt aláírom.De talán mégis lehetne nagyobb tisztelettel beszélni egy ligaelső csapatról,pláne a TV-ben.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mi is tudjuk, hogy döcög a szekér és mégis mindig nyerünk (1 kivétellel)
Felteszem a kérdést: Nem ez az igazi bajnokcsapatok erénye?csizizoli
Nem, ez az elit csapatok erénye. 😊 Azt pedig senki nem vonja kétségbe, hogy a Falcons elit csapat. De az elit csapat még nem bajnok csapat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Amíg nem nyerünk PO-meccset nem változik a közvélemény álláspontja rólunk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Jah és a közvetítés meg botrány 0-17-re megyünk és a Saints mennyire fasza, de peches csapat. A Falcons meg nem is jó csapat, csak a mérlegük "megtévesztő". 😀
csizizoli
Ugyanez volt a szezon elején, amikor nem győzték Manninget ajnározni (négy pick, na nekem az kéne DVD-n), de a Falcons csak szerencsés csapat. Én már nem is kommentálom.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
csizizoli Atlanta Falcons 94 — Falcons fan
Annyira bosszantó, hogy mindenki leírja a csapatot...
Meg a 11-1 "csalóka" ...
Mi is tudjuk, hogy döcög a szekér és mégis mindig nyerünk (1 kivétellel)
Felteszem a kérdést: Nem ez az igazi bajnokcsapatok erénye?
Szar játékkal is győzelem?
Nem megy az O-nak==>Hozza a védelem ... és fordítva?

Jah és a közvetítés meg botrány 0-17-re megyünk és a Saints mennyire fasza, de peches csapat. A Falcons meg nem is jó csapat, csak a mérlegük "megtévesztő". 😀
Felsoroltak 5-6 csapatot az NFC-ből, amelyik ellen nem a Falcons az esélyesebb. ÉS?!? Erről szól a PO, ezt már tudjuk. Nem igazán számít ki az esélyes...

A lényeg, hogy most mindenki élvezze a látványt, ha a tabellára néz! 😀

GO FALCONS!
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
willie moo egy állat volt tegnap. defense player of the week akármi is lesz még a hétvégén 😀 matty tényleg ice volt, rendesen lefagyott a rendszer. a meccse jelenete nekem a végén, a fumbli után ahogy gonzo sprintel 38 évesen teljes erőből bush után. az nagyon epic. a W-nek örülök, a D-nek örülök ( bár sztem kicsit sok nagyjátékot szívtunk be) , de az O gyalázat volt. a leggyengébb meccsük az idényben, remélem, hogy az utolsó!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
igaz kellet hozzá a Saints szar play hívása is, de a védelem ember felettit játszott. idén 1-1, ez így igazságos, nincs számotvető különbség a két csapat között. Buga
szerintem a 11-1 és az 5-7 SZÁMOTTEVŐ különbség! 😀

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
HB #21!
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
szerintem ezt a meccset kiírom DVD-re, aranyszínűre. 😀

Robert McClain played 95 percent of the snaps last night. Chris Owens, in place of Asante, had 78 percent of the defensive snaps.shawnka
Jó fej vagy, hogy ennyire örülsz annak, hogy sikerült felszednem fantasyban egy kezdő CB-t. 😀

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
szerintem ezt a meccset kiírom DVD-re, aranyszínűre. 😀

Robert McClain played 95 percent of the snaps last night. Chris Owens, in place of Asante, had 78 percent of the defensive snaps.shawnka
arany-feketére, ha kérhetemGyurma Pappa
lehet az én kémiai ismereteim hiányosak, de én csak fehéraranyról hallottam 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 023 — Egyéb témák lakó
szerintem ezt a meccset kiírom DVD-re, aranyszínűre. 😀

Robert McClain played 95 percent of the snaps last night. Chris Owens, in place of Asante, had 78 percent of the defensive snaps.shawnka
arany-feketére, ha kérhetem

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
szerintem ezt a meccset kiírom DVD-re, aranyszínűre. 😀

Robert McClain played 95 percent of the snaps last night. Chris Owens, in place of Asante, had 78 percent of the defensive snaps.
több mint 11 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
sikerült megnéznem felvételről a meccset....17-0-nál is éreztem, hogy a Saintsnak meglesz az esélye visszajönni a meccsbe...szerencsére Brees finoman szólva is nem élete formájában játszott, semmivel sem kisebbítve a Falcons D játékat amit nyújtott... azt szeretem a csapatban amikor a Ryan gyengélkedik a D extrán odateszi magát..amikor a D gyengélkedik Ryan megrázza magát...remélem a PO-ban jön el az a szitu amikor minden együtt lesz...tudom, hogy sokan gondolják, hogy az idei sorsolásunk könnyű volt, hogy sokszor szerencsénk volt / ez igaz.. /, de azt hiszem a 11-1-et nem kell magyarázni...GO FALCONS !


több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 023 — Egyéb témák lakó
Korrekt meccs volt, gratulálok. Sajnos volt egy olyan szakasza a meccsnek, ahol normális esetben meg kellett volna nyerni a Saintsnek a meccset, mert se a D, se a O Falcons oldalról nem tudott hozzátenni, de nem sikerült. Ettől függetlenül nem akarok elővenni a "megvertük magunkat" kártyát, azt meghagyom White-nak 😛 Valószínűleg az idény meccsét nyomta a D, felülmúlva a Denver ellenit is.

Ne felejtsük el, hogy Owens mester két akkora deflectiont nyomott(de egyet biztosan), ami TD-t akadályozott meg. Nem győzöm elégszer újra megnézni azt a jelenetet 😀 shawnka
Mindkettőnél gondoltam rád, persze csak kedves dolgokat. 😊 Szerintem a Sproles és a Moore drop illetve a Graham szabálytalanság mellett az egyik play volt a meccs döntő momentuma.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
11-1!

Ne felejtsük el, hogy Owens mester két akkora deflectiont nyomott(de egyet biztosan), ami TD-t akadályozott meg. Nem győzöm elégszer újra megnézni azt a jelenetet 😀
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Ezt most muszáj:


Jah és még vmi:
Matt Ryan is now 32-4 (.889) at the Georgia Dome in his career. Only Tom Brady has a better winning percentage (93) at home since 2008.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
fúúú de csendben vagyunk, mintha kikaptunk volna 30 ponttal 😀 Brees nem tud 5 INT-el mecset nyerni, Ryan igen 😛 valahol az 54 meccs zsinórban TD passzal rekord(ami előtt meghajlok én is) megállítása járt nekünk, ha már tavaly ellenünk lett meg a passz yard rekord 😀
igaz kellet hozzá a Saints szar play hívása is, de a védelem ember felettit játszott. idén 1-1, ez így igazságos, nincs számotvető különbség a két csapat között. Vasárnap pedig dőljünk hátra és szurkoljunk a Denvernek 😛

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Jerry, Peters meg Walker is bottom20 DT run stopban:  www.profootballfocus.com/blog/2012/11/29/sig-stats-snapshot-run-stop-percentage-dts/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 023 — Egyéb témák lakó
hát pedig én hibernálom magam és a hnap esti ismétlésre kell, hogy gyúrjak. cserébe összeröffentettem egy kis műkedvelő társaságot. fingjuk nincsen hozzá, de elmagyaráztam nekik mit jelent a falcons vs. saints, így kapnak az alkalmon h ellenem szurkolhassanak egy jó kis kárörvendős-anyázós italozás mellett 😀peach
uhhh, egész nap nem tudsz majd fórumot nézni 😕 😉

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
hát pedig én hibernálom magam és a hnap esti ismétlésre kell, hogy gyúrjak. cserébe összeröffentettem egy kis műkedvelő társaságot. fingjuk nincsen hozzá, de elmagyaráztam nekik mit jelent a falcons vs. saints, így kapnak az alkalmon h ellenem szurkolhassanak egy jó kis kárörvendős-anyázós italozás mellett 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Szép napot mindenkinek!
 falconsfigyelo.blog.hu/2012/11/29/tegyunk_rendet_a_fejekben_saints_falcons_beharangozo

Mindig jövőre
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
este az old school mezbe játszunk 😕Sugar611
monnyon le!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...