NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/0ap2000000102254/Sound-FX-Falcons-Buccaneers
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
este az old school mezbe játszunk 😕
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Úgy h előbb volt a JAX a waiver sorrenden, de megsúgom h a Skins meg a Buffalo is claimelte, mi nem.empty taxi
sportolói szemmel nézve abszolúte nem értem, hogy hogy lehet a Jagshez menni, nem pedig egy bajnokesélyes csapathoz?!
Sugar611
Nem volt választása, ha vki claimel a waiverlistáról akk odamész, pont. Ilyenkor kvázi még nem vagy szabadügynök, nem te döntesz a sorsodról.empty taxi
áhhhá így már értem! köszi!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Úgy h előbb volt a JAX a waiver sorrenden, de megsúgom h a Skins meg a Buffalo is claimelte, mi nem.empty taxi
sportolói szemmel nézve abszolúte nem értem, hogy hogy lehet a Jagshez menni, nem pedig egy bajnokesélyes csapathoz?!
Sugar611
Nem volt választása, ha vki claimel a waiverlistáról akk odamész, pont. Ilyenkor kvázi még nem vagy szabadügynök, nem te döntesz a sorsodról.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Úgy h előbb volt a JAX a waiver sorrenden, de megsúgom h a Skins meg a Buffalo is claimelte, mi nem.empty taxi
sportolói szemmel nézve abszolúte nem értem, hogy hogy lehet a Jagshez menni, nem pedig egy bajnokesélyes csapathoz?!

ezért nem értettem Hardent se, hogy miért hagyta ott a Thundert és ment a Rockethez!! nem volt neki elég az 55 milliós szerződés, elment a 80 milliósért. de remélem gyűrt nem fog nyerni!!
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
amúgy se kellett volna az a + 4-5 sack a szezonban 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Úgy h előbb volt a JAX a waiver sorrenden, de megsúgom h a Skins meg a Buffalo is claimelte, mi nem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
meg van vmi hülye lista, hogy W-L mutató alapján sorrendben tárgyalhatnak vele a csapatok... nah akkor mi kb tökutolsók vagyunk 😕peach
kaszo
hogy lehet Jacksonvillebe igazolni?! áhhhh el se hiszem, pedig de jó lett volna ha idejön!!
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
meg van vmi hülye lista, hogy W-L mutató alapján sorrendben tárgyalhatnak vele a csapatok... nah akkor mi kb tökutolsók vagyunk 😕peach
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Variálgattunk kicsit a sémán ennek köszönhető a rush D javulása:  www.atlantafalcons.com/news/article-1/Three-DT-Front-Helping-In-Run-Defense/f032aeb4-da36-4a25-813b-b310527445df


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
meg van vmi hülye lista, hogy W-L mutató alapján sorrendben tárgyalhatnak vele a csapatok... nah akkor mi kb tökutolsók vagyunk 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
babint nem tudnánk felszedni? absz. megérné egy ilyen domináns end...peach
Hanzus szerint nem lenne hülyeség, fasza lenne a passrushba. Baj viszont, hogy Chicagoban is kiköthet, ők egyszer már tárgyaltak vele mikor FA volt.

Osztom amúgy én is, szerintem jó lenne.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
babint nem tudnánk felszedni? absz. megérné egy ilyen domináns end...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
csak, hogy károgjak még egy kicsit... engem komolyan aggaszt, hogy brayant rászokott a field goal kihagyásokra. az egyik legjobb kicker a ligában, a PO-ra muszáj, hogy összeszedje magátpeach
37 éves, ez már K-nél is komoly kor. Egyébként 84%-os a FG%-a idén is, ez absz ligaátlag még most is. Jövő évben drafton/UDFA-ként szvsz bepróbálunk egy kickert (v esetleg Boshert megnézzük ott is elvégre azt is nyomta a U-n), azt ha lenyomja Bryant a vetélytársat a TC-n, akk a fiatal meg mehet PS-be.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
csak, hogy károgjak még egy kicsit... engem komolyan aggaszt, hogy brayant rászokott a field goal kihagyásokra. az egyik legjobb kicker a ligában, a PO-ra muszáj, hogy összeszedje magátpeach
egyszerű, 50 alatt nem szabad rúgatni vele 😀 Buga
22-ről is elhartleyzta.shawnka
hát épp azért mondom 😊Buga
órán ülök, el lehet nézni, hogy nem működök 😀
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
a múltkor egy 5X-est is mellé nyomott 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
csak, hogy károgjak még egy kicsit... engem komolyan aggaszt, hogy brayant rászokott a field goal kihagyásokra. az egyik legjobb kicker a ligában, a PO-ra muszáj, hogy összeszedje magátpeach
egyszerű, 50 alatt nem szabad rúgatni vele 😀 Buga
22-ről is elhartleyzta.shawnka
hát épp azért mondom 😊

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
csak, hogy károgjak még egy kicsit... engem komolyan aggaszt, hogy brayant rászokott a field goal kihagyásokra. az egyik legjobb kicker a ligában, a PO-ra muszáj, hogy összeszedje magátpeach
egyszerű, 50 alatt nem szabad rúgatni vele 😀 Buga
22-ről is elhartleyzta.
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
csak, hogy károgjak még egy kicsit... engem komolyan aggaszt, hogy brayant rászokott a field goal kihagyásokra. az egyik legjobb kicker a ligában, a PO-ra muszáj, hogy összeszedje magátpeach
egyszerű, 50 alatt nem szabad rúgatni vele 😀

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
csak, hogy károgjak még egy kicsit... engem komolyan aggaszt, hogy brayant rászokott a field goal kihagyásokra. az egyik legjobb kicker a ligában, a PO-ra muszáj, hogy összeszedje magát



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
remélem egy ideig akkor megleszünk, így szűkösen...😊


több mint 11 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Hálás vagyok a csapatnak az eddigi csodálatos szezonért!

Hálás vagyok a nézőknek, hogy a sikerek ellenére sem jöttek hirtelen divatfanok és bandwagonisták, és megmaradt az utóbbi években kialakult kis csapatunk. Köszönöm.shawnka
Tehát akkor itt csak szopó évben van tagfelvétel? 😊
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Since 2008, #Falcons are 29-11 in one score games. Their .725 winning % is best in NFL in that span.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 022 — Egyéb témák lakó
Roddy már ezredes!! zsinórban hatodszor! GRATULA!!Sugar611
jaa és 49 TD-je van! a Saints ellen jó lenne ha meglenne az a szép kerek szám! 😊Sugar611
ez mondjuk szerintem nem kérdés 😊

javítani szeretném magam:
a BIZTOS csoportgyőzelemhez a következő két meccset kell nyerniGyurma Pappa
A BIZTOS csoportgyőzelemhez nyerni kell a csütörtöki meccset ÉS a Bucsnak ki kell kapnia vasárnap VAGY a Panthers ellen nyerni kell, ha a ATL és TB győzelem lesz. Csak hogy pontos legyek.

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Roddy már ezredes!! zsinórban hatodszor! GRATULA!!Sugar611
jaa és 49 TD-je van! a Saints ellen jó lenne ha meglenne az a szép kerek szám! 😊