Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
nem lesz 4800
snelling eléri! wow!
gonzonak is meglesz az 1000 yard
abraham 13 sack
sztem int is lesz még legalább kettő
nem

mi jár a helyesen tippelőknek? 😛 😊

(csak az alapszakaszra értve)



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
A kis marakodás után egy kicsit más irány.

A csapattal kapcsolatosan a statisztikákat nézve amik foglalkoztatnak és ha teljesülne annak nagyon örülnék:

Matty 4202-on áll..
Lesz-e legalább 4800yrd?
32TD?

Snelling eléri egy idény alatt a 100yrd-t? 😕😕😕

2 elkapónk WR/TE 1000yrd felett van RW, JJ
TONY GONZALEZ 880yrd áll
Lesz 3 elkapónk 1000YRD felett????????

John Abraham 10 sck-kel áll
Mennyi lesz a vége?

Az össz INT 18.
20 fölé tudunk menni?

Szerzünk még az 1db INT TD-K mellé még egyet?
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 569 — Lucas Scott
ugyanazzal a szándékkal tettem be
ő emlékeztetett minket a tegnapi meccsre, én meg a januárira... ha ez csak nálam bántó szándék, akkor a mérce eléggé elbillent...
csebi
Érdekességnek szántam, komolyan. Ha Joseph verte volna meg a rookie Konzot hasonlóan nagy playnél arról is linkeltem volna mind2 topikba.empty taxi
jó oké. csak még picit frissek a sebek, azért esett szarul többünknek is! én pl át szoktam olvasni meccs után a másik csapat topikját és van hogy átnézem az ottani elemzéseket is, de itt az tett be, hogy egyből másnap linkelted. peace

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
ez itt a Falcons topic, hadd tegyünk már ki elemzéseket a csapatunkról! nem hiszem, hogy azért lett kirakva, hogy rajtatok röhögjünk!!Sugar611
Sugar, belinkeltem a Giants topikba is, zárjuk le a dolgot, fókuszáljunk a Lions meccsre 😊empty taxi
jaa azt nem tudtam! akkor stornó!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
ez itt a Falcons topic, hadd tegyünk már ki elemzéseket a csapatunkról! nem hiszem, hogy azért lett kirakva, hogy rajtatok röhögjünk!!Sugar611
Sugar, belinkeltem a Giants topikba is, zárjuk le a dolgot, fókuszáljunk a Lions meccsre 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Kis elemzés Julio hosszú TD-jéről:  www.nationalfootballpost.com/How-did-Julio-Jones-beat-the-Giants-deep.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeedempty taxi
ezt a kis emlékeztetőt küldöm neked a nem is olyan régi eseményekről
csebi
nagyon aktuális, igényes, jó mínőségű videó! bravó!Zsoca
inkább Full HD-ben néznéd a szenvedéseiteket?

ugyanazzal a szándékkal tettem be
ő emlékeztetett minket a tegnapi meccsre, én meg a januárira... ha ez csak nálam bántó szándék, akkor a mérce eléggé elbillent...
de amúgy cáfoljatok meg nyugodtan, hogy a giants szurkolók közül volt bki is, aki hozott volna elemzéseket a gyönyörű hívásaitokról (ugye egyik rövid szitunál még hb sem volt fenn, ebből tudtuk, hogy qb futás lesz) vagy az elrontott passz védekezésről? ha mi tettünk ilyet, akkor megérteném, de emlékeim szerint nem... ráadásul arról a playról, ahol a cb-nk egy 3. körös újonc, idén a coughlin féle rookie védelmi program szerint max special teamben kellene játszania, ehelyett kezdő... Webster vagy Rolle esetében már jobban megállta volna a helyét egy ilyen elemzés...azért remélem még találkozunk ebben a szezonban, és mielőtt nekem esnétek le a kalappal a tegnapi meccs után. meccsnézés elején mondtam, hogy félő az, hogy a Falcons statement W-t akar, és csúnyán kikapunk, ez is lett...szép teljesítmény volt ez a tegnapi meccs tőletekcsebi
ez itt a Falcons topic, hadd tegyünk már ki elemzéseket a csapatunkról! nem hiszem, hogy azért lett kirakva, hogy rajtatok röhögjünk!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
ugyanazzal a szándékkal tettem be
ő emlékeztetett minket a tegnapi meccsre, én meg a januárira... ha ez csak nálam bántó szándék, akkor a mérce eléggé elbillent...
csebi
Érdekességnek szántam, komolyan. Ha Joseph verte volna meg a rookie Konzot hasonlóan nagy playnél arról is linkeltem volna mind2 topikba.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 569 — Lucas Scott
Kis elemzés Julio hosszú TD-jéről:  www.nationalfootballpost.com/How-did-Julio-Jones-beat-the-Giants-deep.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeedempty taxi
ezt a kis emlékeztetőt küldöm neked a nem is olyan régi eseményekről
csebi
nagyon aktuális, igényes, jó mínőségű videó! bravó!Zsoca
inkább Full HD-ben néznéd a szenvedéseiteket?

ugyanazzal a szándékkal tettem be
ő emlékeztetett minket a tegnapi meccsre, én meg a januárira... ha ez csak nálam bántó szándék, akkor a mérce eléggé elbillent...
de amúgy cáfoljatok meg nyugodtan, hogy a giants szurkolók közül volt bki is, aki hozott volna elemzéseket a gyönyörű hívásaitokról (ugye egyik rövid szitunál még hb sem volt fenn, ebből tudtuk, hogy qb futás lesz) vagy az elrontott passz védekezésről? ha mi tettünk ilyet, akkor megérteném, de emlékeim szerint nem... ráadásul arról a playról, ahol a cb-nk egy 3. körös újonc, idén a coughlin féle rookie védelmi program szerint max special teamben kellene játszania, ehelyett kezdő... Webster vagy Rolle esetében már jobban megállta volna a helyét egy ilyen elemzés...azért remélem még találkozunk ebben a szezonban, és mielőtt nekem esnétek le a kalappal a tegnapi meccs után. meccsnézés elején mondtam, hogy félő az, hogy a Falcons statement W-t akar, és csúnyán kikapunk, ez is lett...szép teljesítmény volt ez a tegnapi meccs tőletek

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
maradjunk annyiban, hogy csinálhatunk bármit, addig teljesen jelentéktelen, ameddig nem lesz meg az első győzelem januárban.

end of story.
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Hagyjuk a trasht, értelme nincs, de legalább néhányan fölhúzzák rajta magukat 😊empty taxi
csak megvédtünk! 😀 amúgy jogos!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Hagyjuk a trasht, értelme nincs, de legalább néhányan fölhúzzák rajta magukat 😊empty taxi
Tehát máris van értelme 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Hagyjuk a trasht, értelme nincs, de legalább néhányan fölhúzzák rajta magukat 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Egyáltalán nem bántó szándékkal írtam, de ha Te így jobban érzed magad, egészségedre...empty taxi
én sem bántó szándékkal írtam...csebi
nem úgy tűnt...Sugar611
ha bajnokok lettünk, majd mi is írhatunk ilyet.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Hawley hnaptól újra edzésben, letelt az eltiltása.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 025 — Egyéb témák lakó
ha ennyire megy a futás már elég most szvsz. végre nem állandóan a los-on, vagy mínus yardon döglött meg turner, hanem megvoltak a 3-4 yard körüliek, akárcsak rodgersnél és snellingnél. idén nem kell várni, hogy 160 yardokat rohangáljunk meccsenként, a paszsjátékunkhoz ennyi futás támogatás elégséges mint ahogy a példa is bizonyítja 😉peach
No, azért egy kicsit hadd pontosítsak már: ennyi futás elegendő, ha a védelem csinál ennyi labdaszerzést, és 30 yardokat kell megtenni a pontszerzésért. Tegyük hozzá, hogy a mostani passzjátéknak jót tett az is, hogy a NYG védelme úgy gondolta, hogy Matty nem fog kockáztatni az előny birtokában (és még a tavalyi Matty így is tett volna). 38 futás kísérletből 6 1st elég sovány...

Írtam már, elismerésem a meccsért, mielőtt oltásnak veszitek. Azért tegyük hozzá: ez egy komoly trap game volt a Giantsnek, belesétáltak, hatalmasat taknyoltak, pont. A Falcons D kiváló volt, mint otthon általában.

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Egyáltalán nem bántó szándékkal írtam, de ha Te így jobban érzed magad, egészségedre...empty taxi
én sem bántó szándékkal írtam...csebi
nem úgy tűnt...
több mint 11 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Kis elemzés Julio hosszú TD-jéről:  www.nationalfootballpost.com/How-did-Julio-Jones-beat-the-Giants-deep.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeedempty taxi
ezt a kis emlékeztetőt küldöm neked a nem is olyan régi eseményekről
csebi
nagyon aktuális, igényes, jó mínőségű videó! bravó!

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 569 — Lucas Scott
Egyáltalán nem bántó szándékkal írtam, de ha Te így jobban érzed magad, egészségedre...empty taxi
én sem bántó szándékkal írtam...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 025 — Egyéb témák lakó
Kis elemzés Julio hosszú TD-jéről:  www.nationalfootballpost.com/How-did-Julio-Jones-beat-the-Giants-deep.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeedempty taxi
tök jó elemzés

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Egyáltalán nem bántó szándékkal írtam, de ha Te így jobban érzed magad, egészségedre...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 569 — Lucas Scott
Kis elemzés Julio hosszú TD-jéről:  www.nationalfootballpost.com/How-did-Julio-Jones-beat-the-Giants-deep.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeedempty taxi
ezt a kis emlékeztetőt küldöm neked a nem is olyan régi eseményekről

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Lenulláztuk a bajnokot.Van kérdés?
Ja,hogy valakinek ez se lesz elég a top1-be rakjon minket.

több mint 11 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Sugar611
kár, hogy firstrow stream minőségű és kár hogy a videó óta nem sok minden változott. 😊

több mint 11 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Azt hiszem lehet pihenni a PO-ra, nem kéne most már semmilyen aljas sérülés.shawnka
nem tudom mennyire tenne jót a csapatnak majd egy hónap pihenés..a seed1-al már az az egy hét is para szerintem. általában jobb folyamatos terhelés alatt lenni.

Mattynek a második évét nem tekintve, majdnem minden statisztikája évről-évre javul(még a bekapott sackek is.. 😊 )

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
Matty Ice:
Comp Att Yds TD Int Rate
369 539 4,202 27 14 97.56atos
Matty Ice:
Comp Att Yds TD Int Rate
369 539 4,202 27 14 97.56atos
és ha kivesszük, hogy ebből az arizona elleni ámokfutáskor dobott ötöt még kedvezőbb a kép. meg mintha valaki ellen 3at dobott volna... m1, még így is jól néz ki 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...