NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Ha van vereség, aminek lehet örülni, akkor ez ilyen. Megjött a pofon, pont időben.shawnka
Turner cut, de sürgősen.berger90
Ki játsszon helyette?
Elismerem árnyéka már önmagának, de nincs megfelelő alternatíva a keretben szvsz. Az idény végén tényleg jogos lesz a cut.empty taxi
jó cut tényleg csak szezon végén legyen, de azért Snellinget megnézhetnénk úgy, hogy több labdát kap!
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Ha van vereség, aminek lehet örülni, akkor ez ilyen. Megjött a pofon, pont időben.shawnka
Turner cut, de sürgősen.berger90
Ki játsszon helyette?
Elismerem árnyéka már önmagának, de nincs megfelelő alternatíva a keretben szvsz. Az idény végén tényleg jogos lesz a cut.empty taxi
Egész egyszerűen nem megy neki nagy csapatok ellen. Két értékelhető mérkőzése volt idén. Akkor inkább legyen Rodgers, és passzoljunk, a maradék yardokat összehozza ő is.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Ha van vereség, aminek lehet örülni, akkor ez ilyen. Megjött a pofon, pont időben.shawnka
Turner cut, de sürgősen.berger90
Ki játsszon helyette?
Elismerem árnyéka már önmagának, de nincs megfelelő alternatíva a keretben szvsz. Az idény végén tényleg jogos lesz a cut.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
3 hete mondtam egy Saints fan barátomnak, hogy csicskán kezdték a szezont, de tuti addigra állnak össze mire velünk játszanak és tessék...
igazából nem vertük meg magunkat, nem voltak jobbak ez egy ilyen meccs volt. de a végén többször is megnyerhettük volna, de mindig nem jöhet ki nekünk a lépés, majd a PO-ban.

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Ha van vereség, aminek lehet örülni, akkor ez ilyen. Megjött a pofon, pont időben.shawnka
Így van, ráadásul egy alig-vereség. Megmutatta, mit tudnak a srácok erős nyomás alatt, ami a playoffban óriási előny lesz. Turner cut, de sürgősen.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
ha a futójátékkal nem kezdünk SÜRGŐSEN valamit akkor az erősebb csapatok ellen b@szhatjuk!!!!!!!!!! egyszerűen SZÁNALOM!!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek
Ha van vereség, aminek lehet örülni, akkor ez ilyen. Megjött a pofon, pont időben.
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
ezek már unalmasak 😀 Buga
First World Falcons Fan Problem 😀

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
régen vártam már ennyire kezdőrúgást. pláne, hogy a múlt heti virrasztós buli kimaradt, szabályosan ki vagyok éhezve 😀 am. bukjunk inkább a jövő héten ... 😀peach
nem lenne jó a szám íze ha kikapnánk de nem bánkódnék miatta, idén belefér, PO győzelmet akarok már, ezek már unalmasak 😀

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
régen vártam már ennyire kezdőrúgást. pláne, hogy a múlt heti virrasztós buli kimaradt, szabályosan ki vagyok éhezve 😀 am. bukjunk inkább a jövő héten ... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
 www.youtube.com/watch?v=MO9mBXUCqh4&feature=plcp

14:45-től 😀Kenny
Schiller olyan mint egy agyhalott, szégyeníti Lofton #50-es mezét... IQ-ja ránézésre mint a zöldpáfrányé 70-es... 😊
6atos
én ezt se tudtam, hogy ki az a kretén 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
 www.youtube.com/watch?v=MO9mBXUCqh4&feature=plcp

14:45-től 😀Kenny
Schiller olyan mint egy agyhalott, szégyeníti Lofton #50-es mezét... IQ-ja ránézésre mint a zöldpáfrányé 70-es... 😊
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
végülis ezt még én is megértettem 😀 😀

azért thx 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Madden abszolút korrekt volt, lenyilatkozta h mind csapatként, mind támadó- mind védőoldalon, mind ST-ben jó csapatunk van, de nem adná még oda nekünk a SB-t. Maximálisan igaza van.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
ha valakinek van energiája, 1-2 mondatban zanzásíthatná az ilyen cikkek lényegét, mert szégyen,nem szégyen vannak még ilyen proletárok mint én, akiknek az angolja max annyira elég, hogy ne halljon éhen külföldön... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
 www.youtube.com/watch?v=MO9mBXUCqh4&feature=plcp

14:45-től 😀

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Madden is húzza a száját:

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ajyivnchmyikbbhtocng
John Madden: Atlanta Falcons just 'solid' after 8-0 start
The Atlanta Falcons still are looking for a little respect around the country. Unfortunately for them, they won't find any from Hall of Famer John Madden.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Egy kis Konz, McClure és Clabo is dicséri:  blog.atlantafalcons.com/jayadams/2012/11/09/leap-of-faith-in-konz-not-far/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
spoon lesz már? Janek
"Smith says Weatherspoon's injury is not more serious than he thought but he will NOT play in Sunday's game" (Jay Adams, twitter)

nem örülök, mert hétfőn k jó volt a futójátékuk...berger90
8-0 stat, nem érdemes kockáztatni h rásérüljön, csak akkor jöjjön vissza ha már 110% fitt!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 827 — Apu ökölbeszorított keze
danke

több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
spoon lesz már? Janek
"Smith says Weatherspoon's injury is not more serious than he thought but he will NOT play in Sunday's game" (Jay Adams, twitter)

nem örülök, mert hétfőn k jó volt a futójátékuk...

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 827 — Apu ökölbeszorított keze
spoon lesz már?

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Falcons galéria:  sportsbroadway.net/csapat.php?id=1074&sid=4&mid=61
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Polite cut, Mike Cox is back. Chris Polian meg gyűjti a szemetét, leigazoltuk PS-be Jacques McClendon guardot, akit 2010-ben ő draftolt a Coltsba a 4. körben


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Reynolds IR, Philipkeith Manley aktiválva PS-ről


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...