NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Egész biztos vagyok benne, hogy Millert nem ereszti a Steelers.berger90
Mike Wallace és Mendenhall szerződése is lejár, kérdés h férnek be a cap alá (ez évek óta gond) és h ki lesz a prioritásempty taxi
Ha Redman és Dwyer így teljesít, egyáltalán nem biztos, hogy Mendenhallra igényt tartunk majd, Wallace-t pedig lehet, hogy sehogy sem tudjuk megtartani. Millert szerintem sem engedjük el, és amúgy sem hiszem, hogy ő maga nagyon menni akarna.vassadi
Kérdés h az ügynöke mit csiripel a fülébe, egyébként amit írsz logikus


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Egész biztos vagyok benne, hogy Millert nem ereszti a Steelers.berger90
Mike Wallace és Mendenhall szerződése is lejár, kérdés h férnek be a cap alá (ez évek óta gond) és h ki lesz a prioritásempty taxi
Ha Redman és Dwyer így teljesít, egyáltalán nem biztos, hogy Mendenhallra igényt tartunk majd, Wallace-t pedig lehet, hogy sehogy sem tudjuk megtartani. Millert szerintem sem engedjük el, és amúgy sem hiszem, hogy ő maga nagyon menni akarna.
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Facing NFL's worst D, Turner posted no gain/negative yards on more than half his carries. Failed to score 3 separate drives from 1 yard out.shawnka
NO COMMENT!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
biza, Eifertre menjen az első kör, másodikban futót várok.shawnka
Sok jó TE-nek jár le a szerződése, Fred Davis, Keller, Heath Miller, lehet FA-n oldanám meg és hoznék vmi freak pass rushert akár feltrade árán is az 1. körben.empty taxi
Egész biztos vagyok benne, hogy Millert nem ereszti a Steelers.berger90
Mike Wallace és Mendenhall szerződése is lejár, kérdés h férnek be a cap alá (ez évek óta gond) és h ki lesz a prioritás


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek
Facing NFL's worst D, Turner posted no gain/negative yards on more than half his carries. Failed to score 3 separate drives from 1 yard out.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek
biza, Eifertre menjen az első kör, másodikban futót várok.shawnka
Sok jó TE-nek jár le a szerződése, Fred Davis, Keller, Heath Miller, lehet FA-n oldanám meg és hoznék vmi freak pass rushert akár feltrade árán is az 1. körben.empty taxi
én továbbra is nagyon egyetértenék egy Lemonier-Falcons szerelemmel. vagy középső körökben Travis Johnson. mindkettő kurvanagy upgrade volna.
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
biza, Eifertre menjen az első kör, másodikban futót várok.shawnka
Sok jó TE-nek jár le a szerződése, Fred Davis, Keller, Heath Miller, lehet FA-n oldanám meg és hoznék vmi freak pass rushert akár feltrade árán is az 1. körben.empty taxi
Egész biztos vagyok benne, hogy Millert nem ereszti a Steelers.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
biza, Eifertre menjen az első kör, másodikban futót várok.shawnka
Sok jó TE-nek jár le a szerződése, Fred Davis, Keller, Heath Miller, lehet FA-n oldanám meg és hoznék vmi freak pass rushert akár feltrade árán is az 1. körben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek
biza, Eifertre menjen az első kör, másodikban futót várok.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
no para, ledraftoljuk Montee Ballt, collegeban is Ewing meg Konz takarított előtte kifejezetten eredményesen


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
jövőhéten jön a Cards jó lenne egy önbizalom visszanyerő győzelem 😀 Buga
nem akarom elkiabálni, de azoknak annyira szar a fala, hogy ilyen turnover gyár védelemmel csodálkoznék ha nem nyernénk...peach
de előtte még nyerjen ma a Texans!!Sugar611
Jobb a Bears pontkülönbsége?

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
jövőhéten jön a Cards jó lenne egy önbizalom visszanyerő győzelem 😀 Buga
nem akarom elkiabálni, de azoknak annyira szar a fala, hogy ilyen turnover gyár védelemmel csodálkoznék ha nem nyernénk...peach
de előtte még nyerjen ma a Texans!!
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
jövőhéten jön a Cards jó lenne egy önbizalom visszanyerő győzelem 😀 Buga
nem akarom elkiabálni, de azoknak annyira szar a fala, hogy ilyen turnover gyár védelemmel csodálkoznék ha nem nyernénk...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
jövőhéten jön a Cards jó lenne egy önbizalom visszanyerő győzelem 😀

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
amúgy nincs valami értékelhető Free Agent RB??Sugar611
én nemtok róla...peach
utána gugliztam. Ryan Grantet szerintem meg lehetne próbálni?!

 en.wikipedia.org/wiki/Ryan_GrantSugar611
hell noshawnka
akkor nem marad más mint Norwood vissza!! 😀
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
"At 8-1, still the best record in the NFL. Still playoff-bound. Just ignore ESPN and Saints fans for the next few days." (falcoholic twitter)

a vége tetszett. túlélési javaslat 😀

Mindig jövőre
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek
amúgy nincs valami értékelhető Free Agent RB??Sugar611
én nemtok róla...peach
utána gugliztam. Ryan Grantet szerintem meg lehetne próbálni?!

 en.wikipedia.org/wiki/Ryan_GrantSugar611
hell no
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
azért az ne feledjük, hogy a futáshoz fal is kell. oké, hogy pass protectionben feljavultak a srácok, de középen továbbra is ugyanolyan képtelenek értékelhető lyukakat nyitni. nem csak Turner hibája ez, mert látszik rajta, hogy ő ugyanúgy belesprintel az ütközésekbe, és kihajtja magából azt, amit tud.shawnka
dahl kivételével ugyanez a fal van 5 éve... 5 év alatt csak nem hülyültek el teljesen... :/
amúgy direkt figyelem, az a baj, hogy nem csak akkor rombol bele a védelembe ha a fal enm nyit neki lyukat, hanem akkor is ha esetleg B lyukon, vagy szélen, vagy egy cutbackkel a másik oldalon tudna futni... gyakorlatilag semmi egyéni extra a meglévő szarhoz.peach
sztem mindkettő hibája, a fal nagyon kevés ideig nyit lyukat a futónak, Turner pedig kiégett és olyan lassan ér oda a blokkokhoz mint öreganyám. ha lenne egy AP vagy Foster képességű futónk ők még odaérnének, Burni már nem.

több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
amúgy nincs valami értékelhető Free Agent RB??Sugar611
én nemtok róla...peach
utána gugliztam. Ryan Grantet szerintem meg lehetne próbálni?!

 en.wikipedia.org/wiki/Ryan_Grant
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
amúgy nincs valami értékelhető Free Agent RB??Sugar611
én nemtok róla...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
azért az ne feledjük, hogy a futáshoz fal is kell. oké, hogy pass protectionben feljavultak a srácok, de középen továbbra is ugyanolyan képtelenek értékelhető lyukakat nyitni. nem csak Turner hibája ez, mert látszik rajta, hogy ő ugyanúgy belesprintel az ütközésekbe, és kihajtja magából azt, amit tud.shawnka
dahl kivételével ugyanez a fal van 5 éve... 5 év alatt csak nem hülyültek el teljesen... :/
amúgy direkt figyelem, az a baj, hogy nem csak akkor rombol bele a védelembe ha a fal enm nyit neki lyukat, hanem akkor is ha esetleg B lyukon, vagy szélen, vagy egy cutbackkel a másik oldalon tudna futni... gyakorlatilag semmi egyéni extra a meglévő szarhoz.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
amúgy nincs valami értékelhető Free Agent RB??
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek
azért az ne feledjük, hogy a futáshoz fal is kell. oké, hogy pass protectionben feljavultak a srácok, de középen továbbra is ugyanolyan képtelenek értékelhető lyukakat nyitni. nem csak Turner hibája ez, mert látszik rajta, hogy ő ugyanúgy belesprintel az ütközésekbe, és kihajtja magából azt, amit tud.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
+ matty! aki ilyen rangadón így játszik az mostmár a po-tól sem fogja összeszarni magát
+elkapók
+ gonzo!!!!!!!
+ edzői stáb! a félidei videózás után javult fel a D, ezért tudtunk visszajönni a meccsbe

- az első félidőben nem volt védelmünk, 4 támadásból kaptunk 3 TD-t, úgy, hogy a saintsnek összességében 3 first downt kellett megoldania összesen ( abból 2 sikerült )
- a futójáték végképp megdöglött. az egy dolog h a mezőnyben képtelenek vagyunk futni, de az h az end zoneba sem tudunk bebrusztolni kb 6-7 kísérletből teljesen nonszensz. sztem snelling vagy rodgers is meg tudta volna oldani többször is, sajnos úgy néz ki turner ideje lejárt 😕
- a red zoneban volt sztem néhány érthetetlen playhívás

összességében nem kell megilyedni, ettől a javuló saintstől, pláne az első félidei védelemmel nem szégyen kikapni, pláne így. matty mvp forma volt megint, sztem vele nem lesz gond a po-ban. a futójátékkal kell kezdeni valami, legalább annyit, hogy az illúzió meglegyen az ellenben, hogy figyeljen oda a futás elleni védekezésre is....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Ha van vereség, aminek lehet örülni, akkor ez ilyen. Megjött a pofon, pont időben.shawnka
Turner cut, de sürgősen.berger90
Ki játsszon helyette?
Elismerem árnyéka már önmagának, de nincs megfelelő alternatíva a keretben szvsz. Az idény végén tényleg jogos lesz a cut.empty taxi
Egész egyszerűen nem megy neki nagy csapatok ellen. Két értékelhető mérkőzése volt idén. Akkor inkább legyen Rodgers, és passzoljunk, a maradék yardokat összehozza ő is.berger90
Rodgers ha 15 carryt kap 1 meccsen akk garantált neki az IR, Snelling valóban kaphatna több érintést, mondjuk ő sosem a sebességéről volt híres...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...