Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Nah idén mi vesszük át korábbi Bengals/Lions hagyományokat és mi leszünk a sittes csapat? Nem kéne mert az ilyenre ugrik Goodell...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
John Abraham arrested on two charges, police say

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/kwdzafgiqnxpjtqya52h
John Abraham arrested on two charges, police say
The Atlanta Falcons dealt with off-the-field trouble last week, one night after a big win. They'll have the same problem this week after another star player was arrested.
több mint 12 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
a futás javításán kell elsősorban dolgozni, az nem megy egyelőre...peach
Hát rossz is nézni, hogy Lofton nem piros mezben nyomja Ő És Spoon kettős szerintem javítana a helyzeten.

Nagy öröm még számomra hogy láttam Duntát ütközni és nem szált el mint a győzelmi zászló, a szépséghiba hogy Decuod volt az áldozat.... 😊
több mint 12 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 sportsillustrated.cnn.com/2012/writers/jim_trotter/09/23/falcons-chargers/index.html?sct=nfl_t11_a11
több mint 12 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
elég sima volt, szerencsére mikor jól meneteltek akkor labdavesztés volt 😊 hihetetlen agresszív a védelmünk, ez ami hiányzik évek óta. Egyértelműen Nolan érdeme, tetszik 😀 Buga
Így tovább! 😉
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
elég sima volt, szerencsére mikor jól meneteltek akkor labdavesztés volt 😊 hihetetlen agresszív a védelmünk, ez ami hiányzik évek óta. Egyértelműen Nolan érdeme, tetszik 😀

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
a lényeg, hogy kicsit sem lepődnék meg ha 6-0val mennénk byeweekre... a védelem nekem nagyon tetszik továbbra is, igaz jobban szopjuk a futásokat viszont passz ellen konkrétan még nem láttam ilyen falcons D-t soha... szegény grimes nagyon lubickolna szvsz.
a futás javításán kell elsősorban dolgozni, az nem megy egyelőre...peach
idén ilyet leírni, hogy 6-0... 😀

borzasztóan nagy turnover gyár vagyunk idén(is), és továbbra is keveset adjuk el a labdákat. talán mint szurkolóknak nekünk van a legjobb, legkényelmesebb dolgunk.
viszont megnéznék egy olyan meccset, ahol egy combosabb hátrányba kerülünk. Ryan-re nagyon ráférne a nyomás alatti játék.

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
a lényeg, hogy kicsit sem lepődnék meg ha 6-0val mennénk byeweekre... a védelem nekem nagyon tetszik továbbra is, igaz jobban szopjuk a futásokat viszont passz ellen konkrétan még nem láttam ilyen falcons D-t soha... szegény grimes nagyon lubickolna szvsz.
a futás javításán kell elsősorban dolgozni, az nem megy egyelőre...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
3-0 😊

az a durva, hogy "elvileg" most jön a schedule könnyebb része: Carolina, Washington, Oakland. bár egyikre se mernék biztosat mondani a mai fordulatok után.shawnka
Pont ezt akartam irni,hogy az idei szezonban nem lehet biztosra menni.Lényeg hogy tartsuk ezt a remek formát,és ne pukkadjunk ki a végére.

GO FALCONS

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Nfl.com-on Matty Ice-t hívják a "hottest QB"-nak, kissé paradox, de igaz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Ez jutott eszembe.

Mindig jövőre
több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
3-0 😊

az a durva, hogy "elvileg" most jön a schedule könnyebb része: Carolina, Washington, Oakland. bár egyikre se mernék biztosat mondani a mai fordulatok után.shawnka
Carolina és RG-ék meglesz, talán nem olyan simán. Oakland ami kérdés nálam, McFadden ma is kurva jó (igaz szar most a Steelers D)

Mindig jövőre
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek
3-0 😊

az a durva, hogy "elvileg" most jön a schedule könnyebb része: Carolina, Washington, Oakland. bár egyikre se mernék biztosat mondani a mai fordulatok után.
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
azt tudtátok, hogy az alternatív fekete mezt legközelebb csak 2014-ben viselhetjük? a throwback piros sisakos felszerelés miatt van ez, mert a 2 évvel ezelőtti retro bohóckodás miatt az lett kinevezve 3. számúnak. az NFL szabályai szerint ez a döntés 5 évre szól.shawnka
hát akkor kapják be, a fekete az epic pedig.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
nem szeretem azt a retros mezt egy kicsit sem, a fekete viszont a kedvencem volt... reméltem h idén már az lesz, de ezekszerint mégsem... 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek
azt tudtátok, hogy az alternatív fekete mezt legközelebb csak 2014-ben viselhetjük? a throwback piros sisakos felszerelés miatt van ez, mert a 2 évvel ezelőtti retro bohóckodás miatt az lett kinevezve 3. számúnak. az NFL szabályai szerint ez a döntés 5 évre szól.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Schefter mester:
Despite being arrested this past week for DUI, Falcons running back Michael Turner still is expected to start today at San Diego.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek
Chris Owens and Antone Smith have been ruled out of Sunday's game. Clabo, Spoon are questionable.empty taxi
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Chris Owens and Antone Smith have been ruled out of Sunday's game. Clabo, Spoon are questionable.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
 www.youtube.com/watch?v=dRAIHeGO5Qg&list=UUzjCfV3LHyarKbdb-2ScGZg&index=1&feature=plcp

hatalmas formák 😀

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
miért említenek meg a falconsos podcastban, meg egyáltalán h kerültél oda? 😀peach
twitteren szoktam beszélni a két készítővel, akik amúgy az oldalt meg a szociális média tartalmakat is gondozzák. kérdeztem tőlük valamit, így válaszolták meg.shawnka
királyság, tengeri túli karrier kezdete 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek
miért említenek meg a falconsos podcastban, meg egyáltalán h kerültél oda? 😀peach
twitteren szoktam beszélni a két készítővel, akik amúgy az oldalt meg a szociális média tartalmakat is gondozzák. kérdeztem tőlük valamit, így válaszolták meg.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
miért említenek meg a falconsos podcastban, meg egyáltalán h kerültél oda? 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Nekem is tetszik az új.
több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
abszolút jó,lényegretörő,tömör.csak igy tovább!