Atlanta Falcons

32 feliratkozó

több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Sztem egyszerű, ő többet találkozott Gamble-vel, aki azért jó, míg White Normannel, aki viszont rossz. Nem kell ezt túlbonyolítani. Mlút héten Cruz 40 yard Barden 140, ott is hasonló volt a felállás.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 022 — Egyéb témák lakó
JJ viszont már második meccsét betlizte végig zsinórban, nemtom mitől esett így vissza :/
peach
Tapasztalat hiány. Amíg Roddy el tud válni egy Norman vagy Nakamura szintű DB-től, addig ő nem. Nem csak, hogy alig kapott el, alig ment felé labda is, legalábbis ezen a meccsen. Egyébként 31-szer volt target, amiből 16-ot kapott el (ami 1-3 elkapással rosszabb, mint más hasonló WR-eknél), Roddy 27/39.
Egyébként a 3. meccse, mert a DEN, SD meccsen is szar volt. 216 yardból 108 a KC ellen csinált...

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
kell valakinek új sig? régen csináltam, van időm, flesselnék.

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
remélem én is, csak furcsa h eddig snappet nem volt fent... pl. tegnap sem, pedig látszott h a fal jobb oldalán k*rva nagy gáz van... persze ettől még jó lehet, csak ha már most akkora ász, akkor tegnap is játszhatott volna rosszabb tuti nem lehet alapon... :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
emptynek adok igazat. clabo sztem is rohadt jó RT. jhonson viszon tragédia volt, reynolds meg már tavaly is szar volt, nem is véletlen szorította ki hawley. nemtudom kit, de vkit keríteni kell RG posztra sürgősen szvsz. am. most létezik h turner ettől magára talál, vagy csak nagyon szar a carolina run D-je és ez illúzió? 😊
JJ viszont már második meccsét betlizte végig zsinórban, nemtom mitől esett így vissza :/

egyébként epic W, keeeem epic nagy fasz*ágával 😀peach
RG Konz, no question, egyik legbizotsabb picknek tartottam az összes tavalyi draft prospect közül, remélem nem cáfol rám 😊 btw ő Turnernek is nagy segítség lenne. A Carolina DT-állománya meg kb. a liga legalja szvsz, a Skins ilyen szempontból jó felmérő lesz, eddigi meccseiken 89.0 yard futottak ellenük átlagosan meccsenként 4.3-as yard/carrys mutatóval és mindösszesen 2 futott TD-t kaptak. Mondjuk passz ellen viszont nagyon rosszak (326 yardot szopnak meccsenként 99.7-es QB ratinggel), lehet nem leszünk ráutalva a futásra.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
emptynek adok igazat. clabo sztem is rohadt jó RT. jhonson viszon tragédia volt, reynolds meg már tavaly is szar volt, nem is véletlen szorította ki hawley. nemtudom kit, de vkit keríteni kell RG posztra sürgősen szvsz. am. most létezik h turner ettől magára talál, vagy csak nagyon szar a carolina run D-je és ez illúzió? 😊
JJ viszont már második meccsét betlizte végig zsinórban, nemtom mitől esett így vissza :/

egyébként epic W, keeeem epic nagy fasz*ágával 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 058 — Falcons Fan
aki lemaradt - mint én - a tegnapi meccsről..ma 16-tól ismétli az ESPN...


több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Calbot mindig is egy balfasznak tartottam most sem változik, Johnson is gáz volt. Az a jobb oldal gyalázatos. Már 2 éve is mondtam le kellene cserélni az a nagyképű f@szt (#77) egy értelmes emberre...6atos
Johnsont adom, remélem jövőhéten már követketkezik a Skins DL Konzolása 😀
De Clabo... OK most szar meccse volt, de a tavalyi szezonban mindösszesen a snapek 1.41 %-ában engedélyezett pressuret, nem sacket, hanem pressuret!!! Nem véletlen PBer tackle RT-ként és összességében TOP5 RT.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
"Ez jó mulatság, férfi munka volt!"

Még mindig alig hiszem el, hogy megvan. Ettől függetlenül sürgős reformara van szükség az O-line-ban, mert csúnya vége is lehet. A hat sack intő kellene, hogy legyen.berger90
Calbot mindig is egy balfasznak tartottam most sem változik, Johnson is gáz volt. Az a jobb oldal gyalázatos. Már 2 éve is mondtam le kellene cserélni az a nagyképű f@szt (#77) egy értelmes emberre...
több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
"Ez jó mulatság, férfi munka volt!"

Még mindig alig hiszem el, hogy megvan. Ettől függetlenül sürgős reformara van szükség az O-line-ban, mert csúnya vége is lehet. A hat sack intő kellene, hogy legyen.berger90
Hét.

Konz kell a falba jövő héten.shawnka
Tényleg, elszámoltam.

Mindig jövőre
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek
"Ez jó mulatság, férfi munka volt!"

Még mindig alig hiszem el, hogy megvan. Ettől függetlenül sürgős reformara van szükség az O-line-ban, mert csúnya vége is lehet. A hat sack intő kellene, hogy legyen.berger90
Hét.

Konz kell a falba jövő héten.
több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
"Ez jó mulatság, férfi munka volt!"

Még mindig alig hiszem el, hogy megvan. Ettől függetlenül sürgős reformara van szükség az O-line-ban, mert csúnya vége is lehet. A hat sack intő kellene, hogy legyen.

Mindig jövőre
több mint 12 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
Julio Jones (hand) returned to full practice Friday, and is officially probable for Week 4.
több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
lehet szent lett belőle 😀peach
megjött az esze 😂Gyurma Pappa
Jókor, jó helyen... 😀

Mindig jövőre
több mint 12 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
deadmike-ról tud valaki valamit? azt hiszem lenne most miről írnia, én pedig szívesen olvasnám a blogot
Majd valamit igyekszem villantani blog címén, ha tőlem is szívesen fogadjátok.

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Aktuális injury report:  www.atlantafalcons.com/news/injury-report.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 022 — Egyéb témák lakó
lehet szent lett belőle 😀peach
megjött az esze 😂

több mint 12 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
deadmike-ról tud valaki valamit? azt hiszem lenne most miről írnia, én pedig szívesen olvasnám a blogot 😊Buga
én már a szezon előtt is érdeklődtem, de azóta sehol semmi... lehet szent lett belőle 😀peach
Az oldala sem frissül, az utolsó cikk az új stadionról szól....
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 668 — a new hope (again)
deadmike-ról tud valaki valamit? azt hiszem lenne most miről írnia, én pedig szívesen olvasnám a blogot 😊Buga
én már a szezon előtt is érdeklődtem, de azóta sehol semmi... lehet szent lett belőle 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
de jó ilyeneket olvasni:
"For quite a while now we've been used to seeing the Falcons capable of beating anyone at home in the dome, where they play fast and feed off the energy and noise of their crowd. But now Matt Ryan-led Atlanta is going on the road and looking like the same dominant team it is under the big top, and that formula should produce an NFC South title and a top seed for the Falcons this season." (SI.com Power Rankings)
több mint 12 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
deadmike-ról tud valaki valamit? azt hiszem lenne most miről írnia, én pedig szívesen olvasnám a blogot 😊

több mint 12 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Drive of the Week:
 www.nfl.com/videos/nfl-drive-of-the-week/0ap1000000066282/Drive-of-the-Week-Red-hot-Falcons?module=HP11_content_stream
több mint 12 éve
6atos Atlanta Falcons 665 — Falcons Fan
JJ sérülése akadályozza őt a kezdésben?Wirtschaftsteil
Jones, Julio WR Thigh LP LP FP probable
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
JJ sérülése akadályozza őt a kezdésben?
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 022 — Egyéb témák lakó
Nah idén mi vesszük át korábbi Bengals/Lions hagyományokat és mi leszünk a sittes csapat? Nem kéne mert az ilyenre ugrik Goodell...empty taxi
Kiderül, hogy nálatok is volt bounty, és itt Smitty volt a Nr.1. 😀