NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Még annyit, hogy a drafton Mosley fikázóknak:
Voice
Senki nem fikázta Mosleyt, hanem azt, hogy megint lb-t húztunk. Sokkal fontosabb pozíciókra voltak hiányosságaink... Az amit írsz meg ami miatt a draft lehurrogásra került leginkább részemről, két különböző dolog.Blaise
Úgy néz ki Mosley volt a tökéletes választás.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Meg egyébként is, mózbi szar... hogyhogy még nincs 40 intje, 60ff-je, 465tackle-je?! Sokkal többet várunk tőle!!! 😛 😀 XD

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Még annyit, hogy a drafton Mosley fikázóknak:
Voice
Senki nem fikázta Mosleyt, hanem azt, hogy megint lb-t húztunk. Sokkal fontosabb pozíciókra voltak hiányosságaink... Az amit írsz meg ami miatt a draft lehurrogásra került leginkább részemről, két különböző dolog.
több mint 9 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635

Kihez is hasonlíthatnánk ha nem RL52-höz😊Nagyon tehetséges srác, bármi lehet belőle..
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Még annyit, hogy a drafton Mosley fikázóknak:

Vezeti a csapatban tackle-k számát, rookie évében. 7 meccs alatt 63 tackle.

Meglepett de már 13 tacklenél tart Terrence Brooks, sajnos az INT még nem jött össze neki.

Doom már 7. sacknél jár és McPhee is már 4-nél, cserébe Suggs kicsit haloványabb.

Kicsit vicces, hogy Ngata vezeti az INT listát, összesen 2 db-al. (ebben kellene sokat fejlődjünk még, van hova..)
Nickelbe kellene egy jó labdaszerző és W.Hill játékát is erre terelni.

Meglepő, de Stewart 33 tackle-t szorgoskodott össze S létére.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Offense

6. szerzett pontokban (27.6 ppg)
7. összyardokban
9. passzolt yard
7. futott yard

Deffense

1. kapott pontokban (legkevesebb a ligában 14.9 ppg)
16. benyelt yardokban (345.9 yard)
24. passzolás ellen (javulunk mert voltunk 27-ek is, szerintem ebben is top20 lesz az alakulat)
7. futás ellen

Szerintem az #O itt körül fog mozogni, top6-8 vagyunk/leszünk.

Ellenben a #D most is top10 és még javulni fog.Voice
Hill hozhat ebben nagyon sokat, ha Ő rendes fenyegetés tud lenni a labdára és nem lesz újabb balhéja... Egyébként egyetértünk.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Offense

6. szerzett pontokban (27.6 ppg)
7. összyardokban
9. passzolt yard
7. futott yard

Deffense

1. kapott pontokban (legkevesebb a ligában 14.9 ppg)
16. benyelt yardokban (345.9 yard)
24. passzolás ellen (javulunk mert voltunk 27-ek is, szerintem ebben is top20 lesz az alakulat)
7. futás ellen

Szerintem az #O itt körül fog mozogni, top6-8 vagyunk/leszünk.

Ellenben a #D most is top10 és még javulni fog.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ranked No. 1 in scoring defenseVoice
Bend But Don't Break a többi statban a D# azért nincs ennyire elöl... persze a sorsolás is elég kedvező volt ehhez a stathoz 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Ranked No. 1 in scoring defense
Ranked No. 8 in total offense


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nekem a kétségtelen fejlődés mellett a jó sorsolásunk is az 5-2-es mérleg egyik okának tűnik. Az NFC South gyenge (3 W ellenük), emellett jön még a Jaguars és a Titans is.
Nem szeretnék pesszimistának tűnni, de top csapatot még nem vertünk meg, a Colts ellen kb. annyira jutottunk, mint a Bengals,(akiktől szintén kikaptunk) ha a pontkülönbség nem is ezt mutatja, de a meccs képe igen.
Előbbre léptünk tavalyhoz képest, a gyengébb csapatokat már tudjuk dominálni-kérdés, ez mire lesz elég vasárnap egy gyengélkedő erős csapat ellen. Ha nyerünk, tényleg nagy lépést teszünk a csoportgyőzelem felé. Ha a gyengébb csapatokat továbbra is domináljuk, akkor a Titans-Jaguars-Browns meccseken győzelmet várhatunk, ez egy Bengals elleni sikerrel már minimum 9-7-es mérleg lenne. Ha kikapunk, akkor szerintem a wild card a valószínűbb, és a fenti "kötelező" győzelmek mellett a San Diego elleni találkozó + a Miami elleni "must win" meccs lesz.lucio
A sorsolásunk kétségtelenül jó, de ez csak egy tényezője annak, hogy miért áll úgy jelenleg a csapat ahogy (megjegyzem a csoport riválisok sorsolása sem volt éppen túl nehéz, elég csak egy pillantást vetni mondjuk a Pats következő 5-6 meccsére)
A támadófalunk összeállt, még ha most két meccsre eltűnt a baloldal (jobban mondva a fele, mert Urschel egész jó volt, de azért nem KO szint) és ez nem a sorsolás műve. Van futójáték a passporotection fényévekkel jobb(leszámítva Hurstöt, de jön vissza Monroe akár már jövő héten). Joe is jobb és nem kizárólag a fal és a jobb fegyverek miatt (basszus és ha még Pitta is egészséges lenne 😕 ) Kubiak komoly előrelépést jelentett. Kitérő: Korábban (a draft után közvetlenül) már írtam, hogy ha kipofozza az offenzt nem marad sokáig koordinátor és ahogy haladunk előre egyre inkább érik, hogy az elsők között lesz interjúztatva HCnak. Ha így lesz és elviszik a kontinuitáson nagyon sok fog múlni.
Visszakanyarodva. A D is éledezik a pass rush a gyenge ellenállást már fel tudja őrölni, de azért a Colts meccs e tekintetben még óvatosságra ad okot. A secondarynek még mindig bőven van hova fejlődni és a potenciál benne van (100%-os Webb, megoldás a FS poszton, Elam természetes közegbe tétele). Szóval D oldalon még jobb lehet a csapat és szerintem az offenz is lehet jobb, ha komfortosabbá válnak a játékosok az új rendszerben.

Persze vannak kérdőjelek: Torrey, JJ, offenz fal egészsége, Pierce sem túlságosan meggyőző, képes-e a passrush fasza offenz fal ellen dominálni, kiegyenesednek-e a kérdőjelek a secondaryben stb stb...

Az, hogy nem vertünk meg még komoly csapatot. Az első forduló drop parádéja, ha 9 helyett mondjuk csak 4 van, nyerünk, mert a Bengals a második félidőben nem nagyon volt ellenfél. Arról nem is beszélve, hogy a D is engedett olyan játékokat szinte mindegyik pontszerző akció során amiket nem szabad (3 és világvége, vagy büntetéssel juttattuk el FG-ig a Bengalst) A Colts meccs idegenben volt és Indianapolisba nem győzni járunk. Persze nem emiatt kaptunk ki (nulla pass rush és a colts D is sokkal jobb volt mint azt én személy szerint vártam), de nem nulláztak le minket. Csalódott voltam a meccs után, de a világ nem dől össze. Jó csapattól kaptunk ki. Majd a PO-ban visszavágunk 😊

Summázva: A labda mindkét oldalán képesnek érzem a csapatot mérkőzések megnyerésére. Tudjuk futtatni a labdát, és szépen el tudjuk venni az ellenfél futójátékát. A line of scrimmagen mind az O mind a D már bizonyította, hogy képes meccseket dominálni, ez pedig nem a rossz csapatok jelzője.

Végül: Jelenleg a csoport legjobb és legjobb formában lévő csapata szerintem a miénk. A következő két mérkőzéstől pedig azt várom, hogy ezt érvényesítsük a pályán, megverve idegenben a Bengals és a Steelerst.

Szóval lehet rettegni mert a Colts ellen is győzelmet jósoltam aztán nem lett igazam 😀Blaise
Pont akartam írni, hogy óvatosan a túlzott pozitív hozzáállással mert mi lett múltkor is a vége.
Kubiak miatt még ráérünk aggódni, azért sokáig volt HC, rá is ment az egészsége, és nem túl hívogató csapatok vannak jelenleg HC igénnyel. És a kérdés, ha el is megy az edzői stábjából ki lehet-e valakit nevezni HC-nak mert azt hiszem a TE illetve a QB edző is már kb. 8 éve vele dolgozik szóval nekik nem idegen ez a rendszer.
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Nekem a kétségtelen fejlődés mellett a jó sorsolásunk is az 5-2-es mérleg egyik okának tűnik. Az NFC South gyenge (3 W ellenük), emellett jön még a Jaguars és a Titans is.
Nem szeretnék pesszimistának tűnni, de top csapatot még nem vertünk meg, a Colts ellen kb. annyira jutottunk, mint a Bengals,(akiktől szintén kikaptunk) ha a pontkülönbség nem is ezt mutatja, de a meccs képe igen.
Előbbre léptünk tavalyhoz képest, a gyengébb csapatokat már tudjuk dominálni-kérdés, ez mire lesz elég vasárnap egy gyengélkedő erős csapat ellen. Ha nyerünk, tényleg nagy lépést teszünk a csoportgyőzelem felé. Ha a gyengébb csapatokat továbbra is domináljuk, akkor a Titans-Jaguars-Browns meccseken győzelmet várhatunk, ez egy Bengals elleni sikerrel már minimum 9-7-es mérleg lenne. Ha kikapunk, akkor szerintem a wild card a valószínűbb, és a fenti "kötelező" győzelmek mellett a San Diego elleni találkozó + a Miami elleni "must win" meccs lesz.lucio
Ez nekem egy kicsit utólag könnyű mondani dolognak tűnik (és ez a következőkben is érvényes: no offense), mert ugye az év elején senki nem számolt azzal, hogy ennyire gyengén játszanak a NFC dél csapatai. Azt egyikünk sem állította, hogy a csapat verhetetlen csak azt, hogy égbekiálltó hiányosság sem védelmi oldalon sem támadóoldalon nem látszik. Azt kifejezetten nem értem, hogy mit jelent az erősebb csapat kifejezés a te szempontodból, mert nálam egy Pats vagy egy Denver idén nem emelkedik ki annyira a Colts vagy a Bengals szintjétől. Nem azt mondom, hogy SB-be jutunk, de jelenleg szerintem kisebb a különbség az AFC top csapatai és a többi csapat között mint tavaly.
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Nekem a kétségtelen fejlődés mellett a jó sorsolásunk is az 5-2-es mérleg egyik okának tűnik. Az NFC South gyenge (3 W ellenük), emellett jön még a Jaguars és a Titans is.
Nem szeretnék pesszimistának tűnni, de top csapatot még nem vertünk meg, a Colts ellen kb. annyira jutottunk, mint a Bengals,(akiktől szintén kikaptunk) ha a pontkülönbség nem is ezt mutatja, de a meccs képe igen.
Előbbre léptünk tavalyhoz képest, a gyengébb csapatokat már tudjuk dominálni-kérdés, ez mire lesz elég vasárnap egy gyengélkedő erős csapat ellen. Ha nyerünk, tényleg nagy lépést teszünk a csoportgyőzelem felé. Ha a gyengébb csapatokat továbbra is domináljuk, akkor a Titans-Jaguars-Browns meccseken győzelmet várhatunk, ez egy Bengals elleni sikerrel már minimum 9-7-es mérleg lenne. Ha kikapunk, akkor szerintem a wild card a valószínűbb, és a fenti "kötelező" győzelmek mellett a San Diego elleni találkozó + a Miami elleni "must win" meccs lesz.lucio
A sorsolásunk kétségtelenül jó, de ez csak egy tényezője annak, hogy miért áll úgy jelenleg a csapat ahogy (megjegyzem a csoport riválisok sorsolása sem volt éppen túl nehéz, elég csak egy pillantást vetni mondjuk a Pats következő 5-6 meccsére)
A támadófalunk összeállt, még ha most két meccsre eltűnt a baloldal (jobban mondva a fele, mert Urschel egész jó volt, de azért nem KO szint) és ez nem a sorsolás műve. Van futójáték a passporotection fényévekkel jobb(leszámítva Hurstöt, de jön vissza Monroe akár már jövő héten). Joe is jobb és nem kizárólag a fal és a jobb fegyverek miatt (basszus és ha még Pitta is egészséges lenne 😕 ) Kubiak komoly előrelépést jelentett. Kitérő: Korábban (a draft után közvetlenül) már írtam, hogy ha kipofozza az offenzt nem marad sokáig koordinátor és ahogy haladunk előre egyre inkább érik, hogy az elsők között lesz interjúztatva HCnak. Ha így lesz és elviszik a kontinuitáson nagyon sok fog múlni.
Visszakanyarodva. A D is éledezik a pass rush a gyenge ellenállást már fel tudja őrölni, de azért a Colts meccs e tekintetben még óvatosságra ad okot. A secondarynek még mindig bőven van hova fejlődni és a potenciál benne van (100%-os Webb, megoldás a FS poszton, Elam természetes közegbe tétele). Szóval D oldalon még jobb lehet a csapat és szerintem az offenz is lehet jobb, ha komfortosabbá válnak a játékosok az új rendszerben.

Persze vannak kérdőjelek: Torrey, JJ, offenz fal egészsége, Pierce sem túlságosan meggyőző, képes-e a passrush fasza offenz fal ellen dominálni, kiegyenesednek-e a kérdőjelek a secondaryben stb stb...

Az, hogy nem vertünk meg még komoly csapatot. Az első forduló drop parádéja, ha 9 helyett mondjuk csak 4 van, nyerünk, mert a Bengals a második félidőben nem nagyon volt ellenfél. Arról nem is beszélve, hogy a D is engedett olyan játékokat szinte mindegyik pontszerző akció során amiket nem szabad (3 és világvége, vagy büntetéssel juttattuk el FG-ig a Bengalst) A Colts meccs idegenben volt és Indianapolisba nem győzni járunk. Persze nem emiatt kaptunk ki (nulla pass rush és a colts D is sokkal jobb volt mint azt én személy szerint vártam), de nem nulláztak le minket. Csalódott voltam a meccs után, de a világ nem dől össze. Jó csapattól kaptunk ki. Majd a PO-ban visszavágunk 😊

Summázva: A labda mindkét oldalán képesnek érzem a csapatot mérkőzések megnyerésére. Tudjuk futtatni a labdát, és szépen el tudjuk venni az ellenfél futójátékát. A line of scrimmagen mind az O mind a D már bizonyította, hogy képes meccseket dominálni, ez pedig nem a rossz csapatok jelzője.

Végül: Jelenleg a csoport legjobb és legjobb formában lévő csapata szerintem a miénk. A következő két mérkőzéstől pedig azt várom, hogy ezt érvényesítsük a pályán, megverve idegenben a Bengals és a Steelerst.

Szóval lehet rettegni mert a Colts ellen is győzelmet jósoltam aztán nem lett igazam 😀
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Amennyire korházcsapat lett a Bengals, hiszen a teljes lájmbekker sor sérült, vagy IR úgy vélem a Bengals abszolút fogható, könnyen nem adják majd, de fogható... A Browns meccsben nem bízom annyira, Sanyi elég jól felépítette a dolgot. A védelmükbe meg annyit öltek, hogy hááát... szóval az nehéz lesz... még hazai pályán is. A kulcs szerintem az lesz, hogy söpörjük-e őket és a Stírölszt... az 1-1 a Bengals ellen már elég is a csoporthoz.
Gondolkodjunk azonban rövidtávon, a következő 3-ból 2 mindenképpen kell és a három az igazán jó.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
lucio 325
Nekem a kétségtelen fejlődés mellett a jó sorsolásunk is az 5-2-es mérleg egyik okának tűnik. Az NFC South gyenge (3 W ellenük), emellett jön még a Jaguars és a Titans is.
Nem szeretnék pesszimistának tűnni, de top csapatot még nem vertünk meg, a Colts ellen kb. annyira jutottunk, mint a Bengals,(akiktől szintén kikaptunk) ha a pontkülönbség nem is ezt mutatja, de a meccs képe igen.
Előbbre léptünk tavalyhoz képest, a gyengébb csapatokat már tudjuk dominálni-kérdés, ez mire lesz elég vasárnap egy gyengélkedő erős csapat ellen. Ha nyerünk, tényleg nagy lépést teszünk a csoportgyőzelem felé. Ha a gyengébb csapatokat továbbra is domináljuk, akkor a Titans-Jaguars-Browns meccseken győzelmet várhatunk, ez egy Bengals elleni sikerrel már minimum 9-7-es mérleg lenne. Ha kikapunk, akkor szerintem a wild card a valószínűbb, és a fenti "kötelező" győzelmek mellett a San Diego elleni találkozó + a Miami elleni "must win" meccs lesz.
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Morgan Cox ACL, vége az évnek, imádom a palit, különösen az olyan teljesítmények miatt, amikor komoly sérülés mellett hozta le a meccset ,majd ment rehabra... jobbulást neki. A csapat FA LS-ben gondolkodik

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
rkstzz Baltimore Ravens 335 — justinblackmonpohara
Ez a védelem lassan összeáll, mint a galuska. Következő két meccsen akár meg is lehetne nyerni a csoportot😛
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Lehet nem kellene emlegetnem, mert nem jó emlék, ami akkortájt történt, de úgy érzem, talán ez most magyarázza majd, amit akkor akartam, csak nem úgy jött ki ahogy szerettem volna:

Vajon berger látta a mai falcons mecset?malkav
Remélem igen és kardjába döltPeter
Eezeknek a kommenteknek itt és most van helye, ideje és értelme... 😊

Egyébiránt szép volt Csapat! Újabb megfelelő teljesítmény egy nem túl acélos ellenfél ellen, de a magabiztosság a fontos... 😊

Ráadásul (edit: úgy fest) a Gombolyagkergetők és a Sütemények is megtették a szívességet és kikaptak eheti ellenfeleiktől... ezt is szeretjük, valamint a Rozsdásaktól is ezt kérjük erre a hétreCollapo
nem láttam. a véleményemet fenntartom, akkor azt írtam, hogy a preszezonból ne vonjatok le következtetéseket.

Kétségeim nem voltak afelől már vagy két hete, hogy a szart kipüfölitek belőlünk, hiszen nálatok van passzjáték, nálunk meg nincs secondary. London előtt egy héttel vettétek el az utolsó reményünket a PO-ra (ha ugyan el nem úszott a Bears elleni meccsel). A csapatotok jó, ezen nincs mit tovább magyarázni. Csak aztán megverni a Broncost a megfelelő időben!

Mindig jövőre
több mint 9 éve
malkav Baltimore Ravens 2 468
Még valami 3. számú cornert jó lenne kukázni valamelyik top pickre pályázótól, akár lejárót is, ilyen C.Graham szintűt és akkor már csak össze kell szoknia a PO-ra a többiekkel.Voice
Ebben nem nagyon bízom, de persze sose lehet tudni... ami engem illet inkább azt mondom a mostaniak fognak összeszokni PO-raCollapo
Osztom a véleményed.. Franks-nek kell felnőni a 3. CB szerepre, ha Hálóka és Jimmy Dudeski jól teljesít Dombocskával lehet ez a szek még a liga elitje is. Most végre volt passrush ez kellene gyakrabban is bár itt ToiToi Dúm párosítás igencsak ...kellemes volt.
A Bergeres dolgon én meg már túlléptem és nincs bennem hiányérzet. Végül is nem sok közöm volt ahhoz hogy a csapat jól teljesített ezen a meccsen így kár lenne trollkodnom. Egyenlőre biztató a csapat O# és D# részről sincs kiugró probléma, ez eddig PO gyanús csapat. Ami kifejezetten tetszik, hogy a minket idegenben éppen elkalapáló indi mit mutatott a Bengalsnak. Azt kell mondjam hogy a sérüléseket is megfelelően tudjuk átvészelni, pedig amikor KO és Monró nélkül álltunk fel múlt héten kicsit bebarnáztam... Messze a várakozásaim felett teljesít a csapat, igaz az NFC dél pedig várakozásaim alatt. Ezzel a játékkal a Titánokat és a Vasasokat is fogni kellene, meg ha a cicusok ezt a formát nyomják továbbra is akkor őket... szép lenne 8-2 vel elmenni BW-re de ne legyek telhetetlen
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Még valami 3. számú cornert jó lenne kukázni valamelyik top pickre pályázótól, akár lejárót is, ilyen C.Graham szintűt és akkor már csak össze kell szoknia a PO-ra a többiekkel.Voice
Ebben nem nagyon bízom, de persze sose lehet tudni... ami engem illet inkább azt mondom a mostaniak fognak összeszokni PO-ra

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
kérlek legyél következetes és amikor az a nyomorult (vagy másik) idejön és beszól akkor őt is igazítsd útba,hogy szerinted mit lehet és mit nem.köszi.
Peter
Ha így lesz, megteszem.
másrészt szerintem most sincs itt az ideje azoknak a kommenteknek,legalábbis nekem nem szokásom beszólni más csapat szurkolóinak pláne nem az ő fórumukon,dehát nem vagyunk egyformák.Peter
Valóban nem, lévén eleve nem kezdtem volna bele vitába. Se Bergerrel, se Veled, de úgy fest ezt buktam. Részemről ennyi, nem pocsékolok több szót erre.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 9 éve
Voice Baltimore Ravens 1 825 — LA Lakers & Juventus
Nagyon tetszik a csapat játéka.

Impresszív O# és mellé megfelelő D#. 5-2-es mérleggel vezetjük a csoportot a macskák előtt, nem gondoltam volna, hogy ilyen jól indul a szezonunk.

Valamit kezdeni kellene még a secodaryvel, mert az egyik legtöbbet passzolják ellenünk, ellenben a frontseven sziporkázik (jót tett nekik, hogy van már csere is mögöttük). Olyan jó lenne ha elfelejtenénk Stewart-t, mint kezdőt és nyomatnánk Hillt- cserének meg T.Brooksot.

Még valami 3. számú cornert jó lenne kukázni valamelyik top pickre pályázótól, akár lejárót is, ilyen C.Graham szintűt és akkor már csak össze kell szoknia a PO-ra a többiekkel.


The youngest player EVER with a perfect passer rating 😈 LJ8
több mint 9 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Szerintem továbbléphetünk ezen a témán, azt hiszem elég nagy büntetés nézni, hogy milyen állapotban leledzik az Atlanta.

Szóval, hogy továbblendüljünk: Torrey egész brutálisat hullámvasutazik. A szokásos hosszú DPI pipa, majd egyszerűen nem küzdve a labdáért jön egy INT "róla", aztán elejt egy TD-t, majd végül 4 és 9-re TD 😊

Webb is felült a hullámvasútra. 2 first downt érő védekezése (addig a pontig volt kb 6 v 7 "alkony" first down) után 4 és 1-en javítva jöhetett a hálószövés.

A secondary egészen labdaveszélyes volt: Jimmy elejtette, Franks összeszedte de elfogyott a pálya széltében, Elam majdnem összeszedte. Ha már Elam kíváncsi leszek a snap számokra a secondaryban, egyrészt Hill miatt, másrészt Brooks miatt aki többször is akció közelben láttam.

Meccslaszti meg jár a passrush különítménynek, McPheet hatalmas hiba lenne elengedni.

SSS továbbra is király, tavaly de kellettek volna az ilyen bunyók, hogy némi tüzet csiholjon a csapatba 😀

JJ viszont bakker... igaz inkább ilyen meccseken hibázzon és végül volt egy jó visszahordása de akkor is... ez már a második és komoly playre sem emlékszek 3-nál többre tőle idén...
több mint 9 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
a kulcsmondat:
Lehet nem kellene emlegetnem
Collapo
kérlek legyél következetes és amikor az a nyomorult (vagy másik) idejön és beszól akkor őt is igazítsd útba,hogy szerinted mit lehet és mit nem.köszi.
másrészt szerintem most sincs itt az ideje azoknak a kommenteknek,legalábbis nekem nem szokásom beszólni más csapat szurkolóinak pláne nem az ő fórumukon,dehát nem vagyunk egyformák.

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Coki teeeesutianap
Hamár fantasyban elkalapálnak, legalább a kívánságaim teljesüljenek IRL 😀Collapo
Tipikus steel situation màn visznek temetni, azt megbotlanak a lovak, az öreg zombit meg megcsapja a hússzag 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Coki teeeesutianap
Hamár fantasyban elkalapálnak, legalább a kívánságaim teljesüljenek IRL 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!