Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 11 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!


B'morei fotós blogján mai kép: Painting the town purple. Baltimore.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Óriási erőt adhat ez az ember...
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
1 utolsó lépésre a csúcstól.
Továbbra is Szurkolok nektek.
Cserébe nem akartok jövőre kikapni tőlünk?! 😊
Go Ravens

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ő vajon buzi?

szaba
Ez most ilyen hú de vicces hozzászólásnak volt szánva?Flacco5
Aki a super bowlt buzijogok népszerűsítésére használja, nem vicces, inkább elszomorító.szaba
Látom akkor mégis képben vagy a témában és csak provokálni jöttél ide. Nem, ez nálunk rohadtul nem téma. Harbaugh elmondta, hogy a csapatban szólásszabadság van, és egészen addig vitázhatnak is (ugye Birk a másik oldalon áll), ameddig a vita normálisan folyik. Ameddig Brendon normális hangnemben tudja vagy próbálja érvényesíteni azt, amit ő hisz, addig neked is meg kellene próbálnod, mert ezzel a "buzizós" stílussal épp az ellekezőjét éred el. Kiállít egy bizonyítványt...Flacco5
mit vársz attól aki még a nevét sem tudja leírni, inkább egy képet rak be helyette.... 😉

Egyébként a témától függetlenül én nem örülök neki...
nem azért mert homofób vagyok vagy sem, pont nem érdekel ez az egész.
Azért zavar mert nekem a Superbowl a fociról szól, a két legjobb összecsapásáról, az év sporteseményéről, nem ideológiai vitákról...
Példa: ha valamelyik játékos szent meggyőződése, hogy a republikánus/demokrata párt a legjobb dolog ami amerikával történhet akkor nyugodtan használja ki a SB adta rivaldafényt és politizáljon közbe? Lefogadom ilyen esetben nem lenne mindneki ilyen elnéző... az én szemembe egyiksem SB mellé való)Snagal
Tudod, azért raktam be a képét, mert nekem már az is gyanús. És pont ezt írtam le, amit te, hogy ha a SB-t valaki ilyenre használja, az teljesen elfogadhatatlan. A buzizós stílusról meg annyit, hogy nevezhetjük őket gyöngyvirágoknak is, attól még a gay szó magyarul buzit jelent ebben a szövegkörnyezetben, akár tetszik, akár nem. szaba
Kiélted a frusztrációdat? 😊 Ha igen, akkor szeretnénk továbblépni erről a témáról, és nyugodtan kiélvezni ezt a fentmaradó pár napot. Mindegyik játékos arról nyilatkozik amiről akar, egészen addig amíg a futball az első.

--------------------------------------------------------------------
Jött a folytatása a múlt heti feelgood fan videonak:
Flacco5
Azért van ennek valami diszkrét bája. Friscoval játszátok a SB-t és itt buziznak, nem nálunk! 😊 Baltimore Castro negyed etc. 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Ő vajon buzi?

szaba
Ez most ilyen hú de vicces hozzászólásnak volt szánva?Flacco5
Aki a super bowlt buzijogok népszerűsítésére használja, nem vicces, inkább elszomorító.szaba
Látom akkor mégis képben vagy a témában és csak provokálni jöttél ide. Nem, ez nálunk rohadtul nem téma. Harbaugh elmondta, hogy a csapatban szólásszabadság van, és egészen addig vitázhatnak is (ugye Birk a másik oldalon áll), ameddig a vita normálisan folyik. Ameddig Brendon normális hangnemben tudja vagy próbálja érvényesíteni azt, amit ő hisz, addig neked is meg kellene próbálnod, mert ezzel a "buzizós" stílussal épp az ellekezőjét éred el. Kiállít egy bizonyítványt...Flacco5
mit vársz attól aki még a nevét sem tudja leírni, inkább egy képet rak be helyette.... 😉

Egyébként a témától függetlenül én nem örülök neki...
nem azért mert homofób vagyok vagy sem, pont nem érdekel ez az egész.
Azért zavar mert nekem a Superbowl a fociról szól, a két legjobb összecsapásáról, az év sporteseményéről, nem ideológiai vitákról...
Példa: ha valamelyik játékos szent meggyőződése, hogy a republikánus/demokrata párt a legjobb dolog ami amerikával történhet akkor nyugodtan használja ki a SB adta rivaldafényt és politizáljon közbe? Lefogadom ilyen esetben nem lenne mindneki ilyen elnéző... az én szemembe egyiksem SB mellé való)Snagal
Tudod, azért raktam be a képét, mert nekem már az is gyanús. És pont ezt írtam le, amit te, hogy ha a SB-t valaki ilyenre használja, az teljesen elfogadhatatlan. A buzizós stílusról meg annyit, hogy nevezhetjük őket gyöngyvirágoknak is, attól még a gay szó magyarul buzit jelent ebben a szövegkörnyezetben, akár tetszik, akár nem. szaba
Kiélted a frusztrációdat? 😊 Ha igen, akkor szeretnénk továbblépni erről a témáról, és nyugodtan kiélvezni ezt a fentmaradó pár napot. Mindegyik játékos arról nyilatkozik amiről akar, egészen addig amíg a futball az első.

--------------------------------------------------------------------
Jött a folytatása a múlt heti feelgood fan videonak:
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Ő vajon buzi?

szaba
Ez most ilyen hú de vicces hozzászólásnak volt szánva?Flacco5
Aki a super bowlt buzijogok népszerűsítésére használja, nem vicces, inkább elszomorító.szaba
Látom akkor mégis képben vagy a témában és csak provokálni jöttél ide. Nem, ez nálunk rohadtul nem téma. Harbaugh elmondta, hogy a csapatban szólásszabadság van, és egészen addig vitázhatnak is (ugye Birk a másik oldalon áll), ameddig a vita normálisan folyik. Ameddig Brendon normális hangnemben tudja vagy próbálja érvényesíteni azt, amit ő hisz, addig neked is meg kellene próbálnod, mert ezzel a "buzizós" stílussal épp az ellekezőjét éred el. Kiállít egy bizonyítványt...Flacco5
mit vársz attól aki még a nevét sem tudja leírni, inkább egy képet rak be helyette.... 😉

Egyébként a témától függetlenül én nem örülök neki...
nem azért mert homofób vagyok vagy sem, pont nem érdekel ez az egész.
Azért zavar mert nekem a Superbowl a fociról szól, a két legjobb összecsapásáról, az év sporteseményéről, nem ideológiai vitákról...
Példa: ha valamelyik játékos szent meggyőződése, hogy a republikánus/demokrata párt a legjobb dolog ami amerikával történhet akkor nyugodtan használja ki a SB adta rivaldafényt és politizáljon közbe? Lefogadom ilyen esetben nem lenne mindneki ilyen elnéző... az én szemembe egyiksem SB mellé való)Snagal
Tudod, azért raktam be a képét, mert nekem már az is gyanús. És pont ezt írtam le, amit te, hogy ha a SB-t valaki ilyenre használja, az teljesen elfogadhatatlan. A buzizós stílusról meg annyit, hogy nevezhetjük őket gyöngyvirágoknak is, attól még a gay szó magyarul buzit jelent ebben a szövegkörnyezetben, akár tetszik, akár nem.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Cwill megis a legtobb intet jegyzi.
Illetve d. Thomas denver. De nem baj h maskepp latjuk. 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Ő vajon buzi?

szaba
Ez most ilyen hú de vicces hozzászólásnak volt szánva?Flacco5
Aki a super bowlt buzijogok népszerűsítésére használja, nem vicces, inkább elszomorító.szaba
Látom akkor mégis képben vagy a témában és csak provokálni jöttél ide. Nem, ez nálunk rohadtul nem téma. Harbaugh elmondta, hogy a csapatban szólásszabadság van, és egészen addig vitázhatnak is (ugye Birk a másik oldalon áll), ameddig a vita normálisan folyik. Ameddig Brendon normális hangnemben tudja vagy próbálja érvényesíteni azt, amit ő hisz, addig neked is meg kellene próbálnod, mert ezzel a "buzizós" stílussal épp az ellekezőjét éred el. Kiállít egy bizonyítványt...Flacco5
mit vársz attól aki még a nevét sem tudja leírni, inkább egy képet rak be helyette.... 😉

Egyébként a témától függetlenül én nem örülök neki...
nem azért mert homofób vagyok vagy sem, pont nem érdekel ez az egész.
Azért zavar mert nekem a Superbowl a fociról szól, a két legjobb összecsapásáról, az év sporteseményéről, nem ideológiai vitákról...
Példa: ha valamelyik játékos szent meggyőződése, hogy a republikánus/demokrata párt a legjobb dolog ami amerikával történhet akkor nyugodtan használja ki a SB adta rivaldafényt és politizáljon közbe? Lefogadom ilyen esetben nem lenne mindneki ilyen elnéző... az én szemembe egyiksem SB mellé való)Snagal
Persze, ez abszolút így is van! Első a foci, be kell húzni a meccset, mese nincs!! 😊
Azonkívül meg minden játékos azt nyilatkozik amit jónak lát a maga X másodpercében. Szórakozgassanak, adjanak interjúkat, élvezzék ki ezt a pár napot. Ez az ő éltük nagy ideje. De mindenek előtt készüljenek fel a meccsre, legyenek ott fejben és fejezzék be amit elkezdtek. Ez a fő
több mint 11 éve
Snagal Baltimore Ravens 868
Ő vajon buzi?

szaba
Ez most ilyen hú de vicces hozzászólásnak volt szánva?Flacco5
Aki a super bowlt buzijogok népszerűsítésére használja, nem vicces, inkább elszomorító.szaba
Látom akkor mégis képben vagy a témában és csak provokálni jöttél ide. Nem, ez nálunk rohadtul nem téma. Harbaugh elmondta, hogy a csapatban szólásszabadság van, és egészen addig vitázhatnak is (ugye Birk a másik oldalon áll), ameddig a vita normálisan folyik. Ameddig Brendon normális hangnemben tudja vagy próbálja érvényesíteni azt, amit ő hisz, addig neked is meg kellene próbálnod, mert ezzel a "buzizós" stílussal épp az ellekezőjét éred el. Kiállít egy bizonyítványt...Flacco5
mit vársz attól aki még a nevét sem tudja leírni, inkább egy képet rak be helyette.... 😉

Egyébként a témától függetlenül én nem örülök neki...
nem azért mert homofób vagyok vagy sem, pont nem érdekel ez az egész.
Azért zavar mert nekem a Superbowl a fociról szól, a két legjobb összecsapásáról, az év sporteseményéről, nem ideológiai vitákról...
Példa: ha valamelyik játékos szent meggyőződése, hogy a republikánus/demokrata párt a legjobb dolog ami amerikával történhet akkor nyugodtan használja ki a SB adta rivaldafényt és politizáljon közbe? Lefogadom ilyen esetben nem lenne mindneki ilyen elnéző... az én szemembe egyiksem SB mellé való)
több mint 11 éve
Snagal Baltimore Ravens 868
Cary Williams-t én nem sajnálnám (persze nézőpont kérdése ki lenne helyette), rengeteg yardot engedett és sokszor elég csúnyán megverték.
Idén a legtöbb hajam tuti miatta hullott ki 😊Snagal
Cary nálunk valamiért mindig is fekete bárány volt. Ahogy olvasom a fórumokat sehol nem a szurkolók szíve csücske. Hiába dolgozik jól idén, valószínűleg ez már nem fog változni. Kár érte, bármilyen csapatban stabil kezdő lehetne/lesz.

de sajnos még mindig ők az esélyesebbek.Collapo
Ezt kérek szépen mindenkit, hogy felejtse el. Francnak se hiányoznak ezek a negatív energiák, gondolatok. Ray-Ray utolsó meccse, a sok sok sztárunk első SB-ja és lehet egyben az utolsó nekik. A fiatalabbak meg lehet, hogy hosszú ideig nem fognak a SB közelébe se jutni. Szóval hanyagolnjuk a negatívkodást, és kezdjünk el hinni a csapatban! MEG FOGJUK NYERNI! Hiszem, hogyha fizikálisan hátrányban is vagyunk a 9ers-szel szemben, a mostani lelki plusszunk elég löketet fog adni arra, hogy a srácok még a belüket is kidolgozzák a meccsen és valamilyen módon behúzzuk!

Erre meg már régóta vártam 😊 😊
Flacco5
CW-el kapcsolatban továbbra sem értek egyet. Csúnya hibákat követ el, egy meccsen többször is rádobnak nagy playeket, az más kérdés hogy ezekből szedte az ic-ket is, de részemről inkább üssön le minden labdát és ne szerezzen egyet se, mint sem sok nagy play beszívása után szerez egy labdát.
Biztos van nála rosszabb de akkor is... (ha egy rúgó hibázna ennyit rég elküldték volna)
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ő vajon buzi?

szaba
Felesége van és két gyereke. Két másodperces googli munka 😊
több mint 11 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Tök outsiderként - a szomszéd stadionból drukkolva - hadd véleményezzem ezt a hercig homofób véleményt. Az elnökválasztás előtt - némá, néger az elnökük - volt az ESPN magazinban egy nem túl reprezentatív, de érdekes felmérés mind a négy major sport részvételével a közvéleményt tematizáló kérdésekről. A kevésbé toleránsaknak meglepő eredményekkel:
Play ball! MLB játékosok politikai nézetei
(a cím félrevezető, mi baseball-blog lévén a mieinkre koncentráltunk, de ott van minden eredmény)

Amúgy meg veletek vagyunk srácok:
Baltimore Orioles center fielder Adam Jones calls into Intentional Talk to discuss his Ravens playing in the Super Bowl
video: MLB Network: Intentional Talk

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Ő vajon buzi?

szaba
Ez most ilyen hú de vicces hozzászólásnak volt szánva?Flacco5
Aki a super bowlt buzijogok népszerűsítésére használja, nem vicces, inkább elszomorító.szaba
Látom akkor mégis képben vagy a témában és csak provokálni jöttél ide. Nem, ez nálunk rohadtul nem téma. Harbaugh elmondta, hogy a csapatban szólásszabadság van, és egészen addig vitázhatnak is (ugye Birk a másik oldalon áll), ameddig a vita normálisan folyik. Ameddig Brendon normális hangnemben tudja vagy próbálja érvényesíteni azt, amit ő hisz, addig neked is meg kellene próbálnod, mert ezzel a "buzizós" stílussal épp az ellekezőjét éred el. Kiállít egy bizonyítványt...
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Ő vajon buzi?

szaba
Ez most ilyen hú de vicces hozzászólásnak volt szánva?Flacco5
Aki a super bowlt buzijogok népszerűsítésére használja, nem vicces, inkább elszomorító.
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Ő vajon buzi?

szaba
Ez most ilyen hú de vicces hozzászólásnak volt szánva?
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Ő vajon buzi?

több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
de sajnos még mindig ők az esélyesebbek.Collapo
Ezt kérek szépen mindenkit, hogy felejtse el. Francnak se hiányoznak ezek a negatív energiák, gondolatok. Flacco5
Nem negatív, realista, most erősebbek, a többit meg majd meglátjuk.
Collapo
Realistán gondolkodva már rég ki kellett volna esnünk nem? Papíron, fizikálisan, csapatszinten mind a Broncos, mind a gópecc és talán még a Colts is erősebb (bár utóbbinál nagyon kijött a PO rutintalanság). Évadközben nagyon sokszor megingott a hitem a csapatban, a vereségsorozat közben még azt is mondtam, hogy olyan formában nincs keresnivalónk a PO-ban. Viszont most olyan pluszt mutat ez a csapat, amiért hinnünk kell bennük - akármit mondanak a fogadóirodák, akármennyivel jobbak csapategészként. Ez a meccs a fejekben fog eldőlni.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
de sajnos még mindig ők az esélyesebbek.Collapo
Ezt kérek szépen mindenkit, hogy felejtse el. Francnak se hiányoznak ezek a negatív energiák, gondolatok. Flacco5
Nem negatív, realista, most erősebbek, a többit meg majd meglátjuk.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Cary Williams-t én nem sajnálnám (persze nézőpont kérdése ki lenne helyette), rengeteg yardot engedett és sokszor elég csúnyán megverték.
Idén a legtöbb hajam tuti miatta hullott ki 😊Snagal
Cary nálunk valamiért mindig is fekete bárány volt. Ahogy olvasom a fórumokat sehol nem a szurkolók szíve csücske. Hiába dolgozik jól idén, valószínűleg ez már nem fog változni. Kár érte, bármilyen csapatban stabil kezdő lehetne/lesz.

de sajnos még mindig ők az esélyesebbek.Collapo
Ezt kérek szépen mindenkit, hogy felejtse el. Francnak se hiányoznak ezek a negatív energiák, gondolatok. Ray-Ray utolsó meccse, a sok sok sztárunk első SB-ja és lehet egyben az utolsó nekik. A fiatalabbak meg lehet, hogy hosszú ideig nem fognak a SB közelébe se jutni. Szóval hanyagolnjuk a negatívkodást, és kezdjünk el hinni a csapatban! MEG FOGJUK NYERNI! Hiszem, hogyha fizikálisan hátrányban is vagyunk a 9ers-szel szemben, a mostani lelki plusszunk elég löketet fog adni arra, hogy a srácok még a belüket is kidolgozzák a meccsen és valamilyen módon behúzzuk!

Erre meg már régóta vártam 😊 😊
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
"1. Aki a Felséges rejtekében lakik, a Mindenható árnyékában pihen,
2. az ezt mondhatja az ÚRnak: Oltalmam és váram, Istenem, akiben bízom!
3. Mert ő ment meg téged a madarász csapdájától, a pusztító dögvésztől.
4. Tollaival betakar téged, szárnyai alatt oltalmat találsz, pajzs és páncél a hűsége.
5. Nem kell félned a rémségektől éjjel, sem a suhanó nyíltól nappal,
6. sem a homályban lopódzó dögvésztől, sem a délben pusztító ragálytól.
7. Ha ezren esnek is el melletted, és tízezren jobbod felől, téged akkor sem ér el.
8. A te szemed csak nézi, és meglátja a bűnösök bűnhődését.
9. Ha az URat tartod oltalmadnak, a Felségest hajlékodnak,
10. nem érhet téged baj, sátradhoz közel sem férhet csapás.
11. Mert megparancsolja angyalainak, hogy vigyázzanak rád minden utadon,
12. kézen fogva vezetnek téged, hogy meg ne üsd lábadat a kőben.
13. Eltaposod az oroszlánt és a viperát, eltiprod az oroszlánkölyköt és a tengeri szörnyet.
14. Mivel ragaszkodik hozzám, megmentem őt, oltalmazom, mert ismeri nevemet.
15. Ha kiált hozzám, meghallgatom, vele leszek a nyomorúságban, kiragadom onnan, és megdicsőítem őt.
16. Megelégítem hosszú élettel, gyönyörködhet szabadításomban."
Psalm91
Ez csak most tudatosult bennem... Hát ezt hordja magán Ray-ray. A 91. Zsoltárt.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Cary Williams-t én nem sajnálnám (persze nézőpont kérdése ki lenne helyette), rengeteg yardot engedett és sokszor elég csúnyán megverték.
Idén a legtöbb hajam tuti miatta hullott ki 😊Snagal
És mégis a legjobb cornerünk volt... Webb jobb nála egyenlőre csak a keretben, Graham most szárnyal, de a szezonban neki se ment úgy, mint most... én sajnálnám, persze ha tudjuk helyettesíteni a többiekkel, még el fogadom, ha megy, neki sok helyen tuti az no1 poszt...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Snagal Baltimore Ravens 868
Cary Williams-t én nem sajnálnám (persze nézőpont kérdése ki lenne helyette), rengeteg yardot engedett és sokszor elég csúnyán megverték.
Idén a legtöbb hajam tuti miatta hullott ki 😊
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Ed ha nagy nagy összeget kér... Idén nagyon nem volt ott a szeren. Igor is említette, hogy mintha kerülné a kontaktot. A Pats elleni meccs 4. negyedében Welker nagy játékánál is mintha csak fogta volna a szöget és hagyta, hogy Graham spurizzon utána. Ha marad szuper, mert leader és az öltözőből is kegyetlenül hiányozni fog, de szerintem idén nem fog beleférni egy nagy fizu neki Ha SB-t nyerünk akkor én visszavonulnék a helyében.

McKinnienek örülnék ha maradna, hogy idén ne kelljen magas körben LT-t draftolni (Oher maradjon jobb oldalon), a kérdés az, ha nem lesz Ray aki szerintem rúgdalja a seggét edzésen akkor milyen motivációs állapotban lesz.

Kemoeatu év közben szörnyű volt (ez Codyt is minősíti) nem lepődnék meg ha első körben valami drabális NT hoznánk. Amennyire olvasgattam elég jónak tűnik a class.

Bajema nehéz kérdés, mert blokkoló TE-t húzhat az ember a 7. körben is fillérekért, de ha Dickson megy akkor azért forszíróznám a megtartását.

Flacco, Kruger Ellerbe, Pitta, Jones alap és Ihedigbot is megtartanám

C-Will és Dickson ha elfogadható áron maradna az is jó lenne. De még őket lehetne a legkönnyebben pótolni.

Draft. FA-től sok minden függ, de most szerintem NT lesz a fő prioritás LB-t nem húznék első körben, mert nem annyira impact pozíció és McClain illetve Ellerbe kezdőként megállják a helyüket és Bynes is jó volt UDFAhoz képest. Ha Mount McKinnie megy akkor OT sem ártana és C sem ( itt kérdés Gradkowski fejlődése) Barrett Jones például a sérülése miatt megcsúszhat, őt szívesen látnám lilában.
ILB ráérős a 2-3. körökben, de akár későbbre is csúszhat.

Szerintem ez az a 3 (ha C is akkor 4 ) pozíció ahova jönni fog ember a korai körben, esetleg S.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
csak találtam aktuálisat
sutianap
Reméljük a 7x7esek bele is süllyednek, de sajnos még mindig ők az esélyesebbek.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
És akkor most folytatva, megpróbálom összeszedni a véleményemet az UFA játékosainkról, a draftról és a jövőévi keretről is.

Briant McKinnie OT
Idei snapszám: 132

Igen érdekes egy muki, állandóan gondja van a súlyával, többször a hozzáállásával is, de sajnos/hál'istennek azt el kell ismerni, hogy valamit tud, amit a többiek nem annyira, a fal akkor stabil, ha játszik, veterán minimum környékén - mert öreg mint az országút - tőlem maradhatna, de zsíros szerződést nem adnék neki, annyira nem lesz már sokat a ligában, ha egyáltalán még marad, mert a 11. évben nála is kérdéses, hogy visszavonul-e.

Ed Reed S

Idei snapszám: 1068

Erről pont most írt kátrány is, és hát sok esetben azonosak a véleményeink. A csapat másik arca, a professzor, a mágus, viszont gyűrű kell neki, ha megkapja talán marad - nem túl sok pénzért, ami azért persze sok, de talán nem 7 misi/év - talán nem. Sajnálnám, mert egyik nagy kedvencem volt sokáig, most már másfelé húz a szívem, de sajnos idén már látszott, hogy kezd egy kicsit megkopni. Remélem, hogy Ő neveli Omar Brownt, mint utódot, mert az a srác még sokra viheti, ha itt maradna nálunk az nagoyn jó lenne...

Ma'ake Kemoeatu DL

Idei snapszám: 439

Sajnos sokat volt sérült, de futás ellen a falban Ő az egyik legjobb, sokadik szezonjában is jobb volt mint Mount Cody és ez a fiatalra nézve szomorú. veteránmin, vagy picit fölötte esetleg két évre.... nem tudom.

Sean Considine S
Idei snapszám: 55

Mikor játszott se láttam, hogy tűz lenne benne, cserének meg szerintem drága. Én nem akarom Őt a csapatban. Reed, Cook, Pollard, Ihedigbo, Brown, Thompson szerintem mind jobb játékos nála.

Chris Johnson CB

Idei snapszám: 82

Ha Cary-t nem tudjuk megtartani úgy vélem maradhat a csapatban, Webb, Graham, Smith, Chykie Brown és Ő, nomeg egy nem tök kutyaütő Asa Jackson minidg jó leosztás... de én szeretném, ha CWill is maradna nálunk. (Azt figyeltük, hogy Chykie milyen szépen beilleszekedett a 'majdnemvégigkezdő' szerepbe?)

Billi Bajema TE
Idei snapszám: 133

Kevés pénzért jó lenne ha maradna, mert tud blokkolni, bár kevesebbet használtuk, de 3. TE-nek sztem elég jó

Ricky Brown LB
Idei snapszám: 0

Sérült, sérült, sérült... és nem tudom, de nem érzem, hogy ha Ő marad, az nagyságrendekkel kisebb gondot eredményezne a linebacker-ek közti űrben

James Ihedigbo S
Idei snapszám: 294

Pollard cseréjének szerintem tökéletes.... maradhat valami aprópénzért.

Ryan McBean DT
Idei snapszám: 0

Nem tudtuk meg mire képes, mert egész évben IR-en volt, Kemo, Ngata, Cody, Hall, Jones, McPhee és Tyson idén játszott becsülettel, de sajnos nem volt olyan dominancia, mint amihez szoktunk... ha MekBab elég jó lenne, maradhatna, de én inkább Drafton hoznék egy NT-t valahol, erre majd még kitérek.


És jöjjenek az igazán nehéz kérdések:

Joe Flacco QB
Idei snapszám: 1032

Már most is, de ha behúzza a gyűrűt, bizonyítja, hogy 100 misi körül van... ezt egyedül a konzisztencia kérése kuszálhatja össze, de erős 80-100 misi/6-7 év-szerű szerződést kéne odakínálni neki... franchise irányító... lehet, hogy máshol nem lenne az, megint máshol örülnének, ha egy ilyen 'game-manager' QB lenne, de a mi gépezetünkbe ez fér bele, ide ő tökéletes... a fájdalom csak az, hogy az Ő papírja lehet, hogy mások kárára megy majd.

Paul Kruger DE/OLB
Idei snapszám: 806

Az év második meglepetés D# embere nálam, írtam, Arti volt az első, de be kell ismerni, Kruger nagyobbat szólt, 5 év nem kérdés... beért a prospektje... de nagyon.

Dannell Ellerbe LB
Idei snapszám: 667

Szintén, ha őt nem tartjuk meg, az bizony a teljes védelem összedőléséhez vezethet, mert hát Ő volt az, aki, amikor mindenki sérült, vagy elengedett volt odatette magát... úgy nézem a személyiségén is sokat csiszoltak mostanában, már nincs olyan magatartás gondja, mint volt tavaly, tavalyelőtt... 5 év nem kérdés

Cary Williams CB
Idei snapszám: 1101

Webb kidőlése és az első egy-két lekocogott meccs után igazi PB kaliber lett... Simán lehetne belőle Duane Starks, Chris McAllister. Az Ő sorsát az dönti majd el, hogy ajánl-e neki valaki zsíros papírt - valószínű igen - mert mi csak max átlagosat tudunk majd, mivel a többi prioritás erősen megköti majd a kezünk...


És ezzel el is jutottunk a problémához....
10/13 UFA és 4/6 RFA amit nem fogunk tudni megtartani...

Karácsonyra a következőt kérem:
UFA:
Flacco, Kruger, Ellerbe, McKinnie, Kemoeatu, Ihedigbo mindenképp legyen újra nálunk, hogy ne kelljen túl sok lyukat tömni.
Reed, Williams, lehetőség szerint maradjon nálunk (dream kategória) bár nem hiszem, hogy egyszerre mind maradhat.
Bajema, nem baj, ha nem kell megint TE-t kukázni FA-ról, azt sutianap mondta, ha jól emlékszem, hogy idén nem fossa a draft a TE-t.. akkor meg Ő éppen jó lenne...

FA:
Pitta, Jones, Cox, ők maradjanak, nékülük nagyon szar lenne...
Dickson, csak azért nem a fenti kategória, mert nem tudom lesz-e ennyi pénzünk, de szeretném, ha maradna,
Harewood, valamikor a prospectek beérhetnének, tipikusan ő is ilyen, remélem megéri nálunk virágzását, de őt még inkább elengedném, mint Reid-et
Reed, van visszahordónk, igaz, nem fiatal, van elkapónk, sok fiatal, ő lehet áldozat, bár van neki is értéke, sok.


A fentiek fényében még egy-két szó a majd esedékes draftról úgy, hogy csak azt tudjuk, hogy Ray-ray vonul vissza.
Idén Defense Heavy draftot várok, LB (Ray visszavonul), NT (Ngata 1.számú, más nem, kéne az erősítés), CB (CWill helyére) mindenképp kell pótolni a kiesőket és kicsit tovább erősíteni a DL-t, remélem OLB nem kell majd, ugyanakkor OL oldalon is kell megoldás C (Birk nem fiatal), OT (McKinnie se és persze a fal is ilyen-olyan nélküle) posztokon,

A class mélységét nem nagyon ismerem, így jó lenne, ha egy abban járatosabb Ravens szurkoló kisegítene, de egyenlőre nálam a sorrend LB, NT, OT, C, CB, akármi (O#), akármi (D#)

Amire még számítok, az hogy Nigel Carr felverekszi magát a csapatba, Omar Brown pedig fennmarad, Talán McAddoo is képes lesz egészséges maradni a PS-ből, ekkor ezek a játékosok még nagy hasznunkra lehetnek. Arról nem beszélve, hogy minden IR-esünk rendelkezésre áll majd jövőre.

Lehet vitázni, a véleményekre kíváncsi vagyok ám, de nagyon! 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!