A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Lehet ekézni Pollardot, de mutatok én is egy gyökeret, mert szerintem itt már elmentek fejben. Ugye a nyomás, a nyomás, a nyomás a QB-n.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Hát skacok, kifejezetten nem vadjok verriheppi, DE azt kell mondjam, hogy Gratulálok!!!
Le a kalappal a csapatotok előtt! Jobbak voltatok az éjjel & kifejezetten megérdemlitek, hogy ti képviseljétek az AFC-t a döntőben!
Húzzátok be!! 😉
(De Pollard akkor is egy igazi ősgyökér állat!!!Pálya közelébe sem engedném..)

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 11 éve
Egon bá New England Patriots 1 134 — Saints GM
Gratulálok, megérdemelten nyertetek!
Most már nyerjétek meg Ray-nek a gyűrűt, mert jár neki!!!

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Limited Edition!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ray-nek jár a szép búcsú!laccoo74
Nem is vitás, viszont ha Neki szép a búcsú, akkor Ednek megvan az első gyűrű... szóval jah... csak sztem még mindig nem mi vagyunk az esélyes...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ray-nek jár a szép búcsú!
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
/Azért a SF.nek szorítok a döntőben😊/kishaszi
Nem is vártunk mást 😀
Amúgy ez az év vége most Ray-ray miatt hangos, de Ed miatt kellene nyerni a SB-t New Orleansban... Jajj, de hosszú még az út...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Eddig nagyon-nagyon-nagyon durván alakul a hálivúdi sztori....!
Nem semmi. Grat!
/Azért a SF.nek szorítok a döntőben😊/

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Gratulálok nektek az AFC winhez! Az SB-ben meg már ajándék minden perc! Remélem azért Ray miatt sikerül nyerni. Így sikerélménnyel vonulhat vissza.
Egyébként meg abban reménykedek a legjobban, hogy egy nagyon izgalmas és szoros mérkőzés lesz, egy olyan SB amiről sokáig lehet beszélni.
Győzzön a jobb! 😊
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 683 — Bears & Illinois fan
Grat!

Ha AFC, akkor Ravens és mivel a Sf nekem közömbös, így a SB-ban is felülök a Hollós bandwagon-re... 😊

Komolyra fordítva a szót, nagy idegenbeli győzelem volt, a leghatékonyabb támadógépezetet 13 ponton tartottátok! Az első félideji játék viszont nagyon kevés lesz, mindkét csapatrésznél(a RZ D-t leszámítva)

Azért aki arra fogadott, hogy a Pats csak egy td-t szerez, az nem semmi lóvét kaszálhatott........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Köszönjük szépen, Minden Patriárka rajongónak az elismerést, reméljük a sérültjeitek nem esnek majd ki formájukból, sajnos sok, nagy veszteség ért titeket, Talib és Ridley is jól játszott, de a meccsetek a dropokon múlt, mert azok az elkapások biza, vitték volna a támadógépezetet még tovább...

Sajnos féltem - bár sztem nem szándékos volt - hogy lesz valami megkérdőjelezhető szerelés a meccsen, és lett, Pollarddé, ugyanakkor úgy gondolom - és ezt már Nálatok is leírtam, hogy ez - pont úgy ahogy a Pitta elleni szerelés - ennek a játéknak része (sajnos, vagy nem, de az).

Ami meglepett, hogy 3. hete jól tart az OL-ünk és erre Joe tud játékot alapozni, s hogy a D# három TO-t csinált. Wow!!!

Gratulálok Fiúk! Ray Lewis-nak kell idén SB-t játszania!tomi-tomi
Ha nincs benne irónia, akkor köszönjük a Ray-rayes részt is, jövőre egy visszavágó az AFC döntőért?!

Ez nagyon ott volt. Meg ne álljatok most már!Soldados
Igyekszünk! 😊

Az oroszlánok ereje is veletek volt!
Hatalmas gratula! Még egy meccs és....Bazzani
Hatalmas köszi és maradjon még egy kicsit velünk az a plusz erő! 😀

Grat nektek! (de rohadtjon meg a henetes Pollard)
ParadSEC
Sajnálom, hogy az a hit rosszul jött le, köszi a gratut és uazt ismételném, mint tomi-tominál.

New Orleans... hosszú még az út odáig, Vince Lombardi trófea... odáig még hosszabb... meglátjuk mi lesz az 1. SuperHarBowl-on, két hét múlva.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 380 — Jó ötletnek tűnt!
Gratula! SB for Lewis

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Grat nektek! (de rohadtjon meg a henetes Pollard)

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 11 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
Gratulálok Srácok,sok sikert a SB-ban,megérdemeltétek.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Egyenlőre nem találok szavakat, megkönnyeztem - köszönöm szépen!!! <3
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az oroszlánok ereje is veletek volt!
Hatalmas gratula!
Még egy meccs és....

több mint 11 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Nekem a Ravens az AFC csapatom, Rayt imádom, szóval nah 😊
grt 😊)

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
remek volt a csapat! második félidőben óriási.


Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Ez hatalmas W volt! Nem hittem volna, hogy nem kell majd izgulnom a végén....Mondjuk az utolsó előtti drive-ban a 3 passzkísérlet nálam WTF kategória. De sikerült, irány NO!!! Nagyon megérdemeltük!!! Mostmár nincs megállás!!
több mint 11 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 560 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Köszi srácok, teljesen megérdemelt volt. De jó hogy nem kell a Pecc-et néznem a döntőben 😀

több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
Revenge pipa most irány a koronáért a Superdomeba
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nem hittem volna, hogy ilyen egyoldalú lesz a meccs, lejátszottatok minket, szép volt. Gratulálok, sok sikert a SB-ban.
több mint 11 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Patseskent iszonyú csalódott es szomorú vagyok. De tökéletesen megérdemeltétek a győzelmet, gratulálok! Hajrá az SBban, hozzátok vissza az AFC becsületét!
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Gratulálok!
Nem is értem, hogy az öreg, lassú, az utóbbi két meccsen rengeteg snapet pályán lévő és emiatt hullafáradt védelmetek hogy volt képes ezt az überdiverzifikált játékot játszó megállíthatatlan támadógépezetet 30 pont alatt tartani 😀 😀.
Egyébként szerintem nem történt semmi különös. Beigazolódott a papírforma, nyert a jobb csapat. Kjó D, jó O, kiváló coaching és rengeteg leader a csapatban. Ennyi elég.
Még egyszer, szép volt srácok! Mindent bele a döntőben!


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Gratula, csak így tovább két hét múlva!