Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
csak találtam aktuálisat


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Aki kicsit járatosabb a Ravens háza táján, légyszíves írja már le nekem, ki a fene fogta D. Thomast a meccsen, hogy nem repült felé passz? 😊 Pedig ugye a Broncos első számú célpontjáról van szó, és Revis-ek nem játszanak tudtommal nálatok 😊
Ed Reed nem nagyon volt képernyőn egész meccsen, így arra gondoltam, hogy ő kettőzte le az egyik CB-vel. flzoli
Erre már régebb óta akartam válaszolni, de csak most láttam meg... Cary Williams fogta, aki elvileg képes ezt egy-az-egyben is megtenni, de valóban időnként a többi safety is rásegített, bár nem olyan sokszor, hogy emiatt tűnjön el Thomas teljesen.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Reed nem vonul vissza!!!
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000130492/article/ed-reed-of-baltimore-ravens-ill-be-playing-next-yearBaltimoreDefense
A nagy kérdés, hogy marad-e, h nem lesz gyűrű, szerintem megy, ha lesz, marad még egy évet és visszavonul... Ne legyen igazam
Collapo
Az a gond,hogy aprópénzért nem fog maradni,viszont nem elég hatékony már.Joe,Kruger,Ellerbe megtartása zsebbe nyúlós lesz.
Nekem Reed a kedvenc,remélem innen vonul vissza.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Reed nem vonul vissza!!!
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000130492/article/ed-reed-of-baltimore-ravens-ill-be-playing-next-yearBaltimoreDefense
A nagy kérdés, hogy marad-e, h nem lesz gyűrű, szerintem megy, ha lesz, marad még egy évet és visszavonul... Ne legyen igazam

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Pitta biztosan marad,ha nem lesznek Arti Jones-nak irreális kérései,akkor ő is.Nem emlékszek rontott snapre,nem indokolja semmi az LS váltást.
Prioritás Joe,Kruger,Ellerbe,hogy utánuk mennyi pénz marad,az nagy kérdés.
Szerintem Dickson helye is eszerint alakul majd.
C.Williams sem hiszem,hogy marad,ő biztosan kap máshol szerződést.Jó játékos ő,egy stabil kezdő.

FA-ről olyan embereket szoktunk hozni,aki szakmailag és emberileg is hozzátesznek a csapatszellemhez és a játékhoz.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 748 — Sa da tay!
Reed nem vonul vissza!!!
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ndf2xmlbim5msce0cbnl
Ed Reed of Baltimore Ravens: 'I'll be playing next year'
The Super Bowl will be Ray Lewis' final game. Randy Moss possibly could go out on top as well. But don't bring up the "R" word with Baltimore Ravens safety Ed Reed.
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Tőlem, nekem csak a Pista, de valszeg Dixon is Ed, hacsak nem halásztok valakit, asszem a draft nem nagyszám Tájtendből. Bazsema pályán sevót?sutianap
volt és sztem nem is ügyetlen, de 7 éve van kb a ligában, sztem nem olcsó... megnéztem, 8 éve és UFA is idén

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Tőlem, nekem csak a Pista, de valszeg Dixon is Ed, hacsak nem halásztok valakit, asszem a draft nem nagyszám Tájtendből. Bazsema pályán sevót?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Kicsit továbbnézve a SB-n, hogy saját magam nyugtassam, gondoltam vetek egy pillantást az RFA-kra:
(UFA-kat is összegzem később, szigorúan saját vélemény alapján)

Dennis Pitta TE
Idei snapszám: 661

Pitta újraigazolása létfontosságú kérdése a csapatnak, Ő a következő Heap. Flacco megbízható célpontja a passzjátékoknál, biztoskezű, ha 3rd down a szitu még akkor is, ha mindenki rákészül, hogy a passz neki megy. Draftolásakor én jobbnak láttam Dicksonnál, ami be is jött, már utóbbit is baromira bírom, csak más miatt. Hosszútávon (4-5 év) kéne megkötni hozzánk, ha tendereztetjük tuti, hogy megpróbálják elvinni.

Arthur Jones DE/DL

Idei snapszám: 536

A védelem egyik legnagyobb meglepetés embere nálam idén, nagy segítség Ngata-nak, tud nyomni, bár ezt csak mostanában, hogy van szélső nyomás mutatja, jó lenne neki is hosszabb (2-3 év) szerződést adni, stabil, megbízható ember.

Morgan Cox LS
Idei snapszám: értelmezhetetlen

Nekem ő a 'Play like a Raven' szlogenembere a sérülten lehozott meccs óta, Még mindig használunk LS-t, nála jobbat pedig Katula óra (Őt is bírtam) nem tudok elképzelni, ráadásul szerintem nem is túl rága a srác.

David Reed WR/KR

Idei snapszám: 90

Ellentmondásos a fickó, Q, Torrey, Jones, Doss, Streeter, nem hiszem, hogy belefér még DReed is, bár jó returner, de vannak buta hibái és most sok, jó célpont van... szerintem ő elengedhető.

Ramon Harewood T/G
Idei snapszám: 352

Az OL is túlzsúfolt, Ramon sokat sérült, nem tudom, hogy marad-e, de depth szempontjából valami kis szerződést lehetne neki is adni, de talán elengedhető (talán).

Ed Dickson TE

Idei sznapszám: 553

Őt is magunkhoz kéne láncolni, mert remekül blokkol, tud elkapni is, és Pittával nagyon veszélyesek, mögöttük meg lehet tolongani a csere TE posztért, akár újra draftról, ki tudja. Én neki is adnék egy szerződést (3-5 évre)

Vélemények?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Fehér színben fogjuk játszani a Super Bowlt

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Sobri Jóskáné: Sohamár

Megmondta a vátesz, de megint tévedett
mikor a szeme a jövőbe révedett
előre temette a baltimór révenszt
és nem is sejtette a bredi-refrí denszt

Sohamár, sohamár, károgja a holló
de nem a révenszere hullik a korholó
szavak áradata hanem a kúbira
ki a haját egykor vágatta bubira

Igen miszter bredi, ő az ki már soha
nem fog odaérni, szuperbólba noha
igencsak szeretnénk, mi a pecc drukkerek
mivel bőszen hisszük a föld csak úgy kerek

De a holló szólott itt a vége kaput
az öreg réj és ed bezárta a kaput
flekkó se akarta hogy szenszej tom bredi
újra megmutassa milyen a májgeri

Önrevíziót tart a költő is végül
kihúzza a kardját s szomorún beléül
esmég beismeri, még a vörös homár
is elöbb nyer bólt mint bredi ki: sohamár


(tomi-tomi verselemző szakkörének figyelmébe ajánlom, hogy ezúttal b. nejem az ínyencek kedvéért még 1-2 enzsembementet is elhelyezett a műértő közönség számára.)

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 942 — no es importante
 www.reddit.com/r/nfl/comments/170nnf/ray_lewis_first_nfl_sack_was_against_jim_harbaugh/

😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Caldwell marad az OC, run game coordinatornak pedig érkezik Juan Castillo, aki már a következő két hétben is itt lesz.vassadi
Ez egy igen-igen jó hír! Örülünk, Vincent!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Köszönöm srácok, ez kimerítő volt.

Igor, sajnos igazad van Reed-et illetően, viszont én mé gszemtelenebbül azt mondom, hogy az év elején volt néhány jó meccse, de azóta mintha elfáradt volna... félek, ha nyer, ha nem nyer SB-t neki is az utolsó éve lehet, erről korábban írtam már.

Ezek miatt is, igen, Ellerbe és Kruger kötelező, Joe alap az újraigazolásnál. De még sok-sok embert tudok mondani, aki szintén maradjon, igazából kevés ember van, akivel idén nem szimpatizáltam, de ő legalább Considine 😀

Mit gondoltok, OBrown lehet Ed utódja? Szerintem elég ügyes a srác és már az első csapatnál, meccsen is bizonyított egy fumblival.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Bocsánat, el kellett ugranom.. de kerítsünk sort a negatívumokra is:

-rush D

Ez nagyon nem tetszett, és továbbra is sajnos probléma lehet.. túlságosan sok 4-7 yardos futást engedtünk egy viszonylag jó fal, de teljesen átlagos futókkal szemben... Friscoban szerintem a fal, és a futók is picivel jobbak, mint amit a NE mutatott. A vicc az, hogy akármilyen mélyen is játszik Ray, még így is a legjobb runstuffing LB-nk, ösztönből és tapasztalatból ő legalább eltalálja a gapet... sajnos a többi LB-nk elég súlytalan, az az érzésem.
Pedig éppenséggel a read optiontől mint fegyvertől annyira nem tartok, Kruger és Suggs marad a szélen, ők azt fogják, Graham/Pollard/Ellerbe elég gyors és fizikális.. inkább attól, hogy a San Fran OL ellen is súlytalanok leszünk középen, és mondjuk "Frank Gore up the middle for 6 yards"-típusú futásokat fogjuk nyelni/nyalni ezerrel.


-Ed Reed

Lehet, hogy kissé unfair hogy őt szemelem ki, de nekem elég lassúnak és kényelmesnek tűnt vasárnap (vissza lehet nézni az nfl.com-os meccsösszefoglalót, remélem csak én láttam így/nekem feltűnő..) és nem sok köze volt a passzjátékokhoz... részben azért, mert mélyebben játszott, de mintha nem is reagált volna most olyan jól (Denverben láttunk egy-két jó rámozdulást azért, most viszont semmi..) gyakorlatilag a rájátszásbeli 3 meccsen semmit nem mutatott eddig. 😕
Illetve amikor mutatott valamit, az nem tetszett, két kiugró példa:
-lemaradt a Welker-screenről a 2. negyedben a Pats TD-s driveben, csúnya mistackle
- a Welker-féle hosszú passznál kifejezetten hezitánsnak tűnt, mikor ütközni kellett volna (itt a leglátványosabb, de mintha máskor is előjött), és Graham volt az aki 2-3 yard hátrányból visszaért Welkerre, ő vetődött rá hátulról... nem tudom mi van Eddel, valami sérülése van, vagy kifejezetten most már csak zónáztatjuk 15-20 yard mélyen, mert úgyis ott van Pollard és Graham büntetni..
Azt viszont az eredménykövetőbe is írtam, és meg kell említeni, hogy a puntokat konstansul fair catchelte a saját 10-15 yardos között - ez mindenképp pozitívum. Csak az a baj, ha van egy HoF safetynk, és ennek kell örülni vele kapcsolatban 😕


-speciel team (pici negatívum)

Nem volt szerencsénk a széllel, Jacobynak nehéz volt a 10-15 yardos vonalról kezdenie a returnöket, és szerencsére nem számított sokat.. de se a KR game nem volt az igazi, sem a punt coverage unit nem volt jó, és Koch sem volt az igazi, volt hogy középre rúgta, abból lett a nagy return, amikor oldalt ment ki, akkor 31 yardosat rúgott.
Szerintem ez a jövő héten mindenképp jobb lesz, dómban, és remljük hogy Tucker hozza eddigi formáját.. és hátha Jacoby villant valamit az alapszakaszbéli tarsolyból.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nagyon nagy meccs volt,a 2. félidőben kezdtem kevésbé izgulni,annyira magabiztosnk tűnt a csapat ,hogy nem lehetett probléma.
Joe,minket Ravensboyokat,akik hétről -hétre láttuk,annyira azért nem lepett meg a teljesítménye,talán csak a következetessége,mintha most érett volna össze benne mindaz,ami eddig történt vele a focipályán és kívül,mintha most vált volna felnőtté.
Amit általában csak kevés szerencsések(?)tudnak elkezülni.
Rice/Pierce/Q/Torrey/Pitta nagyon jók voltak.

Az OL,az nekem nagyon tetszett,talán ez még jobb,mint 2 éve Gaitherrel és Grubbssal volt.Én amnesztiáznám BigMac-et és megkínálnám még legalább 1 évvel,egyértelműen ezért is javult fel Joe teljesítménye.
Leach limitált szerepköre miatt van hiányérzetem, már hetek óta sérülten játszik,így is jó,hogy ennyire bírja.

A D,nekem már Manning ellen is tetszett,most pedig tán még jobban.Brady komfortzónáját,passzsávjait folyamatosan zavarták,meg is lett az eredménye,az interceptionnal.A legjobbkor.
Szerintem az x faktor,Kruger és Ellerbe volt,remélem mindkettejük maradását megoldjuk,mert most jön mindkettejük pályafutásának a fénykora.
Krugert eleve 4 éves projektnek szánták és ,ha megtlálom,majd linkelem,már draft után 3-4 évre tette DeCosta,a teljesítménye csúcsát.Megvan.Brady folyamatosan érezte a tarkóján Kruger leheletét 😀
TB-nek dobnia kellett minél gyorsabban. Most bizonyította,hogy nem csak Suggs túloldalán él.Feltűnt már a Broncos ellen is,hogy all down LB volt.
A teljes front7 munkája nagyon tetszett.Nem értek egyet,hogy Ray gyenge volt,persze,hogy kopott és érzi,hogy most kell kiszállni,az ösztönei még mindig nagyok.Kicsit késve,de odaért 😊 a tudása pedig arany.
Azt volt a véleményem,hogy bármely kiemelkedő csapatot meg tudjuk verni,azt viszont nem,hogy mindkettőt.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Caldwell marad az OC, run game coordinatornak pedig érkezik Juan Castillo, aki már a következő két hétben is itt lesz.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Na akkor néhány gondolat, próbálom sorrendben:

+ half-time adjustments/offensive playcalling (Caldwell for President!)
Nagyon kellett, hogy az első félidős konzervativizmus után (amit részben megértek a field position battle miatt), kicsit nagyobb passzjátékkal jöjjünk ki.. és meglett az eredménye.
A második félidei playhívást viszont imádtam, gyakorlatilag 100%-ban: igenis kellettek a hosszú passzok, hogy megnyissák a pálya közepét, és kellettek a futások is hogy a nehézkes Pats LB-ket közel tartsuk a line of scrimmage-hez - és amint ezek megvoltak, rögtön ültek a 10-15-20 yard mély passzok.
Ezzel el is érkeztünk a következő ponthoz..

+ Joe Flacco
Miután az egész NFL mea culpázik a lábai előtt az elmúlt hetekben, nem nagyon tudok mit hozzátenni. Tökmindegy minek nevezzük, elitnek(amit speciel egy rádióállomás okos kommentátora provokált ki belőle anno, de kíváncsi vagyok ki válaszolt volna úgy, hogy "hát, szerintem a top 10-15 QB közt vagyok (ergo ennek megfelelő pénzt is adjatok majd szezon végén..)), szupernek, kláccsnak - a lényeg, hogy megint hozta magát, megint jól (understatement of the year) játszott, és megint nem követett el hibát.
Rendkívül higgadt, semmi sem zavarja meg.. és úgy látszik nem érzi meg a terhet, reméljük ez a SB-ra is megmarad.

A tények: a 15. heti félidei pick óta 12 TD-t és 0 INT-t dobott.. ebből a rájátszásban 8/0 a mérleg (egyetlen vesztett fumble volt)

"How good has Joe Flacco been during the Baltimore Ravens’ playoff run?
He completed 21 of 36 passes for 240 yards, three touchdowns, no interceptions and a 106.3 QB rating in Sunday’s 28-13 AFC title game upset of the Patriots … and, statistically, it was his worst performance of the postseason"

Azt persze ne feledjük, hogy milyen körülmények közt dobált... de ha ezt a formát hozza New Orleansban is (kopp-kopp, és ez egy hatalmas HA a Frisco ellen), akkor nem fogunk kikapni.

PS: még egy apróság a completion %-ről.. és hogy miért nem zavart engem mostanában, nem akartam fölöslegesen pörögni róla.. most hirtelen a sportújságírókat se zavarja már annyira:
"Baltimore can live with the three-and-outs that Flacco's going to have because he's not the classic short-passing, chains-moving quarterback. As with the Niners, Flacco's not a stat guy. Never has been. He's not going to be a very highly rated quarterback because he'll throw downfield a lot, and downfield throwers don't have great completion percentages."

Van egy gunslinger QB-nk, aki ráadásul hidegfejű és bombaformában játszik.. nem azon fog múlni hogy 55% vagy 62% a completion percentage 😛



+RZ efficiency (offense/defense)
Köthető az előző ponthoz, és a következőhöz is, sőt talán lehetne az első számú is.. 4/4 TD nálunk, 1/4 odaát - ennyi, ez volt a meccs, ezen múlott.

"The Patriots drove into Baltimore territory a whopping nine different times Sunday, and they made it to the red zone on five occasions. They came away with a grand total of 13 points."

Volt egy szerencsés drop Welkertől és egy hold Solderen (utóbbi teljesen jogosan) úgymond kritikus időkben, de úgy vélem, hogy a csapat visszatalált volna így is, mert a fentiből, na meg a meccsen is élőben látható volt hogy a tíz/húsz yardos vonalunkon belül a Pats eléggé reménytelen volt.
Gronk hiánya nagyon nagy veszteség volt.

+Boldin/Pitta/Pierce
Boldinról nem tudok nem könnyes szemmel beszélni, ha van olyan poszt a QB mellett ami éveken át dühített, az a No. 1 WR posztja... Qadry Ismail óta nem volt ember (akiről csak homályos emlékeim vannak, de ő inkább deep threat volt, és Boldin szerintem nála is hasznosabb/fontosabb), Mark Clayton, Travis Taylor, sőt még Mason se mindig hozta azt amit elvártunk..
Boldin viszont Lester Stickum Hayes legszebb napjait idézi, olyan ragadós a keze, és ez a tavalyi Evans drop után különösen mélyen megüti az embert egy ilyen meccsen.

Pitta - one tough mo-fo.. pedig első évben hogy aggódtam hogy Dickson kiszorítja, de úgy látszik a mormonokkal nem lehet viccelni.
Pierce - egyetemen imádtam, NFL-ben még inkább imádni fogom.. lehet megnézem milyen odds lesz arra, hogy kinek lesz legtöbb rushing yardja a Super Bowlon, és dobok rá egy apróbb összeget brahiból - a sebessége többször is meglepte a Pats védőket. A Frisco LB-k gyorsabbak egy csöppet, de hiba lenne teljesen elfeledkezni róla.. semmivel sem játszott gyengébben mint Rice, sőt. (Rice-nak egy igazán szép play-e volt, az a dumpoff amiből first downt csinált.. Pierce viszont stabilabban hozta az 5+ yardos futásokat.)


+Kruger és a fiatal DL emberek

Kruger egy állat.. nem volt sackje, és talán annyira sok pressure-je, de elég sok gondot okozott az OL-nek, gyakran le kellett váltani rá futónak, TE-nek.. kétszer is ő szedte szét az első félidőben az Pats screen playét, egy-az-egyben baromi jól tolta. Nagyon jó, hogy megvan a két bookendünk, és mostantól nem tudják Suggsot duplázni.

Igazából az egész DL-re elmondható, hogy jól tolták.. mégha ez sackekben nem is mutatkozott meg. Persze Ngatát kettőzték sokat, de így pl Art tudott sokat állatkodni, és amit nem sokan szoktak említeni, de szerintem az egyik legjobb a DL-ünk benne, az a passing lane zavarása, ergo a kezek felemelése mikor az irányítók passzolnak.

Már az első félidőben legalább 4 olyan szitu volt, ahol szívtam a fogam, mert Brady passza alig kerülte el a DL kezeit, és ez a második félidőben aztán vissza is ütött kulcsszituban egyszer (ez a rövid dink-dunk offense egyik nagy veszélye), amikor úgy tűnt hogy esetleg mákunk lett volna... kikérem magamnak, rengeteg alkalommal ez centiken/incheken múlott, ha 7-3-nál történik az első félidőben, az ugyanúgy fájt volna a Pats-nek.

Amikor meg Brady nem tudta megfutni a first downt, és ijedtében eldobta Ngata elől a labdát, az volt a meccs priceless pillanata. 😊

Írok a negatívumokról is majd picit.. az nem lesz ennyire hosszú.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Csodalatos gyozelem volt, gratula a fiuknak, micsoda nagybetus csapat!!
több mint 11 éve
ArizonaFan Arizona Cardinals 160
gratula srácok! 😀

több mint 11 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Goo Ravens.
Mit gondoltok(tudom sosem fogjuk megtudni)ez a teljesitmeny benne lett volna a csapatban akkor is ha az oreg nem nyogi be a playoff elott, hogy leteszi a Riddell-t?Ez tenyleg egy akkora emocionalis plusz, hogy iszonyat elonyt jelent mindenkivel szemben. 😊
zsenialis idozites Lewistol.
Pollard jatekat szemely szerint imadom, ez a dolga, nyilvan nem szabalytalanul, de hardcore modon kell megallitania azt aki szembe jon.
John Lynch hany embert tett vonalon kivulre?Megis az egyik legnagyobb utkozogep,de clean hitter?? 😊
Sean Taylor mit mondott volna erre az utkozesre?

'I BELIEVE'
több mint 11 éve
Flacco5 Baltimore Ravens 831
Pollard teljesen normálisan játszott, én nem érzem úgy, hogy szándékosan sérülésre ment volna. Ő ilyen lelkes srác, és győzni akart. Erre így nem voltunk felkészülve, nálunk más a koncepció a PO-ban, sokkal nyugisabban, meditatívabban játszunk, ezért most a sok Pats-drukker kollega kritikája.
Pedig nem Pollardon múlott, vagyis csak annyiban, hogy galádul ő is részese volt annak a rút összeesküvésnek, hogy a Patriots ne szerezzen többet 13 pontnál.
Számunkra ez nem esik jól, és ezért éri most őt sok kritika, dehát az meg természetes ilyenkor, hisz ahogy a mondás is tartja, "sírni csak a győztesnek szabad". Azok meg mi vagyunk, még ha most épp konkrétan ezen a meccsen nem is teljesen.Sobri Jóska
Nagyon korrekt hozzászólás! Pollard tuti, hogy senkit nem akart szándékosan leséríteni. Játszott. Ment az adok kapok mindkét oldalról.

Nekünk jött ki jobban, reméljük a Célban is tudjuk tartani ezt a fantasztikus formát 😊
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Igor, kátrány, s mind ki nálam okosabb és leste a meccset, ha van pár gondolatotok a mi csapatunk játékáról, valamint rendelkeztek idővel, írnátok a meccsről, a véleményetekről pár sort?

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Röpcsik, Kiskocsik? Na ezeket nem tudom, a többi nyilvánvaló😊FearTomi
Jets, JagsCollapo
Pfff😀 Okés😀

több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Röpcsik, Kiskocsik? Na ezeket nem tudom, a többi nyilvánvaló😊FearTomi
Jets, Jags

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!