A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Baltimore Ravens

46 feliratkozó

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
a 69ers a GTA-ban volt, a Frisco 49ers a kaliforniai aranyláz miatt 😊

"A "69ers" név a valós San Francisco 49ers focicsapat nevéből és a 69-es szexpóz összevonásából jön." (ha erre utaltál viszont, akkor én kérek elnézést 😊)jjncaa
A 69esekről sajnos nem tudok nyilatkozni, de a 49ers tegnapi teljesítme alapján ti vagytok esélyesebbek. Ha a 49ers összeszedi magát akkor persze lehetnek gondok...
FearTomi
Ez az én saját bejáratú marhaságom, pl szerintem a ligában a következő csapatok vannak: Patriarkák, 69ers, Röpcsik, Kiskocsik, Vasalósok... stb. (Lehet gondolkodni ki kicsoda 😀)
Ráadásul ha a véletlen folytán valamilyen összefüggést vélne felfedezni valós csapatokkal az csupán még véletlenül sem a véletlen műve... az viszont lesújtott, hogy a 69ers már létezik 😀 😀

Valamint továbbra is tartom, hogy a 69ers erősebb nálunk...Collapo
Röpcsik, Kiskocsik? Na ezeket nem tudom, a többi nyilvánvaló😊

több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
a 69ers a GTA-ban volt, a Frisco 49ers a kaliforniai aranyláz miatt 😊

"A "69ers" név a valós San Francisco 49ers focicsapat nevéből és a 69-es szexpóz összevonásából jön." (ha erre utaltál viszont, akkor én kérek elnézést 😊)jjncaa
A 69esekről sajnos nem tudok nyilatkozni, de a 49ers tegnapi teljesítme alapján ti vagytok esélyesebbek. Ha a 49ers összeszedi magát akkor persze lehetnek gondok...
FearTomi
Ez az én saját bejáratú marhaságom, pl szerintem a ligában a következő csapatok vannak: Patriarkák, 69ers, Röpcsik, Kiskocsik, Vasalósok... stb. (Lehet gondolkodni ki kicsoda 😀)
Ráadásul ha a véletlen folytán valamilyen összefüggést vélne felfedezni valós csapatokkal az csupán még véletlenül sem a véletlen műve... az viszont lesújtott, hogy a 69ers már létezik 😀 😀

Valamint továbbra is tartom, hogy a 69ers erősebb nálunk...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Egyelőre még nem hiszem, hogy nyerni fogjuk, a 69esek túl jól össze vannak rakva, de tegyük fel, hogy nyerjük, kérdés, kevés lesz-e a pont -> Ray-ray, vagy nem -> Flacco...
amúgy a szentimentalizmus mellett, ha jól emlékszem The Bus se lett MVP, de javítsatok ki, ha tévednék... Mondjuk a Bus nem is volt ennyire a csapat és a liga ikonja, de ettől még... amúgy ha nyerünk, szvsz Ray fogja kapni, ha megérdemli, ha nem azon az egy meccsen...

csekkoltam, a Bus meccsén Ward lett MVP... szal jah, de ettől még szentimentalizmus

Collapo
A 69esekről sajnos nem tudok nyilatkozni, de a 49ers tegnapi teljesítme alapján ti vagytok esélyesebbek. Ha a 49ers összeszedi magát akkor persze lehetnek gondok...

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 941 — no es importante
a 69ers a GTA-ban volt, a Frisco 49ers a kaliforniai aranyláz miatt 😊

"A "69ers" név a valós San Francisco 49ers focicsapat nevéből és a 69-es szexpóz összevonásából jön." (ha erre utaltál viszont, akkor én kérek elnézést 😊)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Egyelőre még nem hiszem, hogy nyerni fogjuk, a 69esek túl jól össze vannak rakva, de tegyük fel, hogy nyerjük, kérdés, kevés lesz-e a pont -> Ray-ray, vagy nem -> Flacco...
amúgy a szentimentalizmus mellett, ha jól emlékszem The Bus se lett MVP, de javítsatok ki, ha tévednék... Mondjuk a Bus nem is volt ennyire a csapat és a liga ikonja, de ettől még... amúgy ha nyerünk, szvsz Ray fogja kapni, ha megérdemli, ha nem azon az egy meccsen...

csekkoltam, a Bus meccsén Ward lett MVP... szal jah, de ettől még szentimentalizmus

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
először is: Gratulálok!

kérdés: mit gondoltok, amennyiben SB győzelem lesz, megkapja Lewis az MVP címet, mint anno? (sztem, ha nyertek, Falcco is megérdemelné, de ugye ez Amerika!)nhm
Ha nyerünk felőlem Sam Koch is kaphatja az MVP díjat 😀
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Lábon? Ez biztos? Nem derékon? Ha azt tanítanák, hogy szereld a lábán, az elég gáz lenne, garantált sérülés okozás...FearTomi
Biztos. De nem garantált a sérülés. Csak fenyeget az esélye, erre írtam, hogy ez aljas technika, de mindenki ezt játssza. A Pats védők is, a Chiefs védők is. Egyébként mikor a bounty ügy volt NO-ban, ott sem az volt a fő gond, hogy szándékos sérülésokozás volt a cél, hanem az, hogy fizettek érte. Előbbit nem lehet elkerülni, akármilyen álszent liga, ők is tudják. Utóbbit lehet, és azt hitték ilyet találtak, és példát statuálnak.

Pollardnál puszta véletlen hogy pont a Pats játékosokat sorban üti ki. Így alakult, nem utazik rájuk. Tegnap is belehajoltak egy helmet to helmetbe, szándékosság nem volt. Vagy Brady kiütésénél egy HB ráugrott Pollardra, a földön fekve is blokkolta (az is érdekes technika). Onnan vetődött előre Pollard. Azért megnézem, ilyen helyzetben ki tudna derékra vagy vállra vetődni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
először is: Gratulálok!

kérdés: mit gondoltok, amennyiben SB győzelem lesz, megkapja Lewis az MVP címet, mint anno? (sztem, ha nyertek, Falcco is megérdemelné, de ugye ez Amerika!)
több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363

vegre, flacco es a szakertok altal sehova nem vart ravens ott van a dontoben, kiutve az agyon istenitett peytonkat, luckot, bradyt. Vegita
Haver, Luck nem volt istenítve,a szakértők kedvence RG3 volt idén, bár a Redskinstől pont kikapott a Ravens😊FearTomi
ezert szerepel csak pm neve elott 😊

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Azt kell megérteni, Pollardot is arra tanítják az edzői, hogy lábon szereljen. Mert az a legbiztosabb, nagyon nehéz kikerülni, és kibújni belőle. Ráadásul valóban fáj is, és sérülésveszélyes, tehát a támadó félni fog. Ezért tanítják mindenkinek ezt. A Pats védőinek is. Akkor tehát vagy mindenki aljas, vagy ez a technika aljas. Sztem utóbbi, de ilyen a foci. Tényleg ez működik egyik legjobban. Egyébiránt van blokkolásban is még inkább a sérüléseséllyel terrorizáló típus. Azt kimondottan erre találták ki, és sokan betiltanák (én is).ulpianus
Lábon? Ez biztos? Nem derékon? Ha azt tanítanák, hogy szereld a lábán, az elég gáz lenne, garantált sérülés okozás...Mellesleg nem tudom, hogy miért van ezen mindenki felháborodva. Egy védőnek meg kell állítani a támadást, hát ő megállítja...vagy ne ütközzön, máskor szóljon Ridleynek, hogy "Hé srác, légyszi állj meg"?

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Azt kell megérteni, Pollardot is arra tanítják az edzői, hogy lábon szereljen. Mert az a legbiztosabb, nagyon nehéz kikerülni, és kibújni belőle. Ráadásul valóban fáj is, és sérülésveszélyes, tehát a támadó félni fog. Ezért tanítják mindenkinek ezt. A Pats védőinek is. Akkor tehát vagy mindenki aljas, vagy ez a technika aljas. Sztem utóbbi, de ilyen a foci. Tényleg ez működik egyik legjobban. Egyébiránt van blokkolásban is még inkább a sérüléseséllyel terrorizáló típus. Azt kimondottan erre találták ki, és sokan betiltanák (én is).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Nagyon jó lesz. Végre nem Brady - Manning SB lesz😊 A Pats amúgy idén rohadt unalmas meccseket játszott. Az egyetlen gáz, hogy most nem tudom, hogy a SB-n melyik csapatot támogassam, valószínüleg a Ravens lesz az, de csak azért, mert ők csapták szét a Pats-t😀


vegre, flacco es a szakertok altal sehova nem vart ravens ott van a dontoben, kiutve az agyon istenitett peytonkat, luckot, bradyt. Vegita
Haver, Luck nem volt istenítve,a szakértők kedvence RG3 volt idén, bár a Redskinstől pont kikapott a Ravens😊

több mint 11 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
orulok, h veletek jatszunk, tobb szempontbol is. harbowl, egyuttal visszavago is 😊 testverek csataja. 52 vs 52 😛
vegre, flacco es a szakertok altal sehova nem vart ravens ott van a dontoben, kiutve az agyon istenitett peytonkat, luckot, bradyt. most mar tenyleg elit flacco, raynek szep befejezes lenne egy gyuru, olyan igazi, amerikai alom. suggs, reed, rice.. lehetne sorolni. mind megerdemlik a gyurut, szivem szerint, ha netan kikapnank, toletek meg el is tudnam fogadni 😀 termeszetesen ez nem fordulhat elo, de az ordog sosem alszik.

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Pollard teljesen normálisan játszott, én nem érzem úgy, hogy szándékosan sérülésre ment volna. Ő ilyen lelkes srác, és győzni akart. Erre így nem voltunk felkészülve, nálunk más a koncepció a PO-ban, sokkal nyugisabban, meditatívabban játszunk, ezért most a sok Pats-drukker kollega kritikája.
Pedig nem Pollardon múlott, vagyis csak annyiban, hogy galádul ő is részese volt annak a rút összeesküvésnek, hogy a Patriots ne szerezzen többet 13 pontnál.
Számunkra ez nem esik jól, és ezért éri most őt sok kritika, dehát az meg természetes ilyenkor, hisz ahogy a mondás is tartja, "sírni csak a győztesnek szabad". Azok meg mi vagyunk, még ha most épp konkrétan ezen a meccsen nem is teljesen.

több mint 11 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
az igaz h nem rajtuk múlik csak akkor ne is szólják le vagy meg ...

Ja és még valami látom ez ilyen átvett dolog a szeretett QB-toktól h sírtok mindenért...?!Tiger86
Na megint kezdődik az "értelmes" nyafogó, sírós, babaarcú, címplapfiús QB kommentek özöne?
Kis sír itt? Mindenki korrektül gratulál nektek, s a legtöbben azt kívánják, hogy most már húzzátok be a döntőt!!!
Bocsi, ha nem tetszik az egyik játékosok stílusa, DE szerintem ti sem örülnétek egy olyan játékosnak nálunk, aki az elmúlt 5 évben 4 meghatározó játékosokat tesz jégre, elég érzékeny időszakban! Mint mondtam (uk) nem a kemény védő melóval van bajunk, hanem a sérülést okozni akaró alattomos játékosokkal! Pollard pedig ilyen! Tegnap nem a Ridley féle eksön csapta ki a biztosítékot, hanem ahogy utazott Welkerre, s ahogy ütközött vele többször is! Nem baj, ha keményen ütközik, csak sérülést ne akarjon okozni direkt! Ő pedig 2x is úgy szállt bele Wes térdébe, hogy azt hittük ottmarad!
Néha kellene egy kis levegő vétel, szusza és nyugodtság mielőtt leírsz valamit..Nem kell ide a feszültség, azért mert nem éppen úgy látunk dolgokat!! Jobbak voltatok, nyertetek, megérdemelten! Ti mentek a döntőbe! Egyszerű ez..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 11 éve
Houston Houston Texans 38 — Texans
Gratulálok a Ravensnek sok sikert az SB -hez nektek szurkolok már csak a pats miatt is 😊 😊
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Most már nyerjétek meg!
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Nah, akkor sok szurkoló van, de még mindig nem mi vagyunk az esélyesek....

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 380 — Jó ötletnek tűnt!
Grat srácok, nektek szurkoltam ezen a párharcon! Szóval az oroszlánok mellett volt Sas segítség is 😉Eazzy
A légierő is csatlakozott grat nektek

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Grat srácok, nektek szurkoltam ezen a párharcon! Szóval az oroszlánok mellett volt Sas segítség is 😉Eazzy
Az is tartson még ki két-három hétig 😀

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Grat srácok, nektek szurkoltam ezen a párharcon! Szóval az oroszlánok mellett volt Sas segítség is 😉

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 11 éve
Tiger86 Baltimore Ravens 23
az igaz h nem rajtuk múlik csak akkor ne is szólják le vagy meg ...

Ja és még valami látom ez ilyen átvett dolog a szeretett QB-toktól h sírtok mindenért...?!

több mint 11 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
cseris de láv...
Nekik fáj a Pollard-stílus, ezt megértem, van/volt a mai meccsen is oda vissza necces helyzet, nem feltétlen sírás ez, szóval ne is erre élezzük ki a dolgot, valamint ne is ragozzuk túl egyik oldalon se.

Tom se volt szép, Reed se volt jó... Pitta is nyaklott, Ridley is sérült... lassan ez a párharc is rivalry... és hát nem hiszem, hogy egy Denver-Oakland, vagy stb meccsen ne lenne indulat.

Köszönjük a gratulációkat, a játékosok viselkedése, stílusa meg nem rajtunk, vagy a Patriarkák szurkolótáborán múlik, szóval újfent:
cseris de láv!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 11 éve
Tiger86 Baltimore Ravens 23
LOL azért ezzel ne vicceljünk már 😊 Mit csináljon szerencsétlen Reed miközben beletalpalnak a lábába ??? Komolyan akinek nincs értelmes kommentje vagy sírni akkor az menjen a pecc topicba...
Pollard szerelése tényleg kemény volt de ilyen a foci az h pont 4-5 pecc játékost jegelt már le na istenem .. Biztos van máshonnan is , de ezért nem kell ismét sírni h mocskosul játszik mert szerintem nem , csak kőkeményen ahogy az öregek 😉

több mint 11 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Az igaz, hogy ilyet Tom mestertől még én sem láttam! Nyújtott lábbal földön védekezni egy éppen ráugró emberrel szemben..(Biztos vett ő is pár jitsu leckét 😉 ) De amennyiben tovább menne a felvétel, akkor az is látszana, hogy a kontakt ellenére a jobb lábával, még így is sikerült ráugrania az irányító bal vállára, a szimpatikus Ravens játékosnak.. Azért ilyet még az NFL-ben sem szoktak, ugye? Lábbal ráugrani egy földön lévő irányítóra? A fagyinak mindig 2 oldala van,s csöpög itt is-ott is.. 😉

Ward egy paraszt.. 😉