Buffalo Bills
33 feliratkozó
több mint 3 éve
Nem játszottunk jól a labda egyik oldalán sem, jöhet playoff formánk! Squish the fish again!A delfin nem hal..... 😀
BillsFan
több mint 3 éve
Nekem két éve a cards ellen, aztán jött a hail murray. Azóta se mérgelt fel úgy a csapat mint aznap este 😀
több mint 3 éve
Nekem volt olyan érzésem, hogy oké, ez a meccs megvan, mondjuk sajna a Vikings ellem.
több mint 3 éve
Pár gondolat:-Allennel nem tudom mivan, első négy évében alig volt rz labdavesztése, most nonstop elhagyja a labdát
-Végre voltak hosszú passzok!
-a védelem borzasztó
Egyrészt tartom továbbra is hogy a dolphins talán a legrosszabb matchup ha lesz tua, edzői stáb full vakon van hogyan kéne ellenük védekezni. Másrészt én nem tudom mi kell ahhoz hogy Frazier ki legyen vágva, de évek óta borzalom a védelem, jönnek bele a magasan pickelt/drágán hozott játékosok de egyszerűen nem elég jó az egész. Oké hogy PO meg jó mérleg, de ez nagyon kevés lesz a bengals/chiefs ellen
több mint 3 éve
Nem játszottunk jól a labda egyik oldalán sem, jöhet playoff formánk! Squish the fish again!


NFL/NCAA/BOWL tippjáték győztes 2006/2007/2011 and retired 😊
több mint 3 éve
Mivel Bills-hagyomány, hogy a csapat minden lehetséges módon el tud veszteni egy meccset, nem igazán éreztem még olyat, hogy "na, ezt már biztosan behúztuk". Viszont az első kickoff return TD megadta az alaphangot, onnantól valamiért megvolt ez az érzés. 😊35 pontot tettünk fel a táblára úgy, hogy igazából nem játszottunk jól. Ezek után már bármi jöhet! 😊
több mint 3 éve
Vasárnap 7 kor lesz a meccs.
több mint 3 éve
Ha megint ez a hiányos OL játszik, akkor mindegy.Tua lesz vagy idén már offos a millió agyrazkodas miatt?Annyira azért nem örülök a lehetséges opcióknak, a pats-steelers kettős okés WC körben, de ha véletlen a dolphins jön egy visszatérő tuaval az problémás lesz tekintve hogy mennyire nem vagyunk képesek védekezni ellenükNe aggódj, ha ez a csere OL játszik, akkor már meg is nyertétek....
ThySoul
DM13
ThySoul
több mint 3 éve
Tua lesz vagy idén már offos a millió agyrazkodas miatt?Annyira azért nem örülök a lehetséges opcióknak, a pats-steelers kettős okés WC körben, de ha véletlen a dolphins jön egy visszatérő tuaval az problémás lesz tekintve hogy mennyire nem vagyunk képesek védekezni ellenükNe aggódj, ha ez a csere OL játszik, akkor már meg is nyertétek....
ThySoul
DM13
több mint 3 éve
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 3 éve
3 is a special number. #ForDamar | #LoveForDamar pic.twitter.com/itjpxQ4wKv
— Buffalo Bills (@BuffaloBills) January 8, 2023
több mint 3 éve
Gratula és irány az SB!
több mint 3 éve
Annyira azért nem örülök a lehetséges opcióknak, a pats-steelers kettős okés WC körben, de ha véletlen a dolphins jön egy visszatérő tuaval az problémás lesz tekintve hogy mennyire nem vagyunk képesek védekezni ellenükNe aggódj, ha ez a csere OL játszik, akkor már meg is nyertétek....
ThySoul
több mint 3 éve
hát hála, jöhet a 3. felvonás
több mint 3 éve
A pats első TD-je nem volt jogos (szerintem). Mindenki a lábakat nézte, viszont a labdát nem birtokolta a játékos, amikor a jobb lába éppen hogy leért.Húszezer zászlót ne dobtak be ránk
Buffalo Bill
több mint 3 éve
A pats első TD-je nem volt jogos (szerintem). Mindenki a lábakat nézte, viszont a labdát nem birtokolta a játékos, amikor a jobb lába éppen hogy leért.
több mint 3 éve
Ez a hét egy igazi hullámvasút volt. Sikerült megtapasztalni nem csak a sport, de az élet minden szomorúságát és boldogságát is. Mindenki arra kíváncsi, hogy reagál a csapat egy csoportrangadón egy olyan csapat ellen, amelyik 20 éven keresztül akkor vert minket bucira, amikor csak akart. Ahhoz továbbra is tartom magam, hogy Hamlin felépülésével a mi szezonunkban már nem történhet pozitívabb dolog. Szerintem egyikünknek sincs már komoly elvárása, egész egyszerűen csak játsszanak a fiúk a csapattársukért, mert ez a minimum (és egyben a maximum is) amit megtehetnek. Az, hogy az eredmény mi lesz, az másodlagos.
Innentől minden meccs ajándék, élvezzük ki azt, hogy láthatjuk a liga egyik legjobb és legizgalmasabb csapatát, mert túl rövid a szezon ahhoz, hogy bármin is sopánkodjunk. És ahogy a hét szerintem ismételten sokakat (köztünk engem is) rádöbbentett; nem csak a szezon rövid ehhez, hanem az élet is.
Hamarosan kezdünk, nagyon kívácsi leszek a hangulatra. 😊
Let's go Buffalo, let's go Damar! 😊
több mint 3 éve
Azt hittem az utolsó fordulót egy időben játsszák... Kit közvetít az Aréna4?Bills-Pats
Buffalo Bill
Giants- Eagles
Packers - Lions
több mint 3 éve
Azt hittem az utolsó fordulót egy időben játsszák... Kit közvetít az Aréna4?
több mint 3 éve
Annyira azért nem örülök a lehetséges opcióknak, a pats-steelers kettős okés WC körben, de ha véletlen a dolphins jön egy visszatérő tuaval az problémás lesz tekintve hogy mennyire nem vagyunk képesek védekezni ellenükAkkor nincs mese.
ThySoul
Ki kell kapni ma a Patriotstól. 😀
több mint 3 éve
Annyira azért nem örülök a lehetséges opcióknak, a pats-steelers kettős okés WC körben, de ha véletlen a dolphins jön egy visszatérő tuaval az problémás lesz tekintve hogy mennyire nem vagyunk képesek védekezni ellenük
több mint 3 éve
A KC tegnap este jatszott es nyert… ezert irtaThySoul hogy ez mar felejtosNa első kiemelés ebből sem lesz 😀Még lehet. Ha elverjük a Patriotsot, a Chiefs pedig kikap. Egyébként mi játszunk ma az Aréna 4-en?
ThySoul
Buffalo Bill
több mint 3 éve
Na első kiemelés ebből sem lesz 😀Még lehet. Ha elverjük a Patriotsot, a Chiefs pedig kikap. Egyébként mi játszunk ma az Aréna 4-en?
ThySoul
több mint 3 éve
Na első kiemelés ebből sem lesz 😀
több mint 3 éve
🫶 #ForDamar pic.twitter.com/UZmF1c5Wxz
— Philadelphia Eagles (@Eagles) January 7, 2023
Putting love into the world comes back 3xs as much… thankful for everyone who has reached out and prayed. This will make me stronger on the road to recovery, keep praying for me! 🫶🏾3️⃣
— 𝐃𝐚𝐦𝐚𝐫 𝐇𝐚𝐦𝐥𝐢𝐧 (@HamlinIsland) January 7, 2023
Szerkesztette: dande2