NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
láttatok valami reménységet a konbájnon?JUNIOR46


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Bár benne volt a pakliban, azért ez szíven ütött.
Komoly űr keletkezezett így a csapatban és az öltözőben is.
Perpill most elképzelésem sincs, miként fogjuk megoldani a támadófalat, kell két kezdő OT és G poszton sem vagyunk meg tutira, de itt muszáj lesz bízni abban, hogy Silatolu és Kugbila majd beválik.
Mondjuk így helyünk bőven lesz a sapka alatt, közel 30 millával állunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
láttatok valami reménységet a konbájnon?JUNIOR46
Melyik poszton?
több mint 10 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
láttatok valami reménységet a konbájnon?

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gross visszavonul, hivatalos bejelentés holnap

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Thomas Davis szerződésével is mókoltunk, előbb előbb éltünk az opcióval, hogy meghosszabbítsuk, majd pedig átsrturkturáltuk.
Még Charles Johnson szerződését tervezzük megvariálni, illetve szerintem ez a lehetőség meg lesz Olsennel is.
Smitty kapcsán is nyilatkozott össze vissza Rivera és Getlleman, sztem ott egy paycut várható, illetve Godfrey sorsa is lóg a levegőben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ryan Kalil és Johnatan Stewart szerződését átstrukturáltátok. Így keletkezett extra 4 millió $nyi cap space.

Panthers center Ryan Kalil did restructure his contract. $4.75M base salary reduced to $855k, remainder converted to signing bonus. Kalil had a $10.4M cap number. New number is $7.284. Panthers save $3.116M in 2014 cap space.

Panthers RB Jonathan Stewart tweaked his deal, as well. $1.5M base reduced to $785k. Remainder ($715k) was added to his $6.785M option bonus. So Stewart gets $7.5M signing bonus, prorated over 5 years. Renegotiation lowers 2014 cap number by $911,250
(Brian McIntyre)
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
 www.youtube.com/watch?v=iVASF86vUgA

a két Megasztár

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Írok majd hasonló összegzést a védelemről is, csak egyelőre téliolimpia van, meg egyéb elfoglaltságok 😊
Közben Hardy kijelentette, nagyobb szerződést akar, mint CJ. Fasza....
Hurney faszságait még éveken keresztül nyögni fogjuk így, vagy úgy.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Luke és Ron is megérdemelte, nagy gratula nekik, bár ha adott esetben más kapta volna (Watt, vagy Reid mondjuk), ők is megérdemelték volna, elég kiegyensúlyozott volt ilyen téren idén a mezőny.
A hétvégi nyilatkozatok alapján Hardy maradni fog valamilyen úton-módon, a három héttel ezelőtti interjók alapján én inkább arra következtettem volna, hogy lehet elengedjük. Izgi az offseason is...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hmm s ha belegondolok ha nem viszi el a kicsivel előttünk a Panthers mi húztuk volna..... bár nálunk JC vel a D élén nem biztos, hogy idáig jut 😛
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Paul Posluszny (tehát egy másik elég jó MLB) magasztaló szavai vasárnapi csapattársáról, a Pro Bowlon is 12 szerelést (és egy FFet) jegyző Kuechlyről.

Posluszny had never met Kuechly prior to being Pro Bowl teammates.

“He’s unbelievable,” Posluszny said. “He’s an outstanding guy, number one. And he’s a true pro, which is rare for a 22-year old. You can see why he’s such a great player and why he’s an All-Pro. The way he went about preparing even for a game like this and the way he handles himself. He’s an all-around great player.”
iktriad
Na, hát akkor Luke lett az év védőjátékosa. 😊 Lawrence Taylor után neki is összejött a dupla.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tadám a következő:

Luke Kuechly wins Defensive Player of the Year
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Luke Kuechly lett az év védője.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Rivera kapta az év edzője díjat. Megérdemli.szaba
Szerintem idén Andy Reid és Bill Belichick is sokkal jobban megérdemelte volna. Meg Chip Kelly is. Rivera egy hosszú úton csinálta mindazt amit csinált. A többiek ebben az évben mind más-más dolgok miatt, kifejezetten nehéz szituban dolgoztak,és nagyon jól csinálták a dolgukat...
Ettől függetlenül grat Rivera-nak 😛
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Rivera kapta az év edzője díjat. Megérdemli.
több mint 10 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Rivera szerződését három évvel meghosszabbítottuk, várható volt, Gettleman munkához látott. Remélem Gross lesz a következő aztán haladunk szép sorban.
Tavaly ilyenkor egy fityinget sem tettem volna arra, hogy ezt a szezont kihúzzuk Riverával, aztán most meg már meg is kapta az új szerződését 😊 Könnyen változik a világ.gabokocka
Csak ne hogy elbassza nekünk most már ezt az évet

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Rivera szerződését három évvel meghosszabbítottuk, várható volt, Gettleman munkához látott. Remélem Gross lesz a következő aztán haladunk szép sorban.
Tavaly ilyenkor egy fityinget sem tettem volna arra, hogy ezt a szezont kihúzzuk Riverával, aztán most meg már meg is kapta az új szerződését 😊 Könnyen változik a világ.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Paul Posluszny (tehát egy másik elég jó MLB) magasztaló szavai vasárnapi csapattársáról, a Pro Bowlon is 12 szerelést (és egy FFet) jegyző Kuechlyről.

Posluszny had never met Kuechly prior to being Pro Bowl teammates.

“He’s unbelievable,” Posluszny said. “He’s an outstanding guy, number one. And he’s a true pro, which is rare for a 22-year old. You can see why he’s such a great player and why he’s an All-Pro. The way he went about preparing even for a game like this and the way he handles himself. He’s an all-around great player.”
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
 www.charlotteobserver.com/2014/01/22/4632539/panthers-left-tackle-jordan-gross.html#.UuGH-BDH_IV
Jó cikk Gross maradása/visszavonulása kapcsán. Remélem előbbi lesz, nyilvánvaló, hogy Gettlemanék szeretnék, ha maradna. Csak rajta múlik mi lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Gross is megy a probowlra, mert Staley sérülés miatt lemondta.
Így már hét játékost adunk, plusz Riveráék. Szép zárása lesz ennek a remek szezonnak, remélem jövőre sikerül tovább folytatni, amit idén elkezdtünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
TD bekerült a Walter Payton díjra jelöltek három finalistája közé.
Nagyon megérdemelné.
 espn.go.com/nfl/story/_/id/10320344/thomas-davis-jay-feely-charles-tillman-finalists-payton-award?ex_cid=espnapi_public

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Sztem a kettő együtt jár, nem tud előrelépni a csapat anélkül, hogy az edző fejlődne és fordítva.
Még a szezon elején is úgy nézett ki, hogy idén is megyünk a lecsóba, aztán a Buffalo meccs után történt valami.
Hogy nálatok mi vezetne eredményre azt nem tudom, de én személy szerint kipucolnám a házat, egy évet feláldoznék arra, hogy rendbe tegyem a cap problémákat, akár olyan áron, hogy a korosodó szent teheneken túladjak és a fiatalokra építve új csapatot építenék új stábbal. Persze ez Jerry mellett nem egyszerű.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Egy kicsit off de van egy kérdésem.Viszonylag sűrűbben járok ide olvasni mert a csapat is a számomra szimpatikusak közé tatozik és az itteni szurkolók is a a fórum értelmes felét gyarapítják. 2011ben és 2012ben nagyon is éreztem egy párhuzamot a Dallas és a Carolina között,mégpedig azt hogy mindkét csapat szurkolótábora a halál faszára kívánja az edzői stábot a vezetőedzővel az élen. Emlékszem rengeteg ekézést olvastam itt Riveraval kapcsolatban,kb ugyan az volt a közhangulat mint nálunk Garrettel kapcsolatban,aztán idén ugye jött egy remek szezon és tényleg érdekelne hogy mi történt?Ugy értem az edzőbá' tért magához,tényleg idén szintet lépett,vagy "csak" a csapatnak köszönheti,a csapat állt össze idén és kvázi ők vitték az edzőt a hátukon?Komolyan kíváncsi lennék a történetetekre mert a mi nyakunkon ott maradt rozsdás aztán hátha reménykedhetünk mi is valami hasonlóban.(Mondjuk tavaly ilyenkor ugyanúgy nem tudtam elképzelni RRól hogy egyszer CoY címet kap mint ahogy most Garrettről sem.)

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Gondoltam érdemes áttekinteni posztonként hogy állunk, kik találhatók jelenleg a csapat keretében, kik lettek szabadügynökök. Első körben a támadókat írtam össze.

QB: Cam Newton, Matt Blanchard – UFA: Derek Anderson, Jimmy Clausen
Ugye itt a legfőbb kérdés, hogy mikor hosszabbítunk Newtonnal. Én idén még nem tenném, egyszerűen nem tehetjük meg, hogy 10 milliót pluszba elköltünk egy szerződés alatt álló játékosra, amikor Hurney szerződései miatt még mindig szorít a nadrágszíj. Idén ugye 7 millióval terheli capet, ha vele hosszabbítunk az évi 15-20 millió között fog fájni valahol. Le kéne hívni biztosítéknak az ötödik éves opciót (a QB poszt 10 legmagasabb fizetésének átlaga, ez szerintem nagyságrendben annyi, mint amiért hosszabbítani tudunk majd vele éves átlagban), így két évig még tutira marad, aztán következő offseasonben lehet hosszabbítani, akkor már nem jelentene nagy különbséget a szerződés, de ezt az évet még az újonc szerződése szerint kellene végigjátszania. Blanchard ugye PS-en volt ebben a szezonban nálunk, előtte a Bearsnél, camp bodynak most is jó lesz, Andersont én visszahoznám ugyanúgy, mint tettük legutóbb, Jimmy mehet Isten hírével. Vmi UDFA arc jöhet még az edzőtáborba, de mást itt nem nagyon kell csinálni.

RB/FB: DeAngelo Williams, Jonathan Stewart, Mike Tolbert, Kenjon Barner, Michael Zordich – RFA: Richie Brockel
A futóknál eléggé meg vagyunk lőve, olyan szerződése van DeWillnek és Stewnak is, amiből egyelőre nem tudunk szabadulni. Tolbert a legolcsóbb, de rá szükség van és talán ő a leghasznosabb is közülük. Komoly paycutra sem lehet tőlük számítani, mert alig van olyan része a szerződésnek, ami idén még módosítható. A Barner pick nem nagyon vált be, gyakorlatilag nem tudott semmit sem hozzátenni a játékhoz. Viszont Zordich ha felépül a térdsérüléséből akár hasznos tagja is lehetne a csapatnak, Tolbert nem az az igazi leadblocker ami Hoov volt, ellenben Zordichban benne van ez a potenciál, kár, hogy a preseason során elszakadt a térdszalagja. Brockel RFA lesz, veterán minimumért visszahoznám, aztán ő és Zordich versenyezzek a camp alatt, mondjuk szerintem utóbbiban jóval nagyobb potenciál van, legalábbis remélem, mert Brockel nem tudott sokat hozzátenni a futójátékhoz. Nem hiszem, hogy bármiféle változás lenne itt a rosteren eléggé meg van kötve Gettleman keze.

TE: Greg Olsen, Brandon Williams, D.C. Jefferson – UFA: Ben Hartsock
Olsen jó, azonban kellene mellé még egy jó TE, Hartsock nem volt az. Ugye ő blokkoló TE, de a nulla elkapás akkor is gáz, szerintem passzt sem hívtunk felé. Brandon Williams project játékos, nem tudom mit fejlődött, őt sem használtuk, Jefferson pedig egyértelműen camp body. Idén kifejezetten combos a draft class TE-eket illetően be kellene ruházni egybe, emlékezzünk vissza milyen jól működött a passzjáték, amikor Shockey is volt Olsen mellett. Ebron, Seferian-Jenkins és Amaro is első körös tehetség, azonban pont emiatt talán csúszni fognak, mivel előfordulhat, hogy többen is úgy gondolkoznak, később is lehet még remek játékost választani erre a posztra. A középső körökben Niklas vagy Fiedorowicz lehet nagy érték, Leyrláról pedig nem tudom, mit gondoljak, lehet, nem viszi el senki a problémái miatt, de lehet valaki belebolondul a hatalmas potenciálba, ami kétségkívül megvan benne. Csalódott lennék, ha nem próbálnák erősíteni ezen a poszton.

WR: Steve Smith, Kealoha Pilares, Marvin McNutt, Tavarres King, Brenton Bersin, Toney Clemons, R.J. Webb – UDA: Brandon LaFell, Tedd Ginn Jr., Domenik Hixon
Van egy kiöregedő félben levő Smitty, és rajta kívül PS töltelékek. Ginnt szerintem megpróbáljuk újraigazolni, kérdés mennyibe kerül nekünk mindez. Nem hiszem, hogy LaFellért kapkodnának, így esetleg maradhat ő is, ha olcsó lesz. Hixon bár überkirály elkapást produkált a Saints ellen, nem hiszem, hogy maradni fog. Mindenképpen kell egy igazi első számú célpont, erre remek alkalom az idei draft, mert ha a TE classra azt írtam, hogy combos, akkor az elkapókra ez hatványozottan igaz. Akár az első kör végén, akár a második kör végén döntünk a WR pick mellett, biztos lesz bent olyan játékos, akivel nagyon jól járnánk. Szabadügynök piacról nem hiszem, hogy nagy ajánlattal kínálnák meg bárkit is, sokkal inkább azt tudom elképzelni, hogy olyan játékosokban lássuk meg a potenciált, mint kiegészítőember, akik máshova nem kellettek, mind most Hixon vagy Ginn. Amin még érdemes elgondolkodni, hogy Smitty szerződésével csináljunk valamit, szerintem hajlandó lenni némi paycutra, azért a 7 millió, amivel terheli a sapit már elég sok, noha még mindig ő a legjobb fegyvere Newtonnak, talán hajlandó lesz engedni egy kicsit.

OL: Ryan Kalil, Amini Silatolu, Edmund Kugbila, Nate Chandler, Travis Bond, Brian Folkerts, Michael Jasper, Derek Dennis, Oscar Johnson, Kevin Hughes, Pillipkeith Manley, Andrew McDonald – UFA: Jordan Gross, Travelle Wharton, Chris Scott, Garry Williams, Bruce Campbell, Geoff Hangartner – RFA: Byron Bell – ERFA: Jeff Byers
Fel kell építeni egy új falat, aminek az alapja Kalil személyében adott. Ha Gross a folytatás mellett dönt, akkor a fal bal oldala megvan Silatoluval kiegészülve, de a jövőbeli LT-t akkor is el kell kezdeni keresni. Bell RFA, annyit nem ér szerintem, mint bármelyik tender értéke, átlag alatti kezdő, de sztem hasznos volna megtartani, mert ismeri a rendszert, és van már megfelelő tapasztalata, de cserénél többnek nem számolnék vele hosszútávon. A Kugbila projekt nem tudom hol tart, semmit nem láttunk belőle, ez nem jó ómen. Chandler cserének jó, több nem hiszem, hogy bármikor is lesz belőle, Scott ugyanez. Hoztunk egy rakat töltelékembert, ebből is látszik, hogy keressük a jövő embereit, meglátjuk mi sül ki belőle. Ideális esetben Gross maradna, Silatolu, Kalil, egy FA és egy draftpick felállásban jó volna a fal, depthnek meg Bell, Kugbila, Chandler, Folkerts meg is felel, esetleg Whartont visszahozhatjuk, ha veterán minimumnál nem kér többet.

Mindent egybevetve a prémium pickeket egyértelműen ide kell ellőni, aztán hogy ez milyen leosztásban történik meg, azt majd meglátjuk. Nem lepne meg, ha a falat részesítenénk előnyben, ha sikerül ezt az egységet elit szintre felhozni, Cam és a futójáték garancia lennének a sikerre gyengébb elkapókkal is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.