NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
Sound FX:
 www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/0ap2000000314000/Sound-FX-49ers-vs-Panthers
több mint 10 éve
hrubi Carolina Panthers 150
Rivera kapta az év edzője díjat. Megérdemelte, persze mellette még egy ketten megkaphatták volna, de jó ez így. 😊
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Azért ennyire sok ember nem kell és a draft class aláiratása se fog 3-4 misinél többe kerülni. Sztem 7-8 újonc kerül majd a rosterre, illetve kb ennyi saját vagy külső FA jön. Én megtartanám Hardyt, hiszen a LOS uralása fontos eleme a játékunknak, egyéb posztokra meg sikeresen kukáztunk idén is. Persze sötétben tapogatózunk, ha évi 15 misi az igénye mehet isten hírével. Ha pedig kimegy a piacra, sztem Haynesworth kaliberű lóvét kap.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Nem tudom mit akar Gettleman. Sztem még ő se. Ugye a sajtótájékoztatón semmi konkrétum nem hangzott el, de azt azért hangsúlyozta, hogy két év még kell, hogy helyre àllítsuk a cap szitunkat. Pár helyen lehet faragni, a jelen állás szerint pedig 17-18 millával vagyunk a sapi alatt. De messze nem biztos hogy ezt Hardyra akarjuk elkölteni, hiszem Cam és Luke hosszabbítása lesz az első a következő két offseason feladatai közül. Illetve nagyon átstrukturálni sem fogunk, mert azzal a következő évek helyzetét nehezítenénk meg, és pont ezt akarjuk elkerülni.gabokocka
Na igen erre akartam utalni.
Van mondjuk 20M cap hely, ebből kell a rookiekat meg vagy 20 FA-t összevadászni. Ebbe nagy deal vagy tag érték sztem necces. Persze lehet back loaded deal-t összerakni, de az meg ütné a jövőt és ott lesz pár giga deal, ahogy írod...
meglátjuk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Nem tudom mit akar Gettleman. Sztem még ő se. Ugye a sajtótájékoztatón semmi konkrétum nem hangzott el, de azt azért hangsúlyozta, hogy két év még kell, hogy helyre àllítsuk a cap szitunkat. Pár helyen lehet faragni, a jelen állás szerint pedig 17-18 millával vagyunk a sapi alatt. De messze nem biztos hogy ezt Hardyra akarjuk elkölteni, hiszem Cam és Luke hosszabbítása lesz az első a következő két offseason feladatai közül. Illetve nagyon átstrukturálni sem fogunk, mert azzal a következő évek helyzetét nehezítenénk meg, és pont ezt akarjuk elkerülni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Hardy: Nála a pénz sokat fog számítani nincs illúziom 10 milla per év alatt nem hiszem, hogy meg tudjuk tartani. Itt picit szar alkupozíció CJ szerződése, ami kicsit több lett a kelleténél, bár Gettleman sztem nem lesz annyira bőkezű, mint Hurney volt, persze erre meg Hardy tojhat magasról. Sztem végső esetben tag lesz a történet vége, nem szabad elengedni, jelenleg nem tudjuk pótolni, Alexanderből nem jött ki az, amiben bíztam a szezon előtt.
gabokocka
Hali!

Tag-ra lesz penzetek?
En ugy neztem, h a meglevo dealeken nehez varialni, mert mindenhol magas a dead money es ugye nincs hatalmas cap space ezen felul. Jon meg a draft class es a Gross, Mitchell stb...
Ebbe a szituba CJ szerzodese melle belefer meg Hardy szamara barmi?

En baromira bizom benne, h nem fer bele nektek es FA lesz a srac. A ket remek DT erkezesevel a front 7 el tudna viselni itt ha CJ parja gyengebb lenne mint Hardy. Persze ti szempontotokbol idealis lenne megfogni, de penzugyileg necces sztem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Jansen megy a probowlba, így 6 játékosunk már biztosan ott lesz. Sőt Gross is mehet, ha a 49ers bejut a SB-ba.
Ettől még inkább a Hawksnak fogok drukkolni 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Gettleman a mai sajtótájékoztatón sok konkrétumot nem mondott, az elkövetkező 3-4 hét folyamán fogja kiértékelni a keretet. Hangsúlyozta, hogy még mindig szarul állunk a cappel, szerinte 2 év kell, hogy kijöjjünk a slamasztikából.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Ja és a 28. draftcetli a mienk, pont a Saints után húzunk, megfordítottuk a sorrendet, tavaly ők jöttek utánunk 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Véget ért ez a szezon és gyakorlatilag rögtön kezdődik az új, még ha nem is a pályán.
21 szabadügynökünk lesz, közülük párat meg kellene tartani.
Nézzük fontossági sorrendben a véleményem szerint.
Gross: Rengeteget jelent a csapatnak a jelenléte, klubhűség mintaképe, közölte csak itt játszik, máshova nem megy. Le kell ülni vele, meggyőzni a folytatásról, szerintem van még benne motiváció, arról nem is beszélve, mekkora hiány keletkezni a pályán is a visszavonulásával. Az anyagiak itt nem hiszem, hogy gondot jelentenek majd.
Hardy: Nála a pénz sokat fog számítani nincs illúziom 10 milla per év alatt nem hiszem, hogy meg tudjuk tartani. Itt picit szar alkupozíció CJ szerződése, ami kicsit több lett a kelleténél, bár Gettleman sztem nem lesz annyira bőkezű, mint Hurney volt, persze erre meg Hardy tojhat magasról. Sztem végső esetben tag lesz a történet vége, nem szabad elengedni, jelenleg nem tudjuk pótolni, Alexanderből nem jött ki az, amiben bíztam a szezon előtt.
Mitchell: Hatalmas telitalálat volt a szerződtetése, nem szabadna kiengedni a piacra, ő sztem annyira nem lesz drága, nem hiszem hogy néhány százezer dollárral többért elmenne máshova
Ginn: Hasonló a helyzet, mint eggyel fentebb, Ginn megkapta itt a pályafutása utolsó esélyét és elég jól élt vele. Jelenleg csak Smittynek van szerződése, az elkapók közül (Kinget és McNuttot nem számolva), szóval ha nem kér túl sokat, sztem visszajön.
MunnerlynKapitány egyfelől megérdemel egy hosszabb kontraktust - nyilván nem horror pénzt - másfelől elég kutyusok vagyunk ezen a poszton.
Gano: Végre találtunk egy normális kickert, nem kéne újrakezdeni a gyökérkedést ezzel a poszttal.

És ők csak a fontosabbak, rajtuk kívül van még LaFell, Mikell, Wharton, Cole többek között, szóval nem lesz egyszerű. Kíváncsi vagyok miként gondolkodik Gettleman, mennyire törekszik a keret egyben tartására vagy megint kukázunk olcsó veteránokat. Nyilván a kettő kombinációja lesz, az előző offseason alapján rászolgált a bizalomra, szóval bizakodhatunk, hogy jó döntéseket hoz. Lesz néhány potenciális cut, paycut esélyes, érdekes hónapok elé nézünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
darthmushroom New England Patriots 219
Mindent összevetve, sajnálom én is a kiesést, de viszont örülni kell a csapat idei jó teljesítménye miatt, azért nem sokan várták ide a csapatot, főleg h a szezon se túl fényesen kezdődött. Potenciál szerencsére megvan, úgyhogy lehet bizakodni a következő évekbe is.

A Laziale egyik szeme mindig sír, de a másik nevet, mert jövőnk dicső, a múlt büszke. Nézzünk előre, Non Mollare Mai.
One Love, One United, This is Manchester United!!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Az elején többet passzoltunk, illetve Cam maga futott, ezek működtek is. A rövid yardos futásokat Tolbert egész évben elit szinten nyomta, ezek után nem meglepő, hogy őt használjuk ezekben a szitukban. Inkább a fal jobb oldalát kell rendberakni, mert ott komoly gondog vannak.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 022 — Egyéb témák lakó
Megnéztem a meccset (esti gyerekaltatás hazavágja a 7 órás meccseket), és egyet nem értettem (amiről talán nem volt még sok szó): Tolbert 8 carry, DeWill 5? Mindkét 3&goalnál Tolbert kapta a labdát, és már a felállásból annyira egyértelmű volt, hogy mi fog következni, hogy gyakorlatilag a 49ersnek gondolkodnia sem kellett. Furcsa dolgot írok: kéne nektek egy jó futó. Az utolsó 5-6 meccsen Cam nélkül nem lett volna értékelhető futójáték, pedig nem top run D-k ellen játszottatok.

Sajnálom, tényleg szurkoltam. Összességében lehet, hogy jobb lett volna, ha a nincs a rossz snap és ti utaztok a két nyilvánvalóan gyengébb csoportgyőztes közül valakihez (mindent összevetve nem sajnálom, hogy meg van az első idegenbeli PO W-nk, és semmi sem garancia, hogy otthon mi nyerünk akár a 49ers ellen, ahogy látszik megy nekik a PO). Kérdés, hogy egy esetleges W után meddig meneteltek ebben az esetben vagy hogy az mennyivel lenne jobb a szájíz, ha egy W után kaptok ki Seattle-ben. Vagy ki sem kaptok.

szerk.: nyilván, a 49ers top run D, de most nem éreztem felőrölhetetlennek őket, és 20-10-nél még nem indokolt nálatok feladni a futást szvsz.

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
De még egyszer hangsúlyozom, nem ezek miatt kaptunk ki, követtünk el elég hibát saját magunk, csak picit bicskanyitogató amikor ilyen ítéletek után átjön vki okoskodni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
A Fox felvételén egyértelműen látszott, hogy hazudott a bíró amikor azt mondta hogy nem volt a játékban a labda, mert már sípoltak amikor még ott volt a huddleben McDonald.
Az meg hogy két ugyanolyan fejelésből az egyik 15 yard a másik semmi közröhej. Olsenen a holdingot nem dobják a picknél három playjel később meg egy ugyanolyanra kaptok 1sr downt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
Azért a másik oldalról könnyű okoskodni, majd ha Seattleben kaptok egy hasonló fújást, kíváncsi leszek a véleményedre.
Nem az volt a baj, hogy tévedtek ellenünk, hanem hogy következetlenül, kettős mércével mértek az első félidőben, ami az egyik oldalon büntetés volt, az a másikon nem. Ettől függetlenül nem emiatt kaptunk ki, de szerintem megérthető ha kibassza a biztosítékot pár embernél az, hogy 5 év után hazai PO meccs, erre kapunk egy ilyen bíráskodást.gabokocka
kaptunk 😊 nem kell bemutatni a Hawks sec munkáját. csak ott már kezdenek odafigyelni a bírók ezekre.
nekem csak a fejeléssel volt bajom, erre alapból nem kellett volna dobni. visszanézve. a 12 embert meg megmagyarázta a spori azzal hogy még nem volt játékban a labda. így lehetett fent McDonald mikor szóltak neki hogy húzzon le.
de látom mások részéről kezd átmenni boszorkányüldözésbe a dolog, meg tudjátok védeni magatokat ti is úgy tudom 8-)

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Azért a másik oldalról könnyű okoskodni, majd ha Seattleben kaptok egy hasonló fújást, kíváncsi leszek a véleményedre.
Nem az volt a baj, hogy tévedtek ellenünk, hanem hogy következetlenül, kettős mércével mértek az első félidőben, ami az egyik oldalon büntetés volt, az a másikon nem. Ettől függetlenül nem emiatt kaptunk ki, de szerintem megérthető ha kibassza a biztosítékot pár embernél az, hogy 5 év után hazai PO meccs, erre kapunk egy ilyen bíráskodást.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
Nem is értem miért a bírókkal kell foglalkozni?:S Ők is a játék részét képezik..Olvassátok el a játékosok véleményeit a meccsről hányan írnak a tengerentúlon ezekről.A párducok nem ezért veszítettek tegnap...
7 kisérlet 10yardon belülről és nincs TD?
A védelem bekávézott a meccs előtt és "elmebeteg" módon szabálytalanságokkal súlytották a saját csapatukat.
Ha leszámítjuk Smith óriási TD-jét,impotensnek nevezhetjük a Phanters Offense-t.
Ami a csapatban volt erő,azt elégették az első félidőben,szerintem ez a tapasztalatlanság számlájára írható..
Mi végig koncentráltan,erőt beosztva jól futballoztunk.Próbáltunk futni ha nem ment próbáltunk passzolni,ha ez se ment segített a D.A második félidőben ugyanez,futottunk(már működött)jöttek a nagy játékok és a D is végig észnél volt!
Kiemelném Kaep-et aki ismét igazolta hogy a legjobbak közé tartozik,Brooks pedig a meccs MVP-je volt még az offside-al együtt is 😊
Nagy potenciál van a panthers-be,jövőre ismét ott lesznek,és ha ezeket a hibákat kijavítják és jön még 1-2 használható WR bármeddig eljuthatnak..
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 547 — !SuPeR6BoWL!
(a fújásra direkt nem térek ki, mi is kaptunk nagyon csúnyán nem hazait, pl a Colts ellen idén)petey
[/b]
hmmm az is PO meccs volt???

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Egyet aludva a meccsre sem lett sokkal jobb kedvem. Nagy lehetőséget hagytunk kicsúszni a kezünkből, az első fèlidőben látszott, hogy nem vagyunk rosszabbak, de fejben nem voltunk még készek. Azért ezt a bíráskodást egy ideig még nem fogom tudni megemészteni, ott fog motoszkálni a fejemben, hogy mi van, ha megkapjuk az egyenlő feltételeket. Amúgy szerintem egyértelműen az volt a fordulópont, amikor másodszor sem sikerült a redzobeban TD-t szerezni, onnan 17-0-ra kikaptunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Örülök neki hogy a tavalyi szezonhoz képest ilyen jól zártunk! A draft még messze van nem is kívanok vele foglalkozni még a felhozatalt se nagyon ismerem... De azt már látni lehet hova kell majd húzni embereket... Reméljük jövőre minimum eddig megint eljut a csapat és hogy találkozom veletek ismét!

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Amúgy a meccsel kapcsolatban sokatmondó, hogy a támadók addig bírták tartani a lépést, amíg Smitty lába bírta. A második félidőben már egyértelműen sántított, ki is voltunk herélve. Nem biztos hogy csak ezért, de benne volt szerintem bőven.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Hardy meg kapja meg CJ fizetését.nemtomi
A bírókról sokat lehetne írni, nincs értelme, csak idegesítenénk magunkat. Viszont úgy érzem, nem volt jó Rivera calm down üzenete a szünetben, onnantól kezdve lapos lett a D, eltűnt az az elsöprő lendület, amivel addig játszottak. Inkább néhány (kamu :p ) bünti, mint ami a második félidőben ment.

Viszont az offseasonben kemény döntéseket kell hozni, és Hardy esetében egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy az a megoldás, hogy megadjuk neki, amit kér. Nem mondom, hogy meg sem kell próbálni, de a túlfizetése kontraproduktív lehet - nem akarom erre kihegyezni, de ma pl hol volt? Egyetlen playnél lehetett észrevenni, amikor Kaepernick TD futásánál elszállt az optionre. Mindannyian bírjuk őt, de CJ pénzét nem szabad neki adni szerintem - CJ is túl van fizetve, de abban a helyzetben rá nagyobb szükségünk volt, mint most van Hardyra.

Ennek a holtszezonnak az Offense helyrepofozásáról kell szólnia.Jakehomer
Kíváncsi vagyok mennyire fog a holtszezonban jelentkezni az anyagiaknál, hogy szeretnek Rivera alatt ebben a csapatban játszani. Nyilván pl Ginn vagy Mitchell kapna szerintem többet máshol, mint amit mi adnánk nekik...
Hardy nehéz ügy, az a baj hogy vele benne van a pakliban, hogy nagy lóvét kap aztán csinál vmi baromságot, azt sem egyszerű kitalálni, milyen hatással lesz rá a nagy lóvé. Ha sikerül is megállapodni, akkor is vmi nagyon okos szerződés kell, lehetőleg kevés garantált lóvéval. Ha meg jól teljesít folyamatban, akkor kapja meg a pénzét. Smitty fizuja is elég magas, talán hajlandó kis paycutra, ami jól jönne. Én Godfreyt nem basznám ki, ha belemenne a paycutba, Egy Mitchell, Godfrey, Lester safety hármas sztem megfelelő volna safety posztra, CB-knél kellene inkább okoskodni. Captain is megérdemel egy szerződést, nyilván nem top szélső CB, de hasznos játékos, itt is az anyagiak lesznek sztem döntőek. Ugye Gross nyilatkozta, hogy máshol nem fog játszani, de nem tudja folytatja-e. Vele meg kell állapodni, nagyon kell nekünk, az idei az egyik legjobb szezonja volt az utóbbi évekből, sztem még bőven van benne, ráadásul nagyon sokat jelent az öltözőben. A fal jobb oldalát helyre kell pofozni, illetve kell egy igazi elit célpont Camnek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hát nem tudom ilyen fújást én NFL-ben még nem láttam, ahol 10 rossz ítéletből 9 egy csapatot sújtott. Olyat már igen, hogy egy egy nagy tévedés befolyásolta a meccset, de hogy egy félidőn keresztül konzekvensen tolnak egy csapatot olyat még nem.
Ennek ellenére nem ezen múlt, mert nem a bírók nem vitték be két esetben sem 1 yardról, és nem ők szoptak két 80 yardos TD driveot.gabokocka
Most,hogy visszagondolok,nem igen jut eszembe olyan fiatal csapat akik az első PO runjukban maradandót alkottak. Talán a bye week sem jött jól nektek, minden csapatnak meg van a saját dinamikája, egy fiatalabb csapat, ahol a vezérek (Cam és Luke pl ) még rutintalanok, lehet,hogy szerencsésebb,ha marad a pörgés, mert nehezebb újból szintre hozni magukat, no meg Riverának is ez volt ugye veletek az első PO-ja.
Panthers fan lennék,nem vígasztalna,hogy mindenki szimpatikus csapatnak tartja a kedvenceimet, de ha megnézitek, tavaly mi is csoportdöntő előtt estünk ki, aztán most mégis sikerült visszatérni az egyik legfiatalbb kerettel! Tavaly nálunk is hiányzott az a fajta tapasztalat amit csak a szoros csaták adnak meg, amikor minden ott van előtted 😊
Kevés élvezetesebb védelem volt idén a ligában mint a Panthers, ellenetek játszottuk az egyik legkeméynebb meccset, utána szerintem aláírtátok volna ezt a kört.
Camnek amúgy nem ártana egy kis support az O#-ba, tőle sem lehet mindent elvárni, egy Smith kevés a PO-ban.

Amúgy a 9ers első TD-nél nem csak,hogy többen voltak fent huddle-ben, de ez is szemet szúrhatott volna a bíróknak:

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 325
Gratulálok a Panthersnek azért amit ebben a szezonban alkottak, és az egyik legkeményebb D raktátok össze. médiaHype nélkül! fogunk mi még meccselni jövőre a Po-ban, remélhetőleg a NFC döntőben.. fel a fejjel, nekünk megvolt a nagy zuhanás a Giants ellen 2011-ben..

The Amazing Racoon