Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Hardy megint alkotott 😀 Az volt a kérdés, hogy dominált-e már valaha úgy meccsen, mint tegnap a Falcons ellen.


Tepper takarodj!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Két hét múlva vasárnap játszunk hazai pályán este hétkor, az ellenfél ugye még kérdéses 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Így aludva rá egyet a lelkem mélyén tudom, hogy igaz amit írsz, de az ember telhetetlen, evés közben megjött az étvágy. De tény, hogy türelmesnek kell lenni, és bízni benne hogy így is jók leszünk legalább egy W-re s playoffban, az feltenné a koronát a szezonra.
Megy a Saints Phillybe, én baszottul szurkolok nekik, nagyon nem szeretnék az Eagles-szel játszani, az előszezonban úgy mentek át rajtunk, mint kés a vajon, tudom, hogy azóta sok minden változott, de sztem nem fekszik nekünk az a támadósor.
Meglátjuk, innen már tényleg minden ajándék, hab a tortán, stb...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
A gondok alapvető forrása, hogy nem tudunk futni, meccsenként van két-három kiszaladt futás, különben a -1. 0. 1 yardos futások váltogatják egymást. Igazából váltani kéne, Cam kezébe adni a snapek 90%-át, fusson, passzoljon, a védelemmel karöltve nyerje meg a meccset. Nyilván nem ez lesz, de én most így látnám a legtöbb esélyt a sikerre.gabokocka
Ezzel az a gond, hogy akkor visszatérünk az előző két év receptjéhoz, Cam statjai sokat javulnának, de milyen áron?Jakehomer
Nem feltétlenül pont az kéne, mint tavaly, vagy tavalyelőtt. Vigyázni a labdára, magas százalékkal bejövő játékok, nem ész nélkül dobálózni, mert még mindig Cam a legveszélyesebb fegyverünk toronymagasan. Mellesleg most meg van támogatva egy atom védelemmel és egy jó ST-mel, ami eddig nem volt neki.gabokocka
Ez így jól hangzik, csak a valóságban ilyen nincs. Mindenki vigyázni akar a labdára és tuti játékokat hívni... Van Camen úgy is elég nagy a teher, hogy végre nem neki kell mindent csinálnia - el kell fogadni, hogy még nem vagyunk superbowl kaliber csapat, örüljünk annak, hogy tudunk nyerni, hogy kibaszott clutchok vagyunk, és hogy van egy elég komplett csapatunk, ha az O nem is túl jó, de még mindig elég hatékony. Erre már lehet építeni és mivel erős a D és ST szinte mindig meccsben vagyunk és esélyeket kap az O, de ha rányomjuk Camre a full felelősséget, akkor abból megint turnoverhegyek lesznek, lásd a Cards meccset, mert ott a második félidőben pontosan ez történt.

Két dologra van szükség, hogy Cam el tudjon vinni a hátán egy csapatot: időre és egy elit elkapóra.

Ettől még persze jogos az, hogy Shulának javulnia kell, kicsit jobban kinyitni a playbookot, elővenni olyan playeket, amiket még nem láttak, lehet kicsit az optiont is jobban erőltetni, stb. De az alapfilozófián ne változtassunk, óriási hiba lenne lerombolni, amit eddig építettünk. Ha eljön az ideje és Cam készen áll majd, meg fogjuk tenni, addig türelem és bízzunk a D-ben 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
A gondok alapvető forrása, hogy nem tudunk futni, meccsenként van két-három kiszaladt futás, különben a -1. 0. 1 yardos futások váltogatják egymást. Igazából váltani kéne, Cam kezébe adni a snapek 90%-át, fusson, passzoljon, a védelemmel karöltve nyerje meg a meccset. Nyilván nem ez lesz, de én most így látnám a legtöbb esélyt a sikerre.gabokocka
Ezzel az a gond, hogy akkor visszatérünk az előző két év receptjéhoz, Cam statjai sokat javulnának, de milyen áron?Jakehomer
Nem feltétlenül pont az kéne, mint tavaly, vagy tavalyelőtt. Vigyázni a labdára, magas százalékkal bejövő játékok, nem ész nélkül dobálózni, mert még mindig Cam a legveszélyesebb fegyverünk toronymagasan. Mellesleg most meg van támogatva egy atom védelemmel és egy jó ST-mel, ami eddig nem volt neki.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég

#KeepPounding
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
A gondok alapvető forrása, hogy nem tudunk futni, meccsenként van két-három kiszaladt futás, különben a -1. 0. 1 yardos futások váltogatják egymást. Igazából váltani kéne, Cam kezébe adni a snapek 90%-át, fusson, passzoljon, a védelemmel karöltve nyerje meg a meccset. Nyilván nem ez lesz, de én most így látnám a legtöbb esélyt a sikerre.gabokocka
Ezzel az a gond, hogy akkor visszatérünk az előző két év receptjéhoz, Cam statjai sokat javulnának, de milyen áron?

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
A gondok alapvető forrása, hogy nem tudunk futni, meccsenként van két-három kiszaladt futás, különben a -1. 0. 1 yardos futások váltogatják egymást. Igazából váltani kéne, Cam kezébe adni a snapek 90%-át, fusson, passzoljon, a védelemmel karöltve nyerje meg a meccset. Nyilván nem ez lesz, de én most így látnám a legtöbb esélyt a sikerre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Épp az eredménykövetőben írtam, hogy a playoffban nagyon valószínű a one and done, de én már 10 győzelemnél is úgy voltam vele, hogy ez a szezon már siker, szóval szavunk nem lehet akkor se, ha két hét múlva kikapunk, azért a 12-4, a divgyőzelem és a 2nd seed nagyon szép teljesítmény volt ebben az alapszakaszban. És valami hihetetlen módon tényleg nagyon megtanultunk nyerni, ezt a mait is elbuktuk volna tavaly, az hétszentség.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
A trendek alapján meglepne, ha meccset nyernénk a PO-ban, Shuláéknak nagyon ki kell találni vmit.
A védelemtől a 9 sack überkirály, de ha nem basszák el a snapet, sztem elmennek mezőnygól távig.
Sok hiba volt mindkét oldalon, két hét van nyalogatni a sebeket, fejlődni, elemezni, meglátjuk mi lesz.
Mindenesetre azért 12-4, hazai PO meccs, ha csinálnunk egy 2008-as Cards meccset én már akkor sem leszek csalódott.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Gratula a csoportgyőzelemhez, sok sikert a PO-ban! 😀 😀
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Tolbert 1 azaz egy carry eléggé megmagyarázhatatlan dolog.

Na mindegy, jöjjön a Falcons. Lehet, hogy rossz előjel, de nem tartok tőlük, pedig van néhány matchup, ami nekik kedvez, de papíron annyira dominánsak vagyunk ellenük a LoS-en, hogy nem szabadna sok esélyüknek lenni. A futás elleni védelmük kimondottan szar, ha ezt nem tudjuk kihasználni, az nem sok jót vetít nekünk előre. Smitty nélkül a passzjátékunk valószínűleg megint elég nagy homály lesz, de nem is kell csoda számokat hozni.

Fölmerült itt, hogy mennyire veszik komolyan, szerintem egyébként nem fogják leadni a meccset, fociban ezt nem is nagyon lehet megcsinálni, félseggel játszani egy ilyen fizikális sportot még veszélyes is - tankolni inkább az edzők tudnak, hülye gameplannel meg playcallinggal. De ne is azért nyerjünk, mert az ellenfél lefekszik...

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Változtatnunk kell a támadójátékunkon, az nyilvánvaló. Elő kell venni a mély passzokat, még ha nem is sikerülnek, mert annyira nem tartanak a passzjátéktól, hogy ihaj. Most kell kreatívnak lennie Shulának és megmutatnia mennyire jó coordinator. Amiket nagyon hiányolok, azok a külső futások, sztem a fal sokkal jobban blokkol ezeknél a szituknál, mint a belső izmozásnál, igenis erőltetni kell ezeket a játékokat. Kalil húzásai pl élményszáma mennek. Aztán meccsenként mégis csak egyszer-kétszer futunk kívül.
Cam nyilván kevésbé lesz futtatva most a Falcons ellen a bokája miatt, de a PO-ban a read option játékot is vissza kell hozni, több rétűvé kell tenni a játékhívást, mert konkrétan amit a Saints ellen művelt Shula az botrány volt. Cam szar játéka se segítette, meg nyilván Smitty kiesése sem, de nekem nagyon nem tetszett a második félidő játékhívása.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Még a Saints elleni meccsről akartam írni pár dolgot, csak közbejött a karácsony, most meg már a Falconsra kéne koncentrálni, de azért az egy nagyon érdekes kérdés, hogy Rivera végül is jól döntött-e a 4th downnál, mert akkor nagyon nem értettem egyet a punttal, és így utólag sem vagyok benne biztos, hogy helyes döntést hozott, akkor sem, ha az extrém alacsony oddsunk ellenére jól jöttünk ki belőle.

Eleve rosszul hajtottuk végre az egészet, mert az ötlet az volt, hogy a 2 min warning előtt elpuntoljunk és így legyen kvázi három időkérésünk, na ezt a töketlenkedéssel (és a Scott miatti sackkel elcsesztük). Nem tudom, hogy Ron eleve azzal számolt-e, hogy Payton három futást hív, engem ez nagyon meglepett, egész meccsen annyira agresszív volt, és bár matematikailag így is nagyon jó esélyük volt nyerni, az, hogy meg sem próbálták lezárni a meccset, amikor náluk volt a labda, az szerintem hiba volt. Mindenképp TD-t kellett csinálnunk időkérés nélkül, ha több időnk van, akkor lehet, hogy kevésbé agresszív playeket hív Ryan és akkor könnyen lehet, hogy nem is csináljuk meg a TD drive-ot, de hát ez már csak játék a gondolatokkal.

Mindenesetre a hosszú passz play elképesztő volt, gabó is kiemelte Kalil blokkját, hatalmas volt, ahogy megfogta a DT-t és Cam fel tudott lépni a zsebben, rendesen beleállni a dobásba, és persze ő is, ahogy bevágta abba a szűk ablakba, Harpert pedig sebességből verte Ginn és hozott még a földön 10 yardot. Az év játéka az O-tól.

Ami aggasztó, hogy a szezon nagy részében kimondott erősségünk volt RZ és 3rd down O, de a szezon végére kezdünk túl sokat bénázni / kezdenek kiismerni minket, márpedig ezek nélkül nem fogunk sokáig jutni.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Cam, Tolbert, Kalil, Hardy és Luke megy a probowlra.
Davis és Mitchell sztem bőven elfért volna, a másik oldalról viszont Camnél is tudnék mondani 6 jobban teljesítő irányítót, de hát ez már csak ilyen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Smitty, Cole és Stew nem lesz vasárnap, mindenki más okés.
McNutt biztosan aktív lesz, de sztem talán még King is, bár nem hiszem, hogy sok szerepük lesz, elvégre a hétvégi meccsig Hixon, mint 4. WR 3 elkapással állt....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
hrubi Carolina Panthers 150
 www.nfl.com/videos/carolina-panthers/0ap2000000304170/Sound-FX-Saints-vs-Panthers
Egy kis mikrofonos videó a hétvégéről. 😊
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
 www.youtube.com/watch?v=LxzdtMr40xw&feature=youtu.be
 www.youtube.com/watch?v=4Pu0aILBhqI&feature=youtu.be
😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 mmqb.si.com/2013/12/24/thomas-davis-carolina-panthers-mailbag/?eref=sihp
több mint 10 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
Kellemes Ünnepeket! 😊

#KeepPounding
több mint 10 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Boldog Karácsonyt Párducok

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Kellemes Ünnepeket mindenkinek!
Még 4 W-t a fa alá 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Vicces, hogy még mindig megvan az esély a no1 seedre.molehill
Mint ahogy még hatodikak is lehetünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
molehill Carolina Panthers 121
Vicces, hogy még mindig megvan az esély a no1 seedre.
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek
jövök a vonatra a PO-ban 😀