Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 10 éve
Gorro Carolina Panthers 1 433 — Törzsvendég
TE Ben Hartsock (illness) has been added to the injury report and is listed as questionable for Sunday's game vs. New Orleans.

#KeepPounding
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
 www.charlotteobserver.com/2013/12/20/4559289/panthers-wr-brandon-lafell-playing.html#.UrVuzPRWFKY

Azért jó azt olvasni, hogy mindenki szeretne maradni, akinek lejár a szerződése. Nagy érdeme Riverának, hogy olyan közeget hozott létre, amit imádnak a játékosok, megdöglenek érte, egymásért a pályán.
Plusz ha vkiről Smitty jókat mond, az mér beszédes 😊
Csak a momentum killer dropjait feledné 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
A Jets elleni meccs után Jason Williams kapta a gameballt, mondjuk DeAngelo is megérdemelte volna, de tény, hogy a blokkolt punt volt a sorsdöntő momentum. Érdekes play volt egyébként, érdemes újra megnézni, gyakorlatilag már a snap előtt eldőlt, hogy a punternek esélye sem lesz elrúgni a labdát... Ez így persze túlzás, de észrevettek a srácok és az edzők egy hibát a Jets blokkolási rendszerében, amit azáltal tudtunk kihasználni, hogy túltöltöttük a fal jobb oldalát, ahol lényegében emberfölényt alakítottunk ki - ha a long snappert nem számoljuk, de neki nincs sok esélye blokkolni a vele szemben felálló embert, itt is ez történt, mire felállt, Williams már elviharzott mellette. Ritkán látni azért ilyet, a Jetsnél csúnyán benézték, ez elsősorban edzői hiba, de a protectornak is észre kellett volna vennie a csapdát és nem fellépni a line-ra, ezzel lényegében kivéve magát a játékból.

Furcsa érzés, hogy jó a ST 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Armstead kezd LT-ben a Szenteknél, én jobban örültem volna, ha marad Brown.
Nem szeretem, amikor betesznek egy fiatalt a kezdőbe és papíron meg kéne enni reggelire, picit olyan érzés, mint amikor csereirányítóval jön az ellenfél, mindenki azt hiszi szar lesz, aztán szétpasszol minket.
Ne így legyen...gabokocka
Hardynak ez álom matchup pedig. A backup qb-s dolog meg egy mítosz, egyszer talán megtörtént, vagy igen, vagy nem, és azóta mindig ezt mondjuk 😊 Ettől még lehet az újoncnak jó meccse, de nem azért, mert backup, hanem mert tehetséges.

Érdekes amúgy, hogy most tisztogatott Payton, nyilván nem Hartley hibáin múlt a Rams elleni meccs, inkább üzenet ez a csapat felé, hogy nem szaroznak, kibasszák a SB herót is, ha nem teljesít.

Az első meccsen az O nem volt rossz, csak elég hamar dobhattuk a kukába a gameplant, pedig tudtunk futni. Nyilván a RZ-ban szarok voltunk, és volt több drive is, ami egy-egy hülye hibán akadt el (LaFell csúnya drop pl), de nem arról volt szó, hogy lenulláztak minket és ne tudnánk mit kezdeni a Saints D-vel.

Szóval az O kapcsán én optimista vagyok, a védelmünket viszont szisztematikusan bontották le és verték hülyére a múltkor, ami sokkal inkább aggodalomra ad okot. Persze azóta Riveráék is kielemezték, hogy miért is működött annyira a Saints blokkolási sémája a múltkor, hogy Brees közelébe nem kerültünk az első félidőben, remélhetőleg nem lépünk kétszer ugyanabba a folyóba.

E tekintetben a hazai pálya mindenképp segíteni fog, mert a dome laboratóriumi körülményei között tökéletes a timing Brees és az elkapói között, na ezt nálunk azért nem olyan egyszerű előadni, főleg ha tényleg szar idő is lesz. Mindenesetre a zónánk nem lehet olyan lyukas, mint a múltkor, a WR-eket pedig tisztességesen jammelni kell a LoS-en, mert amit a múltkor előadtunk ebben a műfajban, az szánalmas volt. És persze amiről már volt szó és alapvető, nagyon kell a pass rush.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
 www.carolinahuddle.com/boards/topic/95334-hardy-says-hell-take-a-hometown-discount-from-panthers/

Nem lesz egyszerű történet, de Gettleman bír a bizalmammal, eddig rászolgált.
Mondjuk ha vasárnap csinál három sacket, én rádobnék neki plusz egy millát 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Armstead kezd LT-ben a Szenteknél, én jobban örültem volna, ha marad Brown.
Nem szeretem, amikor betesznek egy fiatalt a kezdőbe és papíron meg kéne enni reggelire, picit olyan érzés, mint amikor csereirányítóval jön az ellenfél, mindenki azt hiszi szar lesz, aztán szétpasszol minket.
Ne így legyen...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Készülünk vasárnapra becsülettel
Now just announced Thomas Davis (Walter Payton man of the year nominee) will be the first active player to pound the keep pounding drum prior to the game sunday.
Rivera is nyilatkozta, hogy PO meccs jön.
Nem hiszem, hogy még egyszer annyira vakon leszünk, mint legutóbb, de nyilván a Saints sem lesz olyan fos, mint a Rams ellen. Nagy meccs kell Camtől, a két faltól, és leginkább Riveráéktól.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
 www.sportingnews.com/nfl/story/2013-12-16/cam-newton-foundation-dicks-sporting-good-shopping-spree-charlotte-video-photos

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Szerintem a legtöbb ilyen egyéves szerződéses csóka nem nálunk kap majd hosszabb távú szerződést, hanem jönnek majd újabb journeyman játékosok egyéves szerződéssel. Wharton megtartását pl szerintem csak akkor erőltetjük, ha minimumért hajlandó maradni, az OL-t hosszú távra kell újraépíteni, és abba már ő nem fér bele, még rövid távon depthnek tökéletes is.

Mitchell és Ginn azok, akik maradhatnak, főleg előbbi (feltételezve Godfrey kivágását), Ginn helyett simán lehet, hogy draftolunk majd valakit.

De tényleg jó, hogy nem kell még ezen elkezdeni agyalni 😊

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Hetek óta ki akarom emelni, most a screen-játéknál nyújtott blokkja miatt meg is teszem. Wharton baszott jól dolgozik, bár csak egy évre írt alá, remélem megtartjuk még egy-két évre. Kezdőnek is bőven jó, de ha felépül Silatolu, cserének egyenesen tökéletes, arról nem is beszélve, hogy egy teljes offseason alatt ki lehet próbálni a fal jobb oldalán bármelyik poszton. Sztem upgrade lenne.
Mondjuk most van bőven olyan játékos, akit csak egy évre kukáztunk, de bőven rászolgál arra, hogy megtartsuk. Nem lesz egyszerű dolga a holtidényben Gettlemannek, de szerencsére idén ezzel még ráérünk foglalkozni. 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Jól sejtem, hogy 11-5-ös mérleggel biztosan rájátszásba jutunk?
Cardinals nyer kettőt, így a 49ers és Cardinals is 11-5-tel zár.
49ers jobb, mint a Cardinals divízión belül, mi pedig jobbak vagyunk egymás elleniben a 49ers ellen, így még egy győzelem esetén biztos a WC, 2 győzelem esetén pedig a 2-ik kiemelés?nemtomi
Így van. 1 győzelem biztos playoffot ér.
Ha kettőt nyerünk minimum második kiemelés, de ha a Seahawks kikapna kétszer mi lennénk az első kiemeltek 😀
Nyilván nem fognak otthon kétszer kikapni, miután száz éve nem kaptak ki egyszer sem, csak a tény kedvéért említettem meg.gabokocka
ha kétszer szop a seahawks attol még meglehet nekik a 1.seed, ha a frisco nem nyeri meg mind2 meccsét.braxa88
Igen, ezt nem írtam, ez is feltétele ennek a rendkívül valószínű scenarionak 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Jól sejtem, hogy 11-5-ös mérleggel biztosan rájátszásba jutunk?
Cardinals nyer kettőt, így a 49ers és Cardinals is 11-5-tel zár.
49ers jobb, mint a Cardinals divízión belül, mi pedig jobbak vagyunk egymás elleniben a 49ers ellen, így még egy győzelem esetén biztos a WC, 2 győzelem esetén pedig a 2-ik kiemelés?nemtomi
Így van. 1 győzelem biztos playoffot ér.
Ha kettőt nyerünk minimum második kiemelés, de ha a Seahawks kikapna kétszer mi lennénk az első kiemeltek 😀
Nyilván nem fognak otthon kétszer kikapni, miután száz éve nem kaptak ki egyszer sem, csak a tény kedvéért említettem meg.gabokocka
ha kétszer szop a seahawks attol még meglehet nekik a 1.seed, ha a frisco nem nyeri meg mind2 meccsét.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Jól sejtem, hogy 11-5-ös mérleggel biztosan rájátszásba jutunk?
Cardinals nyer kettőt, így a 49ers és Cardinals is 11-5-tel zár.
49ers jobb, mint a Cardinals divízión belül, mi pedig jobbak vagyunk egymás elleniben a 49ers ellen, így még egy győzelem esetén biztos a WC, 2 győzelem esetén pedig a 2-ik kiemelés?nemtomi
Így van. 1 győzelem biztos playoffot ér.
Ha kettőt nyerünk minimum második kiemelés, de ha a Seahawks kikapna kétszer mi lennénk az első kiemeltek 😀
Nyilván nem fognak otthon kétszer kikapni, miután száz éve nem kaptak ki egyszer sem, csak a tény kedvéért említettem meg.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
nemtomi Carolina Panthers 126
Jól sejtem, hogy 11-5-ös mérleggel biztosan rájátszásba jutunk?
Cardinals nyer kettőt, így a 49ers és Cardinals is 11-5-tel zár.
49ers jobb, mint a Cardinals divízión belül, mi pedig jobbak vagyunk egymás elleniben a 49ers ellen, így még egy győzelem esetén biztos a WC, 2 győzelem esetén pedig a 2-ik kiemelés?
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Megnéztem az időjárás előrejelzést hétvégére, lehet eső, szél, vihar, minden, ami nincs a Dome-ban 😊
Nagyon jó volna nyerni, mert ha cumizunk az utolsó fordulóra marad a döntés a playoffot illetően, az meg nem olyan fasza....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Munnerlyn karrierjének ötödik pick6-e volt a tegnapi ezzel már egyedül tartja a franchise rekordot.
A Saints ellen reaktiválni kéne Godfreyt, Brees tuti dobna neki egyet 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Ami zavar, hogy a védőfaltól nem jött akkora nyomás. Munnerlyn két sack, Kuechly egy, csak egy jött Hardytól, CJ ismét semmi. Brees ellen nem lehet ennyit blitzelni, ott négy embernek kell megoldani a dolgot. Illetve rég játszottunk végig egy normális meccset.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Hát ha már valahogy OT-re mentette a Titans a meccset, igazán meg is nyerhették volna, de ez már nagy extra lett volna. Ahogy a meccstopikba is írtam, a Cards még játszik a Hawks--Niners kettőssel, ha mindkettőt megverik, meg is érdemlik a playoffot.

Nekünk a Saintsre kell koncentrálni, mondjuk nem örülök, hogy megint nagyot betliztek (a vereségük persze nagyon jól jött), ilyenkor mindig sokkal jobban játszanak a következő meccsen. Az OL-jüket nagyon durván szétkapta a Rams front, ezt kéne valahogy nekünk is lemásolni...

Ami minket illet, a RZ O szörnyű volt már megint, ez aggasztó, de most főleg a playcallingban láttam a hibát, az utolsó alkalommal azért csak sikerült rájönnie Shulának, hogy a futásra épül ez az Offense. Azt a két első félidei RZ bénázást leszámítva elégedett vagyok a támadókkal, megvoltak a hosszú drive-ok, uraltuk a ToP-t, összejött néhány nagy play, és pontokat is tettünk a táblára. A D felemás meccsen van túl, voltak pillanatok, amikor teljes homályban voltunk, olyan playeket nyeltünk be, amiket nem szoktunk. Ugyanakkor voltak domináns periódusok is, a pick six pedig meccsnyerő volt. A blokkolt punt bizonyult a kulcsplaynek, utána gyorsan csináltunk két TD-t és eldöntöttük a meccset.

Jobban kell majd ennél jövő héten játszani.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 022 — Egyéb témák lakó
Najó, azért nem jöhet össze minden 😀

több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 022 — Egyéb témák lakó
Alakul a jó hétvége, hosszabbítás a Cards meccsén 😀gabokocka
Megerősít abban, hogy idén visszakapjátok a sorstól az elmúlt két év összes utolsó mp-es szopását, az összes droppolt passzt és missed tackle-t 😀Gyurma Pappa
Hát azért akkor kéne nyernünk zsinórban három Superbowlt 😀gabokocka
Kislépések, kislépések 😀

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Alakul a jó hétvége, hosszabbítás a Cards meccsén 😀gabokocka
Megerősít abban, hogy idén visszakapjátok a sorstól az elmúlt két év összes utolsó mp-es szopását, az összes droppolt passzt és missed tackle-t 😀Gyurma Pappa
Hát azért akkor kéne nyernünk zsinórban három Superbowlt 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 022 — Egyéb témák lakó
Alakul a jó hétvége, hosszabbítás a Cards meccsén 😀gabokocka
Megerősít abban, hogy idén visszakapjátok a sorstól az elmúlt két év összes utolsó mp-es szopását, az összes droppolt passzt és missed tackle-t 😀

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Alakul a jó hétvége, hosszabbítás a Cards meccsén 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 280 — Keep pounding
Játszani fog és mivel Horton inaktív kap is majd snapet bőven.
Nincs senki meglepő a hiányzók között, talán Senn.
Panthers Inactives: WR King, WR McNutt, CB Norman, RB Stewart, LB Senn, OL Bond, DE Horton.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
CJ csak árnyéka volt önmagának a Saints ellen, de végül is ez nem olyan meglepő egy ilyen sérülés utáni első meccsen. Jó lenne, ha játszana, ha esetleg kevesebb snapet is, hogy még időben visszarázódjon.

Tepper takarodj!