Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Azt lehetett tudni, hogy a tavalyi Panthers volt minden idők talán legjobb 1/1-es húzója, szóval a csapat magja nagyjából kész volt, épp csak egy irányító hiányzott.A Packers látványosan a nagy játékokra ment rá, mint 2 éve a Saints, kapták a yardokat rendesen, de amikor kellett labdákat szereztek.Lehet többet kellett volna futni és akkor talán még szorosabb lett volna a meccs, sőt.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Ja és LaFellt muszáj megdicsérnem, nagyon kellemes meglepetés a srác, a TD elkapása bravúros volt, de amikor felé dob Cam, szinte mindig megcsinálja a playt, ráadásul tisztára is tudja játszani magát.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Bár most is minden esélyünk megvolt nyerni, ez a zakó vállalható, a GB jobb csapat, ami meg is mutatkozott abban, hogy ők nem követtek el olyan hatalmas baklövéseket, mint mi.

Camnek felemás meccse volt, két pickje is pocsék döntés eredménye, de könnyű elfelejteni, hogy rookie, mert annyira jól nyomja egyébként. Amit CM-mel művelt ezen, azért már majdnem sajnáltam a csókát, szerintem a bokája még mindig ott van leragadva valahol a BoA-ban 😀 A turnoverek közül Smitty fumble-ja bosszantott leginkább, épp kezdtük volna visszaszerezni a momentumot, amikor egy teljesen felesleges bravado miatt visszadta a labdát.

A RZ O valóban nem az igazi, ott a playcalling sem mindig tetszett, de az egyik alkalommal Cam két könnyű TD-passzt is elrontott, amikor meg a végén 3&1-nél nem dobta el a bootleg után, az meccsdöntő hibának bizonyult. Hogy mennyire nincs futójátékunk, az hihetetlen, nem hiszem, hogy a fal ennyire rossz, mert szerintem teljesen jól állták a sarat a Packers front ellen, a futók képességeivel sincs gond, valami a blokkolási sémákkal nem kerek.

A D megint benyalt két nagy playt, de a másodiknál már kockáztató üzemmódban voltunk szerintem, mindenesetre Captainnek az volt az egyetlen hibája, még Jenningsen is fantasztikusan védekezett, sokat volt rajta. A három safetys felállástól én is rosszul vagyok, Pugh egy ST játékos, és ez látszik is rajta. A DL sem volt jobb futás ellen, Starks előtt rendre megnyílt a pálya közepe, szerencsére Granttel megosztják a carryket, pedig klasszis különbség van kettejük között.

Mindezek ellenére azt mondom, hogy a D alakul. A két nagy playt leszámítva nagyon meg kellett küzdenie minden egyes yardért a Packersnek, egyáltalán nem volt könnyű dolguk, a két DE megint szépen dolgozott, Pugh nélkül a secondary is nagyot alkotott, Gamble tényleg egészen kiemelkedő volt az első két meccsen.

Rutintalanok vagyunk még sok szinten, az edzőket is ideértve, de baromi veszélyes csapatunk van már most. Meg kell tanulnunk nyerni (ez nem olyan egyszerű, pl a Saintsnek meg a Packersnek is eltartott pár évig), és akkor tényleg a csillagos ég a határ.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
A meccs nagy részében megint bőven felülmúltuk a várakozásokat, azonban a harmadik negyedbeli összeomlás a támadók részéről végzetes volt. Ha a redzone O-t összeraknánk, (esetleg sikerülne futni...) szinte bármire képesek lehetnénk már akár idén is. Egészen hihetlen a változás amin keresztül ment az offense. Tegnap a védelem is olyan volt, amilyennek szeretnénk látni, egy CB-re vagyunk sztem az igen jó védelemtől. Amikor nickelben Pugh feljön a pályára végünk van. Gamble előtt le a kalappal, amilyen szar volt a preseasonban, annyire összekapta most magát, a tackle Kuhnnal szemben pedig wow kategória volt.

Jövő héten győzni kell, mert azért a jó játékhoz már eredmény is társulhatna.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Hosszú estéje lesz Newtonnak, az egyszer biztos.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Az UDFA Byron Bell kezd majd RT-ben, hát izgi lesz (jó campje volt a srácnak, de ez azért komoly mély víz neki).Jakehomer
Nevezzük nevén a vizet, Clay Matthews 😊

szerk: Most látom csak hogy Szobi is pont ezt írta 😀
több mint 13 éve
Ent85 Carolina Panthers 57
Otahnak agyrázkódása volt a múlt heti meccsen, nem játszhat a GB ellen. Hihetetlen, hogy ez a csóka képtelen pályán maradni, így akármilyen jó játékos, összességében nem sokra megyünk vele.

Az UDFA Byron Bell kezd majd RT-ben, hát izgi lesz (jó campje volt a srácnak, de ez azért komoly mély víz neki).Jakehomer
Én nagyon kedvelem Otah-t, de amit írsz abban teljesen igazad van. Kis túlzással többet van az oldalvonal mellett, mint a pályán. Remélem most már nem szed be több sérülést!

Enthroner #85
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Otahnak agyrázkódása volt a múlt heti meccsen, nem játszhat a GB ellen. Hihetetlen, hogy ez a csóka képtelen pályán maradni, így akármilyen jó játékos, összességében nem sokra megyünk vele.

Az UDFA Byron Bell kezd majd RT-ben, hát izgi lesz (jó campje volt a srácnak, de ez azért komoly mély víz neki).Jakehomer
elég mély lesz az a víz CMIII-al szemben 😊

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Otahnak agyrázkódása volt a múlt heti meccsen, nem játszhat a GB ellen. Hihetetlen, hogy ez a csóka képtelen pályán maradni, így akármilyen jó játékos, összességében nem sokra megyünk vele.

Az UDFA Byron Bell kezd majd RT-ben, hát izgi lesz (jó campje volt a srácnak, de ez azért komoly mély víz neki).

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Ron Fields DT, Reggie Well RG/RT.
Depth.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Ent85 Carolina Panthers 57
Srácok nem tudjátok hogy van e Panthers magyar fan klub???JUNIOR46
Kb mi vagyunk azok! 😀

Enthroner #85
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Srácok nem tudjátok hogy van e Panthers magyar fan klub???

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Megerősítette a Panthers a nyilvánvalót, Beason achilles szakadás, egész évre out.
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
A nagy kép persze nem tragikus, mert biztatónak tűnik a jövő, de gyűlölöm a vereséget, pedig már hozzá vagyok szokva 😊 Csak más az, amikor egy szar csapattal szarul játszva kapunk ki, mint amikor mi adjuk át díszcsomagolásban a W-t az ellenfélnek.Jakehomer
Ki szereti? 😊 De ezt a meccset a 10. héten nyertük volna, ide a rozsdás bökőt! 😊

Egyébként sem vagyok túl nagy híve a folyamatos blitzelésnek, ahhoz extra jó secondary kell, amiben 1 on 1 tudják tartani a WR-eket a DB-k, nekünk ilyenünk nincs. Egyébként a Cards is ebbe a hibába futott be, azt hitte a DC-jük, hogy Camet zavarba hozza a folyamatos nyomással, de alaposan mellényúlt, Smitty hülyét csinált minden cornerükből, Cam meg megtalálta az üres elkapókat.

De rendben, legyünk agresszívebbek, hozott a konyhára pár jó playt, ám arra azért oda kéne figyelni, hogy kétszer ugyanabba a hibába ne essünk bele, márpedig a két hosszú TD hasonló volt a kiszámítható blitzek miatt. Persze hibázott a secondary is azoknál a playeknél, de olyan szépen nyomás alatt tudta tartani CJ és Hardy Kolbot, hogy nem kell minden 3rd and longnál all out blitzet tolni.Jakehomer
Ezzel teljes mértékben egyetértek. Mondjuk Pugh szerelési kísérlete Doucet TD-jénél tragikomikus volt (egyáltalán mit keres a pályán?) Pláne hogy a két DE akkor nyomta össze a zsebet amikor akarta. Mondjuk bízom Riverában, csak nem hagyja teljes mértékben faszkodni McDermottot, nagyobb koponya ő annál (legalábbis remélem).

Az is igaz, hogy több drive-ból kellett volna pontokat szerezni. Nem volt népszerű Fox a 3rd down draw playekkel, de szerintem megnyertük volna a meccset, ha csak az egyik ilyen szituban ezt meghúzzuk és rúgunk utána FG-t (már ha Mare berúgja persze).Jakehomer
De ha Foxy van, Cam nem is passzol 400 yard felett 😊 Ettől amit írtál igaz. Egyébként én a végén is futottam volna egyet, bőven lett volna rá idő, és nem hiszem, hogy számítottak volna rá.

A futás elleni védelmünk nem volt jó egyáltalán, csak mivel nagyrészt vezettünk, még többet passzoltak, mint egyébként tették volna szerintem.Jakehomer
Az első drive után azt hittem, futnak ellenünk alsó hangon 200 yardot... Azért volt nullás futásuk bőven, persze nagyon messze volt a tökéletestől, de az általam várt meltdown elmaradt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
A nagy kép persze nem tragikus, mert biztatónak tűnik a jövő, de gyűlölöm a vereséget, pedig már hozzá vagyok szokva 😊 Csak más az, amikor egy szar csapattal szarul játszva kapunk ki, mint amikor mi adjuk át díszcsomagolásban a W-t az ellenfélnek.

Egyébként sem vagyok túl nagy híve a folyamatos blitzelésnek, ahhoz extra jó secondary kell, amiben 1 on 1 tudják tartani a WR-eket a DB-k, nekünk ilyenünk nincs. Egyébként a Cards is ebbe a hibába futott be, azt hitte a DC-jük, hogy Camet zavarba hozza a folyamatos nyomással, de alaposan mellényúlt, Smitty hülyét csinált minden cornerükből, Cam meg megtalálta az üres elkapókat.

De rendben, legyünk agresszívebbek, hozott a konyhára pár jó playt, ám arra azért oda kéne figyelni, hogy kétszer ugyanabba a hibába ne essünk bele, márpedig a két hosszú TD hasonló volt a kiszámítható blitzek miatt. Persze hibázott a secondary is azoknál a playeknél, de olyan szépen nyomás alatt tudta tartani CJ és Hardy Kolbot, hogy nem kell minden 3rd and longnál all out blitzet tolni.

Az is igaz, hogy több drive-ból kellett volna pontokat szerezni. Nem volt népszerű Fox a 3rd down draw playekkel, de szerintem megnyertük volna a meccset, ha csak az egyik ilyen szituban ezt meghúzzuk és rúgunk utána FG-t (már ha Mare berúgja persze).

A futás elleni védelmünk nem volt jó egyáltalán, csak mivel nagyrészt vezettünk, még többet passzoltak, mint egyébként tették volna szerintem.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Én nem látom ennyire tragikusan a dolgokat.
Tanulóév, befizettük a tanulópénzt, remélem tanulunk is belőle.
Tudom, hogy nyerni kéne meg stb., de sokkal többet kaptam a meccstől, mint amit vártam.
A D két play-t leszámítva egész jó volt, csak ugye ezek a meccsbe kerültek.
Gamble talán kétszer lett megverve Fitz által, mondjuk rendre kapta a segítséget a safety-ktől, de azért csak Fitzgeraldról beszélünk.
A DE-ek qrva jók, 3 man rush odaért Kolbhoz, mondjuk elég impotens volt a Cards támadófala. A futást is elég kulturáltan fogtuk a magunk módján.
A PR az no comment, fogalmam sincs mit hittünk, négy emberünk volt Peterson 5 yardos környezetében, szájba kell verni, fumble, mi nyerünk... ehelyett....

Az O legnagyobb hibája sztem az volt, hogy legalább 4-5 drive akadt meg az ellen 35-40 yardosán, ha ezekből csak 2 FG-t elérünk, már mennyivel beljebb vagyunk, ehelyett az egyikből lett a return TD.
Smitty wow, Olsen wow, még LaFell is király volt, egyedül, Nanee lógott ki lefelé sztem.

Ami még gáz volt az a sok bünti, első félidőben volt egy jó Armanti return ami ment a kukába, a második félidőben egy Stew futás szintúgy. Kár ezekért.

Mondjuk olyan illúziókat ne kergessünk, hogy egy jó csapattól kaptunk ki, sztem ez a Cards a top5-ben de a top10-ben tuti draftolni fog. És nem trade után...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Szégyen.

Lehet majd itt a pozitívumok miatt lelkesedni, de nevetséges módon kaptunk ki. Remélem, hogy jó lesz a Cards, mert akkor egy komoly csapatot domináltunk, de ezt sajnos nem hiszem.Jakehomer
Én is azt remélem, hogy a továbbiakban elpicsáztok pár igazán jó csapatot, és akkor nem kell majd megmagyarázni, hogy miért csak ilyen nyögvenyelősen tudtunk nyerni.
Amúgy én sem hiszem, hogy annyira jók leszünk idén, elnézve a totál homály védelmünket és a szokásosan szar O line-t.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
McDermott-nak ez volt a legnagyobb baja is Phillyben: egy lángelme keze alatt tanulta meg az egyik legváltozatosabb blitz-re épülő defense playbookját, majd a tragédia miatt hirtelen kellett az örökségébe lépnie, nem igazán volt ideje saját stílust kialakítani, folyamatosan az ellesett blitzeket nyomatta, de nem jó ütemben, nem jó irányból.
több mint 13 éve
Ent85 Carolina Panthers 57
Ha tényleg Achilles szakadás akkor ebben az évben "Beast"-et már nem látjuk a pályán.
Cam jó volt. Nem akarom túlértékelni, mert ez csak egy meccs volt, de már most többet mutatott, mint Jimmy egész szezon alatt. Az O összességében jó volt, de mondjuk DeWill és Stew többet is hozzátehetett volna picit. A D meglepően gyenge volt. És első sorban nem a játékosok miatt. Nagyon sokszor elmondtam már hogy kritikát innen Magyarországról magyarként, ahol jó esetben is kb 10 éve ismerve a focit megfogalmazni több mint vicc, de most én megteszem akármekkora kreténség is. Olyan érzésem volt mintha Ron és Sean leültek volna és azt mondja Ron: "Te Sean dobjuk össze a D playbookot" Sean: "Oké legyen az hogy mindenki blitzel!" Ron: "És mégis milyen sémában?" Sean:"Nem kell semmi séma csak menjenek!" Ron:" És ha 4 WR van fent?" Sean:"AKKOR IS!!!"

Enthroner #85
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Akkor a szezonjának annyi?

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Beason Achillesének annyi.

Elképesztő felelőtlenség volt játszatni.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
És Newton milyen volt? Csak a végét láttam.ulpianus
Jóval többet mutatott, mint amire számítottam tőle, de annyira nem volt jó szerintem mint a számai mutatják. Az Arizona folyamatosan blitzelte, amiből vagy leütötték, földrevitték, vagy megtalálta az egyik üres tight endet/Steve Smith 1-1-ben nagy játékára a szitához hasonlító man coverage-ben, mert ugye mindig "mindenki" blitzelt. Ha lesz működőképes futójáték jó lehet és nem mindig harmadik és sokat kell megoldani, de ez ma inkább dupla vagy semmi volt.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
És Newton milyen volt? Csak a végét láttam.ulpianus
Hát megdöntötte Manning legjobb első meccses rookie rekordját, szóval nagyon rossz nem lehetett.
Egy-két hiba, de semmi tragikus. Ellenben sok jó döntés, bivaly kar, nagy önbizalom, és a rövideket is pontosabban dobta, mint eddig bármikor.

Sean McDermott az első számú bűnbakom, két tragikus D hívásból kaptunk két bohózatba illő TD-t.
A punt returnre szavakat se érdemes pazarolni, így visszagondolva, a döntés is rossz volt abban a helyzetben, nem csak a coverage.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Furcsa leírni, de jó.
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Szégyen.

Lehet majd itt a pozitívumok miatt lelkesedni, de nevetséges módon kaptunk ki. Remélem, hogy jó lesz a Cards, mert akkor egy komoly csapatot domináltunk, de ezt sajnos nem hiszem.Jakehomer
És Newton milyen volt? Csak a végét láttam.


Állat vagyok, ami enni kér...