Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vmit mindenesetre tudhat, hogy soha senki nem látta játszani 8 év alatt é mégsem kopott ki a ligából. 😀 😀Soldados
azért ez nem véletlen.
gondolod Sorginak vagy Painternek még lenne csapata ha be kellett volna álniuk?

St.Pierre a Boston Collegera járt, és 2 évig volt Tim Hasselbeck cseréje, aki most espn elemző 😊
Hát azért egy Ravens D ellen én sem biztos hogy odavetnék egy Tony Pike-ot..Döme
JMR kéne

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az eddigi posztja az volt, hogy hivatásos playbook tartó.

Nem tudom, mit tud ez az ember, hogy 8 éve van a ligában és ezalatt 5 passzkísérletet kapott, de véletlenül sem kopott ki a ligából. 😀

A Steeler- és Cards-évekre emlékzem, mindig ott állt a partvonalon, legtöbbször a HC mellett és sokszor tényleg fogott vmi playbookszerűséget. 😂 Vmit mindenesetre tudhat, hogy soha senki nem látta játszani 8 év alatt é mégsem kopott ki a ligából. 😀 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 729 — Sworn to the Black
Brian St. Pierre fog kezdeni...én sokkal inkább Pike-ot játszatnámadam8
ezek megőrültekHöri
Megnéztem,hogy ki ez a St. Pierre,azt hittem,hogy hülye vagyok azért nem emlékszek rá.
Hát nem is volt miért emlékezni.
Valóban ésszerűbb lenne egy rookie-t játszatni mint őt.Bazzani
Hát azért egy Ravens D ellen én sem biztos hogy odavetnék egy Tony Pike-ot..
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Brian St. Pierre fog kezdeni...én sokkal inkább Pike-ot játszatnámadam8
ezek megőrültekHöri
Megnéztem,hogy ki ez a St. Pierre,azt hittem,hogy hülye vagyok azért nem emlékszek rá.
Hát nem is volt miért emlékezni.
Valóban ésszerűbb lenne egy rookie-t játszatni mint őt.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Brian St. Pierre fog kezdeni...én sokkal inkább Pike-ot játszatnámadam8
ezek megőrültek

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Brian St. Pierre fog kezdeni...én sokkal inkább Pike-ot játszatnám

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 225 — Whoops, looks like something went wrong.
DeWillel mi lesz? Kíváncsi vagyok, egy ilyen év után kap-e új szerződést.

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 729 — Sworn to the Black
Újabb IR, DeAngelo Williams...
Clausen nem edzettdeny79
Az gáz, hogy 2, max 3 hét múlva visszajöhetett volna, de Fox azt mondta, hogy kellett a rosterhely? Végülis a legjobb játékosuk...
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Újabb IR, DeAngelo Williams...
Clausen nem edzett
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Panthers promote QB Brian St. Pierre from the practice squad and waive RB Andre Brown.
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
Tony Pike vagy Edwards van még...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Phoseidon Baltimore Ravens 328 — Ravens fan
Érdekes egy meccs lesz hétvégén irányító "nélkül" 😐 😐 😐JUNIOR#46
végül akkor egy rookie QB-val álltok ki vagy van még más?

"Light thinks it travels faster than anything but it is wrong. No matter how fast light travels it finds the darkness has always got there first, and is waiting for it." Terry Pratchett
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
Érdekes egy meccs lesz hétvégén irányító "nélkül" 😐 😐 😐

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 462 — Panthers fan
Otah meg Davis játszhatott volna még idén gond nélkül, szóval hivatalosan is becsuktuk a boltot. De jobb ez így.

Jimmynek nincs könnyű dolga, de muszáj fejlődést mutatnia, mert jövőre, ha lesz idény, biztos, hogy lesz pár új QB kipróbálva campben. Új edzők általában hozzák magukkal a "saját" QB-t.Jakehomer
Majd Weis elviszi Kansasbe, na annak például nem kicsit örülnék.. 😀Stez
De csak amíg nem kezd el dobálni... 😊 Clausennek azon kívül, hogy D olvasásban, döntéshozásban, tehát a fejbeli dolgokban rengeteget kell fejlődnie, a dobómozdulatát is meg kell változtatnia, ha kezdő QB akar lenni. REttentő lassú a release, pocsék a technikája és nem deep threat.

Azért ma volt néhány nagyon jó dobása, de könnyebb dolga is volt, mert tudtunk futni, nem mindig 3rd&longokkal kellett erőlködni, lehetett play actionből dolgozni, meg a WR-ek jól is játszottak szerintem. Az O a RZ-ban halt meg, sokszor Davidson hatékony hozzájárulásával, de legalább tudtuk mozgatni a labdát, amire idén kb kétszer volt példa.

A D meg ilyenkor betlizik persze, szégyen.

Perception is reality.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 225 — Whoops, looks like something went wrong.
Otah meg Davis játszhatott volna még idén gond nélkül, szóval hivatalosan is becsuktuk a boltot. De jobb ez így.

Jimmynek nincs könnyű dolga, de muszáj fejlődést mutatnia, mert jövőre, ha lesz idény, biztos, hogy lesz pár új QB kipróbálva campben. Új edzők általában hozzák magukkal a "saját" QB-t.Jakehomer
Majd Weis elviszi Kansasbe, na annak például nem kicsit örülnék.. 😀

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 462 — Panthers fan
Otah meg Davis játszhatott volna még idén gond nélkül, szóval hivatalosan is becsuktuk a boltot. De jobb ez így.

Jimmynek nincs könnyű dolga, de muszáj fejlődést mutatnia, mert jövőre, ha lesz idény, biztos, hogy lesz pár új QB kipróbálva campben. Új edzők általában hozzák magukkal a "saját" QB-t.

Perception is reality.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Óriási meglepetésre bejelentették, hogy Jimmy Clausen kezd 😊
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
Maradt még egyáltalán használható ember? 😐 😐 😐

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Thomas Davis is

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 225 — Whoops, looks like something went wrong.
Moore és Connor IRHöri
Jeff Otah isdeny79
az fájó, nélküle ez a fal nagyon nem az igazi és a futójáték sem

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Moore és Connor IRHöri
Jeff Otah is
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 333 — El Tigre Grande
Remélem Chower-t sikerül megszerezni...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 092 — Ajmo Vatreni
John Fox just said "we will look at Armanti (Edwards) under center" too. 😊Szabler
na az még zorall lesz.

ha nem csomagolják össze azonnal, akár még be is jöhet.Höri
Csodálom hogy "Dzsámárkuszt' még nem igazolták le.iktriad
A D-line-on még megvagytok,nem?
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 380 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
John Fox just said "we will look at Armanti (Edwards) under center" too. 😊Szabler
na az még zorall lesz.

ha nem csomagolják össze azonnal, akár még be is jöhet.Höri
Csodálom hogy "Dzsámárkuszt' még nem igazolták le.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
John Fox just said "we will look at Armanti (Edwards) under center" too. 😊Szabler
na az még zorall lesz.

ha nem csomagolják össze azonnal, akár még be is jöhet.