Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
idetradeltétek Greg Olsent. Fox távozása után két neves TE a csapatnál 😀braxa88
Ez kamu. Jewman megszivatott minket.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
idetradeltétek Greg Olsent. Fox távozása után két neves TE a csapatnál 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Considine is jön okoskodni

több mint 13 éve
Ent85 Carolina Panthers 57
Newton-nak nagyon betett ez a lockout. A pro style-t elvileg csak most tudja elkezdeni gyakorolni. Én még idén nem várok sokat tőle. Igazából új csapatunk lesz szerintem már a PO is bravúr lenne. DeWill maradásának örülök, de lehet kicsit drága volt. Johnson is jó hogy maradt, de az is kicsit soknak tűnik. Ha jól tudom mi használtuk ki tavaly a legkevésbé a cap roomot szóval bele fér, kérdés hogy Richardson mikor mondja hogy oké elég lesz.Ent85
PO? 😂 , bocsi de csak a csoportot nézd meg... kell arra még nektek pár év 😉peach
Igazából pont ezt mondtam! A PO idén még valószínűtlen, de a football-ban bármi megtörténhet és alapjába véve nincs rossz csapatunk. Idén még egy építkező csapatot látunk majd, és addigra az is kiderül, hogy Newtonból lehet-e valami.

Enthroner #85
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Smitty is marad.

Bár tavaly mindennel együtt is alulteljesítettünk, azért azt látni kell, hogy eddig nem tettünk mást, minthogy együtt tartottunk egy 2-14-es csapat magját. Newtontól várni a megváltást, főleg az első évében, naivitás.

Ha valakitől, akkor inkább Riverától és mindenekelőtt Chudzinskitől kell, mert az O-ban sokkal több lehetőség van, mint amit tavaly kihozott belőle az a szerencsétlen Davidson. Ha az O legalább közepes lenne, akkor az már hatalmas nyomást venne le a D-ről, ami a feje tetejére is állhatott tavaly, akkor se számított semmit.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Panthers DE Greg Hardy will miss at least the first two weeks of camp after "badly" skinning the left side of his body in a motorbike wreck on July 18.
Hardy was driving without a motorcycle license, and was charged with three other violations. He showed up to the Panthers' stadium with a protective boot on his left foot and also had noticeable abrasions. The foot injury would be Hardy's biggest concern, but he says his X-rays came back "good." Hardy was a revelation as a rookie with three sacks and two forced fumbles in a limited role. He was also considered a knucklehead coming out of Ole Miss.

Gratulálok,így igen vsz a Johnson-Brown (remélhetőleg) kezdőpáros az első héten.Nem hiszem,hogy Hardynak elég lesz 2-3 hét a bizonyításra,de,azért remélem 😊

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Halálcsoport lett idén.

Ez még bőven az építkezés éve lesz, bár ha Rivera itt is olyan védelmet csinál, mint az eddigi helyein, azért lesznek kellemes meglepetések.
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 662 — a new hope (again)
Newton-nak nagyon betett ez a lockout. A pro style-t elvileg csak most tudja elkezdeni gyakorolni. Én még idén nem várok sokat tőle. Igazából új csapatunk lesz szerintem már a PO is bravúr lenne. DeWill maradásának örülök, de lehet kicsit drága volt. Johnson is jó hogy maradt, de az is kicsit soknak tűnik. Ha jól tudom mi használtuk ki tavaly a legkevésbé a cap roomot szóval bele fér, kérdés hogy Richardson mikor mondja hogy oké elég lesz.Ent85
PO? 😂 , bocsi de csak a csoportot nézd meg... kell arra még nektek pár év 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Ent85 Carolina Panthers 57
Newton-nak nagyon betett ez a lockout. A pro style-t elvileg csak most tudja elkezdeni gyakorolni. Én még idén nem várok sokat tőle. Igazából új csapatunk lesz szerintem már a PO is bravúr lenne. DeWill maradásának örülök, de lehet kicsit drága volt. Johnson is jó hogy maradt, de az is kicsit soknak tűnik. Ha jól tudom mi használtuk ki tavaly a legkevésbé a cap roomot szóval bele fér, kérdés hogy Richardson mikor mondja hogy oké elég lesz.

Enthroner #85
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Newtonon fog minden múlni. Ha nem lesz ótvar jók lehetünk, ha az lesz akkor nem.

Smitty kérdése még nyitott, kéne egy kezdő szintű CB és a támadófalba sem ártana egy jó guard. Ha Smitty megy WR is kellene.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
és gondolom Newton sem lesz olcsóbraxa88
De épp azért tudunk sokat költeni, mert a rookiek az CBA-val nem fognak olyan sokba fájni, mint korábban.

Megvan Anderson (öt év 22 millió) és Thomas Davis is, az LB sor rendben.

További klasszisok is érkeztek: CB Cletis Gordan, S Kevin Payne, S Devin Hall and FB Richard Brockel.

Egyetlen gondom a nagy költekezéssel, hogy nem érzem, hogy sokkal jobb lenne a csapat, mint tavaly ilyenkor volt.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
és gondolom Newton sem lesz olcsó
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Két kézzel szórjuk a pénzt 😀

Már tárgyalunk Beasonnal is az új szerződéséről, bele se merek gondolni az mennyibe fog fájni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Minden kicker közül pont ő, és ilyen durván túlfizetve, egyre erősebben ingatom a fejem a különböző húzások után. Mondjuk ezzel biztos Kasay visszavonulása, ami sajnálatos.

Kinget elengedtük, és hoztunk helyére egy ugyanolyan, de rosszabb TE-t, Ben Hartsock.

Esetleg egy épkézláb CB-re kéne költeni, annak értelme is lenne.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Mare a tiétek. Így háláljátok meg a 2007-ben ellenetek összehozott meccsvégi bakit 😛

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Köszi srácok, a kinti fanek nagy run stufferként szeretnék látni, akkor nem lesz az 😊

DeAngelo visszaigazolva, ez jó hír, de szerintem őt is túlfizettük.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
4-3ban is játszott Sweet Ron. Ott is pont annyira volt emlékezetes. Vagyis semennyire. Csak átképezték, de ott sem volt jobb.
Futás ellen gyenge, főleg a duplázást nem bírja. Passz ellen jobb, ha jók a társak. Átlagos snapet bír el, átlagos IQval. Nagyon kedves fickó Sweet Ron, jó csapattárs, nem lóg edzésről, nem balhézik, nem sérülékeny.
Sztem 4-3ba DT posztra a Panthers 1 gap rendszerébe beleillik. Akár kezdő is lehet. Átlagos ember, átlagos pénzért. Baj nem lesz vele, a csodát ne tőle várja senki, de jobb lesz, mint 3-4-es Nosenak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 951 — Chiefs fan
Megmondom őszintén, Ron Edwards neve nekem nem sokat mond, párszor láttam játszani, de nem emlékszem semmire tőle. De érdekes, hogy NT-t hozunk a falba, kicsit Kemóra emlékeztet.Jakehomer
4-3ban jobb lesz, 3-4ben nálunk (pár felvillanáson kívül) csak szenvedett a váltás után
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Megmondom őszintén, Ron Edwards neve nekem nem sokat mond, párszor láttam játszani, de nem emlékszem semmire tőle. De érdekes, hogy NT-t hozunk a falba, kicsit Kemóra emlékeztet.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Ennek örülök, mégha kicsit drága is volt.
Ha jó lesz akkor meg ennyit is megér.

Jöhet DeAngelo.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Szeretjük meg minden, de ha már valakit túlfizetünk, akkor egy igazi sztárt kellett volna. CJ visszahozatala elég biztos volt, DWillé kétségesebb.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
The Panthers’ front office and Johnson’s agent, Drew Rosenhaus, have worked out a six-year, $76 million deal with $32 million guaranteed, including a $30 million signing bonus.

odaraktátok neki rendesen 😀

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
6 év 76 milla, brutális

több mint 13 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Profootballtalk.com reports the Panthers have agreed to terms with DE Charles Johnson on a contract that includes $32 million guaranteed.

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
99% hogy camp fillerek.

Elég nagy hátrány számunkra a lockout, teljesen új O, más filozófia D-ben, mire összeáll a csapat, véget ér a szezon.

Tepper takarodj!