Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
Newton örülhet: beszereztétek Ryan Pugh-t (C, Auburn) és Darvin Adams-t (WR, Auburn). Pugh adta fel tavaly a labdákat Cam-nek, és Adams volt egész évben a kedvenc célpontja. Egyébként ügyes WR, szerintem beférhet az 53-as keretbe, ha dolgozik a kicsit a droppokon.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 354 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ryan Kalil szeretné, ha Delhomme-ot visszahoznák Carolinába(mivel úgy tűnik már nem sokáig marad a Browns alkalmazásában):

http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/06/11/ryan-kalil-starts-campaign-to-bring-jake-delhomme-back-to-carolina/
több mint 13 éve
Delhomme Carolina Panthers 61 — 11-5 and counting
Majd jön Vinny, és vele is leül beszélgetni 😀

You can tell me I'm short. You can tell me I'm slow. You can tell me I can't run. You can tell me I ain't gonna be nothing.But I'm wearing this jersey, baby. I'm wearing this jersey.
több mint 13 éve
Ent85 Carolina Panthers 57
Ne vicceljünk, jobb nem akadt 😀 . Vagy lehet elírták és fordítva történik. Bár azért volt pár szezonja az NFL-ben starterként, szóval valamit csak tudhat.

Enthroner #85
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Weinke tanítgatja Newtont lol

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lehet egyébként, hogy csak Cam szülinapi partijára akart eljutni. 😂 Newton ma 22 éves.gsn
ezt olvastam twitteren és egyből az ugrott be, hogy lesz-e ferrari torta

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Lehet egyébként, hogy csak Cam szülinapi partijára akart eljutni. 😂 Newton ma 22 éves.gsn
HB Cam.
több mint 13 éve
gsn 3 548
Lehet egyébként, hogy csak Cam szülinapi partijára akart eljutni. 😂 Newton ma 22 éves.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Brett nem bírja médianyilvánosság nélkül, két ekkora ikon be se fér egyébként egy stadionba, nem tudom mit gondol Favre, ezzel a leendő (?) segítek majd Camnek akcióval. 😂gsn
Megtanítja néhány mezőgazdasági munkára, 2 év múlva úgy is azzal fog Newton is foglalkozni 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
In January, Brett Favre helped agent Bus Cook sign Cam Newton as a client. Now Cook says Favre would be the perfect person to help Newton adjust to the NFL.

Brett nem bírja médianyilvánosság nélkül, két ekkora ikon be se fér egyébként egy stadionba, nem tudom mit gondol Favre, ezzel a leendő (?) segítek majd Camnek akcióval. 😂gsn
fizeti majd az óvadékait.
több mint 13 éve
gsn 3 548
In January, Brett Favre helped agent Bus Cook sign Cam Newton as a client. Now Cook says Favre would be the perfect person to help Newton adjust to the NFL.

Brett nem bírja médianyilvánosság nélkül, két ekkora ikon be se fér egyébként egy stadionba, nem tudom mit gondol Favre, ezzel a leendő (?) segítek majd Camnek akcióval. 😂

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Delhomme Carolina Panthers 61 — 11-5 and counting
Én kifejezetten örülök, hogy hoztuk Cam Newtont, én bizakodó vagyok vele kapcsolatban. Fizikálisan és mentálisan is meg fogja állni a helyét, erős karja van, tud menekülni, ami nálunk az előző szezont nézve nem hátrány. A futójátékot nagyon várom, hogy hogy oldjuk meg vele és a jó pár elit futójátékosunkkal.Kicsit mondjuk sajnálom Jimmyt, de ez van ezt hozta neki a sors, lehet még belőle valaki talán. Egy olyan évben kellett volna helyt állnia , ahol szerintem senki nem tudott volna sokkal jobban teljesíteni. Kíváncsi vagyok, hogy az új edzők, milyen csapatot tudnak kialakítani. Nagyon érdekel, hogy mire lesz képes ez a most draftolt corner, eddig csak jót hallottam róla, eléggé dicsérik. Mint minden újítástól, ettől is eredményt várok majd a jövőben, remélem ez a szemléletváltás amin a csapat átmegy pozitív lesz. Ha Smitty elmegy (és szerintem elmegy, bár ne legyen igazam), én büszke leszek arra , hogy nálunk játszott és kívánom neki, hogy nyerjen Superbowlt.

You can tell me I'm short. You can tell me I'm slow. You can tell me I can't run. You can tell me I ain't gonna be nothing.But I'm wearing this jersey, baby. I'm wearing this jersey.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Nekem az tetszik, hogy azokra a posztokra húztunk végre, ahova kellettek emberek. Hogy milyeneket majd az idő eldönti. Úgyis Newtonon áll vagy bukik az egész class...
gabokocka
Én alapvetően inkább azt vallom, hogy egy drafton luxus needre húzni, inkább arra kell törekedni, hogy a legjobb játékosokat hozd el és köréjük építsd a csapatot, de ezzel együtt tetszik, amit csináltunk, mert többnyire törekedtünk a magas potenciálú játékosokra (persze azon mindig lehet vitatkozni, hogy ki kiben lát sok lehetőséget).

A paradigmaváltás jól látszik abból is, hogy elég konzekvensen húzogattuk az agresszív, high motor embereket. Sajnos nekünk, mint újjáépülő csapatnak extra nagy hátrány a lockout, de mindenképp érdekes lesz látni egy új mentalitású csapatot a pályán.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
5/1 (132) Kealoha Pilares, WR (Hawaii)
Szerintem semmi gond nincs vele, én személy szerint nagyon szeretem a játékát, és az egész Hawaii játékát. Combinen ha jól tudom nem futott 40 yardot, de ahogy láttam néhány meccsen, hát nem az a Taylor Mays. Viszont a routeokat nagyon jól futja meg, és kis termete ellenére nagyon biztos kézzel kapja el a labdákat. Höriék azt várták, hogy UDFA lesz, de szerintem ti jóll jártatok vele és nagyon örülök, hogy valaki behúzta 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Nekem az tetszik, hogy azokra a posztokra húztunk végre, ahova kellettek emberek. Hogy milyeneket majd az idő eldönti. Úgyis Newtonon áll vagy bukik az egész class...

1/1 (1) Cam Newton, QB (Auburn)
3/1 (65) Terrell McClain, DT (South Florida)
3/33 (97) Sione Fua, DT (Stanford)
4/1 (98) Brandon Hogan, CB (West Virginia)
5/1 (132) Kealoha Pilares, WR (Hawaii)
6/1 (166) Lawrence Wilson, LB (Connecticut)
6/38 (203) Zachary William, OL (Washington St.)
7/41 (244) Lee Ziemba, OL (Auburn)

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Nekem kimondottan tetszik, hogy két DT-t is vittünk a harmadikban - az egyik csak beválik 😊

Hogan érdekes pick, mindenképp jó value, de még ha a sérülése és a off the field dolgai miatt nem is egyértelmű a megítélése. Feltűnő, hogy a staff csere óta nem ódzkodunk a karakterproblémás emberektől.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
A draft legfőbb pozitívuma, nem qrtunk el még jövő évi picket 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nem értenek hozzá, Fua jó játékos és mivel eddig 3-4ben játszott (NT-t és igen alul méretezett volt 😊) így nem tudni milyen lesz 4-3-ba. Szerintem jó lesz nálatok



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Ent85 Carolina Panthers 57
Hát Fua az NFL.com Grade-je szerint 2.5-ös 😀 De mondjuk ez pont nem jelent semmit. Bízzunk benne, hogy a játékos megfigyelőink értenek a dolgukhoz és remek DT-k lesznek, mondjuk szinte nálunk azonnal kezdők is lehetnek. 😀

Enthroner #85
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Jött két DT, talán reach mindkettő, de legalább needre jöttek.

3/1 Terrell McClain, DT (South Florida)
3/33 Sione Fua, DT (Stanford)

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Azért nem mondanám azt Newton-ra hogy szar, sem egyéb negatív jelzőket. Nyilván magyarisztánból mi nem tudjuk megállapítani , hogy melyik srác mit tud. Akik ott 30-40 éve foglalkoznak a footballal azok sem tudják eldönteni, hogy kihúztunk egy franchise QB-t vagy egy újabb trash pick volt. Ha Bradyt idén húzza be a Pats a 6.körben, akkor most itt azon lenne a fejfogás, hogy minek. Vagy Smitty, amikor behúztuk a 3dik körbe ott is biztos mondták volna, hogy felesleges, mert nem látszott hogy érték lett volna, aztán mégis. Inkább azt mondom felesleges kockázatot vállaltunk Cam-mel, mert lett volna néhány olyan pick, ami szinte tuti befektetés. Ha Smitty tényleg pakol, akkor Green kellett volna nagyon. A def-falról nem is beszélve volt oda is bőven lehetőség. Aztán PP sem lett volna rossz. Ezek nem lettek volna akkora kockázati tényezők. De sebaj, ha nem jön be akkor jövőre (ha nem lesz lock out) harmadszor is QB húzás és jöhet Luck.Ent85
Lett volna biztosabb pick, de pont azért törődtem bele idejekorán Cambe, mert nem volt igazi 1/1 ezen a drafton. WR-t vagy CB-t nem húzol elsőre, ez alapvető dolog.

Ezzel együtt továbbra sem hiszek Newtonban, bármennyire is van potenciál benne (Edwardsban is van 😊 ), ugyanakkor mától ő Panther, szóval élvezi a támogatásomat. Egy ideig...

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Szerintem meg kibaszás ez Clausen-nel, egy olyan év után, ahol az egész Panthers tokkal vonóval GMtől a takarítóig fos volt. Erre kihúzzátok a legrizikósabb játékost.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nameg a tehetség egy dolog, az pedig hogy kezelik ezt hogy készítik fel, mennyire ráillő playbookot csinálnak és mit hívnak erről pedig egy másik dolog.
Szuper tehetséget is tönkre lehet tenni és sokkal gyengébb játékost is fel lehet fejleszteni.
több mint 13 éve
Ent85 Carolina Panthers 57
Azért nem mondanám azt Newton-ra hogy szar, sem egyéb negatív jelzőket. Nyilván magyarisztánból mi nem tudjuk megállapítani , hogy melyik srác mit tud. Akik ott 30-40 éve foglalkoznak a footballal azok sem tudják eldönteni, hogy kihúztunk egy franchise QB-t vagy egy újabb trash pick volt. Ha Bradyt idén húzza be a Pats a 6.körben, akkor most itt azon lenne a fejfogás, hogy minek. Vagy Smitty, amikor behúztuk a 3dik körbe ott is biztos mondták volna, hogy felesleges, mert nem látszott hogy érték lett volna, aztán mégis. Inkább azt mondom felesleges kockázatot vállaltunk Cam-mel, mert lett volna néhány olyan pick, ami szinte tuti befektetés. Ha Smitty tényleg pakol, akkor Green kellett volna nagyon. A def-falról nem is beszélve volt oda is bőven lehetőség. Aztán PP sem lett volna rossz. Ezek nem lettek volna akkora kockázati tényezők. De sebaj, ha nem jön be akkor jövőre (ha nem lesz lock out) harmadszor is QB húzás és jöhet Luck.

Enthroner #85
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Ami pozitívum, legalább hamar beláttuk, hogy Clausen alkalmatlan.
Más egyelőre nem jut eszembe.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.