Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Szart a fosra, bár ne legyen igazam....gabokocka
az jó mert a fos az sokkal fluiddabb hippel rendelkezik mint a szar, ami elég stiff

több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Szart a fosra, bár ne legyen igazam....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Nagy hibát követett el a Panthers.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Better be good Cam

Jimmy cut és már javultunk

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Én is beletörődtem Cambe, így szinte bármilyen más pick kellemes meglepetés lenne 😊 (kivéve Gabbert, aka Leinart 2.0 és akkor lehet, hogy ez Leinartra nézve lesz sértő összehasonlítás)

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Bárkit húzzatok, csak Green-t ne. (Bengals szemszögből)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az oké hogy ez az az ötös akit emlegetnek de ebből kb. 99%- ra mindenki Newtont mondja. Smitty trade pár napja lett újra téma.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Smitty meg kipakolta az öltözőszekrényét, ő menni akar mindenképpen.
Így előjöhet talán Green megint.

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 263 — 49ers GM
Eltudjátok azt képzelni hogy mindenkit becsapva ne az országos egyes valósuljon meg a drafton?Poresz
Igazából az a poén, hogy nem nagyon van országos egyes idén. Newton, Gabbert, Dareus, PP, Green egyaránt opció lehet. Mondjuk azon meglepődnék nagyon, ha nem ebből az ötösből kerülne ki az első választott.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Eltudjátok azt képzelni hogy mindenkit becsapva ne az országos egyes valósuljon meg a drafton?
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Tudom hogy hülye vagyok de mi az a PP? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:JUNIOR#46
Szerintem Patrick Peterson CBre gondoltak 😀

több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Tudom hogy hülye vagyok de mi az a PP? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Ent85 Carolina Panthers 57
Én már kezdek megbékélni Newton, persze inkább ez beletörődés. Egyik QB-nak sem örülnék szerintem Gabbert sem fog nagyot alkotni. A.J. Green lenne számomra az álom pick, de ez álom marad, mondjuk. De több olyan srác van akinek örülnék, de a QB-t idén NE! Legalább is ne 1/1-re.
De én már egy hete számolom vissza a napokat!

Enthroner #85
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
2 nap és okosabbak leszünk 😊

Nekem bárki jó lenne, csak ne Newton, mondjuk tuti ő lesz...
Legjobban Greennek vagy Gabbertnek örülnék.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hogy örüljetek


Cam Newton - QB - Player

ESPN's Adam Schefter predicts that Auburn QB Cam Newton will be the No. 1 overall pick in April's draft.
"Last week, I sensed Blaine Gabbert," Schefter said in an ESPN Insider Q&A. "...This week, I'm more on the Cam Newton bandwagon. The more I hear, the more it sounds like Newton is the player to beat for the No. 1 pick." Schefter points out that the Panthers "need to create buzz to sell some tickets," and Newton is their best bet for that. Schefter beat everyone to the punch on Sam Bradford going to the Rams at No. 1 overall last year.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Panthers picked up 3 compensatory picks, including the 97th overall pick!

Jóféle!

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
akkor úgy látom megegyeztünk,jöhet PP 😊

több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
abban egyetertek veled h en sem feltetlen wrt huznek
csak mivel szerelmes vagyok belejuk ezert vagyok elfogult.
megatronnal is lathattuk h egy ilyen rookie wr is kepes eleg jo hatast gyakorolni a csapat jatekara.
de egy dt nem er 1/1et. suh volt a kivetel aki elso eveben borogatta az embereket ez azert nem mindennapos foleg h a dl egyaltalan nincs bajban max a dt depth
de azt meg nem feltetlen 1/1re szokas orvosolni.
eszerint a logika szerint egy 1/1 PPben kiegyezhetunk de en akkoris inkabb juliot huznam
hiaba kisebb need 😊Fake
szerintem sima PP.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért fasza,hogy Megatron meg Suh a két pozitív példa, közben meg sehol nem vagyunk sajnos.
Az én tippem 1/1 Fairley. Megérzés indoklás nélkül.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
abban egyetertek veled h en sem feltetlen wrt huznek
csak mivel szerelmes vagyok belejuk ezert vagyok elfogult.
megatronnal is lathattuk h egy ilyen rookie wr is kepes eleg jo hatast gyakorolni a csapat jatekara.
de egy dt nem er 1/1et. suh volt a kivetel aki elso eveben borogatta az embereket ez azert nem mindennapos foleg h a dl egyaltalan nincs bajban max a dt depth
de azt meg nem feltetlen 1/1re szokas orvosolni.
eszerint a logika szerint egy 1/1 PPben kiegyezhetunk de en akkoris inkabb juliot huznam
hiaba kisebb need 😊
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Clausen mellett egyik elkapó sem nézne ki hosszútávú megoldásnak 😛 Szerintem egy normális irányítóval semmi baj nem lenne a Gettis-LaFell párossal.Newman
sot ha nem az nflben jatszananak akkor meg armanti is boven lehetne iranyito. okos.Fake
én nem láttam rossznak se Gettist,se LaFellt,mindketten korrekt rookie szezont zártak
szvsz egy WR nem lenne megoldás,mert nem az a legnagyobb hiányposzt
QB hiányposzt,de 1/1-et nem ér egyik se az idei classból
én Dareust hoznám,mert nincs normális DT a csapatban
vagy PP,mert a CB soruk sincs meg,ha jól tudom

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Clausen mellett egyik elkapó sem nézne ki hosszútávú megoldásnak 😛 Szerintem egy normális irányítóval semmi baj nem lenne a Gettis-LaFell párossal.Newman
sot ha nem az nflben jatszananak akkor meg armanti is boven lehetne iranyito. okos.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Clausen mellett egyik elkapó sem nézne ki hosszútávú megoldásnak 😛 Szerintem egy normális irányítóval semmi baj nem lenne a Gettis-LaFell párossal.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem tudom minek nekünk WR... Szerintem a két újonc elég jó de ha már offense kell akkor az fal legyen...JUNIOR#46
Behugyoznék a röhögéstől ha OT lenne az 1/1.Bazzani
gross nem reg hosszabitott otahnak meg gondolom meg van legalabb 2 eve a rookie szerzodesebol.
pazar otlet lenne valoban foleg ebbol a classbol barkit kihuzni 1/1re.
junior : amugy azert mert pista vagy odebball vagy lassan hatterbehuzodik.
a helyere green v inkabb julio nagyon adna hiszen keves azert az olyan fiatal elkapo akik ennyire prototipikusak fizikailag mert eredmenyekben es jatekban is mar szornyek voltak egyetemi szinten es a teljesitmenyt konzisztensen tudtak hozni. lafell es gettis egyenlore nem ugy nez ki mintha hosszutavu megoldast jelentenenek. nyilvan a legjobb megoldas az lenne ha qbt lehetne huzni de olyan qb sok ember egybehangzo velemenye szerint az idei classban nincs. en a carolina helyeben 1/1re vagy PPt vagy a ket elkapo egyiket huznam aztan 3/1re johetne stanziowa. olvastam vhol rola egy eleg erdekes kimutatatast amit sztem elo is keresek majd mert hori lecidalna magat oromeben. ebben a tanulmanyfelesegben osszegezik az nfl elmult iranyitoit egyetemi karrier, fizikai parameterek es nagyjabol minden letezo informacio alapjan de sztem halal jo logikaval levezetve a dolgot. es ki lesz a joslat szerint ennek a classnak a legjobb qbja 10 ev mulva ? stanzi. es en megmondom oszinten latok is raciot a dologban. mert h o aztan vegig fejlodte az egyetemet az vitathatatlan es az sem h nem fog az elso nyomasra barna macit ereszteni a gatyaba. sztem a carolinanak meg pont erre van szuksege ezen a poszton. en is szerettem clausent es en sem vagyok hive a vergodesnek de sztem ez most olyan szitu amin nem szabad eveket ulni mert annyi ido alatt mar tobb jatekost kene hozni mint amennyi elfog menni.
ez a franchise meg nincs abban az allapotban jelenleg sztem h porig kelljen rombolni mindent h lehessen epitkezni.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem tudom minek nekünk WR... Szerintem a két újonc elég jó de ha már offense kell akkor az fal legyen...JUNIOR#46
Behugyoznék a röhögéstől ha OT lenne az 1/1.