Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Sean McDermott az új védekező koordinátorotok. Pár napja lett Phillyből elküldve. Fiatal, tehetséges, és jó mentora (Jim Johnson) volt. Szerintem hosszú távon jól jártok vele. Labdaszerzéshez és sackhez értett nálunk, csak 3. down és RZ védekezése nem igazán volt még. De fiatal, tehát ez változik úgyis.deny79
Hát és itt se rossz ember kezei alá került...fog tudni tanulni az biztos...Rolni
Az pozitívum olyan szempontból is, hogy Rivera nem ilyen HC/DC kombóként képzeli el első komoly vezetőedzői állását.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Rob Chudinski lesz az oc.
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Sean McDermott az új védekező koordinátorotok. Pár napja lett Phillyből elküldve. Fiatal, tehetséges, és jó mentora (Jim Johnson) volt. Szerintem hosszú távon jól jártok vele. Labdaszerzéshez és sackhez értett nálunk, csak 3. down és RZ védekezése nem igazán volt még. De fiatal, tehát ez változik úgyis.deny79
Hát és itt se rossz ember kezei alá került...fog tudni tanulni az biztos...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sean McDermott az új védekező koordinátorotok. Pár napja lett Phillyből elküldve. Fiatal, tehetséges, és jó mentora (Jim Johnson) volt. Szerintem hosszú távon jól jártok vele. Labdaszerzéshez és sackhez értett nálunk, csak 3. down és RZ védekezése nem igazán volt még. De fiatal, tehát ez változik úgyis.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 585 — Panthers fan
Skipper (RB coach) megy, nagyon rossz hír. Baker (DL) mellett a legjobb pozíciós edzőnk volt.

Meeks viszont marad a védelemben, de még bizonytalan, milyen pozícióban - sec coachot mondanak az okosok.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kyle Rudolph megy a draftra. Ő elég durván tolta az Irishban. S második körben még tuti vihető lesz.Fighting
Nem tuti az annyira 😊szaba
Szerintem meglepetés lenne egy első kör. Második kör eleje-közepe a realitás jelenleg. Egy jó combine megdobhatja.Fighting
ahhoz fel kéne tradelni.

nincs a Panthers-nek 2. köre a kiváló Armanti Edwards miatt.

több mint 13 éve
Fighting 275 — Notre Dame fan
Kyle Rudolph megy a draftra. Ő elég durván tolta az Irishban. S második körben még tuti vihető lesz.Fighting
Nem tuti az annyira 😊szaba
Szerintem meglepetés lenne egy első kör. Második kör eleje-közepe a realitás jelenleg. Egy jó combine megdobhatja.

Play like a champion today
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Kyle Rudolph megy a draftra. Ő elég durván tolta az Irishban. S második körben még tuti vihető lesz.Fighting
Nem tuti az annyira 😊
több mint 13 éve
Fighting 275 — Notre Dame fan
Kyle Rudolph megy a draftra. Ő elég durván tolta az Irishban. S második körben még tuti vihető lesz.

Play like a champion today
több mint 13 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Rotoworld írta, hogy Garrett lehet, hogy elcseréli Bennett-et.

Gates nem atom blokkoló, de nincs rászorulva. De ha kell, odaáll és megcsinálja. Nem Witten-szinten, de mondjuk nem kérdés, hogy ki a no1 TE jelenleg a ligában.szaba
Persze hogy nincs Witten az. Amúgy tavaly is volt róla szó hogy elcseréljük Marty B-t. Lehetséges h Garrett nem akarja megtartani nem valami jól blokkol, inkább csak elkapó a kosaras múlt miatt is.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Rotoworld írta, hogy Garrett lehet, hogy elcseréli Bennett-et.

Gates nem atom blokkoló, de nincs rászorulva. De ha kell, odaáll és megcsinálja. Nem Witten-szinten, de mondjuk nem kérdés, hogy ki a no1 TE jelenleg a ligában.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Chargers assistant head coach/TEs Rob Chudzinski is reportedly the leading candidate to take over as Panthers' offensive coordinator under new coach Ron Rivera.
Chud is also scheduled to interview for the same position with the Dolphins, though his friendship with Rivera may give the Panthers the edge. Chudzinki appeared to be a rising head-coaching candidate when he coordinated the Browns offense back in 2007, but the bloom came off the rose when Derek Anderson came back down to earth in 2008.

Ehhez máris jön egy másik:
New coach Ron Rivera suggested the Panthers will target a do-it-all tight end in free agency or the draft this offseason.
Rivera noted that Jeff King, Dante Rosario, and Gary Barnidge "each have a quality of their own," but he's used to seeing Antonio Gates every day in practice. "If there is a guy out there whether through the draft or free agency or on our roster that can become that guy that does it all of the time we have to find him," said Rivera.

Hát igen, a jót könnyű megszokni 😛
És akkor még azt hozzátenném, hogy állítólag Martrellus Bennett mozdítható lesz Dallasból. Szerintem óriási lehetőségek vannak benne, nem lepne meg, ha rámozdulna a Panszersz.szaba
És ezt hol hallottad?Tökéletes fit nekünk Witten mögé és Phillips elé/mellé,és ezzel meg van a 3 TE nem hiszem hogy megbontjuk ezt.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 585 — Panthers fan
Jah mert Gates atom módon blokkol....Delonso_
Jaja. Rosario és Barnidge teljesen jó elkapó TE-k, scheme kérdése az egész. Persze lehet upgradelni a posztot, de sokadlagos kérdés

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jah mert Gates atom módon blokkol....
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 466
Köszi szépen!
Habár én nem szeretném a Rosario nem lenne... Szerintem elég jó kis TE lehetene belőle...JUNIOR#46
Attól hogy hoztok valakit még ott maradhat Rosario no. 2 TE-nek.
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Köszi szépen!
Habár én nem szeretném a Rosario nem lenne... Szerintem elég jó kis TE lehetene belőle...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Tévedtem a webfordítás nagyon nem tudja megoldani 😀JUNIOR#46
Röviden:
1. rész: Rob Chudzinski a legnagyobb esélyes az offensive coordinator poszt betöltésére. Eddig nálunk (volt) a tight endek edzője, és Norv Turner főedző segítője.
2. rész: Ron Rivera szeretne egy olyan tight endet használni a csapatnál, aki képes ellátni a pozíció minden megkövetelését, elsősorban biztos célpontot szeretne a - vélhetően - fiatal írányítójának. Jeff King, Dante Rosario és Gary Barnidge közül egyik sem kifejezetten komplex játékos, vannak erősségeik (King - blokkolás, Rosario - elkapás, Barnidge - nemtudom), de ő egy olyan tight endet szeretne, akinek a stílusa Gateshez hasonló. És akár a szabadügynökök között, akár a draft alatt szeretne ilyen játékost szerezni.
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Tévedtem a webfordítás nagyon nem tudja megoldani 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Ez tökre nem ér így hogy én nem tudom hogy mit írkáltok ide 😀
Majd a webfordítás megoldja 😀 😀 😀

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Chargers assistant head coach/TEs Rob Chudzinski is reportedly the leading candidate to take over as Panthers' offensive coordinator under new coach Ron Rivera.
Chud is also scheduled to interview for the same position with the Dolphins, though his friendship with Rivera may give the Panthers the edge. Chudzinki appeared to be a rising head-coaching candidate when he coordinated the Browns offense back in 2007, but the bloom came off the rose when Derek Anderson came back down to earth in 2008.

Ehhez máris jön egy másik:
New coach Ron Rivera suggested the Panthers will target a do-it-all tight end in free agency or the draft this offseason.
Rivera noted that Jeff King, Dante Rosario, and Gary Barnidge "each have a quality of their own," but he's used to seeing Antonio Gates every day in practice. "If there is a guy out there whether through the draft or free agency or on our roster that can become that guy that does it all of the time we have to find him," said Rivera.

Hát igen, a jót könnyű megszokni 😛
És akkor még azt hozzátenném, hogy állítólag Martrellus Bennett mozdítható lesz Dallasból. Szerintem óriási lehetőségek vannak benne, nem lepne meg, ha rámozdulna a Panszersz.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Meg is lehet békélni Riveraval,már csak a szerződése részleteit kell kidolgozni,ha hoz egy jó OC-t,akkor ráncba lehet szedni a csapatot.Newman
Lehet most érné meg a Panthersnek rámennie JMDre. Remek OC azt tudjuk és hát ő talán ki tudna hozni valamit Clausenből.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jimmy Clausen-QB- Panthers Jan. 11 - 5:19 pm et


New head coach Ron Rivera's top offensive priority is to find out if he has a franchise quarterback on his roster.
He's going to figure out very quickly that Jimmy Clausen isn't the answer, much less a Philip Rivers in the making. It won't be a surprise if Carolina picks a QB at No. 1 overall. Rivera is looking for "balance, aggression, innovation" on offense. "We want to be able to adapt our offense to who we're playing," said Rivera. His choice for offensive coordinator will be more telling than his comments.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 585 — Panthers fan
Sztem is jobb mint Fox. Fox nem nagy edző szvsz.szaba
Aha, azért nem kapott még sehol lehetőséget, ha olyan kurva jó lenne, gyanús, hogy már lecsaptak volna rá.

Fox valóban nem nagy edző (akkor több winning seasonje lenne), de az idein kívül - ami pedig bevallottan dobott év volt a FO-tól - mindig versenyképes csapatot tett a pályára, amit nem sok edző mondhat el magáról a ligában.

Mondjuk ha hoz valami értelmes OC-t Rivera, akkor rögtön megnyer magának 😊Jakehomer
Valóban azért nem lehet kurva jó edző, mert még sehol nem volt HC? Érdekes érvelés, de te tudod....mindenesetre én nem igazán értek veled egyet....

Akkor mindenben támogatlak Jake, ha Ron Turner lesz OC.... 😀Bear
Mivel már kismilliószor meginterjúvolták és eddig még senkinek nem kellett HC-ként, igen, ez egy nagy red flag szerintem. Persze lehet, hogy csak szar interjúalany. Nagyon remélem!

Szaba, meredek azt mondani Riverára, hogy jobb, mint Fox, amikor még semmit nem bizonyított (HC-ként persze, koordinátormunka más tészta), míg Fox renoméja és eredményei igencsak jók. Max jobb lehet, de ennek sok objektív alapja. De ezt is remélem, mert az gyűrűt jelentene 😊

Aki kicsit is ismeri a Pantherst, az tudja, hogy a D-t egyáltalán nem kell helyretenni, nem ezért esett a választás Riverára. Ez a csapat filozófiájából ered, amin nem változtatunk, JR sajtótájékoztatójának épp ez volt a legfőbb mondanivalója - az edzőt igazítjuk a csapathoz és nem fordítva.

A némi szkepszisen kívül nincs nagy gondom Riverával, de úgyis majd a játék meg az eredmények döntenek. Bár a 2-14 szarul néz ki, a Panthers egyáltalán nincs kilátástalan helyzetben, ráadásul jövőre ismét kinyílik JR pénztárcája.

"Csak" QB-t kell találni, és azonnal playoff boung lesz a csapat.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
4 év 11.2 milliót kap Rivera.

+ pletykálják OC-nek Wannstedtet.Höri
Wannstedt nem DC volt világéletében? füligjimmy
de. kicsit elbasztam

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
4 év 11.2 milliót kap Rivera.

+ pletykálják OC-nek Wannstedtet.Höri
Wannstedt nem DC volt világéletében? Istenem, ő is de egy szar vezetőedző volt.... A Bears szerintem száz év alatt nem volt olyan kilátástalan, mint alatta. Ron Turner..... no igen, Rex Grosmann a keze alatt eljutott a szuperkupáig...... Ez így leírva nem hangzik rosszul. Aki látta,hogy ez a tehetségtelen szartúró, - aki a bátyja dallasi playbookját nyúlta le, és abból élt éveken keresztül - hogyan tett tönkre tucatjával tehetséges játékosokat..... Ha én lennék a tulaj, abban a pillanatban, amikor rontörner neve felvetődött, megköszöntem volna Riverának a bszélgetést. Bár a csávó nyíltan lehúzta ezt a szezont a budin, szóval ő is ott van fejben.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson