Carolina Panthers

32 feliratkozó

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
egy elkapó nem hiszem,hogy tudna akkora javulást hozni a támadósorba,hogy az feltünő legyen,bármekkora zseni is legyen AJ és JJ,pláne,ha Clausen hozza tavalyi fantasztikus formáját...

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
Én Juliot se tartanám baromságnak 1/1-nek. QB-t viszont hülyeségnek tartanék.... Nincs olyan, aki minőségi javulást hozna azonnal. Inkább akkor egy trade mondjuk Ortonért.szaba
JJ jobban illene ideJJ
Nem kell a self-polír 😊 Amúgy a, tudjuk h jobbnak tartod; b, szerintem is jobb fit lenne.szaba
ha most teszem fel a Patriots-ról beszélnénk, akkor én is AJ Greent mondanám, szóval nem arról van szó jelen esetben, hogy melyik WR-t szeretem jobban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Nagyon meglepő, hogy még csak említés szintjén sem beszélnek egyáltalán a kinti oldalakon AJ Greenről, mint 1/1, pedig a legegyértelműbb pick lenne.DoM
Én Juliot se tartanám baromságnak 1/1-nek. QB-t viszont hülyeségnek tartanék.... Nincs olyan, aki minőségi javulást hozna azonnal. Inkább akkor egy trade mondjuk Ortonért.szaba
JJ jobban illene ideJJ
Nem kell a self-polír 😊 Amúgy a, tudjuk h jobbnak tartod; b, szerintem is jobb fit lenne.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 839 — 258. §
Egyébként meg én is az offense-be húznék embert, nem feltétlen irányítót, de ha van egy liga szinten seggutolsó offense, akkor azt kéne az 1/1-es pickkel felturbózni.gabokocka
Nagyon meglepő, hogy még csak említés szintjén sem beszélnek egyáltalán a kinti oldalakon AJ Greenről, mint 1/1, pedig a legegyértelműbb pick lenne.DoM
Én Juliot se tartanám baromságnak 1/1-nek. QB-t viszont hülyeségnek tartanék.... Nincs olyan, aki minőségi javulást hozna azonnal. Inkább akkor egy trade mondjuk Ortonért.szaba
JJ jobban illene ide


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyébként meg én is az offense-be húznék embert, nem feltétlen irányítót, de ha van egy liga szinten seggutolsó offense, akkor azt kéne az 1/1-es pickkel felturbózni.gabokocka
Nagyon meglepő, hogy még csak említés szintjén sem beszélnek egyáltalán a kinti oldalakon AJ Greenről, mint 1/1, pedig a legegyértelműbb pick lenne.DoM
Hát most nem. De pár hónapig ő volt a slágerpick mindenkinél. Aztán mindenhol egyértelmű Fairley, most meg Dareus/Gabbert váltakozva.
Nagyon durván lehet látni hogy mennyire hatnak egymásra.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 470
Egyébként meg én is az offense-be húznék embert, nem feltétlen irányítót, de ha van egy liga szinten seggutolsó offense, akkor azt kéne az 1/1-es pickkel felturbózni.gabokocka
Nagyon meglepő, hogy még csak említés szintjén sem beszélnek egyáltalán a kinti oldalakon AJ Greenről, mint 1/1, pedig a legegyértelműbb pick lenne.DoM
Én Juliot se tartanám baromságnak 1/1-nek. QB-t viszont hülyeségnek tartanék.... Nincs olyan, aki minőségi javulást hozna azonnal. Inkább akkor egy trade mondjuk Ortonért.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Egyébként meg én is az offense-be húznék embert, nem feltétlen irányítót, de ha van egy liga szinten seggutolsó offense, akkor azt kéne az 1/1-es pickkel felturbózni.gabokocka
Nagyon meglepő, hogy még csak említés szintjén sem beszélnek egyáltalán a kinti oldalakon AJ Greenről, mint 1/1, pedig a legegyértelműbb pick lenne.
több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 268 — Keep pounding
Mondjuk, mert Clausen=rakás szar és gigabust. És jobb egy év után belátni, mint 5 évig kísérletezni vele (pl.: 49ers)?
Persze mondom ezt úgy, hogy csak egy meccsét láttam, valamint az összefoglalókat, szóval távol álljon tőlem az észosztás 😀

Egyébként meg én is az offense-be húznék embert, nem feltétlen irányítót, de ha van egy liga szinten seggutolsó offense, akkor azt kéne az 1/1-es pickkel felturbózni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Rivera járt mind a 3 fentebb említett QB pro-dayén mostanság, mindenkit agyba főbe dicsért, de Gabbert-től van elvileg legjobban lenyűgözve.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Panthers have given forms of their playbook to Cam Newton, Blaine Gabbert, Ryan Mallett. Each will be tested on it on visit to Carolina.

Hát nem úgy tűnik, hogy bíztok Clausenben.tenorx
itt a lehetőség évekre tönkretenni a franchise-tHöri
Ezt nem fogom megérteni. Egy csomó kitünő védőjátékost lehetne húzni (vagy Green-t) 1/1-re, aki tényleg hatalmas erősítés lenne, miért akarnak akkor QB-t húzni ott, ráadásul a tavalyi draft első Panthers pickje is QB volt?....iktriad
új regime = új irányító. ettől még hülyeség mindezt 1/1-re meghúzni, de Riveráék biztos jobban tudják.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Panthers have given forms of their playbook to Cam Newton, Blaine Gabbert, Ryan Mallett. Each will be tested on it on visit to Carolina.

Hát nem úgy tűnik, hogy bíztok Clausenben.tenorx
itt a lehetőség évekre tönkretenni a franchise-tHöri
Ezt nem fogom megérteni. Egy csomó kitünő védőjátékost lehetne húzni (vagy Green-t) 1/1-re, aki tényleg hatalmas erősítés lenne, miért akarnak akkor QB-t húzni ott, ráadásul a tavalyi draft első Panthers pickje is QB volt?....
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Panthers have given forms of their playbook to Cam Newton, Blaine Gabbert, Ryan Mallett. Each will be tested on it on visit to Carolina.

Hát nem úgy tűnik, hogy bíztok Clausenben.tenorx
itt a lehetőség évekre tönkretenni a franchise-t

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Panthers have given forms of their playbook to Cam Newton, Blaine Gabbert, Ryan Mallett. Each will be tested on it on visit to Carolina.

Hát nem úgy tűnik, hogy bíztok Clausenben.
több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Személy szerint biztos hogy a Defense-t erősíteném, ha meg lockout lesz akkor jövőre be tudjuk húzni Luck-ot az első körben...JUNIOR#46
Ha lockout lesz,akkor nem lesz jövőre draft.Bazzani
Végre valaki tudott választ adni a kérdésemre hogy akkor jövőre ki lesz az 1/1

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Személy szerint biztos hogy a Defense-t erősíteném, ha meg lockout lesz akkor jövőre be tudjuk húzni Luck-ot az első körben...JUNIOR#46
Ha lockout lesz,akkor nem lesz jövőre draft.Bazzani
Azért az elég valószínűtlen, hogy több mint egy évig tartson a lockout.

A DT pick elsőre nem rossz, még ha sajnos jó esély is van a Newton pickre, de WR szerintem kizárt 3/1-nél. A többi oké.Jakehomer
szívem szerint nem is húztam volna WR-t,csak olyan sok helyen olvastam,hogy ez need...
remélem IRL sem lesz WR pick,csak a hátsó körökben 😊

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 583 — Panthers fan
Személy szerint biztos hogy a Defense-t erősíteném, ha meg lockout lesz akkor jövőre be tudjuk húzni Luck-ot az első körben...JUNIOR#46
Ha lockout lesz,akkor nem lesz jövőre draft.Bazzani
Azért az elég valószínűtlen, hogy több mint egy évig tartson a lockout.

A DT pick elsőre nem rossz, még ha sajnos jó esély is van a Newton pickre, de WR szerintem kizárt 3/1-nél. A többi oké.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Személy szerint biztos hogy a Defense-t erősíteném, ha meg lockout lesz akkor jövőre be tudjuk húzni Luck-ot az első körben...JUNIOR#46
Ha lockout lesz,akkor nem lesz jövőre draft.

több mint 13 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Személy szerint biztos hogy a Defense-t erősíteném, ha meg lockout lesz akkor jövőre be tudjuk húzni Luck-ot az első körben...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A drafton remélem az eleje ugyanez lesz vagy Peterson. De félek rámozdulunk valamelyik QBra.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ezt sikerült összehoznom,3/1-re CB-t akartam,de senkit nem találtam ott,aki megérne egy 3/1-et,ezért jött Pettis
am én annyira nem támogatom a WR draftot,tavaly is jött kettő,nem szeretném,ha LaFell csak slot lenne,mert annak nem is való (csak sok helyen láttam neednek feltüntetve a WR-t,ezért húztam 😊 ) természetesen várom a véleményeteket 😊

1/1 Carolina Panthers: Marcell Dareus, DT (Alabama) - Rivera hibrid rendszere miatt húztam,mert jobb 3-4-ben és megbízhatóbb Fairleynél,a DT need meg nem kérdés
3/1 Carolina Panthers: Austin Pettis, WR (Boise State) - WR needre jött,itt szerintem bőven jó pick
4/1 Carolina Panthers: John Moffitt, OG (Wisconsin) - Duke befürdött,Carolinaba jó lenne Moffitt,a legjobb húzó guard idén
5/1 Carolina Panthers: Marcus Gilchrist, DB (Clemson) - steal,nem kész játékos,de kezdő lehet
6/1 Carolina Panthers: Pat Devlin, QB (Delaware) - méltó ellenfél Clausennek

teljes tracker,itt megtekinthető: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=1247

több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Én a helyetekben 1/1-re húznám Peterson-t. QB-t, (Newton) semmiképp nem húznám rá Clausen-re, adnék neki még1 évet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
remélem marad,ezért nem húzok DE-et

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én vagy DT vagy CBt választanék elsőre. DE-t csak azért irtam mert Charles Johnsonnal ki tudja mi lesz.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Szerintem ami mindenképp kellene az DT, CB, G, azt esetleg DE, QB, WR.Poresz
köszi,igazából DT-t húzok 1/1-re,ez biztos
3/1-nél BPA alapon a következő needekre (WR,CB,G esetleg QB-t) és így tovább.... 😊
DE-re szerintem elég a Charles Johnson,Everette Brown,Greg Hardy trió,ez persze csak egyéni vélemény.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem ami mindenképp kellene az DT, CB, G, azt esetleg DE, QB, WR.