Chicago Bears
52 feliratkozó
több mint 14 éve
Megkésve ugyan, de úriember módjára méltóképpen köszöntök egy hölgyet, erre itt gyerekeskedtek....... korunk legnagyobb gondolkodóját, Eric Cartmant idézve: "Érettebb spanok kellenek, Clyde béka!füligjimmyCsak aztán nehogy belépj a NAMBLA-ba is jimmy!
"Do or Do not. There is no try."
több mint 14 éve
Megkésve ugyan, de úriember módjára méltóképpen köszöntök egy hölgyet, erre itt gyerekeskedtek....... korunk legnagyobb gondolkodóját, Eric Cartmant idézve: "Érettebb spanok kellenek, Clyde béka!"füligjimmy,
No, megnéztem a meccs első félidejét, végre használtam valamire ezt a tízezres oldalt. Jobb érzés volt nézni ezt a verés, mint a Bills elleni győzelmet. Újabb klasszikus idézve, Cutler nem súgta minden Giants védő fülébe, hogy a pisztolyod nyomja a csípőmet. Alap four man rusht fogtak általában, de azért ez is előrelépés. Carimi Tuck ellen elég jó volt. Garzát, mint centert nem tudom értékelni. Webb olyan, amilyen, CW dettó. De messze Louis volt a legrosszabb. Legaláb kétszer csúnyán megverték egy az egyben, egy elképesztően nyilvánvaló blitzet teljesen blokkolatlanul elengedett, futás ellen pedig abszolút súlytalan, persze elvileg azért tartják, mert akkor jobb, csak szólok. Erőből idén semmit se fog a fal megoldani. A védelem pocsék volt (a negyed végétől azért Pepp, Lach csücsült, Briggs, Adams be se öltözött), az ST szintén (DeCiccolina mekkorát hibázott), ők a következő meccsre összekapják magukat. Iwuh jól játszott, Jennings szintén, ez jó hír.füligjimmy
ne vedd magadra😊 nálam nem tudnak eláztatni😊))
több mint 14 éve
Megkésve ugyan, de úriember módjára méltóképpen köszöntök egy hölgyet, erre itt gyerekeskedtek....... korunk legnagyobb gondolkodóját, Eric Cartmant idézve: "Érettebb spanok kellenek, Clyde béka!"No, megnéztem a meccs első félidejét, végre használtam valamire ezt a tízezres oldalt. Jobb érzés volt nézni ezt a verés, mint a Bills elleni győzelmet. Újabb klasszikus idézve, Cutler nem súgta minden Giants védő fülébe, hogy a pisztolyod nyomja a csípőmet. Alap four man rusht fogtak általában, de azért ez is előrelépés. Carimi Tuck ellen elég jó volt. Garzát, mint centert nem tudom értékelni. Webb olyan, amilyen, CW dettó. De messze Louis volt a legrosszabb. Legaláb kétszer csúnyán megverték egy az egyben, egy elképesztően nyilvánvaló blitzet teljesen blokkolatlanul elengedett, futás ellen pedig abszolút súlytalan, persze elvileg azért tartják, mert akkor jobb, csak szólok. Erőből idén semmit se fog a fal megoldani. A védelem pocsék volt (a negyed végétől azért Pepp, Lach csücsült, Briggs, Adams be se öltözött), az ST szintén (DeCiccolina mekkorát hibázott), ők a következő meccsre összekapják magukat. Iwuh jól játszott, Jennings szintén, ez jó hír.
I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.
- Abe Simpson
több mint 14 éve
😀 😀 😀[Kezeit csókolom, és mélységes hódolatom 😀füligjimmy
A képen én vagyok, és igen, csaj létemre Bears drukker vagyok, I love this game😊))frozee
több mint 14 éve
Jimmy... Te gazember még az előző tartásdíjjal is lógsz 😀[Kezeit csókolom, és mélységes hódolatom 😀füligjimmy
A képen én vagyok, és igen, csaj létemre Bears drukker vagyok, I love this game😊))frozee
több mint 14 éve
😊))[Kezeit csókolom, és mélységes hódolatom 😀füligjimmy
A képen én vagyok, és igen, csaj létemre Bears drukker vagyok, I love this game😊))frozee
több mint 14 éve
Örülök hogy segíthettem 😊Igen, így neki is egyszerűbb... nem kell visszaolvasni meg videót nézni 😊😂 😂 😂
Más: amúgy mi változott az OL-ben, hogy most csak talán ha 1 sack jött?Collapo
Nem volt fent Merriman Kyle Will és Dareus 😂 😂 😂 (mióta várok erre a mondatra)Helmut Zimmer

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 14 éve
Igen, így neki is egyszerűbb... nem kell visszaolvasni meg videót nézni 😊😂 😂 😂
Más: amúgy mi változott az OL-ben, hogy most csak talán ha 1 sack jött?Collapo
Nem volt fent Merriman Kyle Will és Dareus 😂 😂 😂 (mióta várok erre a mondatra)
több mint 14 éve
Igen, így neki is egyszerűbb... nem kell visszaolvasni meg videót nézni 😊Más: amúgy mi változott az OL-ben, hogy most csak talán ha 1 sack jött?

You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII
NFL - Not For Ladies!
több mint 14 éve
Hoppá. 😀. Így egy kicsit félreérthető az irigykedésem. 😂 😂 😂Nem, nem volt félreérthető😊
Én is külön jó szórakozást kívánok. Minden amfoci drukker hölgy megsüvegelendő, de a csaj Bears fanok az IGAZIAK😊
Nagyon köszönöm, és igen, a Bears fan csajok az igaziak😊
Ui:Milyen képről beszéltek????
profilkép😊
több mint 14 éve
kutya23c
223
http://www.chicagobears.com/photos/index.asp?SECTION_ID=439A képgyűjtőknek a hétfői meccsről már felrakták a képeket!
"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."
több mint 14 éve
Ilyen hibát nem követek el😊Irigy vagyok, mint a fene. No majd egyszer én is kijutok, bár sok légi katasztrófát néztem Nationalon, szal a repüléstől parázok. (hihetetlen milyen apróságoktól lezuhan egy gép 😀).Haverom az Államokba repülés előtt egy éjszaka alatt végignézte a Légi katasztrófák összest. 😀 Na akkor aztán minden pici apróságon összerezzent pedig repült már eleget. :]salander
Ha nem vagyok paraszt akkor a képeidet feldobhatnád majd valamilyen tárhelyre, hogy tudjam csorgatni a nyálam 😀.tüsi91
Repülés elötti éjszaka...hmmmm...alszom...inkább😊
több mint 14 éve
kutya23c
223
Én is külön jó szórakozást kívánok. Minden amfoci drukker hölgy megsüvegelendő, de a csaj Bears fanok az IGAZIAK😊Hoppá. 😀. Így egy kicsit félreérthető az irigykedésem. 😂 😂 😂tüsi91Asszem mondhatom, hogy "cseppet" mindannyian irigyek vagyunk Rád... 😀A képen én vagyok, és igen, csaj létemre Bears drukker vagyok, I love this game😊))frozee
Én mindenesetre drukkolok, hogy tökéletes élmény legyen....ha lenne hozzá kedved írhatnál majd beszámolót, és ha csinálsz képeket, szerintem mindenki örömmel nézegetné... 😀
Annak pedig örülünk, ha kicsit segít a szófosásunk.... 😀
/Te vagy a bájos leányzó képen, vagy esetleg rokon? Nem hinném, h eddig találkoztunk a fórumon hölgy Bears-drukkerrel.../Bear
Ui:Milyen képről beszéltek????
"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."
több mint 14 éve
[Kezeit csókolom, és mélységes hódolatom 😀
A képen én vagyok, és igen, csaj létemre Bears drukker vagyok, I love this game😊))frozee
I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.
- Abe Simpson
több mint 14 éve
Hoppá. 😀. Így egy kicsit félreérthető az irigykedésem. 😂 😂 😂A képen én vagyok, és igen, csaj létemre Bears drukker vagyok, I love this game😊))frozeeAmúgy meg csatlakozom tüsihez és jó magyar szokás szerint irigykedem :mad:Asszem mondhatom, hogy "cseppet" mindannyian irigyek vagyunk Rád... 😀
😀
Ha tehetném jeleznék nektek a meccsről, amúgy hiányozni fogtok.
Itthon úgy nézem a meccseket hogy közben folyamatosan olvaslak Titeket és megvilágosodom😊frozee
Én mindenesetre drukkolok, hogy tökéletes élmény legyen....ha lenne hozzá kedved írhatnál majd beszámolót, és ha csinálsz képeket, szerintem mindenki örömmel nézegetné... 😀
Annak pedig örülünk, ha kicsit segít a szófosásunk.... 😀
/Te vagy a bájos leányzó képen, vagy esetleg rokon? Nem hinném, h eddig találkoztunk a fórumon hölgy Bears-drukkerrel.../Bear
több mint 14 éve
Irigy vagyok, mint a fene. No majd egyszer én is kijutok, bár sok légi katasztrófát néztem Nationalon, szal a repüléstől parázok. (hihetetlen milyen apróságoktól lezuhan egy gép 😀).Szia,
Ha nem vagyok paraszt akkor a képeidet feldobhatnád majd valamilyen tárhelyre, hogy tudjam csorgatni a nyálam 😀.tüsi91
igyekszem jó képeket csinálni és megosztom veletek, természetesen😊
Annyit olvaslak Titeket hogy haverok vagytok😊)))
Én hálistennek nem parázok a repüléstől, imádom.
Tavaly amszterdamból 8 óra volt chicago, most parizson keresztül 9 lesz...
De bírom, én elvagyok, és amúgy is a cél lebeg a szemem elött😊
Megyek a Bears meccsre 😊
Chicagóban ilyenkor kicsit megáll az élet, mindenhol valami Bears motívumot látni...
Persze van Bears-es szerelésem, mégsem mehetek oda valami sima T-shirt-ben😊)))))))
Az hogy pont szeptember 11-én van a meccs, számít, biztos lesz valami megemlékezés, de majd elmesélem.
több mint 14 éve
Szivesen írok beszámolót, de nem leszek túl szakszerű, ezt igérhetem.Amúgy meg csatlakozom tüsihez és jó magyar szokás szerint irigykedem :mad:Asszem mondhatom, hogy "cseppet" mindannyian irigyek vagyunk Rád... 😀
😀
Ha tehetném jeleznék nektek a meccsről, amúgy hiányozni fogtok.
Itthon úgy nézem a meccseket hogy közben folyamatosan olvaslak Titeket és megvilágosodom😊frozee
Én mindenesetre drukkolok, hogy tökéletes élmény legyen....ha lenne hozzá kedved írhatnál majd beszámolót, és ha csinálsz képeket, szerintem mindenki örömmel nézegetné... 😀
Annak pedig örülünk, ha kicsit segít a szófosásunk.... 😀
/Te vagy a bájos leányzó képen, vagy esetleg rokon? Nem hinném, h eddig találkoztunk a fórumon hölgy Bears-drukkerrel.../Bear
Inkább élményszintű leírást tudok produkálni 😊
Képeket is persze, ezer milliót😊
A képen én vagyok, és igen, csaj létemre Bears drukker vagyok, I love this game😊))
több mint 14 éve
Fácking DzsámárkuszMekkora.... 😀
http://www.youtube.com/watch?v=I90AMhWpK_w&feature=youtu.befüligjimmy

No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 14 éve
Fácking Dzsámárkuszhttp://www.youtube.com/watch?v=I90AMhWpK_w&feature=youtu.be
I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.
- Abe Simpson
több mint 14 éve
Irigy vagyok, mint a fene. No majd egyszer én is kijutok, bár sok légi katasztrófát néztem Nationalon, szal a repüléstől parázok. (hihetetlen milyen apróságoktól lezuhan egy gép 😀).Haverom az Államokba repülés előtt egy éjszaka alatt végignézte a Légi katasztrófák összest. 😀 Na akkor aztán minden pici apróságon összerezzent pedig repült már eleget. :]
Ha nem vagyok paraszt akkor a képeidet feldobhatnád majd valamilyen tárhelyre, hogy tudjam csorgatni a nyálam 😀.tüsi91
több mint 14 éve
Irigy vagyok, mint a fene. No majd egyszer én is kijutok, bár sok légi katasztrófát néztem Nationalon, szal a repüléstől parázok. (hihetetlen milyen apróságoktól lezuhan egy gép 😀). Ha nem vagyok paraszt akkor a képeidet feldobhatnád majd valamilyen tárhelyre, hogy tudjam csorgatni a nyálam 😀.
több mint 14 éve
Amúgy meg csatlakozom tüsihez és jó magyar szokás szerint irigykedem :mad:Asszem mondhatom, hogy "cseppet" mindannyian irigyek vagyunk Rád... 😀
😀
Ha tehetném jeleznék nektek a meccsről, amúgy hiányozni fogtok.
Itthon úgy nézem a meccseket hogy közben folyamatosan olvaslak Titeket és megvilágosodom😊frozee
Én mindenesetre drukkolok, hogy tökéletes élmény legyen....ha lenne hozzá kedved írhatnál majd beszámolót, és ha csinálsz képeket, szerintem mindenki örömmel nézegetné... 😀
Annak pedig örülünk, ha kicsit segít a szófosásunk.... 😀
/Te vagy a bájos leányzó képen, vagy esetleg rokon? Nem hinném, h eddig találkoztunk a fórumon hölgy Bears-drukkerrel.../

No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 14 éve
Amúgy meg csatlakozom tüsihez és jó magyar szokás szerint irigykedem :mad: 😀
Ha tehetném jeleznék nektek a meccsről, amúgy hiányozni fogtok.
Itthon úgy nézem a meccseket hogy közben folyamatosan olvaslak Titeket és megvilágosodom😊
több mint 14 éve
Frozee innen is küldöm jókívánságomat, hogy nyerjünk a Falcons ellen és jól teljenek a chicagoi napok. Meg egy jó nagy lóf@aszt a se**edbe, hogy te ott leszel én meg a net előtt gubbasztok. 😂Köszi a jókívánságokat😊
Hidd el, nem arcoskodom, rohadás boldog vagyok hogy látom Őket élőben.
több mint 14 éve
Hú basszus :o Jobb lehet mint Londonba menni 😊Nem tudom.
Remélem😊
Tavaly ősszel amikor 2,5 hete tartózkodtam Chicagóban lemaradtam Bears meccsről.
Most 5 napra és csak a meccs miatt megyek😊
Ennyi jár a Bearsnek😊