Cincinnati Bengals
30 feliratkozó
több mint 6 éve
Simán nyertek Dalton lesz a kezdő QB-m fantasyben 👍💪😎🏆-5 pont oké gyenge fal meg minden... De azért ennyire...
ThundersNFL
Szerintem csomagolhat....
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Ne verjék agyon, oldja meg, kezelje a nyomást, lásson pályát. Nem egy első körös prospectről van szó, akit óvni kell, neki ez a lehetősége, hogy ilyen meccseken pályára kerül, és mutat vmit. Ha ideális körülményekre várnak, soha nem fog játszani.Akkor mikor? Majd ha ligaelit fal lesz, mert akkor ő már nem lesz itt.Azért a mostani és a ligaelit fal között vannak szintek. De most verjék agyon az újoncot? Sok értelme nem lenne...
gabokocka
Klaci79
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Akkor mikor? Majd ha ligaelit fal lesz, mert akkor ő már nem lesz itt.Azért a mostani és a ligaelit fal között vannak szintek. De most verjék agyon az újoncot? Sok értelme nem lenne...
gabokocka
több mint 6 éve
Akkor mikor? Majd ha ligaelit fal lesz, mert akkor ő már nem lesz itt.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Jöhet Finley.Tudom, hogy meggyozhetetlen vagy, de ezzel a fallal felesleges melyvizbe dobni
Sobri Jóska
több mint 6 éve
Meg a teljes rebuild. Most cserélném el Greent.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Nem drágább, de a Wembleynél giga nagy a tömeg a storeban. Green mezt tudsz venni a belvárosban a Nike Townban is.Újra megnézve a múlt hetit, nem is értem miért nem bíróztunk egy rendeset? Az első félidőben teljesen vakon volt az O, de Philips TDnél Tate megmozdulása fényévekre volt a holdingtól. A Bills utolsó TD drivejánál pedig, simán dobni kellett volna a face maskot a TEre. Nem beszélve az INT utáni "hazafutásról", arra is kaphattunk volna egy zászlót.Nekem még nincs mezem, gondoltam ott veszek 😁. Mik a tapasztalatok? Drágább mint bárhol? Apropó, szerintem Green mez mindig aktuális lesz....legalábbis számomra 😉
London "on"! jó lenne ha addigra összeállna valami, remélem Glenn, Green visszatér, és a Dalton mezem még aktuális lesz🙄
Szipeter
meme
Szombaton érdemes ellátogatni ide www.admiraltytrafalgar.co.uk/nfl , celebekkel, játékosokkal, pompom lányokkal lehet ismerkedni.
több mint 6 éve
Nekem oriasi csalodas a valasztek. Elhiszem hogy a logisztika miatt nem olyan nyereseges, de a cel ami miatt itt vannak 1000szeresen pozitiv a helyzet.Újra megnézve a múlt hetit, nem is értem miért nem bíróztunk egy rendeset? Az első félidőben teljesen vakon volt az O, de Philips TDnél Tate megmozdulása fényévekre volt a holdingtól. A Bills utolsó TD drivejánál pedig, simán dobni kellett volna a face maskot a TEre. Nem beszélve az INT utáni "hazafutásról", arra is kaphattunk volna egy zászlót.Nekem még nincs mezem, gondoltam ott veszek 😁. Mik a tapasztalatok? Drágább mint bárhol? Apropó, szerintem Green mez mindig aktuális lesz....legalábbis számomra 😉
London "on"! jó lenne ha addigra összeállna valami, remélem Glenn, Green visszatér, és a Dalton mezem még aktuális lesz🙄
Szipeter
meme
több mint 6 éve
Simán nyertek Dalton lesz a kezdő QB-m fantasyben 👍💪😎🏆
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Újra megnézve a múlt hetit, nem is értem miért nem bíróztunk egy rendeset? Az első félidőben teljesen vakon volt az O, de Philips TDnél Tate megmozdulása fényévekre volt a holdingtól. A Bills utolsó TD drivejánál pedig, simán dobni kellett volna a face maskot a TEre. Nem beszélve az INT utáni "hazafutásról", arra is kaphattunk volna egy zászlót.Nekem még nincs mezem, gondoltam ott veszek 😁. Mik a tapasztalatok? Drágább mint bárhol? Apropó, szerintem Green mez mindig aktuális lesz....legalábbis számomra 😉
London "on"! jó lenne ha addigra összeállna valami, remélem Glenn, Green visszatér, és a Dalton mezem még aktuális lesz🙄
Szipeter
Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 6 éve
Újra megnézve a múlt hetit, nem is értem miért nem bíróztunk egy rendeset? Az első félidőben teljesen vakon volt az O, de Philips TDnél Tate megmozdulása fényévekre volt a holdingtól. A Bills utolsó TD drivejánál pedig, simán dobni kellett volna a face maskot a TEre. Nem beszélve az INT utáni "hazafutásról", arra is kaphattunk volna egy zászlót. London "on"! jó lenne ha addigra összeállna valami, remélem Glenn, Green visszatér, és a Dalton mezem még aktuális lesz🙄
több mint 6 éve
Ez a meccs nem lesz már az igazi Burfict és AB nélkül. 😕De. Végre nélkülük.
Toto21
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
Ez a meccs nem lesz már az igazi Burfict és AB nélkül. 😕A Raiders sem 😕
Toto21

több mint 6 éve
Ez a meccs nem lesz már az igazi Burfict és AB nélkül. 😕
több mint 6 éve
THE GAME WEEK No1 !!!!!!Mindkét csapat elkezdi a szezont. És kb be is fejezi
A többi le van szarva.
nasheem
több mint 6 éve
THE GAME WEEK No1 !!!!!! A többi le van szarva.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 6 éve
Amelyik csapat nyer még könnyen a 2. helyen is találhatja magát...egyelőre nem jött el a Messiás Cleveland-be...úgyhogy a tét egyre csak nő 😀akkor kezdhetjük a szezont. MNF.Baromi színvonalas meccsre van kilátás: két 0-3-as csapat élet-halál harca a csoport 3. helyért. 😀
nyerünk, és már csak egy meccs lesz vissza, a visszavágó! 😉
nhm
Jan
több mint 6 éve
akkor kezdhetjük a szezont. MNF.Baromi színvonalas meccsre van kilátás: két 0-3-as csapat élet-halál harca a csoport 3. helyért. 😀
nyerünk, és már csak egy meccs lesz vissza, a visszavágó! 😉
nhm
Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.
On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.
P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 6 éve
Emögött az OL mögött tartok tőle, hogy Finley sem fogja megváltani a világot.Persze, ugyanakkor nagy igazság, hogy egy db QB-t könnyebb lecserélni, mint öt db OL embert. 🤷♂️
munoz
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 6 éve
akkor kezdhetjük a szezont. MNF. nyerünk, és már csak egy meccs lesz vissza, a visszavágó! 😉
több mint 6 éve
Nem egy alacsony irányító, mégis beleütnek egy csomó labdájába.A magasságon túl számít az is h hogyan áll a karja dobás közben nyilván ha közelít a Stafford-féle parasztlengőhöz akkor alacsonyabbról indul a labda, könnyebb sáncolni.
Szipeter

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Nekem Dalton játékát volt fizikai fájdalom nézni. Minimális nyomásra is teljesen összezavarodik, tele lesz a naci, nem tud kimozogni, eldobja a homályba. Nem egy alacsony irányító, mégis beleütnek egy csomó labdájába. Az utolsó FG os driveunk végén tökre lejött, hogy már meg van a FG semmi rizikó, mind ha nem is akarta volna a TD-t. Josh Allen jóval nagyobb nyomás alatt játszott eredményesen (mondjuk az int-je nagy marhaság volt). Finley jóval mobilisabb(nak tünt), egy próbát megérne emögött a fal mögött is.
több mint 6 éve
Emögött az OL mögött tartok tőle, hogy Finley sem fogja megváltani a világot. Amíg nem lesz futójáték, addig a passzjáték is gyenge lesz. Persze vannak momentumai a csapatnak, de tegnap az első félidőt például komoly fizikai fájdalom volt nézni 😊