Cincinnati Bengals
30 feliratkozó
több mint 8 éve
Tamadoknal minden poszthoz ert. Viszont nem tud felepiteni semmit, nincs vizioja, raadasul kapkod.Kivalo szakmunkas, hasztalan mernok.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
A faszit nem lenne szabad QB coach feletti rangban foglalkoztatni.OC-nek itt jó volt.
Amadeus
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Oaklandből úgy lett elhajtva, hogy a kutya nem voksolt a maradására, eladta a csapat jövőjét egy 8-8as szezonért. Itt sikerült egy rahedli első körös pickkel összehoznia egy relatíve decent O#-t, hogy utána zakózzon a csapat a PO-ban. A faszit nem lenne szabad QB coach feletti rangban foglalkoztatni. Nem HC matéria egyszerűen.A Raidersnél hozott annó egy 8-8-as idényt, úgy, hogy sem előtte, sem utána nem volt pár évig hasonló a mérleg. Aztán a Bengalsnél gatyába rázta az O-t. Lehet mutogatni, hogy a Browns mennyire szar, de a Bengalsnél logikuson adta volna magát a dolog.ML azt nyilatkozta, hogy Hue-nak azt ajánlották fel, hogy maradjon egy évet OC, és idén megkapja a HC posztot. Ebbe nem ment bele, helyette elment a Browns-hoz. Ezek után meglepő lenne, ha úgy visszajönne, hogy ott megbukott. Az persze előfordulhat, hogy valaki olyan lehet Lewis utódja, aki a spanja, és akit valamilyen szinten tud irányítani (pl. Jim Schwartz).van ám baj itt is az FO-ban, ha Hue volt kinézve.
munoz
Amadeus
munoz
több mint 8 éve
$12,154.KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
speciel valóban sok baj van az FO-ban. 🙁ML azt nyilatkozta, hogy Hue-nak azt ajánlották fel, hogy maradjon egy évet OC, és idén megkapja a HC posztot. Ebbe nem ment bele, helyette elment a Browns-hoz. Ezek után meglepő lenne, ha úgy visszajönne, hogy ott megbukott. Az persze előfordulhat, hogy valaki olyan lehet Lewis utódja, aki a spanja, és akit valamilyen szinten tud irányítani (pl. Jim Schwartz).van ám baj itt is az FO-ban, ha Hue volt kinézve.
munoz
Amadeus
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
A Raidersnél hozott annó egy 8-8-as idényt, úgy, hogy sem előtte, sem utána nem volt pár évig hasonló a mérleg. Aztán a Bengalsnél gatyába rázta az O-t. Lehet mutogatni, hogy a Browns mennyire szar, de a Bengalsnél logikuson adta volna magát a dolog.ML azt nyilatkozta, hogy Hue-nak azt ajánlották fel, hogy maradjon egy évet OC, és idén megkapja a HC posztot. Ebbe nem ment bele, helyette elment a Browns-hoz. Ezek után meglepő lenne, ha úgy visszajönne, hogy ott megbukott. Az persze előfordulhat, hogy valaki olyan lehet Lewis utódja, aki a spanja, és akit valamilyen szinten tud irányítani (pl. Jim Schwartz).van ám baj itt is az FO-ban, ha Hue volt kinézve.
munoz
Amadeus
több mint 8 éve
ML azt nyilatkozta, hogy Hue-nak azt ajánlották fel, hogy maradjon egy évet OC, és idén megkapja a HC posztot. Ebbe nem ment bele, helyette elment a Browns-hoz. Ezek után meglepő lenne, ha úgy visszajönne, hogy ott megbukott. Az persze előfordulhat, hogy valaki olyan lehet Lewis utódja, aki a spanja, és akit valamilyen szinten tud irányítani (pl. Jim Schwartz).van ám baj itt is az FO-ban, ha Hue volt kinézve.
munoz
több mint 8 éve
A nagy penz nem ott van ugysem, ha az NFL erteke megy fel a csapatok erteke is megy fel. A merchandise-bol kevesebb jon be, de az apronak szamit. Azert furcsa, hogy nem kolti el a keretet de lehet ilyen a mentalitasa.Szerintem M megy a back office-ba valami hangzatos pozit kapva. Wash- t ha akarnánk is, szerintem több kérője is lesz, hogy ő minket választana- e számomra erősen kérdéses. Az öreg olcsójánostól meg nem kicsit tartok.... Néha az az érzésem vele kapcsolatban, hogy szimplán üzlet neki a csapat, és jó bevétel a középszer. Nem áldozna nagy pénzt arra, hogy jobbak legyünk.... Ami pozitívum lehet, hogy nem barnák vagyunk, talán lenne ideje épitkezni az új Hc- nek, ami elég vonzó lehet minden jelölt számára.Talán az egész nfl legnyomorultabb piaca a miénk, de bottom 3, az tuti. Ezzel nem keresi magát halálra.
meme
megyerikrisz
A gurulos fociban regen egy-egy harmad volt a tv, mecsnapi bevetel, merchandise. Angliaban ma mar penzugyileg nem kellene a mecsnap ( persze jol jon, de az arany nagyon elcsuszott ).
Meg ket ilyen ev es nem lesznek szurkolok Baltimore-ban, legalabbis a "lelkesedes" kisebb( lesz ), de koltott 150m-t a stadionra, a klub erteke nott 200m-val. Mirol beszelunk, siker es sztarjatekosok nelkul. Egy "uj" franchise helyrajzilag meg eleg nagy harapofogoban vagyunk, de csak egy dolog szamit. Nezd meg a LAC-t, naluk nincs is piac. 😊
több mint 8 éve
Szerintem M megy a back office-ba valami hangzatos pozit kapva. Wash- t ha akarnánk is, szerintem több kérője is lesz, hogy ő minket választana- e számomra erősen kérdéses. Az öreg olcsójánostól meg nem kicsit tartok.... Néha az az érzésem vele kapcsolatban, hogy szimplán üzlet neki a csapat, és jó bevétel a középszer. Nem áldozna nagy pénzt arra, hogy jobbak legyünk.... Ami pozitívum lehet, hogy nem barnák vagyunk, talán lenne ideje épitkezni az új Hc- nek, ami elég vonzó lehet minden jelölt számára.Talán az egész nfl legnyomorultabb piaca a miénk, de bottom 3, az tuti. Ezzel nem keresi magát halálra.
meme
"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Nem szeretné, ha a Jax divatcsapattá válna. 😊Egyszer van egy normális edzőtök, de azt is rögtön kiárusítod. Nem értelek én téged. 😊Akkor Wash több mint csábító opció lenne ide. Ráadásul ezt a D-t most kvázi egyedül vezeti, hisz Marrone inkább a támadókhoz ért.ML azt nyilatkozta, hogy Hue-nak azt ajánlották fel, hogy maradjon egy évet OC, és idén megkapja a HC posztot. Ebbe nem ment bele, helyette elment a Browns-hoz. Ezek után meglepő lenne, ha úgy visszajönne, hogy ott megbukott. Az persze előfordulhat, hogy valaki olyan lehet Lewis utódja, aki a spanja, és akit valamilyen szinten tud irányítani (pl. Jim Schwartz).pontosan ezért érdemli meg a sorsát Jackson! soha nem venném vissza, azt hitte Ő már óriási nagy HC, aztán látjuk...
munoz
mint HC megbukott, kétszer... hagyjuk!
a csop.ba amúgy is "védekező" HC kell, azzal lehet nyerni! 😉 meg amúgy is azt szeretem! 😊
nhm
iktriad
Soldados
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Szerintem M megy a back office-ba valami hangzatos pozit kapva. Wash- t ha akarnánk is, szerintem több kérője is lesz, hogy ő minket választana- e számomra erősen kérdéses. Az öreg olcsójánostól meg nem kicsit tartok.... Néha az az érzésem vele kapcsolatban, hogy szimplán üzlet neki a csapat, és jó bevétel a középszer. Nem áldozna nagy pénzt arra, hogy jobbak legyünk.... Ami pozitívum lehet, hogy nem barnák vagyunk, talán lenne ideje épitkezni az új Hc- nek, ami elég vonzó lehet minden jelölt számára.hidd el, minden tulajdonosnak üzlet a csapat, ebben nincs különbség! 😉
meme
több mint 8 éve
Nem akarom, de ha ilyen számokat produkál a D, szinte biztos hogy sanszosan kap majd HC ajánlatokat.Egyszer van egy normális edzőtök, de azt is rögtön kiárusítod. Nem értelek én téged. 😊Akkor Wash több mint csábító opció lenne ide. Ráadásul ezt a D-t most kvázi egyedül vezeti, hisz Marrone inkább a támadókhoz ért.ML azt nyilatkozta, hogy Hue-nak azt ajánlották fel, hogy maradjon egy évet OC, és idén megkapja a HC posztot. Ebbe nem ment bele, helyette elment a Browns-hoz. Ezek után meglepő lenne, ha úgy visszajönne, hogy ott megbukott. Az persze előfordulhat, hogy valaki olyan lehet Lewis utódja, aki a spanja, és akit valamilyen szinten tud irányítani (pl. Jim Schwartz).pontosan ezért érdemli meg a sorsát Jackson! soha nem venném vissza, azt hitte Ő már óriási nagy HC, aztán látjuk...
munoz
mint HC megbukott, kétszer... hagyjuk!
a csop.ba amúgy is "védekező" HC kell, azzal lehet nyerni! 😉 meg amúgy is azt szeretem! 😊
nhm
iktriad
Soldados
több mint 8 éve
Szerintem M megy a back office-ba valami hangzatos pozit kapva. Wash- t ha akarnánk is, szerintem több kérője is lesz, hogy ő minket választana- e számomra erősen kérdéses. Az öreg olcsójánostól meg nem kicsit tartok.... Néha az az érzésem vele kapcsolatban, hogy szimplán üzlet neki a csapat, és jó bevétel a középszer. Nem áldozna nagy pénzt arra, hogy jobbak legyünk.... Ami pozitívum lehet, hogy nem barnák vagyunk, talán lenne ideje épitkezni az új Hc- nek, ami elég vonzó lehet minden jelölt számára.
Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
Egyszer van egy normális edzőtök, de azt is rögtön kiárusítod. Nem értelek én téged. 😊Akkor Wash több mint csábító opció lenne ide. Ráadásul ezt a D-t most kvázi egyedül vezeti, hisz Marrone inkább a támadókhoz ért.ML azt nyilatkozta, hogy Hue-nak azt ajánlották fel, hogy maradjon egy évet OC, és idén megkapja a HC posztot. Ebbe nem ment bele, helyette elment a Browns-hoz. Ezek után meglepő lenne, ha úgy visszajönne, hogy ott megbukott. Az persze előfordulhat, hogy valaki olyan lehet Lewis utódja, aki a spanja, és akit valamilyen szinten tud irányítani (pl. Jim Schwartz).pontosan ezért érdemli meg a sorsát Jackson! soha nem venném vissza, azt hitte Ő már óriási nagy HC, aztán látjuk...
munoz
mint HC megbukott, kétszer... hagyjuk!
a csop.ba amúgy is "védekező" HC kell, azzal lehet nyerni! 😉 meg amúgy is azt szeretem! 😊
nhm
iktriad

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Akkor Wash több mint csábító opció lenne ide. Ráadásul ezt a D-t most kvázi egyedül vezeti, hisz Marrone inkább a támadókhoz ért.ML azt nyilatkozta, hogy Hue-nak azt ajánlották fel, hogy maradjon egy évet OC, és idén megkapja a HC posztot. Ebbe nem ment bele, helyette elment a Browns-hoz. Ezek után meglepő lenne, ha úgy visszajönne, hogy ott megbukott. Az persze előfordulhat, hogy valaki olyan lehet Lewis utódja, aki a spanja, és akit valamilyen szinten tud irányítani (pl. Jim Schwartz).pontosan ezért érdemli meg a sorsát Jackson! soha nem venném vissza, azt hitte Ő már óriási nagy HC, aztán látjuk...
munoz
mint HC megbukott, kétszer... hagyjuk!
a csop.ba amúgy is "védekező" HC kell, azzal lehet nyerni! 😉 meg amúgy is azt szeretem! 😊
nhm
több mint 8 éve
ML azt nyilatkozta, hogy Hue-nak azt ajánlották fel, hogy maradjon egy évet OC, és idén megkapja a HC posztot. Ebbe nem ment bele, helyette elment a Browns-hoz. Ezek után meglepő lenne, ha úgy visszajönne, hogy ott megbukott. Az persze előfordulhat, hogy valaki olyan lehet Lewis utódja, aki a spanja, és akit valamilyen szinten tud irányítani (pl. Jim Schwartz).pontosan ezért érdemli meg a sorsát Jackson! soha nem venném vissza, azt hitte Ő már óriási nagy HC, aztán látjuk...
munoz
mint HC megbukott, kétszer... hagyjuk!
a csop.ba amúgy is "védekező" HC kell, azzal lehet nyerni! 😉 meg amúgy is azt szeretem! 😊
Szerkesztette: nhm
több mint 8 éve
ML azt nyilatkozta, hogy Hue-nak azt ajánlották fel, hogy maradjon egy évet OC, és idén megkapja a HC posztot. Ebbe nem ment bele, helyette elment a Browns-hoz. Ezek után meglepő lenne, ha úgy visszajönne, hogy ott megbukott. Az persze előfordulhat, hogy valaki olyan lehet Lewis utódja, aki a spanja, és akit valamilyen szinten tud irányítani (pl. Jim Schwartz).
több mint 8 éve
Bedobnék egy nevet: Todd Wash a Jags DC-je.jöhet. 😊
(...)
Mellesleg szeret motorozni, vannak tetkói.
iktriad
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Bedobnék egy nevet: Todd Wash a Jags DC-je. Meg lehet nézni mit alkot, mióta szabad kezet kapott a D-vel Bradley elküldése óta. Nagy igényei szerintem nem lesznek, bár könnyen lehet, nagy lesz iránta érdeklődés, főleg, ha a D a szezon második felében is úgy teljesít, mint eddig (Jelenleg elsők vagyunk pickekben, labdaszerzésekben és -utcahosszal vezetve- sackekben). Mellesleg szeret motorozni, vannak tetkói. tehát ideális arc Burfictéknek. 😊 .Na gondoltam..... Az öreg tuti nem hoz sztáredzőt, ha lesz váltás egyeltalán. De ki az aki elérhető számunkra, és jó lenne a csapatnak?A kérdés az, ki lehetne méltó utódja?Zimmer.
meme
Mikey
meme
Majd jövő vasárnap
1. meg lehet nézni milyen munkát végez a védelmünkkel
2. lehet nála tapogatózni a jövőt illetően
Egyébként nagyon erősen tartja magár a pletyka, hogy
Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Jeee!!KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Nugat cowboy lett... Sok sikertVan baj Arlingtonban. 😊
meme
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Nevelőegyesület lettünk 😊
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
Nugat cowboy lett... Sok sikert
Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
Mr. Uptempo offence Chip Kelly most pont akciós. Ross, Mixon, Gio és a pocsék OL - még az is lehet, hogy működne.😆Na gondoltam..... Az öreg tuti nem hoz sztáredzőt, ha lesz váltás egyeltalán. De ki az aki elérhető számunkra, és jó lenne a csapatnak?A kérdés az, ki lehetne méltó utódja?Zimmer.
meme
Mikey
meme
több mint 8 éve
Senki? 😕Na gondoltam..... Az öreg tuti nem hoz sztáredzőt, ha lesz váltás egyeltalán. De ki az aki elérhető számunkra, és jó lenne a csapatnak?A kérdés az, ki lehetne méltó utódja?Zimmer.
meme
Mikey
meme
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May