Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Cincinnati Bengals

30 feliratkozó

több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista


Ezzel kéne valamit kezdeni, mert amíg ezek a világtalanok vannak a falban, lehet itt akármilyen QB, RB vagy WR, csak elpazaroljuk a karrierjüket.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Vicc liga, vicc Goodell.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 056 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Greent nem tiltották el. Meglepő.
Mikey
Ahogy Ramseyt se. Szerintem Greennél belejátszik, hogy eddig makulátlan magatartása volt a pályafutása alatt.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Greent nem tiltották el. Meglepő.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nekem a Zidane - Materazzi esetet juttatja eszembe. Zidane egy igazi sportember volt egész pályafutása alatt, ügyek és allűrök nélkül tette a dolgát kiemelkedően. Erre ez a paraszt a legrosszabbkor ki tudta hozni a sodrából, ami miatt hosszú időre megváltozott a megítélése. Mostanra ezt kiköszörülte, mert edzőként is kiemelkedő, de ott és akkor nagyot hibázott. Ettől még Ő korszakos zseni, Materazzi meg örökre egy faszfej. 😊

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 137
Ramsey neki akart menni az öltözőkbe menet..... szerintem jobban járt hogy nem engedték oda. Kb. letépték volna a fejét. Ha bebizonyosodik az erőszakolásról szóló nyilatkozat nagy eltiltás vár Ramsey-re. Nem mellesleg az NFL társadalom is kiközösíti szerintem. Nem mentegetem Zöldet, megérdemelne 1 meccset, hogy lehiggadjon, de még abban sem vagyok biztos, hogy eltiltják. Ha eltiltanák az ügyvédei helyében arra hivatkoznék, hogy....
-Te Green! Megb......ám az asszonyt!
-Ne már baszki Ramsey nem véd a sisakod, agykárosodást szenvedtél?
-Hát nem 'tom, nem vagyok hülye, ezért is q.......ám meg az asszonyt.
-Nézzük meg azt a sisakot, mert fa....-okat beszélsz.
Ne fuss, had csapjak már oda..... ezt érezted????

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Green tényleg hülye volt, hogy ököllel verte a sisakos Ramsey-t. Eltörhetett volna egy kézfej csontja. Remélem tanul az esetből.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Nem vagyok felétek elfogult, de, ha igaz amit Ramsey művelt a balhé előtt, akkor remélem eltiltják vagy 4 meccsre, mint visszaesőt. Rühellem a bully-kat.
AJ max 1-et érdemel (azt is felfüggesztve).
De általában a liga, ilyen esetekben a létező legröhejesebb döntéseket hozza.
Pari
Akárhogy is csípem Greent, az nem megengedhető, higy valaki ököllel üsse a másik fejét, azért eltiltás jár. Csak az nem tetszik, hogy sokan próbálják Ramsey szerepét bagatellizálni, pedig ő már korábban is megmutatta, higy nem egy korrekt játékos. Csak a szokasosat tudom mondani, ha ez Burfict lett volna, már a meccs után 10 perccel eltiltják akár csak a pletykák alapján is.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 656 — Rise My Nation!
Nem vagyok felétek elfogult, de, ha igaz amit Ramsey művelt a balhé előtt, akkor remélem eltiltják vagy 4 meccsre, mint visszaesőt. Rühellem a bully-kat.
AJ max 1-et érdemel (azt is felfüggesztve).
De általában a liga, ilyen esetekben a létező legröhejesebb döntéseket hozza.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830

What’s funny about this is Kirkpatrick is easily one of the worst starters on either side of the ball, so for him to take shots at Lewis speaks to how much disarray this team is in.

On the same day A.J. Green was ejected for punching Jalen Ramsey, it’s clear Lewis is losing this team, if he hasn’t already.Cincy Jungle
Vannak bajok.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 056 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Green WTF. Belőle néztem volna ki legkevésbé, hogy elszáll az agya. 😮😮😮
Mikey
Állítólag Ramsey egész félidőben ecsetelte, mit csinálna a feleségével. Mind a ketten kaptak figyelmeztetést már a bunyót megelőzően, ezért is rakták ki Ramseyt is az eset után. Brad Allen, a főzebra magyarázata:



Egy megjegyzés Greentől:


Ramseyt annyira felhúzta A:J UFC-s megmozdulása, hogy be akart jutni Greenhez az öltözőbe, de mindkét játékos szerencséjére a helyi rendfenntartók közbeléptek és elvezették onnan Jalent.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Green WTF. Belőle néztem volna ki legkevésbé, hogy elszáll az agya. 😮😮😮

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 056 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Összejött egy negatív rekord ma.


ezt láttátok? én még így Green-t nem láttam... 😕
nhm
Majd a haterek jöhetnek, hogy ez is Burfict volt, csak felvette a 18-as mezt 😊
munoz
Remélem nem lesz komoly folytatása az ügynek, és mindkét játékos a pályán lehet jövő héten. Sok sikert a szezon hátralévő részében. A Titanst valahogy győzzétek le, please!
iktriad
Hány csapatot kérsz még meg, hogy verje meg a Titanst? Kimondottan örülök, hogy ennyire tényezők lettünk a ligában, és hogy ennyire tartanak tőlünk, de azért na. Nyeritek a meccseket, és ahelyett, hogy ennek örülnél, ellenünk uszítasz. Nem értem én ezt. Amúgy a sorsolást elnézve semmi akadályát nem látom, hogy mindkét csapat PO-ban legyen.

Bocs az offért mindenkitől!
Nandito
Még az is előfordulhat, hogy igazad lesz (mindkét csapat a playoffba kerül). De tudod amikor a legjobb csapatunk volt Coughlin alatt 1999-ben, 3-szor kaptunk össz-vissz ki, és mindháromszor a Titans ellen. CoughlinJagsjei ellen nagyon megy nektek. És ezért tartok tőletek annyira.
Bocsi én is az offért.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 345 — Titans fan
ezt láttátok? én még így Green-t nem láttam... 😕
nhm
Majd a haterek jöhetnek, hogy ez is Burfict volt, csak felvette a 18-as mezt 😊
munoz
Remélem nem lesz komoly folytatása az ügynek, és mindkét játékos a pályán lehet jövő héten. Sok sikert a szezon hátralévő részében. A Titanst valahogy győzzétek le, please!
iktriad
Hány csapatot kérsz még meg, hogy verje meg a Titanst? Kimondottan örülök, hogy ennyire tényezők lettünk a ligában, és hogy ennyire tartanak tőlünk, de azért na. Nyeritek a meccseket, és ahelyett, hogy ennek örülnél, ellenünk uszítasz. Nem értem én ezt. Amúgy a sorsolást elnézve semmi akadályát nem látom, hogy mindkét csapat PO-ban legyen.

Bocs az offért mindenkitől!

Music City Miracle
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 321
Driskel nem NFL szint, még ha van is olyan, aki nála lehet, hogy gyengébb, és mégis játszik. És AJ is inkább egy nagyon jó csere, mint egy stabil kezdő. Dalton nem sztár, nem is lesz az, de korábban hozott egy stabil középszert, idén fal nélkül nulla. De amíg nincs fal, addig lehet itt bárki, csak az életéért fog futni.
több mint 8 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
Az a nagy baj, hogy az egész AFC bénázik, így hiába vagyunk teljesen homályok még mindig van esély a wc helyre, pedig sürgősen el kellene kezdenünk a jövőt építeni. Driskelt hozzuk vissza IR-ről, Daltont ültessük le, és versenyeztessük a két back up QB-t. Év végén cseréljük el Daltont pl a Redskins-vel, és építsünk falat a draftról végre, de a legfontosabb Marvin nyugdíjazása.
Egyébként Dalton pont annyira gátja ennek a csapatnak, mint Lewis. Átlagos QB akinek van egy top WR-e, aki a szar labdáit is behúzza. Nem mobilis, nyomás alatt katasztrófa, futni nem tud.
Green kiborulása azt is jelzi, hogy az öltözőben sincs minden rendben a csapatnál, az O kilátástalan játéka komoly frusztrációt szül még a halvérüeknél is.
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 321
Ez a mai teljesítmény megint nagyon gyenge volt, kiemelni is nehéz lenne bárkit, aki tényleg figyelemre méltó teljesítményt nyújtott volna.
Nagyjából az első három meccs után látszódott, hogy ez a szezon kuka. Sajnos a D is leengedett, az O meg teljesen impotens. Az OL miatt egyértelműen az FO a felelős, kérdés tényleg az, hogy Marvint nyugdíjazzák-e, vagy az öreg ezzel a gyenge eredménnyel is elégedett, amíg csörög a kassza. Mindenesetre a korábban mágusnak mondott OL coachunk számára is kezd lefőni a kávé, ennyi pickből azért ennél sokkal jobb felet össze kellett volna rakni.
Mondjuk, ha repül ML, akkor innentől jobb lenne egy nagy tankolás, mint, hogy megint lehozzuk a szezont 6-7 győzelemmel, de amilyen gyenge csapatok vannak, ez is simán összejöhet.
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Van baj. A szezont végképp elengedhetjük. A csapatot is. Az új stáb majd épít egyet. Remélem gyorsan és ügyesen. Alap éppenséggel van. De lyuk is rengeteg. Ez van. Volt jobb, volt rosszabb.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 056 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ezt láttátok? én még így Green-t nem láttam... 😕
nhm
Majd a haterek jöhetnek, hogy ez is Burfict volt, csak felvette a 18-as mezt 😊
munoz
Remélem nem lesz komoly folytatása az ügynek, és mindkét játékos a pályán lehet jövő héten. Sok sikert a szezon hátralévő részében. A Titanst valahogy győzzétek le, please!
több mint 8 éve
rizanjn Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 282
Nagyon nagy gáz van a csapatnál. Én most már totális váltást szeretnék, mert ennek semmi értelme így. 😕 Edzői stábban mindenképpen kell szerintem, mert visszafelé fejlődünk, katasztrófa ami zajlik, és pont az 50. szezonban. 😕
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 137
Én már csak egyszerűen látni szeretnék végre egy igazi elérhetetlenül hosszú passzt az egyik kedvenc irányítómtól, amit végül elér a gyerek. Nem hiszem el, hogy a stábotok nem kíváncsi a gyerekre élesben 😀
kristóf17
Kristof..... Nem bántásból, de Dalton mint kedvenc? Bocs de ez számomra röhej.....😂
meme
Miért? A héten kezdő irányító Brisett, Keenum, Bathard, Stanton, Moore, Bortles, Osweiler, Savage, Hundley...
Nyilván nem elit Dalton, de azért túlzás hulladéknak beállítani.
megyerikrisz
micsoda névsor, atyaég. 😂😂😂

btw hogy ki kedvenc és ki nem, annak nem mindig van köze a teljesítményhez. sőt.
Mikey
Nyilván, ez is az egyik fele amiért nem értettem, hogy miért olyan röhejes ez. A teljesítmény a másik.
megyerikrisz
Az első emberi részét megkövettem azonnal, de ha nézed a mai meccset szmöre teljesen homály még a középszert sem üti meg.... tudom nincs fal előtte, de könyörgöm ha meg tudják védeni akkor sincs egy értékelhető labdája. MJ nagyon elbaxta az évet,a két legjobb falember elengedésével, de ezt a szintet bármely irányító lehozná a lentebb felsoroltakból, és tartom, hogy idén csak röhögni tudok rajt, mert bosszankodni már az előző években volt időm.....

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 321
ezt láttátok? én még így Green-t nem láttam... 😕
nhm
Majd a haterek jöhetnek, hogy ez is Burfict volt, csak felvette a 18-as mezt 😊
több mint 8 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
ezt láttátok? én még így Green-t nem láttam... 😕
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
McCarron beperelte közben a csapatot.
meme
Azért ez költői túlzás. Inkább amolyan állásfoglalási kérelem, hogy egy független szakértő megállapítsa a szezon utáni státuszát. A "közben" is elég tág fogalom, hónapokkal ezelőtti dologról beszélünk, ami jelenleg is folyamatban van.
megyerikrisz
Csak jobb lett volna elcserélni a picsába. Komolyan megkérdőjelezem a barnák back office hozzáértését.
meme
A cserében egyetértünk, viszont Szási Brán akár tudhatott is erről, és akkor kiadtak volna egy 2+3-at egy olyan irányítóért, aki 6 hónap múlva FA. Bár akkor sem így kellett volna intézni.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 137
McCarron beperelte közben a csapatot.
meme
Azért ez költői túlzás. Inkább amolyan állásfoglalási kérelem, hogy egy független szakértő megállapítsa a szezon utáni státuszát. A "közben" is elég tág fogalom, hónapokkal ezelőtti dologról beszélünk, ami jelenleg is folyamatban van.
megyerikrisz
Csak jobb lett volna elcserélni a picsába. Komolyan megkérdőjelezem a barnák back office hozzáértését.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...