Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Cincinnati Bengals

30 feliratkozó

több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Navégre, megyerikrisz!!!

Nemtudom a többiek mit néztek, ha ennek a felét nyújtottuk volna az előző meccseken, most 2:1, és várjuk a CLE meccset...

mert azt ugye senki nem gondolta, a meccs előtt, h a Lambeau-n van keresnivalónk?!
Ennek ellenére egy nagyon jó meccsen kikaptunk, OT-ben, és nem játszottunk alárendelt szerepet!
Amíg a Def bírta szuflával, és volt nyomás! addig minden rendben volt...
Dre volt a kulcs, a végén Ő szopta a nagyobb play-eket...
meg Rodgers: minden idők egyik legjobb QB-ja!!!

Whodey!
nhm
A legycsúnyább az, hogy még mindig a saját kezünkben van a sorsunk. Tudom, hogy elenyésző a sansz, legutoljára a '98-as Bills jutott rájátszásba 0-3-as kezdés után, de amíg van remény, addig nem vagyok hajlandó lemondani a rájátszásról. 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 278
Navégre, megyerikrisz!!!

Nemtudom a többiek mit néztek, ha ennek a felét nyújtottuk volna az előző meccseken, most 2:1, és várjuk a CLE meccset...

mert azt ugye senki nem gondolta, a meccs előtt, h a Lambeau-n van keresnivalónk?!
Ennek ellenére egy nagyon jó meccsen kikaptunk, OT-ben, és nem játszottunk alárendelt szerepet!
Amíg a Def bírta szuflával, és volt nyomás! addig minden rendben volt...
Dre volt a kulcs, a végén Ő szopta a nagyobb play-eket...
meg Rodgers: minden idők egyik legjobb QB-ja!!!

Whodey!
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
csak hogy Ti is idegeskedjetek ma, legalább egy picit:
And a replacement #Eagles kicker signed off the #Bengals practice squad just hit the longest FG of his life, 61 yards, to win. Wild.
Klaci79
Elég lerágott csont már ez az Eliott téma. Gyenge volt a campben, Bullock jobb volt, ennyi. MA is kihagyott egyet 50 körülről, az előző meccsen 30ról hibázott, a beatwriterek a meccs szünetében már arról beszéltek, ki jön majd kedden Phillybe tryoutra. Ha a gyenge camp ellenére is ő maradt volna, akkor meg azon menne a sírás, hogy csak kamu volt a competition, stb...


Faxom Daltonba.... Nem hogy a cserepadra, a csapatba nem való.
meme
Ja. Égessünk rituálisan Dalton-mezt és sózzuk be a felszántott PBS-t.
27/21, 2 td, 0 int. Nyilván a homályok megmaradtak, de jelentős a javulás az előző meccsekhez képest. Nyavalyoghatunk minden meccs után, hogy daltontakaroggy, de ez a szezon ilyen lesz, bele kell törődni.


Jó ez a csapat, csak egy tökös edző kellene, aki játszatja a rookekat, kidobja a veteránokat, ha szarok, és nem draftol ennyi bustot az első körben.
Szipeter
Mixon a legtöbbet futotta, a második legtöbb elkapása volt, 100 feletti scrimmage yarddal. Willis kezdő DE, Lawson 2.5 sacket jegyzett (a bünti nélkül 3.5 lett volna), mondjuk az tényleg g..iség volt Marvintól, hogy a sérült Rosst nem játszatta, takaroggyonőis.
A veterán MJ helyén javarészt tehetséges fiatalok játszanak, Ogbuehi és Fisher is egy-egy rossz járték után a padon találta magát.
Biztos elsőkörös bust pedig eddig csak Ogbuehi szerintem, de akkor biztos nem jól gondolom.


Összességében az idei legjobb meccsünk volt. Hosszabbításban ki lehet kapni a Lembau-n, még ha nem is ez volt az évtized legerősebb Packerse. Tetszett, hogy használtuk Greent (pont annyi elkapása volt, mint az előző 2 meccsen összesen), hogy Mixont kiemeltük a hármas rotációból, Lawson szenzációs volt, WJIII picksixet szerzett, Dennard az egyik legjobb meccsét játszotta, Lawson pedig egy szörny. A D egyben van, ehhez jön még Burfict jövő héten. Marvinnak a szezon végén tényleg mennie kellene, új impulzusok kellenek, ha pedig top5-ben választunk, akkor bűn lenne nem irányítót húzni. A következő 5 pickkel pedig egy komplett támadófalat.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
Ez a csapat képtelen elhinni, hogy győzni tud, és ez Lewis hibája. Nincs egy ember, aki az éles szitukban fel tudná rázni a bandát. Dalton katasztrófa volt, mondjuk Lafellvel szerintem annyira utálják már egymást, hogy az egyik nem dobja neki, míg a másik a TD passzt meg se próbálja befutni.
Ha kikapunk jövő héten elküldik ML-t?
Jó ez a csapat, csak egy tökös edző kellene, aki játszatja a rookekat, kidobja a veteránokat, ha szarok, és nem draftol ennyi bustot az első körben. Ja és képes meccselni, nem csak videozni.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Ha ez vigasztal Elliott is kihagyott egyet 52-ről 😊, ha azt berúgja, nincs szükség a 61-s re 😛
dande
Mondjuk 52-ről bőven elnézhető hogy kihagyja. 😊

---

Dalton mekkora homály, atyaúristen. Változatlanul értem, hogy ilyen O-line mögött retteg, én is rettegnék, de azért ilyeneket dobálni, húú.
Legalább Mixon egymaga 18 carryt kapott, míg Hill és Bernard összesen 10-et. Az élet apró örömei.
Ja és a második félidőt ha jól láttam végigülte Ogbuehi. Haladunk!!

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 327 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha ez vigasztal Elliott is kihagyott egyet 52-ről 😊, ha azt berúgja, nincs szükség a 61-s re 😛
több mint 8 éve
Rush Cincinnati Bengals 888
csodás első félidő után és 21-7től totális bullshit... és ha bullock belövi az első field goalt nincs miről beszélni....



Tippelde 25
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 137
Faxom Daltonba.... Nem hogy a cserepadra, a csapatba nem való. A vége elött 1 perccel vigyorog.... Mire? A Másik meg Bullock. Jó lenne ha az alapokat hozná... M J meg mennyen végre a picsába, be kell látni nem elég tökös a jelenlegi csapathoz...

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 321
Hát ez a szezon nagyjából ennyi volt. Nyilván nyer majd a csapat meccseket, de komoly reményeink nem lehetnek. Lesz a Vasas ellen két SB-nk, ennyi. Lehet gondolkozni a M. Lewis utáni korszakon.
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Miért idegesítene? Bullock jobb, mert nyerte a champ battlet, azaz van egy kickerünk aki ha kell 62ről is beb@ssza.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
csak hogy Ti is idegeskedjetek ma, legalább egy picit:
And a replacement #Eagles kicker signed off the #Bengals practice squad just hit the longest FG of his life, 61 yards, to win. Wild.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Kumerow ki lett rakva IR-ről is, gondolom ennyi volt a pályafutása tigriscsíkos mezben.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Mindkét kezdő OT megbetegedett. Most ennek örüljek vagy sem? 😀
megyerikrisz
nálunk is sérült mindkettő, döntetlen? 😊
gamerkr
ha a tieitek is olyan botrányosan rosszak, mint a Bengalsé.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 948 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Mindkét kezdő OT megbetegedett. Most ennek örüljek vagy sem? 😀
megyerikrisz
nálunk is sérült mindkettő, döntetlen? 😊

több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Hopkins out, Eifert out, Ross out! Duplavére fel!!!

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Mindkét kezdő OT megbetegedett. Most ennek örüljek vagy sem? 😀
megyerikrisz
Segítek: mit szólnál ha visszahoznák beugrani Dennis Rolandet? 😀
Mikey
Az a legszomorúbb az egészben, hogy eddig csak viccből írtam, de nem vagyok niztos benne, hogy jelenleg downgrade lenne. 😊

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Atkins a válla miatt nem edzett tegnap. Még az kéne, hogy a védelem kiemelkedően legjobb játékosa se játszhasson az Eifert, Hopkins és Ross trió mellett... 😕

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
meme Cincinnati Bengals 2 137
A bengals.com on beleszaladtam Green és Dalton kacsatáncába, amig ilyen jól tolják együtt a táncikálást, addig nem lehet AJ a kezdő 😆.
Szerintetek felhagyunk végre a 3 RB azonos mértékű használatával? Jó lenne valami határozottságot látni, és Mixonnál 25 labdaérintést.
Packersnél a fél kezdő kidőlt, bár Rodgers így is minimum 20+ pontot feltesz, szóval egyből 3 td kellene a Leambon. Egyenlőre csak az szól mellettünk hogy 1998 óta nem kaptunk ki tőlük.
Az előkelő 30. helyre kerültünk a PR listán, azért ennyire nem vagyunk sz@rok.
Szipeter
Deeee! Sajnos😟

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
És Odom 7tel zárta az évet full kezdőként. A következőt meg talán eggyel vagy nullával. Abból az egy meccsből jól elvolt két évig nálunk.
nasheem
Mindig ezek a negatív hullámok... amúgy lényegében összefoglaltad cincinnati karrierjét. 😀

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
És Odom 7tel zárta az évet full kezdőként. A következőt meg talán eggyel vagy nullával. Abból az egy meccsből jól elvolt két évig nálunk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
8 éve már. 😮 Vajon idén meglesz az 5 valakitől? 😀

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
csak halkan megjegyzem, hogy tavaly a Browns-nak 0-10 meg volt matematikai eselye a PO-ra. 😊
no
Azért annyira nem rossz ez a csapat. 😛
Mikey
Nem, sot, pont azt akartam erzekeltetni , hogy siman benne van hogy 2 fordulo van hatra es van matematikai esely.
no
Matematikai esély lehet lesz még, másfajta nem hiszem. 😊

Mindkét kezdő OT megbetegedett. Most ennek örüljek vagy sem? 😀
megyerikrisz
Segítek: mit szólnál ha visszahoznák beugrani Dennis Rolandet? 😀

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
no Baltimore Ravens 8 898
Mivel Marvin a munkájáért küzd, amíg esély van rá, a (szerinte) legjobb csapatot küldik fel, tehát Dalton fog szerintem is kezdeni. Ha elúszik a szezon matematikailag is, akkor változhat a helyzet.
munoz
csak halkan megjegyzem, hogy tavaly a Browns-nak 0-10 meg volt matematikai eselye a PO-ra. 😊
no
Azért annyira nem rossz ez a csapat. 😛
Mikey
Nem, sot, pont azt akartam erzekeltetni , hogy siman benne van hogy 2 fordulo van hatra es van matematikai esely.

Aki esetleg valtozast szeretne, annak hosszu lehet ez a szezon, bar nalunk tavaly ev kozben cserelt OC munkaja nem latszott. Ellenpelda JC aki gyurut erdemloen dolgozott.
több mint 8 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 838 — Bengalista
Mindkét kezdő OT megbetegedett. Most ennek örüljek vagy sem? 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Mivel Marvin a munkájáért küzd, amíg esély van rá, a (szerinte) legjobb csapatot küldik fel, tehát Dalton fog szerintem is kezdeni. Ha elúszik a szezon matematikailag is, akkor változhat a helyzet.
munoz
csak halkan megjegyzem, hogy tavaly a Browns-nak 0-10 meg volt matematikai eselye a PO-ra. 😊
no
Azért annyira nem rossz ez a csapat. 😛

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May