Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Cincinnati Bengals

30 feliratkozó

több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 321
Kezd összeállni valami, voltak peches szituációk, amikből fel tudott állni a Dalton-Green duó, erre lehet építeni. Annak ellenére viszont, hogy a Steelers ismét bukott, még mindig bőven az esélytelenek nyugalmával játszhatunk a következő fordulókban.
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Írok meglepőt: Ross és Eifert out.
nasheem
Mikorra várható Ross felépülése?
Érdekes, hogy a fumble után leül, majd nem is játszik hetekig sérülés miatt.
ervinator
Elméletileg bye week után már lesz.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 097
Írok meglepőt: Ross és Eifert out.
nasheem
Mikorra várható Ross felépülése?
Érdekes, hogy a fumble után leül, majd nem is játszik hetekig sérülés miatt.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Írok meglepőt: Ross és Eifert out.
nasheem
Próbáld újra. 😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Írok meglepőt: Ross és Eifert out.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
 twitter.com/JimOwczarski/status/916041926712979458

Boyd autója drogügybe keveredett :-o
nasheem
Ez mondjuk magyarázza miért annyira tré idén.

---


Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
 twitter.com/JimOwczarski/status/916041926712979458

Boyd autója drogügybe keveredett :-o

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Kroft meg annyit kapott, hogy el sem tudja dönteni milye fáj.
nasheem
Szinte már látom magam előtt, ahogy Cethan Carter utolsó perces touchdownjával nyer a Bills ellen a csapat...

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Ülőideg-zsába lesz az, csak így elegánsabb.

Kroft meg annyit kapott, hogy el sem tudja dönteni milye fáj.

Szerkesztette: nasheem

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 321
McCarron a padon húzta meg az achilleszét?

Szerkesztette: munoz
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Már Kroft is.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Játsszon akárhogy, azt jó látni hogy ilyeneket csinál. 😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Matthews lesérült, nem játszik ellenünk. Kirkpatrick kedveli ezt.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Ami engem bosszant, hogy hiába Lazor kinevezése, az offense a második félidőben ugyanúgy nem csinál semmit, mint azelőtt. Bár legalább az első félidő jó volt Green Bayben és Clevelandben is, ami azért haladás.

Kroftnak és a két TD-jének nagyon örülök, lehet hogy végül mégis potens TE lesz belőle?

Továbbra is örömteli, hogy Lazor eldöntötte, Mixon a no.1 futó és ennek megfelelően messze ő kapja a legtöbb carryt, na de hogy az O-line annyira okádék, hogy valami 1.6-os átlaga volt... az O-line minden tagja -- kivétel Boling -- helyében azonnal visszavonulnék szégyenemben.

Burfict personal foulját ma sem értem, pedig aludtam rá egyet, úgy látszik most már az van, hogy ha ő az ellenfél irányítójához hozzáér, akkor az automatikus -15 yard lesz.

Ami számomra érthetetlen, az Michael Johnson kezdetése DT-ben. Oké, Sims semmit nem csinált az első három meccsen (sem), de miért MJ kezdett a helyén? Még akkor sem értem, ha így Lawson kezdett RDE poszton. Glasgow-t kezdőnek!

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Fél OFF. Egyszerűen nem értem, hogy Hue miért nem tud csapatot építeni. A koncepció kívülről úgy tűnik, hogy jó. Hue szerintem nagyon jól felkészült és érett ember. Amit a pályán láttam, az tragédia. Komolyan sajnáltam a szurkolóikat. Így nehéz értékelni a mieinket is. A playhívás valóban biztató, de a OLt simán cserélném egy az egyben a barnákéra. A védelem szerintem nem játszott jól, de 7 kapott pontnál ez elég hülyén hangzik 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
 www.espn.com/nfl/story/_/id/20887001/cincinnati-bengals-carl-lawson-loses-teeth-win-cleveland-browns
Béczkó
😮
"I sacrificed my teeth for it." Ez jó. 😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
 www.espn.com/nfl/story/_/id/20887001/cincinnati-bengals-carl-lawson-loses-teeth-win-cleveland-browns
több mint 8 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
Nyertünk!! Ollé. Sőt agyonvertük a Barnákat. Azt az egy Td-t is csak azért engedtük, hogy ezzel a -5 ponttal bukjam a fantasymet. Bodine-ra kellene valami megoldás, és akkor talán a futásunk is beindulna. Nagyon jól használtuk Kroftot, ment passz Hewittnak és Uzsonnának is. Jövő héten a Bills iszonyat nehéz lesz, de meg tudjuk csinálni, csak egy kicsit még rá kell gyúrni a 2. félidei játékra.
több mint 8 éve
MarioAna 1 997
Burfict rá sem nézhetett Kizer-re, már ment a zászló. Vicc, hogy fekete bárányként kezelik, és semmit nem csinálhat.
A meccsből amúgy sok nem derült ki. Daltonnak voltak hibái, de nem izzasztották meg a csapatot. Mind a D, mind az O sokkal jobb volt, mint a Browns egységei.
munoz
Nem sokat néztem a meccsből, de volt egy elég csúnya late hite. Amúgy meg valóban persze, hogy pikkelnek rá a zebrák, sokat tett érte. A problémám az egyébként a helyzettel, hogy mivel "monitorozzák" rengeteg olyan hitet is szabálytalannak ítélnek, ami egyébként szabályos és így az egész védelem szív minden erősebb/legit ütközésénél is.
Amúgy az OC váltás jót tett a lelkekben, még ha Lazor nem is egy géniusz, legalább érzik a csapaton belül, hogy most már talán nem félnek váltani akár szezon közben is, így teljesítménykényszer van minden szinten.
Az OL viszont továbbra is katasztrófa...

Burrow > Luck valaha is
több mint 8 éve
munoz Cincinnati Bengals 1 321
Burfict rá sem nézhetett Kizer-re, már ment a zászló. Vicc, hogy fekete bárányként kezelik, és semmit nem csinálhat.
A meccsből amúgy sok nem derült ki. Daltonnak voltak hibái, de nem izzasztották meg a csapatot. Mind a D, mind az O sokkal jobb volt, mint a Browns egységei.
több mint 8 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
Trevathan kaptt két meccs eltiltást Adams kivégzéséért, ez egy vicc. Burfict 5 majd 3 meccses eltiltása ennek fényében pedig felháborító.
több mint 8 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 546 — Bengals fan
Oké, de előtte egy tréd McCarronért. Egy első és egy második kör elég lesz. Hue csak nálunk működik. Rájöhetne végre 😊

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 8 éve
Rush Cincinnati Bengals 888
Igen, de nem nekünk! Pusztítani fog a védelmünk, Green, Mixon +100 yard fejenként 2TD, és végre elindulunk a King of the North címért. Hue 1-18 eddig a Barnákkal, nem ellenünk lesz meg a 2. W-je
Szipeter
és akár 1-19-el el is küldhetnék, és visszajöhetne hozzánk!



Tippelde 25
több mint 8 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 2 052
Igen, de nem nekünk! Pusztítani fog a védelmünk, Green, Mixon +100 yard fejenként 2TD, és végre elindulunk a King of the North címért. Hue 1-18 eddig a Barnákkal, nem ellenünk lesz meg a 2. W-je
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Utálom az ilyen szezonban azokat a meccseket, amelyeknek tétje van. Ennek meg lesz. Ilyenkor mindig rossz előérzeteim vannak 😊
nasheem
Azt mondod 0-4 lesz?

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May