Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
ezt jól lássa, összeállt a passz...

decsak halkan mondom csoportelsők leszteksutianap
ha még nem is teljesen, de összefog. toronymagasan ott a legjobb QB és ez sajnos nem elhanyagolható tényező.

nemtudom a csoportelsőséget, sok mindentől függ. az első 5 meccs az picsakemény lesz, ha ezt a szakaszt jól megoldjuk, a bye-ért is versenyben lehetünk. ha nem, akkor van baj. bár tavaly se nyitottunk túl jól.gabtsi
kár hogy nem akarsz fogadni, tutti vesztenék 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ezt jól lássa, összeállt a passz...

decsak halkan mondom csoportelsők leszteksutianap
ha még nem is teljesen, de összefog. toronymagasan ott a legjobb QB és ez sajnos nem elhanyagolható tényező.

nemtudom a csoportelsőséget, sok mindentől függ. az első 5 meccs az picsakemény lesz, ha ezt a szakaszt jól megoldjuk, a bye-ért is versenyben lehetünk. ha nem, akkor van baj. bár tavaly se nyitottunk túl jól.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
igen de a az AFCN-ben nem szerepeltünk sose nagyon rosszul.

de egy Pats/Denver/Packers ellen számomra elképzelhetetlen h nyerünk. nem tudom miként. és a Vasas is geci jó lesz attól tartok.gabtsi
ezt jól lássa, összeállt a passz...

decsak halkan mondom csoportelsők lesztek


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
igen de a az AFCN-ben nem szerepeltünk sose nagyon rosszul.

de egy Pats/Denver/Packers ellen számomra elképzelhetetlen h nyerünk. nem tudom miként. és a Vasas is geci jó lesz attól tartok.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
azt mondjátok meg, hogy miért bízzak abban, hogy nem fogunk kurva nagyot koppanni megint, mint minden alkalommal amikor bizakodóan megyünk neki egy szezonnak ? álá 2010. miért lesz ez más ?gabtsi
Genya kérdés, nem is válaszolok 😊
Szerintem az elmúlt 4 évben nem volt 10nél több meccsünk, aminek nem a zakó majdnem biztos érzésével mentem neki. Igazából lövésem sincs miért lenne ez más. Egyetlen érvem a tavaly év végi heinzes fellépésünk. Olyan biztos talán még nem voltam semmiben, mint hogy ott bukó jön. Ott éreztem, hogy valami megváltozott. Talán.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azt mondjátok meg, hogy miért bízzak abban, hogy nem fogunk kurva nagyot koppanni megint, mint minden alkalommal amikor bizakodóan megyünk neki egy szezonnak ? álá 2010. miért lesz ez más ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Sharpot sajnálom az eddig kirakottak közül. Gondolom a PSbe nem fogunk kickert behívni, így tőle végleg elköszönhetünk.

A boys ellen 2 dolog idegesített:
- dre bénázása
- és az ellenfél arcoskodása
Az utóbbin fogok még röhögni a szezon során, az előbbin meg remélem nem röhögnek majd mások.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Ez nem nyert, saints - falcons lesz...

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Most olvastam, hogy a nyitó fordulóban 2 meccset közvetít a Sport TV, 1900-tól és 2225-től. Szerintetek van rá esély, hogy minket választanak a hetes meccsre? Falcons-Saints és Vikings-Lions lesz még, ami jónak tűnik, de ide beférhetnénk, jó lenne, ha a nyitót nem streamen kellene szenvedni.megyerikrisz
elég vszínű sztem. max a falcons-saints jöhet még szóba.

ráadásul first team announcerek jönnek a cbs-től chicagoba, így jó eséllyel ezt is ajánlják a sporttévének.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
sztem, hogy szétfuttok minket az nem igen realitás, a play action szopatás az már inkább.

sajnos jellemző, hogy mind burfict, mind maualga túl agresszív (dallas ellen is nem egyszer), és egyszerűen túlfutnak playeket, ahonnan már nem lehet visszajönni és ezt aki tudja könyörtelenül ki fogja használni. kérdés, hogy Cutlernek milyen napja lesz, .gabtsi
Nem hiszem,hogy az Oakland ellen mindent megmutattak,hogy mire képesek. Szerintem csak ízelítőt kaptunk abból ami meghatározó lesz nálunk. BM és AJ slotban és akkor Forte, Bennett meg Fiammetta ilyen olyan amolyan (végtelen) variációban . Valami elkezdődött kíváncsi vagyok a végére. : ) Ezzel nem azt mondom,hogy nyerünk,de nyerhetünk. Remélem így is lesz. Kemény meccsre számítok pont zuhataggal.
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Most olvastam, hogy a nyitó fordulóban 2 meccset közvetít a Sport TV, 1900-tól és 2225-től. Szerintetek van rá esély, hogy minket választanak a hetes meccsre? Falcons-Saints és Vikings-Lions lesz még, ami jónak tűnik, de ide beférhetnénk, jó lenne, ha a nyitót nem streamen kellene szenvedni.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sztem, hogy szétfuttok minket az nem igen realitás, a play action szopatás az már inkább.

sajnos jellemző, hogy mind burfict, mind maualga túl agresszív (dallas ellen is nem egyszer), és egyszerűen túlfutnak playeket, ahonnan már nem lehet visszajönni és ezt aki tudja könyörtelenül ki fogja használni. kérdés, hogy Cutlernek milyen napja lesz, de azért az nem vsznű, hogy az Oakland elleni parádét meg tudja ismételni. itt azért minőségibb DL/front7 és a secondary is. persze a gyors passzokkal ezt is ki lehet védeni, de ha nem fognak jönni, és a futás sem megy az első két downon, akkor sztem nem sok pontot fogtok írni a táblára.

abban bízom, hogy E-Man összességében több playt játszhat majd mint Maualuga (a szezon során meg főleg), mert az ő sebességére nagy szükség lenne az LB sorban. ezáltal a play action és a Te játékok ellen sem lennénk olyan védtelenek. Jeffrey nem hiszem, hogy tényező lesz, Marshall annál inkább, de a nagy játékoktól azért remélem megvéd, hogy jó matchupnak tűnik a DL a Bears OL ellen.

nem igen szoktunk jól játszani az első héten, de jobb, hogy most találkozunk a Chicagoval, mint mondjuk a 6-8. hét után, még ők sem alakultak ki annyira talán.

igazi háromesélyes meccs. a legutóbbi meccsen talán a legjobb Bengals teljesítmény volt amit valaha láttam.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
nekem tetszett az egész mutatvány... 😊

Dalton az elején mintha lámpalázas lett volna, de aztán szépen "rendbe jött" 😊
Bernard-ot kiemelném, elég jól pörgette a lábait!

azmeghogy szoptuk a futást, nem meglepő a Titans a jól futó csapatok közé tartozik, de ez még sokat fog fejlődni... Zimmer eldob egy mondatban 8fuck-ot és a srácok összeszedik magukat! 😉

Harrison meg tud viccelődni is... 😊nhm
Lassan közeledik az első játékhét és vele együtt közeledik a csapataink összecsapása is.
Kiemelt azt ami szerintem mellettünk szól. Sok sok Forte és Bush futást fogunk látni ezen az estén és ezzel fogunk szerintem operálni. Nagyon várom már. Mit vártok..mire kell majd számítani?
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
kicsit örvendek, hogy szopi szopi öt dollár volt a jelmezes főpróba.
jó lesz ha nem hiszik el, hogy tényleg jók, hanem megpusztulnak a győzelemért minden alkalommal, ahogy eddig is tették.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
gyerekek, az a Mays paródia... muhahahhahahahanhm
nekem is ez tetszett a legjobban 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
gyerekek, az a Mays paródia... muhahahhahahaha
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Ha már Hard Knocks. Akinek van live247 vagy mystream előfizetése ott a 6os csatorna az (USA) HBO. Ott adják a sorozatot. Meg kell keresni a HBO műsorújságot, de most épp megy, erről jutott eszembe.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nézzétek, amíg még fent van:

több mint 11 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
nekem tetszett az egész mutatvány... 😊

Dalton az elején mintha lámpalázas lett volna, de aztán szépen "rendbe jött" 😊
Bernard-ot kiemelném, elég jól pörgette a lábait!

azmeghogy szoptuk a futást, nem meglepő a Titans a jól futó csapatok közé tartozik, de ez még sokat fog fejlődni... Zimmer eldob egy mondatban 8fuck-ot és a srácok összeszedik magukat! 😉

Harrison meg tud viccelődni is... 😊
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Lamurral mi van? Alig láttam a 2 meccsen. Azt hittem sokkal többet lesz fent.

Két meccs alapján tartok tőle, hogy elbúcsúzhatok 2 kedvenctől. Mays és Moch majdnem tuti cut esély. Robinson is simán bukóra áll center poszton. Ha Pollak is bejön elé, alig lesz pályán 😕
Dimanche érdekes lesz. Passprotban nem túl jó, de tetszik az intenzitása. JKnek is szurkolok. Talán Rey helyett befuthat.

Stillt milyennek látjátok? Egész jókat írtak róla, de nekem valahogy nem tetszik. HA nincs bent Geno, tök lyukas a falunk.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Maybintől hamarabb elköszöntek, mint vártam.Mikey
Szerintem inkább az a gond, hogy jóval kevesebbet mutatott, mint vártunk. Jóformán semmit...

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Maybintől hamarabb elköszöntek, mint vártam.
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
A cserék cseréibe már belealudtam, de Skelton tetszett. Megvan végre Eifert első (nem visszafújt) elkapása is. DiManche továbbra is jó. Kéne egy hely neki. Kirkpatrick szar volt. A legnagyobb negatívum viszont, hogy a futást végig nyaltuk. Abba mondjuk biztos vagyok, hogy a runD kezdésre összeáll.

Variáltunk mindkét falat rengeteget. Játszott mindenki mindenhol.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Ez ma eddig domináns játék az első sortól támadásban. Sanu, Gio és az OL run block parádésan pörög. M Jonest is próbálgatjuk. Nem lesz rossz.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
merű Harrisonbó van 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak