Cincinnati Bengals

29 feliratkozó

több mint 11 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Azt tudjátok,hogy James mért nincs kibékülve a Hard Knock-os stábbal?
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
Pete Prisco szerint a Bengals nyeri idén a Superbowlt!
 www.cbssports.com/nfl/blog/pete-prisco/23148716/predicting-every-nfl-game-no-perfect-records-but-a-few-surprisesiktriad
Pete Prisco is bad karma...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pete Prisco szerint a Bengals nyeri idén a Superbowlt!
 www.cbssports.com/nfl/blog/pete-prisco/23148716/predicting-every-nfl-game-no-perfect-records-but-a-few-surprises
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Greennel most mi a helyzet? Komolyabb a térdsérülése, mint elsőre gondolták, vagy csak jegelik regularra és inkább még edzeni sem engedik?Stez
Hivatalosan játékra/edzésre kész, de biztos, ami biztos pihentetjük még:
As for the top of the WR depth chart, A.J. Green may be ready to take part in practice as soon as Wednesday after missing nearly three weeks of workouts due to a bruised knee. Not surprisingly, he's not expected to take part in Saturday's preseason game against the Tennessee Titans. Green should be back to full speed long before the regular season kicks off.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Greennel most mi a helyzet? Komolyabb a térdsérülése, mint elsőre gondolták, vagy csak jegelik regularra és inkább még edzeni sem engedik?

több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Pre meccsből, főleg az elsőből következtetni baromság, de pár dolgot azért leírnék:
- ismét bebizonyosodott, hogy a depth nagyon jó. Skelton 3. QBként pl agyonvilloghatja magát az összes meccsünkön 😊
- az újak közül Gio, Burkhead és Hunt nagyon jól mozgott és ha Sanzenbacher tényleg ezt tudja (komolyabb sec ellen is), akkor Hawkins helyén rosteren lehet
- Eifert messze jobban blokkol, mint anno Gresh tette
- Still aktív és jó volt, Dre és Ghee pedig egész ígéretes. Ilokát nem nagyon tesztelték. Futás ellen jónak tűnik, de a ST offsideja még ilyen meccsen is durva hiba.
- a UDFAk közül DiManche-t, Sharp-ot és Schaffert lesz érdemes figyelni
Persze volt negatívum is:
- Dalton alig 10 snappet volt fent, de inkább gyenge volt mint közepes. Sajnos ez az egy negatívum felülír minden egyebet 😕
- a kezdő OL is messze volt a jótól. A Cook és Robinson is hibázgatott, Collinst 2szer csúnyán verte Osi.
- Gio blokkjai, hm...
- Pacman és Pollak igen szar volt
- Lamur, Porter és Williams aktivitását hiányoltam
- reméljük Ghee és Hawkinson nem sérült komolyan meg

A lényeg persze az hogy elkezdődött és barmi jó volt nézni a csapatot.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Több dologban is megerősített ez a rész, pl,hogy Harrison egy bunkó 😀undisputedly
Csalódtam volna benne, ha nem lenne az 😀. Grudennek eltartott egy ideig, mire rájött, hogy a "don't touch the merchandise" témában nem lesz egyetértés 😊.
Zimmer tényleg jó volt. Lazán benyitottak vele: "A baseball meccseknek és a gyerekkel a kib@szott soccer edzéseknek az ideje lejárt" 😀
Andre Smith is jó volt. Eifert: "Hi, I'm Tyler Eifert" Smith: "Roll Tide" Eifert: "Yeah, whatever" 😀😀
AJ Green szezonja meg úgy indult, mint tavaly, akkor az első ps meccsen ment majdnem gallyra a térde a TD-jénél, most csak egy edzést kellett várni rá. Nagyon csúnyán visszabicsaklott, mázlija volt.
Atkins-szel kapcsolatban viszont megnyugodtam, egy TE is simán kiblokkolja 😛 . Mi majd egy FB-et állítunk rá középen :cool: .
És egy örök tanulsággal is szolgált a rész: ne parkolj golfklub kerítése mellé, pláne ha közveszélyes Bengals játékosok ütögetnek 😊 .Robilluma
A "Roll Tide"-nál kis túlzással, sírva visítottam 😀
A golfos jelenet is megmosolyogtatott 😀 Szerencsétlen szélvédő...
több mint 11 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Több dologban is megerősített ez a rész, pl,hogy Harrison egy bunkó 😀undisputedly
Csalódtam volna benne, ha nem lenne az 😀. Grudennek eltartott egy ideig, mire rájött, hogy a "don't touch the merchandise" témában nem lesz egyetértés 😊.
Zimmer tényleg jó volt. Lazán benyitottak vele: "A baseball meccseknek és a gyerekkel a kib@szott soccer edzéseknek az ideje lejárt" 😀
Andre Smith is jó volt. Eifert: "Hi, I'm Tyler Eifert" Smith: "Roll Tide" Eifert: "Yeah, whatever" 😀😀
AJ Green szezonja meg úgy indult, mint tavaly, akkor az első ps meccsen ment majdnem gallyra a térde a TD-jénél, most csak egy edzést kellett várni rá. Nagyon csúnyán visszabicsaklott, mázlija volt.
Atkins-szel kapcsolatban viszont megnyugodtam, egy TE is simán kiblokkolja 😛 . Mi majd egy FB-et állítunk rá középen :cool: .
És egy örök tanulsággal is szolgált a rész: ne parkolj golfklub kerítése mellé, pláne ha közveszélyes Bengals játékosok ütögetnek 😊 .


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
nézem a Hard Knock's -ot , gyerekek, Zimmer kibaszott kemény, nagyon nagy spíler lehet... 😊

Brown: Atkins: he walks like a duck...
muhahahanhm
Viszont a végén a Larry Black-es jelenet kemény volt, mikor hazatelefonált... sajnálom szegényt, engem annyira nem győzött meg tavaly Still és Thompson, talán egy kicsit jobban összeszedték volna magukat, ha veszélyben lett volna a helyük a rosteren.megyerikrisz
Szerintem jobb volt a nyitó epizód mint tavaly a Dolphinsnál, ezt mint szubjektív pártatlan véleményt mondom. Sokkal inkább football szaga van, nem pedig a feleségeket bemutató kirakatshow féle 50 perc volt.
Több dologban is megerősített ez a rész, pl,hogy Harrison egy bunkó 😀
több mint 11 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
így van, és persze az Oklahoma drill utolsó párosítása... 😉

nekem tetszik, megint SB lesz! 😊))
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
nézem a Hard Knock's -ot , gyerekek, Zimmer kibaszott kemény, nagyon nagy spíler lehet... 😊

Brown: Atkins: he walks like a duck...
muhahahanhm
Viszont a végén a Larry Black-es jelenet kemény volt, mikor hazatelefonált... sajnálom szegényt, engem annyira nem győzött meg tavaly Still és Thompson, talán egy kicsit jobban összeszedték volna magukat, ha veszélyben lett volna a helyük a rosteren.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
nézem a Hard Knock's -ot , gyerekek, Zimmer kibaszott kemény, nagyon nagy spíler lehet... 😊

Brown: Atkins: he walks like a duck...
muhahaha
több mint 11 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
kezdésnek nem volt rossz! 😉
több mint 11 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
Tervez valaki éjszakai/hajnali meccsnézést?nasheem

hol nézed, adja vmi?

jja,. megvan! majd bejelentkezek, ha felébredek... 😊)
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Tervez valaki éjszakai/hajnali meccsnézést?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 11 éve
Mike Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 93 — Mike
Sziasztok,
Azokhoz fordulnék kérdéssel, akik követik részletesen az edzőtábor történéseit, illetve akik tisztában vannak az újonnan draftolt játékosokkal.

Egyetemi évei alatt nagy kedvencem volt Rex Burkhead, ahogyan az egész nebraskai csapat is az. Nem tudja valaki hogyan teljesít a táborban? Vannak róla fejlemények? Hova várható? Mennyire számolnak vele a csapatnál?

Co-Founder - New York Yankees Hungary Podcast
Founder - Catch! Blog
https://catch.blog.hu/

több mint 11 éve
Béczkó 1 264
kalóz öbölben is fent van 😀!
több mint 11 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
tölthető már a Hard Knocks, nézzétek!braxa88
Honnan, TYT-n nem találom?!

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
tölthető már a Hard Knocks, nézzétek!
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem csak a 3. csoportkört tolták egyszerre, de mindegy is, valóban az a lényeg, hogy van rajta minden 😊
Amikor mentünk tavaly a Rams–Patriotsra, ezen néztem tableten keresztül az F1-es futamot, szal tényleg nagyon hasznos tud lenni 😊
(Sőt, még anno olyan is volt, hogy a csatornák műsorait is lehet nézni, így amerikai sorozatokat is lehetett lesni élőben, már akinek ilyen ingerenciája volt, mondjuk ezt az opciót nem látom már :/)

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
OFF veszély!

Wyatt törp!

Ez csak a csoportkörtől volt igaz sztem. Na, de igazából ez volt a leglényegtelenebb rész a hszben. Példaként írtam, nem csak NFL van.
Igazad van biztos. Ugyanis én eleve amit lehet, nem magyar kommentárral nézek. De sztem az EB elején nem volt leadva minden meccs. Nézőpont kérdése mi számít EBnek persze.

Mindegy, felőlem aztán mindenki arra költi a pénzét amire akarja. Senkit nem akarok győzködni.
Nekem még haromt szólt anno, és áldom a nevét. Ezért szóltam tavaly is. Egyik szerkesztő megkért, hogy ne reklámozzak ilyen oldalt, ha lehet. Lehet. Így többet nem teszem, csak ha valaki konkrétan rákérdez. Felőlem mindenki fizessen gamepasst vagy kábelTVt, vagy ami tetszik. Én pedig nézem tovább ami nekem bevált. Számomra ár/érték arányban nincs párja, főleg ha tudsz angolul, és sportrajongó vagy, érdekelnek az USA sportligák is. Én ilyen vagyok, nekem ez a király oldal. Még a Forma1et is itt nézem, mert vannak extrák. Ízlések és pofonok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Eb? Ott egyedül a 3. csoportmeccsen volt ütközés, az összes többi külön idősávban, és szerintem még azokat is adta két tv 😀
BL-nél viszont pl nagyon hasznos, mert ott tényleg nagy az ütközés, de van minden
Annyi, hogy van amikor be kell kapcsolni a HD-t, hogy menjen, van, amikor ki kell kapcsolni, én mondjuk live247.tv-n vagyok, ott néha célszerű eu-s zászlóra menni, és néha úgy felb.. idegel, amikor a reklám fasza, és az akcióra beakad, hogy az félelmetes 😀
De fél év alatt általában elfelejti az ember, és várja a szezont 😀

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Működni most is működik, én múlt héten fizetem be az 54 dolcsit (évekig 52 volt, ennyit drágult. Ez a ~harmada/fele az nf.com gamepass árának.). De jelenleg nincs regisztráció. Valóban minden sporthoz jó, és egyszerre akárhány gépen, akárhány linket futtathatsz, ha van link, akár HDben is. Foci EBt is innen néztem, mert egyszerre minden meccs ment, nem amit a magyar 1 vagy Sport1 kiválaszt nekem.

Van twitter oldaluk, meg asszem facebook is, fel kell iratkozni, és amikor kiírnak regisztrációs lehetőséget, regelni kell. Lehet lesz még szezon előtt, nemtom, van chat oldal, meg e-mail cím, lehet kérdezni. Én múlt héten kérdeztem valamit kedden este (itteni idő) szerdán jött a válasz. És évek óta mindig így ment. Beírtam hogy "Héjjj nincs adás a 18as csatornán", egy óra múlva volt. Ez nem magyar ügyfélszolgála. Most is írták ,hogy köszönjük a kérdését, és köszönik a befizetést külön. Éljek én! Na mindegy.

Mint írtam anno ez (a Mystream.tv) a Live247tv európai szervere. Ott is érdemes próbálkozni (USA szerveren). Ott is nehéz bekerülni. Viszont ha sikerült egyszer egyikbe, örökké tag vagy. Vagyis ha a login le is tilt, amint befizetsz, élni fog az account automatikusan (be tudsz lépni, hiába előtte rossz felhasználót és jelszót írt ki, mert 3 éve ara se néztél.).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 246
köszi, kipróbálom!

Unfortunately registration is closed, so please follow us on Twitter/Facebook if you would like a chance to join in the future.

😕
több mint 11 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 416 — Bengals fan
Fizetős stream
 mystreams.tv/go/

ulpianus
egyszer nekem is jött a válasz erre a kérdésre, nézd meg... most nem tudom, h megy-e még, de próba cseresznye...Collapo
Működik, én is ezt használom. 50 USD egy fél és és messze nem csak NFLre jó, úgyhogy szerintem ennyit vastagon megér. Néha lehet előfizetési kuponokat is találni hozzá, ami 5-10 dollárral csökkenti a díjat.

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."