NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Cleveland Browns

39 feliratkozó

több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Ha beszéltek Wacconnal, ezt a linket küldjétek már el neki, hátha tud vele valamit kezdeni:  www.expertise.com/oh/cleveland/massage-therapy?testID=1xy9yzd

Köszcsi, pacsi, pá!
több mint 2 éve
tex 150
Szerintem nem ér ennyit, iszonyat sok a kérdőjel vele kapcsolatban. Nagy tét alatt (PO meccsek) eddig nem nagyon ment neki, amikor pedig a legjobb számait hozta 2020-ban, már rég nem volt tétje a meccseknek… Már a houstoni szerződése sem volt semmi ahhoz képest, hogy korábban egy egész jó csapattal maga körül milyen eredményeket ért el, de ez még durvább.
Nektek sok sikert, de remélem, hogy ez a csávó hamar feledésbe merül…
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
A lenyeg, meg mertek lepni, hogy Mayfield nelkul (elit Qbval) tenylegesen mennyire is jo ez a csapat. Legalabb nem ugyanazt ragozzak. Sztem izgi lesz.
ulpianus
Kicsit sokan szálltak fel a Crazy Trainre.... ennyi AFC bajnok nem lehet. Fognak még ezek az offseason happy dayek nagyon fájni.
Helmut the Dystopian Ride
Na ja, neznek majd, amiklr Baker lealazza az AFC-t a Coltscal. 😀

több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Cleveland will *STILL* have 5 picks in the first 118 draft picks this year

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 974
A lenyeg, meg mertek lepni, hogy Mayfield nelkul (elit Qbval) tenylegesen mennyire is jo ez a csapat. Legalabb nem ugyanazt ragozzak. Sztem izgi lesz.
ulpianus
Kicsit sokan szálltak fel a Crazy Trainre.... ennyi AFC bajnok nem lehet. Fognak még ezek az offseason happy dayek nagyon fájni.
Helmut the Dystopian Ride
De, mert ha idén szar lesz az NFC, akkor az AFC 2. ki-ki meccset játszik az NFC bajnokkal és csak utána mehet az SB-be.
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
A lenyeg, meg mertek lepni, hogy Mayfield nelkul (elit Qbval) tenylegesen mennyire is jo ez a csapat. Legalabb nem ugyanazt ragozzak. Sztem izgi lesz.
ulpianus
Kicsit sokan szálltak fel a Crazy Trainre.... ennyi AFC bajnok nem lehet. Fognak még ezek az offseason happy dayek nagyon fájni.
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 974
Részvétem!!!!!
Kájzerszóze
Nyilván Watson egy bohóc, de cserébe lett egy contender csapatuk.
Fél év múlva senki nem fog rá emlékezni.
gabokocka
Nem tudom azért 230 milliót nehéz elfelejteni meg hogy nem draftolsz
TSzabi
Az, hogy 2-3 évig nem húzol az első kör második felében szerintem kibírható, ha mellé van egy nagyon jó QB-d.
winston
Ha van, ez ellenben a 230 millióval nem teljesen garantált
TSzabi
és az a 230 millió miben akadályoz meg (emelkedő cappel), abban, hogy a maradék pickekkel draftolj?
én ennyire nem aggódnék a cap miatt, amikor 40millióval a cap felett lévő csapatok igazolnak még 2 sztárt, átstruktuálnak pár szerződést és bent vannak a cap alatt. (sarkítottam, de nem példátlan az eset).
winston
Itt szerintem a többi csapatrész sztárjával lesz gond, se Chubb, se Garrett, se Ward nem fog új szerződést kapni, azt kell majd kiokkumlálni.
Rodaron
csak Wardot kell meghosszabítani, Garett és Chubb tavaly kaptak
Zaborn
Igazad van bocsi tényleg, megnéztem.
több mint 2 éve
Zaborn Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 105
Részvétem!!!!!
Kájzerszóze
Nyilván Watson egy bohóc, de cserébe lett egy contender csapatuk.
Fél év múlva senki nem fog rá emlékezni.
gabokocka
Nem tudom azért 230 milliót nehéz elfelejteni meg hogy nem draftolsz
TSzabi
Az, hogy 2-3 évig nem húzol az első kör második felében szerintem kibírható, ha mellé van egy nagyon jó QB-d.
winston
Ha van, ez ellenben a 230 millióval nem teljesen garantált
TSzabi
és az a 230 millió miben akadályoz meg (emelkedő cappel), abban, hogy a maradék pickekkel draftolj?
én ennyire nem aggódnék a cap miatt, amikor 40millióval a cap felett lévő csapatok igazolnak még 2 sztárt, átstruktuálnak pár szerződést és bent vannak a cap alatt. (sarkítottam, de nem példátlan az eset).
winston
Itt szerintem a többi csapatrész sztárjával lesz gond, se Chubb, se Garrett, se Ward nem fog új szerződést kapni, azt kell majd kiokkumlálni.
Rodaron
csak Wardot kell meghosszabítani, Garett és Chubb tavaly kaptak
több mint 2 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Egyelőre ezt még emésztenem kell

több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 974
Részvétem!!!!!
Kájzerszóze
Nyilván Watson egy bohóc, de cserébe lett egy contender csapatuk.
Fél év múlva senki nem fog rá emlékezni.
gabokocka
Nem tudom azért 230 milliót nehéz elfelejteni meg hogy nem draftolsz
TSzabi
Az, hogy 2-3 évig nem húzol az első kör második felében szerintem kibírható, ha mellé van egy nagyon jó QB-d.
winston
Ha van, ez ellenben a 230 millióval nem teljesen garantált
TSzabi
és az a 230 millió miben akadályoz meg (emelkedő cappel), abban, hogy a maradék pickekkel draftolj?
én ennyire nem aggódnék a cap miatt, amikor 40millióval a cap felett lévő csapatok igazolnak még 2 sztárt, átstruktuálnak pár szerződést és bent vannak a cap alatt. (sarkítottam, de nem példátlan az eset).
winston
Itt szerintem a többi csapatrész sztárjával lesz gond, se Chubb, se Garrett, se Ward nem fog új szerződést kapni, azt kell majd kiokkumlálni.
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 450 — maci faszán vitézkötés
Bitang kivancsi vagyok, mi lesz, mi lapul a rozsda alatt.

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Részvétem!!!!!
Kájzerszóze
Nyilván Watson egy bohóc, de cserébe lett egy contender csapatuk.
Fél év múlva senki nem fog rá emlékezni.
gabokocka
3-4 évig nyögni fogják..... Fél év???? addig el lesz tiltva 😀 😀 😀 pályára sem fog lépni....
Nézzük meg GoODell mit lép....
Kájzerszóze
Jelenleg mi alapjan tiltanak el?
Beki
BigBenő 1 lotyó miatt kapott 4 meccset. Watsonnál 4-6-8 meccset jósoltak eddig. Szóval fél szezon simán lehet és még nem biztos, hogy minden csontváz előbújt a szekrényből. Addig majd Keenum dobál valószínűleg, míg Watson pihizik.... Szóval idén nem sokat fog hozzátenni a SB esélyekhez.
Kájzerszóze
Ahh igy mar ertem, koszi!
több mint 2 éve
Zaborn Cleveland Browns Ohio State Buckeyes 105
Watson csak 26 éves és ha Mayfieldért jönne egy első akkor ott lennénk ahol Stafford vagy Wilson, egy jóval fiatalabb és tehetségben megegyező játékossal. Ha 5 év alatt egyszer is Super Bowl lesz és 2-3 rájátszás, senkinek egy rossz szava sem lesz.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Külföldi Browns fanok eléggé fel vannak baszva Watson karaktere miatt.

Egyébként szerintem az ár az korrekt, és örülök, hogy a rebuildünk/retoolunk közben mindhárom csapat itt is erősödik, mintha muszáj lenne.
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
A lenyeg, meg mertek lepni, hogy Mayfield nelkul (elit Qbval) tenylegesen mennyire is jo ez a csapat. Legalabb nem ugyanazt ragozzak. Sztem izgi lesz.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 705
Részvétem!!!!!
Kájzerszóze
Nyilván Watson egy bohóc, de cserébe lett egy contender csapatuk.
Fél év múlva senki nem fog rá emlékezni.
gabokocka
Nem tudom azért 230 milliót nehéz elfelejteni meg hogy nem draftolsz
TSzabi
Az, hogy 2-3 évig nem húzol az első kör második felében szerintem kibírható, ha mellé van egy nagyon jó QB-d.
winston
Ha van, ez ellenben a 230 millióval nem teljesen garantált
TSzabi
és az a 230 millió miben akadályoz meg (emelkedő cappel), abban, hogy a maradék pickekkel draftolj?
én ennyire nem aggódnék a cap miatt, amikor 40millióval a cap felett lévő csapatok igazolnak még 2 sztárt, átstruktuálnak pár szerződést és bent vannak a cap alatt. (sarkítottam, de nem példátlan az eset).
winston
Semmiben nem hátráltalt amíg van QB-d, de ha az sincs meg pénzed meg picked se akkor már eltudod ásni magad pár évre
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Részvétem!!!!!
Kájzerszóze
Nyilván Watson egy bohóc, de cserébe lett egy contender csapatuk.
Fél év múlva senki nem fog rá emlékezni.
gabokocka
Nem tudom azért 230 milliót nehéz elfelejteni meg hogy nem draftolsz
TSzabi
Az, hogy 2-3 évig nem húzol az első kör második felében szerintem kibírható, ha mellé van egy nagyon jó QB-d.
winston
Ha van, ez ellenben a 230 millióval nem teljesen garantált
TSzabi
és az a 230 millió miben akadályoz meg (emelkedő cappel), abban, hogy a maradék pickekkel draftolj?
én ennyire nem aggódnék a cap miatt, amikor 40millióval a cap felett lévő csapatok igazolnak még 2 sztárt, átstruktuálnak pár szerződést és bent vannak a cap alatt. (sarkítottam, de nem példátlan az eset).
több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 241 — playoffs???
Részvétem!!!!!
Kájzerszóze
Nyilván Watson egy bohóc, de cserébe lett egy contender csapatuk.
Fél év múlva senki nem fog rá emlékezni.
gabokocka
3-4 évig nyögni fogják..... Fél év???? addig el lesz tiltva 😀 😀 😀 pályára sem fog lépni....
Nézzük meg GoODell mit lép....
Kájzerszóze
Jelenleg mi alapjan tiltanak el?
Beki
BigBenő 1 lotyó miatt kapott 4 meccset. Watsonnál 4-6-8 meccset jósoltak eddig. Szóval fél szezon simán lehet és még nem biztos, hogy minden csontváz előbújt a szekrényből. Addig majd Keenum dobál valószínűleg, míg Watson pihizik.... Szóval idén nem sokat fog hozzátenni a SB esélyekhez.



több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Részvétem!!!!!
Kájzerszóze
Nyilván Watson egy bohóc, de cserébe lett egy contender csapatuk.
Fél év múlva senki nem fog rá emlékezni.
gabokocka
3-4 évig nyögni fogják..... Fél év???? addig el lesz tiltva 😀 😀 😀 pályára sem fog lépni....
Nézzük meg GoODell mit lép....
Kájzerszóze
Peren kívül megegyezik a csajokkal, az NFL meg eltiltja max 4 meccsre. De ez utóbbi sem biztos.
SirPub
6ra fogjak szerintem. Tul sok volt a ceco, tul sokaig.
Stez
Ja vmi ilyesmi, azt meg Keenum lehozza 3-3-mal.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 000 — Believelander
Három első, egy harmadik és egy ötödik kör.
Ez nem is tragikus.
gabokocka
Ez nem. Én attól féltem kurvára, hogy adunk mellé még két elit játékost is (Ward, Chubb, whatever).

Mayfield miatt visszajöhet az egyik első. Úgy meg már tényleg nem vészes.

De ezt még emészteni kell. Ha gyűrűt hoz, leszarom hogy került ide.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 705
Részvétem!!!!!
Kájzerszóze
Nyilván Watson egy bohóc, de cserébe lett egy contender csapatuk.
Fél év múlva senki nem fog rá emlékezni.
gabokocka
3-4 évig nyögni fogják..... Fél év???? addig el lesz tiltva 😀 😀 😀 pályára sem fog lépni....
Nézzük meg GoODell mit lép....
Kájzerszóze
Peren kívül megegyezik a csajokkal, az NFL meg eltiltja max 4 meccsre. De ez utóbbi sem biztos.
SirPub
hát most van miből. Ő az áldozat bele tolták egy ilyen szerződésbe ezekkel a perekkel
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Részvétem!!!!!
Kájzerszóze
Nyilván Watson egy bohóc, de cserébe lett egy contender csapatuk.
Fél év múlva senki nem fog rá emlékezni.
gabokocka
3-4 évig nyögni fogják..... Fél év???? addig el lesz tiltva 😀 😀 😀 pályára sem fog lépni....
Nézzük meg GoODell mit lép....
Kájzerszóze
Peren kívül megegyezik a csajokkal, az NFL meg eltiltja max 4 meccsre. De ez utóbbi sem biztos.
SirPub
6ra fogjak szerintem. Tul sok volt a ceco, tul sokaig.

több mint 2 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 361
Részvétem!!!!!
Kájzerszóze
Nyilván Watson egy bohóc, de cserébe lett egy contender csapatuk.
Fél év múlva senki nem fog rá emlékezni.
gabokocka
3-4 évig nyögni fogják..... Fél év???? addig el lesz tiltva 😀 😀 😀 pályára sem fog lépni....
Nézzük meg GoODell mit lép....
Kájzerszóze
Peren kívül megegyezik a csajokkal, az NFL meg eltiltja max 4 meccsre. De ez utóbbi sem biztos.

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
A Browns lerakott elé egy olyan szerződést, amit a másik három csapat nem.
Ennyi.
Bakerért sztem jönni fog egy első kör és a sallang, nettó két első körből megvannak, Kb Stafford ára es olcsóbb lehet mint Wilson.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 910
Hm, Watson ezen a választása vajon a nagy pénznek szól, vagy az SB esélynek inkább ? Melyiknek lehet nagyobb súlya nála?
Sigismundus
Szintiszta love.
Beki
Jordannek ehhez mi köze?